Νέα

Επάγγελμα Ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Εδω στην απολυτη μπαζομαλακουπολη ετσι ειναι.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
368
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε οσο υπαρχουν σαβουρογαμηδες που πηγαινουν με μπαζα αφιλοκερδως.. δυσκολο το βρισκω... :woldman:
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
ρε φιλε οσο υπαρχουν σαβουρογαμηδες που πηγαινουν με μπαζα αφιλοκερδως.. δυσκολο το βρισκω... :woldman:
Οντώς, και 80χρονη γιαγια να βγει να πει οτι θελει πουτσο θα βρει γαμια !
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Φιλε μου το σίγουρο είναι ότι πρέπει οπωσδήποτε να είσαι στο κατάλληλο κύκλωμα το οποίο δεν είναι καθόλου απλο και εύκολο.Χρειάζονται "κονέ" και σιγουρα αρκετός χρόνος γαι να μπορέσεις να βγάλεις άκρη.

Προσωπικά , πριν απο μερικά χρόνια έκανα παρέα με ένα παλικάρι το οποίο ηταν μεσα σε ενα τέτοιο κόλπο.
Μάλιστα μια φορά πήγα στη θέση του στο ραντεβού με μία κυρία.
( ο λόγος που ηθελα να το κάνω είναι κυρίως το πάθος που έχω να πηγαίνω με ώριμες γυναίκες...)

Αυτο έγινε εντελώς κατα εξαίρεση διότι απαιτείται απόυτη εχεμύθεια κλπ..κλπ..

Πάντως απο όσα μου είχε πει το παλικάρι αυτό :

-Στην ελλάδα οι κυρίες οι οποίες πληρώνουν για κατι τέτοιο  είναι ελάχιστες και ως εκ τούτου
τα περιθώρια για να μπορεσει καποιος να το κάνει είναι απειροελάχιστα.
-Αντίθετα υπάρχει πολύ ψωμί για όσους επιθυμούν να πανε με ομοφυλόφυλους...εκεί υπάρχει πολύ ζήτηση...
- Πληροφοριακα οι (..όποιες ) κυρίες επλέγουν τον αγοραίο ερωτα δεν είναι καθόλου μπάζα αλλα
καλοβαλμένες και αρκετά "ορεκτικές" .Αυτο μπορω να το επιβεβαιώσω και προσωπικά σε οτι αφορά βέβαια τη μοναδική
εμπειρία μου.

  Εχω χαθεί πλεον με το συγκεκριμένο γνωστο μου και δεν ξέρω τι παίζει πλεον ..........







 
 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου το σίγουρο είναι ότι πρέπει οπωσδήποτε να είσαι στο κατάλληλο κύκλωμα το οποίο δεν είναι καθόλου απλο και εύκολο.Χρειάζονται "κονέ" και σιγουρα αρκετός χρόνος γαι να μπορέσεις να βγάλεις άκρη.

Προσωπικά , πριν απο μερικά χρόνια έκανα παρέα με ένα παλικάρι το οποίο ηταν μεσα σε ενα τέτοιο κόλπο.
Μάλιστα μια φορά πήγα στη θέση του στο ραντεβού με μία κυρία.
( ο λόγος που ηθελα να το κάνω είναι κυρίως το πάθος που έχω να πηγαίνω με ώριμες γυναίκες...)

Αυτο έγινε εντελώς κατα εξαίρεση διότι απαιτείται απόυτη εχεμύθεια κλπ..κλπ..

Πάντως απο όσα μου είχε πει το παλικάρι αυτό :

-Στην ελλάδα οι κυρίες οι οποίες πληρώνουν για κατι τέτοιο  είναι ελάχιστες και ως εκ τούτου
τα περιθώρια για να μπορεσει καποιος να το κάνει είναι απειροελάχιστα.
-Αντίθετα υπάρχει πολύ ψωμί για όσους επιθυμούν να πανε με ομοφυλόφυλους...εκεί υπάρχει πολύ ζήτηση...
- Πληροφοριακα οι (..όποιες ) κυρίες επλέγουν τον αγοραίο ερωτα δεν είναι καθόλου μπάζα αλλα
καλοβαλμένες και αρκετά "ορεκτικές" .Αυτο μπορω να το επιβεβαιώσω και προσωπικά σε οτι αφορά βέβαια τη μοναδική
εμπειρία μου.

  Εχω χαθεί πλεον με το συγκεκριμένο γνωστο μου και δεν ξέρω τι παίζει πλεον ..........







 



Συμφωνώ με τον φίλο μου για όσα αναφέρει παραπάνω.

Είναι πολύ μεγάλο το κύκλωμα με τους ζιγκολό και προπαντός.... δεν ΑΣΤΕΙΕΥΟΝΤΑΙ!!!!
Πρέπει να έχεις γνωριμίες (καταρχάς για να χωθείς), αρχικό "κεφάλαιο" για ρουχισμό, καλό αυτοκίνητο, προσωπικό γυμναστή, καλά ρουθούνια (για κοκό) και τα υπόλοιπα έρχονται.
Αυτά (χωρίς να θέλω να δημιουργήσω εντυπώσεις και να το παίξω έξυπνος), έχουν συζητηθεί με άτομο που γνώριζα παλιά και ήταν (παίζει και να είναι ακόμη, δεν γνωρίζω σίγουρα), χωμένος πολύ βαθιά, εκ του οποίου το γνώριζα από πρώτο χέρι.

Οπότε.... βλέπεις (μάλλον διαβάζεις) και κρίνεις.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Στο "ΕΨΙΛΟΝ" της Κ.Ε. της 10/5 είχε συνέντευξη ενός επαγγελματία
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Στην Ελλαδα ειναι δυσκολα να βρειs γυναικεs που πληρωνουν για σεξ.Ομωs μπορει να βρειs ξεμπαρκεs σε κανενα μαγαζι που εινι στεκι πουρων οπωσ το εξσταση πατησιων και sos κλαμπ πλατεια Aμερικηs αλλα και παλι δυσκολα...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Ποια να πληρώσει ρε? Αφού κρα να κάνει, ο μπαζογαμιάς θα βρεθεί.

Τι λέμε τώρα.... :idiot:
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Αμα τα σκασει να κανω το πουτσο μου πετρά !!

Δε θελω να ασχοληθω με το ζιγκολιλικι αλλα καμια φορα που εχω τρελες αφραγκιες
σκεφτομαι να μπορουσα να γαμησω καμια ματσογρια και να μου σκασει κανα τρακοσαευρω
καλα θα ητανε !

Και μετα με το τρακοσαευρω καπακι σε citytour :rockon:
:think: :think: και γιατι δεν πας να καθαρισεις καμια σκαλα αντι να ξεπουληθεις???? :fuck2:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
:think: :think: και γιατι δεν πας να καθαρισεις καμια σκαλα αντι να ξεπουληθεις???? :fuck2:
ε ενταξει σιγα το ξεπουλημα αχαχαχαχαχαχαχα

οι ανδρες μπορουν να κλεινουν τα ματια κ να κανουν γλυκο ερωτουλινο κ στα μπαζα αμα λαχει.. αμα τους πληρωσουν κιολας δεν νομιζω να θιχτουν αχαχαχαχαχαχαχα
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ε ενταξει σιγα το ξεπουλημα αχαχαχαχαχαχαχα

οι ανδρες μπορουν να κλεινουν τα ματια κ να κανουν γλυκο ερωτουλινο κ στα μπαζα αμα λαχει.. αμα τους πληρωσουν κιολας δεν νομιζω να θιχτουν αχαχαχαχαχαχαχα
:2funny: :2funny: πλακα με κανεις τωρα???οπως και να το κανεις ειναι ξεπουλημα...  :s&m_3:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: πλακα με κανεις τωρα???οπως και να το κανεις ειναι ξεπουλημα...  :s&m_3:

ναι ρε παιδι μου
αφου ειμαι σιγουρη οτι ο Χ ζιγκολο που τον εκμεταλλευθηκε η πλουσια κυρια κ του εσκασε ενα 300αρι για 1 ωρα.. μετα εκλαιγε γοερα στο μαξιλαρι του για το ξεπουλημα του....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ναι ρε παιδι μου
αφου ειμαι σιγουρη οτι ο Χ ζιγκολο που τον εκμεταλλευθηκε η πλουσια κυρια κ του εσκασε ενα 300αρι για 1 ωρα.. μετα εκλαιγε γοερα στο μαξιλαρι του για το ξεπουλημα του....
συμφωνω αλλα πιστευω οτι πρεπει να "το εχεις" και λιγο..
αλλιως δε μπορεις να το κανεις ουτε με τρελες σφαιρες...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
συμφωνω αλλα πιστευω οτι πρεπει να "το εχεις" και λιγο..
αλλιως δε μπορεις να το κανεις ουτε με τρελες σφαιρες...

Και γι'αυτό το λόγο σ'αγαπώωωωω  :-* :-* :-* :-*
Γιατί καταλαβαίνεις ότι δεν είναι όλοι όπως εσύ, ούτε σκέφτονται όπως εσύ.


ΑΚΟΥΣ, ΨΩΡΙΑΡΙΚΟ;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 0792166469.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
    0792166469.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
    31,7 KB · Εμφανίσεις: 56

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Και γι'αυτό το λόγο σ'αγαπώωωωω  :-* :-* :-* :-*
Γιατί καταλαβαίνεις ότι δεν είναι όλοι όπως εσύ, ούτε σκέφτονται όπως εσύ.


ΑΚΟΥΣ, ΨΩΡΙΑΡΙΚΟ;
ναι μωρηηηη ακουωωωωω.....ειπαμε εγω ειμαι μια μικρη και αθωα πετουνιαααα :dancing:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Λοιπον ακουστε θα κανουμε ενα πολυ τιμιο deal εδω περα

Εσεις Βοηθατε να βρω το πατημα προς το χρημα σπρωχνοντας μουνια επι χρημασοι

και για ανταλλαγμα δε θα δεχτω πελατισσες συγγενικα η γνωριμα σας αγαπητα προσωπα.

Ειμαι νεο ωραιο παιδι με την ανωμαλια να χυνω gilfs ρυτιδιασμενα και οτι κατσει

ΑΜΑ μου σβησουν το thread ειναι αμιγως σεξιστικο μιας και ενα μουνι θα το βοηθαγατε να κανει πρωτα επαγγελματικα βηματα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom