Νέα

Ελληνικός Στρατός και Αλητεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
      γαμώ

γαμώ και τον στρατό σας
γαμώ και το κράτος σας
γαμώ και την κοινωνία σας


      rigormortis

τι έγραψα πάλι ο πούστης
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Γεια σας συναγωνιστες! Μεσα στο 2014 θα κοψω την αναβολλη μου, αλλα πιστευω οτι λογω του υψους που εχω (1,95) θα με πανε 100% προεδρικη φρουρα... και αυτο ειναι γαμησι απ οτι εχω καταλαβει... υπαρχει τροπος να τη γλυτωσω? περνας απο εκπαιδευση πρωτα ακουσα...
Περιμενω τις αποψεις σας, τα υπερ και τα κατα...
όταν θα σαι στο κέντρο θα ρθει ένας απ την προεδρικη φρουρά για να διαλέξει .θα σε ρωτήσει σίγουρα.αν έχεις θέματα υγείας κτλ.εσύ θα πεις ότι έχεις τη μέση σου.δούλευα σε μεταφορική πές κι έχω τη μέση μου
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Τύποι φεύγω για Κύπρο πεζικό ΕΛΔΥΚ τυφεκιοφόρος. Τι παίζει εκεί? Καμιά παλιότερη σειρά εδώ? Άκουσα πως όλα είναι ανώτερα από ότι είναι στην Ελλάδα από καθαριότητα, πειθαρχία και πιο σοβαρή εκπαίδευση και γυμναστική.
 

paf

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
αμα πας συνταγμα ειναι καλα στα αλλα στρατοπαιδα ειναι νυχτα σκοτεινη
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τύποι φεύγω για Κύπρο πεζικό ΕΛΔΥΚ τυφεκιοφόρος. Τι παίζει εκεί? Καμιά παλιότερη σειρά εδώ? Άκουσα πως όλα είναι ανώτερα από ότι είναι στην Ελλάδα από καθαριότητα, πειθαρχία και πιο σοβαρή εκπαίδευση και γυμναστική.

Σε πήραν αναγκαστικά ή το δήλωσες?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Θα καταλαβεις τι θα πει στρατος, εισαι πολυ τυχερος που θα υπηρετησεις εκει.
Η ΕΛΔΥΚ είναι μοναδα οπου γινονται τα παντα προβλεπομενα - στρατιωτικα,η εκπαιδευση ειναι ουσιαστικη και το σπουδαιοτερο απο ολα εχει επανδρωση σχεδον 100% όπερ σημαινει δεν θα πηξεις στην σκοπια και την αγγαρια καθως θα βγαινουν οι υπηρεσιες.
Σημ: αυτα ισχυαν πριν 10 χρονια ακριβως, ευχομαι να ειναι ετσι και σημερα.:)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τύποι φεύγω για Κύπρο πεζικό ΕΛΔΥΚ τυφεκιοφόρος. Τι παίζει εκεί? Καμιά παλιότερη σειρά εδώ? Άκουσα πως όλα είναι ανώτερα από ότι είναι στην Ελλάδα από καθαριότητα, πειθαρχία και πιο σοβαρή εκπαίδευση και γυμναστική.
φιλαρακι ειχε παει εθελοντικα προπερσυ ΕΛΔΥΚ γιατι ειχε κυπρια γκομενα.
χαλαρα ηταν απο οτι μου χε πει,διχως καποια ιδιαιτερη διαφορα απο εμπειριες που χω ακουσει απο ελληνικα στρατοπεδα...
απ οτι θυμαμαι επαιρνε και κατι ψιλα καθε μηνα!!
η λογικη λεει πως τα πραγματα θα ναι πιο ηρεμα με τον τουρκο υστερα απο τοσα χρονια πλεον κ με κυπρο σε Ε.Ε κλπ.

βεβαια ο φιλος μου ειναι ιατρος,ισως για απλα φανταρια να αλλαζει το πραγμα.
 

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
Θα καταλαβεις τι θα πει στρατος, εισαι πολυ τυχερος που θα υπηρετησεις εκει.
Η ΕΛΔΥΚ είναι μοναδα οπου γινονται τα παντα προβλεπομενα - στρατιωτικα,η εκπαιδευση ειναι ουσιαστικη και το σπουδαιοτερο απο ολα εχει επανδρωση σχεδον 100% όπερ σημαινει δεν θα πηξεις στην σκοπια και την αγγαρια καθως θα βγαινουν οι υπηρεσιες.
Σημ: αυτα ισχυαν πριν 10 χρονια ακριβως, ευχομαι να ειναι ετσι και σημερα.:)


...δλδ ρε φίλε θες να πεις ότι η ΕΛΔΥΚ δεν έγινε για να πουλάνε σουβλάκια οι ψησταριές της εκει κωμόπολης, για να φυλάνε άχρηστες σκοπιές, ανεκπαίδευτοι φαντάροι χωρίς πυρομαχικά και με το g3 σε ρόλο γκλίτσας και διοικητές με πουλάδες νααααα να ξεφτιλίζονται από γιωτόπουλα με βύσματα ναααααααααααααααααααααααααααααααα στο υπουργείο...

 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μαγκες ειναι αληθεια οτι στην κυπρο εχει σουπερ γαματα υπερσυγχρονα στρατοπεδα και οτι οι φανταροι εχουν προσβαση σε σουπερ γαματο γυμναστηριο???
Ειναι κανεις κυπρο να μας πει? Δε με νοιαζει να καθαριζω σκατα! Ξερω οτι αυτο θα το κανω ετσι κ αλλιως! Με νοιαζει να εχει γυμναστηριο στο οποιο θα μπορω να εχουν προσβαση και οι φανταροι για να μην ξεφουσκωσουν τα μπρατσα!!!!!  :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τύποι φεύγω για Κύπρο πεζικό ΕΛΔΥΚ τυφεκιοφόρος. Τι παίζει εκεί? Καμιά παλιότερη σειρά εδώ? Άκουσα πως όλα είναι ανώτερα από ότι είναι στην Ελλάδα από καθαριότητα, πειθαρχία και πιο σοβαρή εκπαίδευση και γυμναστική.
θα μάθεις σύντομα μόνος σου.εδώ ο καθένας θα σου πει τη μαλακια του
 

momsupporter

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Τραβα Κυπρο να πηξει η μουνα σου.Ειδικα τωρα που κοψαν τις καταστασεις επιβιβασης θα κανεις πολυ καιρο να δεις το σπιτι σου.Και αν τολμησεις να κοπεις η να αλλαξεις Ι να ξερεις οτι σε περιμενει μετα η Λημνος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom