Νέα

Ελληνικός Στρατός και Αλητεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
κρίμα την ώρα που σπαταλήσεις για να φας πένκέικσ της συμφοράς !  :headbang:

Δεν βάζουμε λάδι ..!....αυτό κράτα το για το βράδυ !  Bιταμ κουζίν ...το ρευστό !  :rockon:όλα θα σας τα μαθαίνω  :headbang: ;)

Έριξα μέλι με τριμμένα καρύδια από πάνω και έγιναν μούρλια. Ωραία συνταγή.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
anti militέρ άσμα

 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστες! Μεσα στο 2014 θα κοψω την αναβολλη μου, αλλα πιστευω οτι λογω του υψους που εχω (1,95) θα με πανε 100% προεδρικη φρουρα... και αυτο ειναι γαμησι απ οτι εχω καταλαβει... υπαρχει τροπος να τη γλυτωσω? περνας απο εκπαιδευση πρωτα ακουσα...
Περιμενω τις αποψεις σας, τα υπερ και τα κατα...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Γεια σας συναγωνιστες! Μεσα στο 2014 θα κοψω την αναβολλη μου, αλλα πιστευω οτι λογω του υψους που εχω (1,95) θα με πανε 100% προεδρικη φρουρα... και αυτο ειναι γαμησι απ οτι εχω καταλαβει... υπαρχει τροπος να τη γλυτωσω? περνας απο εκπαιδευση πρωτα ακουσα...
Περιμενω τις αποψεις σας, τα υπερ και τα κατα...

λογικα θα κανεις και καποιες ασκησεις για να περασεις, να κοπεις εκει επιτηδες...
γενικα οτι εχει σαν "διαγωνισμα" να κοπεις επιτηδες...
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
λογικα θα κανεις και καποιες ασκησεις για να περασεις, να κοπεις εκει επιτηδες...
γενικα οτι εχει σαν "διαγωνισμα" να κοπεις επιτηδες...
ωραια, και μετα που θα με κοψουνε τι γινεται? θα ειναι καλυτερα η τα ιδια σκατα?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Γεια σας συναγωνιστες! Μεσα στο 2014 θα κοψω την αναβολλη μου, αλλα πιστευω οτι λογω του υψους που εχω (1,95) θα με πανε 100% προεδρικη φρουρα... και αυτο ειναι γαμησι απ οτι εχω καταλαβει... υπαρχει τροπος να τη γλυτωσω? περνας απο εκπαιδευση πρωτα ακουσα...
Περιμενω τις αποψεις σας, τα υπερ και τα κατα...

ποιος σου ειπε οτι ειναι 100%? πιο ευκολα δε σε παιρνουνε παρα σε παιρνουνε. δεν αρκει μονο το υψος, πρεπει να μην εισαι στραβοκανης και να μην εισαι και ατσουμπαλος. αντε και σε πηρανε, το πιο ευκολο πραγμα να φυγεις.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γεια σας συναγωνιστες! Μεσα στο 2014 θα κοψω την αναβολλη μου, αλλα πιστευω οτι λογω του υψους που εχω (1,95) θα με πανε 100% προεδρικη φρουρα... και αυτο ειναι γαμησι απ οτι εχω καταλαβει... υπαρχει τροπος να τη γλυτωσω? περνας απο εκπαιδευση πρωτα ακουσα...
Περιμενω τις αποψεις σας, τα υπερ και τα κατα...
κανε το κουτσαβακι τυπε :grin:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
ποιος σου ειπε οτι ειναι 100%? πιο ευκολα δε σε παιρνουνε παρα σε παιρνουνε. δεν αρκει μονο το υψος, πρεπει να μην εισαι στραβοκανης και να μην εισαι και ατσουμπαλος. αντε και σε πηρανε, το πιο ευκολο πραγμα να φυγεις.
εδω πηρανε φιλο μου που ειναι λιγο πιο κοντος... στραβοκανης, καμπουρης δεν ειμαι, αλλα γενικα οι ψηλοι εχουμε ενα θεμα... τοσο ευκολο?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εδω πηρανε φιλο μου που ειναι λιγο πιο κοντος... στραβοκανης, καμπουρης δεν ειμαι, αλλα γενικα οι ψηλοι εχουμε ενα θεμα... τοσο ευκολο?

ρε τυπε σου λεμεεεεεεεεεεε αντε και σε πηρανε πες. το πιο ευκολο πραμα να φυγεις. να κουνιεσαι λιγο στην ακινησια, να σου πεσει το οπλο καμια 15αρια φορες, να εισαι ασυγχρονιστος. ενα καρο βρισκεις με ευκολια.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
κανε το κουτσαβακι τυπε :grin:
2.jpg
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom