Νέα

Έπιασαν 40χρονο σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής με 14χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Πολύ σωστά σαν προπονητής τένις και πρώην παίκτης έχω δεχτεί πέσιμο πολλές φορές από 14 χρονα και άγριο καμάκι(ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΉ ΠΑΡΕΝΌΧΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΦΡΎΝΟΥΜΕ ΛΊΓΟ) και ποτέ δεν ενέδωσα αλίμονο θα ήμουν τώρα φυλακή

Έτσι,τουλάχιστον γάμα τις μανάδες τους που σας την πέφτουν κι αυτές
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Λοιπόν για να ξεχωρίσουμε μερικά πράγματα, στα 14 ολα τα παιδιά ειναι πάνω στα ντουζένια της εφηβείας τους οι ορμες ειναι τρελες και το μυαλο δεν δουλευει καλα. Οι ορμονες τα τρελενουν και τα αγορια και τα κοριτσια, επισης ειναι και η ηλικια που σιγα σιγα καταλαβαινουν την διαφορα αγορια κοριτσια που δεν φοβουνται το αλλο φυλο και το θελουν στην ζωη τους. Οσα παιδια ειναι απο καταστρεμενες οικογενειες ή απο οικογενειες που δεν τους δειχνουν οτι νοιαζονται, που δεν τους βαζουν ορια και δεν τα ελεγχουν, που δεν ειναι διπλα τους να τα καθοδηγησουν, οδηγουντε στο να ψαξουν αυτη την πατρικη φιγουρα αλλου. Δυστηχως εκει περα υπάρχει καποιος που θελει να εκμεταλευτει αυτο το κενο, τους δινει σημασια, τους βαζει ορια τους δινει ολα οσα ζητουν απο την οικογενεια τους και οχι φυσικα χωρις ανταλλαγματα.. Οποτε τα παραμυθιάζουν και ετσι ασελγουν πανω τους, δεν ειπε ψεμματα ο 40αρης αυτο ελεγε και στην μικρη, εγω θα ειμαι ο πατερας σου, αν νοιαζοταν η μανα σου δεν θα σε αφηνε εξω μονη αλλα εγω σου βαζω ορια και σου λεω δεν θα εισαι εξω κλπ κλπ.
Να θυμαστε οτι τα παιδια ειναι παιδια πρεπει ολοι οι γονεις να βαζουν ΟΡΙΑ μπορει να αντιδρουν συχνα τα παιδια αλλα ξερουν οτι ετσι τα προστατευεται..
Επίσης πολυ σημαντικο ποιον βαζετε στο σπιτι σας, λογικα ο 40αρης πηδουσε την μανα της μικρης και μετα ηθελε και την μικρη.. Πανω στις καυλες μας ας μην κανουμε βιαστικα βηματα καλυτερα σε καποιες εργατριες του σεξ παρα σε σχεση με ανθρωπους που δεν εχουν ελεγχει αρκετα..
Τελος κατι ακομα πολλοι εδω μεσα λενε ξερω 14χρονα που μου την επεφταν κλπ, τα παιδια σε εκεινη την ηλικια ανακαλυπτουν τον εαυτο τους.. το φλερτ ξεκιναει και ειναι ομορφο για αυτα αλλα κυριος ειναι ενα παιχνιδι για το μυαλο τους, ενα παιχνιδι για να τους δωσουν σημασια δεν ειναι το φλερ ενος 14χρονου το ιδιο με το φλερτ μιας 40αρας.. Η μια ξερει τι θελει η αλλη θελει απλα προσοχη και εχει αγνοια κινδυνου.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Λοιπόν για να ξεχωρίσουμε μερικά πράγματα, στα 14 ολα τα παιδιά ειναι πάνω στα ντουζένια της εφηβείας τους οι ορμες ειναι τρελες και το μυαλο δεν δουλευει καλα. Οι ορμονες τα τρελενουν και τα αγορια και τα κοριτσια, επισης ειναι και η ηλικια που σιγα σιγα καταλαβαινουν την διαφορα αγορια κοριτσια που δεν φοβουνται το αλλο φυλο και το θελουν στην ζωη τους. Οσα παιδια ειναι απο καταστρεμενες οικογενειες ή απο οικογενειες που δεν τους δειχνουν οτι νοιαζονται, που δεν τους βαζουν ορια και δεν τα ελεγχουν, που δεν ειναι διπλα τους να τα καθοδηγησουν, οδηγουντε στο να ψαξουν αυτη την πατρικη φιγουρα αλλου. Δυστηχως εκει περα υπάρχει καποιος που θελει να εκμεταλευτει αυτο το κενο, τους δινει σημασια, τους βαζει ορια τους δινει ολα οσα ζητουν απο την οικογενεια τους και οχι φυσικα χωρις ανταλλαγματα.. Οποτε τα παραμυθιάζουν και ετσι ασελγουν πανω τους, δεν ειπε ψεμματα ο 40αρης αυτο ελεγε και στην μικρη, εγω θα ειμαι ο πατερας σου, αν νοιαζοταν η μανα σου δεν θα σε αφηνε εξω μονη αλλα εγω σου βαζω ορια και σου λεω δεν θα εισαι εξω κλπ κλπ.
Να θυμαστε οτι τα παιδια ειναι παιδια πρεπει ολοι οι γονεις να βαζουν ΟΡΙΑ μπορει να αντιδρουν συχνα τα παιδια αλλα ξερουν οτι ετσι τα προστατευεται..
Επίσης πολυ σημαντικο ποιον βαζετε στο σπιτι σας, λογικα ο 40αρης πηδουσε την μανα της μικρης και μετα ηθελε και την μικρη.. Πανω στις καυλες μας ας μην κανουμε βιαστικα βηματα καλυτερα σε καποιες εργατριες του σεξ παρα σε σχεση με ανθρωπους που δεν εχουν ελεγχει αρκετα..
Τελος κατι ακομα πολλοι εδω μεσα λενε ξερω 14χρονα που μου την επεφταν κλπ, τα παιδια σε εκεινη την ηλικια ανακαλυπτουν τον εαυτο τους.. το φλερτ ξεκιναει και ειναι ομορφο για αυτα αλλα κυριος ειναι ενα παιχνιδι για το μυαλο τους, ενα παιχνιδι για να τους δωσουν σημασια δεν ειναι το φλερ ενος 14χρονου το ιδιο με το φλερτ μιας 40αρας.. Η μια ξερει τι θελει η αλλη θελει απλα προσοχη και εχει αγνοια κινδυνου.
Ωραία τα είπες, αλλά δε νομίζω να σε κατάλαβαν πολλοί.. οι περισσότεροι στο σάιτ είναι της λογικης : τα θέλε ο ποπος της, με κοίταξε λάγνα η 15χρονη και δεν μπόρεσα να κρατηθώ, φταίει η μάνα της κι ο πατέρας της, είμαι άντρας και έχω ανάγκες, την αγαπώ την 15χρονη κι ας είμαι 40 , με τύλιξε για τα λεφτά μου, την έβαλε το κίνημα metoo γιατι είναι μισανδρες, τι κι αν τους βρήκαν μαζί στο ξενοδοχείο - αυτό δεν αποδεικνύει τίποτα κλπκλπ...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
αν ψηνεσαι να στον φορεσω ξεχνα το
αν ρωτας απο αθωοτητα η/και αγνη βλακεια απαντω: οχι,ειμαι στρεητ αλλα εχω ενα βιτσιο
ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΡΕς ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΚΙΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
Γκεγκε αγορινα?
Συνέχεια λανθασμένες υποθέσεις κάνεις (το διόρθωσα, δεν λέω για συμπεράσματα). Εσύ μου κωλοτρίβεσαι και μάλλον εσύ θες να τον φας. Εσύ δεν άρχισες την κουβέντα; Χέστηκα για το ποιος είσαι και τι γουστάρεις. Μαλακισμένες απορίες έχεις, μαλακισμένες απαντήσεις θα παίρνεις. Γκέγκε; Προτείνω να το σταματήσεις γιατί κουράζουμε και τους υπόλοιπους με τη μαλακοκουβέντα. Αν βέβαια είσαι τόσο μαλάκας που θες να το συνεχίσεις, συνέχισε μέχρι να μας κόψουν. Μην ξεχνάς, όμως ξαναλέω, ότι εσύ το άρχισες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ωραία τα είπες, αλλά δε νομίζω να σε κατάλαβαν πολλοί.. οι περισσότεροι στο σάιτ είναι της λογικης : τα θέλε ο ποπος της, με κοίταξε λάγνα η 15χρονη και δεν μπόρεσα να κρατηθώ, φταίει η μάνα της κι ο πατέρας της, είμαι άντρας και έχω ανάγκες, την αγαπώ την 15χρονη κι ας είμαι 40 , με τύλιξε για τα λεφτά μου, την έβαλε το κίνημα metoo γιατι είναι μισανδρες, τι κι αν τους βρήκαν μαζί στο ξενοδοχείο - αυτό δεν αποδεικνύει τίποτα κλπκλπ...
Είσαι σε μπορδελο-σάιτ ρε φίλε. Δεν το περίμενες; Ο φίλος όντως καλά τα γράφει (για να σοβαρευτώ κι εγώ για πρώτη φορά τον τελευταίο χρόνο), αλλά πρέπει να προσέξει λίγο την ορθογραφία του.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Το 90 % των ανδρών μιας πολιτισμένης χώρας έχει ηθικούς φραγμούς να κάνει κάτι τέτοιο και δεν χρειάζεται να του το πει ο νόμος. Βγάζω ένα 10% που είναι πειραγμένοι.

Τώρα ο λεγάμενος κάπου είδα πως ήταν και αλβανικής καταγωγής. Καλά χαιρετίσματα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
ναι,ενα πραμα τυπε
εσυ παλι τι εισαι?
σκληρος χυστης ανηλικων?
Το ότι βλέπουμε ότι τα μικρά έχουν αγριεψει δεν μας κάνει βιαστές..
Η άλλη ανέβασε το ξενοδοχείο για να κάνει μόστρα την πουτανια της..
Τι διάολο.. στραβοί είστε;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
εχει ξεφυγει κ η πορνοβιομηχανια

ακου daughterbang.......

 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Το 90 % των ανδρών μιας πολιτισμένης χώρας έχει ηθικούς φραγμούς να κάνει κάτι τέτοιο και δεν χρειάζεται να του το πει ο νόμος. Βγάζω ένα 10% που είναι πειραγμένοι.

Τώρα ο λεγάμενος κάπου είδα πως ήταν και αλβανικής καταγωγής. Καλά χαιρετίσματα.
Μαλλον αναποδα το λες ειναι 10% οι ηθικοι φραγμοί και το 90% το ποινικό κομματι
Το ότι βλέπουμε ότι τα μικρά έχουν αγριεψει δεν μας κάνει βιαστές..
Η άλλη ανέβασε το ξενοδοχείο για να κάνει μόστρα την πουτανια της..
Τι διάολο.. στραβοί είστε;
Αυτό που βλέπουμε είναι ενα παιδί που ήθελε να εχει την προσοχή του κόσμου! Η μανά της δεν το κάνει και την αφήνει μονή να πάει οπού θέλει το βράδυ, οποτε και το μικρό ανέβασε φωτό από το ξενοδοχείο.. Απλά θέλει να ξέρουν όλοι οτι δεν ειναι πετάμενη ή μονη οτι υπάρχει κάποιος που την νοιάζεται και την στηρίζει. Αυτο το παιδί στέλνει μνμ παντού αλλά εμεις βλέπουμε οτι θελει να πηδηχτεί! Αν θελει απλα σεξ ή λεφτα θα παει να πάρει όλο το σχολειό της και θα τους χρεώνει απο 5ευρω, πλουσία θα γίνει.. άλλο ήθελε το παιδί να μας πει, αλλά εμείς δεν το καταλαβαίνουμε. Η φράση του 40αρη ειναι η λεξη κλειδί "εγω την βλέπω σαν παιδί μου" αυτο λεει και σε αυτήν ή στο υποσυνείδητο της..
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Στο μεταξύ, εγώ δέχτηκα παρατήρηση μέσω προσωπικού μηνύματος από τον admin και σβήστηκε και το αρχικό μου μήνυμα, διότι χρησιμοποίησα... ανάρμοστη γλώσσα. Κι ας ήταν μήνυμα για χαβαλέ! ΟΚ, λογικό ακούγεται. Όλων των υπολοίπων η γλώσσα εδώ μέσα προφανώς είναι αρμόζουσα. Ειδικά αυτού που υπαινίσσεται ότι είμαι παιδεραστής!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Αυτό που βλέπουμε είναι ενα παιδί που ήθελε να εχει την προσοχή του κόσμου! Η μανά της δεν το κάνει και την αφήνει μονή να πάει οπού θέλει το βράδυ, οποτε και το μικρό ανέβασε φωτό από το ξενοδοχείο.. Απλά θέλει να ξέρουν όλοι οτι δεν ειναι πετάμενη ή μονη οτι υπάρχει κάποιος που την νοιάζεται και την στηρίζει. Αυτο το παιδί στέλνει μνμ παντού αλλά εμεις βλέπουμε οτι θελει να πηδηχτεί! Αν θελει απλα σεξ ή λεφτα θα παει να πάρει όλο το σχολειό της και θα τους χρεώνει απο 5ευρω, πλουσία θα γίνει.. άλλο ήθελε το παιδί να μας πει, αλλά εμείς δεν το καταλαβαίνουμε. Η φράση του 40αρη ειναι η λεξη κλειδί "εγω την βλέπω σαν παιδί μου" αυτο λεει και σε αυτήν ή στο υποσυνείδητο της..
Όλοι οι έφηβοι ζητάνε προσοχή..
Άλλο όμως να το κάνεις διαβάζοντας κ έχοντας καλούς βαθμούς και άλλο δείχνοντας την πουτανιά σου..
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
COLOMBIA - DONKEY-FUCKING
Today we've got a real treat for you. From Cartagena, the beautiful, pastel capital of Colombia's lush northern coastline, we bring you the age-old costeño tradition of donkey-fucking. That's right - in one of the most gorgeous corners of the earth, home to some of the most gorgeous women in South America, the men prefer heading out to the fields to fuck donkeys. Not only that they are loud and proud about it.

Αυτό είναι ντοκιμαντέρ του Vice. Αυτοί οι Κολομβιανοί θεωρούνε ηθικό και φυσιολογικό να πάνε με γαιδούρια. Βέβαια αν τους φέρεις στην Ελλάδα θα τους πάρουμε με τις πέτρες. Έτσι όμως τους έμαθαν και αυτήν την παιδεία έχουν.

Εμάς μας έμαθαν πως μία κοπέλα 14 ή 15 χρονών είναι παιδί και τα παιδιά είναι αθώα. Ακόμα και 17 χρονών μία κοπέλα είναι ανήλικη. Μιλάμε πάντα για καταστάσεις πολιτισμένου κράτους και όχι Τουρκίας ή απομονωμένων βαλκανικών χωριών. Έχουμε τους ηθικούς κυρίως φραγμούς και την ανατροφή να μην κάνουμε τέτοια πράγματα.

Θεωρώ πως όσοι κρύβονται πίσω από το νόμο ανεξαρτήτως του τι παραθυράκια έχει ή καταστρέφουν την αθωότητα ενός παιδιού ή ακόμα και μιας ανήλικης πως έχουν χειρότερη παιδεία από τους Κολομβιανούς που πάνε με γαιδούρια. Σε διαφορετική περίπτωση και αν περιμένουμε το νόμο να μας αποτρέψει έχουμε πάρει λάθος ρότα σαν λαός.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
εχει ξεφυγει κ η πορνοβιομηχανια

ακου daughterbang.......

σε λίγο θα αρχίσουν να παρουσιάζουν και τις αιμομιξίες ως κανονικές... (σχόλια του όχι τόσο μακρινού μέλλοντος: "η 12 χρονη κυκλοφορούσε διαρκώς χωρίς ρούχα μπροστά στον μπαμπά της και τον παρέσυρε", "τι να κάνει, άντρας είναι.. πήγε με τη μάνα του στην θάλασσα και παρασύρθηκε", " αδέρφια ήταν , ολη τη μέρα στο ίδιο υπνοδωμάτιο, συμβαίνουν αυτά", " τόσο ωραίο παιδί , η μάνα του δεν μπόρεσε να κρατηθεί" κλπκλπκλπ)
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Όλοι οι έφηβοι ζητάνε προσοχή..
Άλλο όμως να το κάνεις διαβάζοντας κ έχοντας καλούς βαθμούς και άλλο δείχνοντας την πουτανιά σου..
Οσα παιδια εχουν καλους βαθμους δεν ζητανε προσοχη γιατι την εχουν.. Οσες κοπελες λες πουτανες να ξερεις οτι κατα 101% εχουν στο σπιτι τους οικογενεια προβληματα.. Εχω δουλεψει χρονια με παιδια πριν γινω προγραμματιστης και πραγματικα η εικονα καθε σπιτιου ειναι το παιδι τους.. Καμια δεν γεννηθηκε "πουτανα" οπως λες παιδια ειναι που δεν τους εβαλε κανενας ορια..
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Θα μπορουσε να γινει Κυριακατικο:happy::happy::happy:
Οποιος θελει ας το βαλει:D:
ΥΓ.Πως ειναι ετσι η μαπα της Γερμανου:vomit:???
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Φίλε @komarov γράφεις πολύ ωραία. Ή είσαι καλός μπαμπάς, ή έχεις ασχοληθεί με την παιδική/εφηβική ψυχολογία (ή και τα δύο). :hi::hi::hi:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Σαν παραίνεση θα ήθελα να σημειώσω ότι είμαστε στην μπούκα των media γενικώς και με τα τελευταία γεγονότα του Παναγιωτόπουλου ειδικώς, όποτε, ας είμαστε φειδωλοί και ιδιαιτέρως προσεκτικοί στις απόψεις που διατυπώνουμε για ένα τόσο ευαίσθητο θέμα.
Ευχαριστώ.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Πολύ σωστά σαν προπονητής τένις και πρώην παίκτης έχω δεχτεί πέσιμο πολλές φορές από 14 χρονα και άγριο καμάκι(ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΉ ΠΑΡΕΝΌΧΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΦΡΎΝΟΥΜΕ ΛΊΓΟ) και ποτέ δεν ενέδωσα αλίμονο θα ήμουν τώρα φυλακή

σε κατι γηπεδακια μια φορα μου κολλουσαν 15χρονες.

εγω ετρεχα (γυρους) και αυτες καθονταν στα παγκακια.

ομολογω οτι με καβλωσαν, αλλα εμεινα στη σκεψη. κατω απο 15-16 δεν παιζει να ηταν-αρα νομιμος θα ημουν-,ωστοσο το θεωρησα πολυ τραβηγμενο και αστειο σκηνικο.

και τριγυρω δεν ειχε ψυχη-μπορουσα να απαντησω στα σχολια που εκαναν(νομιζαν οτι ακουγα μονο μουσικη,αλλα ολα τα ακουγα :tooth: )

ηταν μονο ενα μιλφακι με τον σκυλο της,σε αποσταση 50 μετρων απο τα γηπεδακια.

δεν κανω αυτα που κοροιδευα οταν ημουν μικρος ---οταν δηλαδη εβλεπα μεγαλυτερους να χαμουρευονται με συμμαθητριες μου.

μεγαλυτερα ναυαγια απο αυτους δεν υπαρχουν--- προσωπικη πεποιθηση εκφραζω !

περιμεντε εστω μεχρι τα 18 ρε μαλακες(οσοι τελος παντων φτιαχνεστε με τζουνιορ).

με σχολιαροπαιδα το θεωρω ξεκαθαρα ντροπη, περα απο παλιμπαιδισμο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
σε καποιους αντρες οταν η αγαμια βαραει κοκκινο δε τους νοιαζει τιποτα. και ειδικα αν το 14χρονο ειναι ανεπτυγμενο σωματικα.. ? αστο... με τα μουτρα πεφτουν (καλα και γω εχω καυλωσει με τετοια ηλικια αλλα συγκρατιεμαι)
εχει μερικες 15αρες παντως που μοιαζουν πραγματι 20αρες...:confused: και δεν το λεω ως..σχημα λογου!

δες αυτην ....απο τη σημερινη εκπομπη στον ΑΝΤ1 ..πριν 2 ωρες!

15 χρονων....! :confused: :confused: :confused: ? λογικα κανει μπαλετο.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom