Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αν δεν είχε βέβαια καμια ανάμιξη, θα την έβγαζε στο τέλος καθαρή αλλά το fbi/nsa/homeland security θα τον είχαν στα υπόψη όταν είχαν κάυλες και ήθελαν συνήθεις υπόπτους...
& εδω με εχουν..
στα παπαρια μου τους εχω γραμμενους..
 

Επισκέπτης
Γίνονται και λάθη....

Τι λέει ρε ο πουσταράς??????
μεχρι & τον αρρωστο-εμετικο πασοκο τσιμα γλυφει..
εχει χεστει παλι..
ξερει οτι θα καει παλι το μπουρδελο..
Υ.Γ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ & ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ..
θα σας φυγει ο τακος λεμε..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οι ΗΠΑ έχουν τεράστια παράδοση στην ελευθερία του λόγου όποτε δύσκολα θα συλλαμβανόταν απλά και μόνο επειδή έβρισε κανάν secetary...

τι λένε ρε βολταίρο τα πρεζάκια;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
στυλιανιδης:<<να οπλιστουν με αυτοπεποιθηση και σιγουρια>>
τι λεει ρε ο τουρκομπουλης :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
1..στα παπαρια μου αν θα με κλεισουν μεσα..
2..ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ,συν του οτι εχω πολλους γνωστους-φιλους-αδελφους μεσα,για να φοβαμαι για τον κωλο μου..
3..συνεχισε να ονειρευεσαι ολοκληρωτικα καθεστωτα..
4..αν εκλειναν μεσα ολους οσους σκεφτονταν φωναχτα,ποιοι θα εμεναν εξω???
5..δεν σε γαμαω,μην μου τριβεσαι..

 Παω για καφε να δω και το ματς και σε πηδαω μετα..
 Πλυσου  :birdman:
 

Επισκέπτης
ελα μαλακα ισιε με την δικαιοσυνη σας..

Προσωρινά ελεύθερος και ο Πρινιωτάκης για την υπόθεση του ομολόγου
Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2010, 19:43


Η διαφωνία εφέτη ανακριτή και εισαγγελέα άφησε ελεύθερο και τον Σοφοκλή Πρινιωτάκη, έναν από τους τρεις υπευθύνους της χρηματιστηριακής εταιρείας «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ», που απολογήθηκε για το δομημένο ομόλογο των 280 εκατ. ευρώ, το οποίο κατέληξε υπερτιμολογημένο σε τέσσερα ασφαλιστικά ταμεία.

Ο εφέτης ανακριτής Γιώργος Λέκκας, είχε την άποψη ότι έπρεπε να αφεθεί ελεύθερος με την εγγύηση ύψους 500.000 ευρώ ενώ ο εισαγγελέας, Αντώνης Λιόγας, ζήτησε να προφυλακιστεί. Την οριστική απόφαση θα πάρει το Συμβούλιο Εφετών της Αθήνας.

Ο κ. Πρινιωτάκης αρνήθηκε τις κατηγορίες και ζήτησε να διενεργηθεί πραγματογνωμοσύνη για να διαπιστωθεί ότι δεν υπήρξε ζημία του ελληνικού δημοσίου.

Εάν, ωστόσο, αμφισβητηθεί ότι το ομόλογο δεν ζημίωσε το Δημόσιο ζήτησε να εξετασθούν όσοι είχαν ευθύνη για την έκδοση του, όπως πρώην υπουργοί και γενικοί γραμματείς.
 

siderenia_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1
ελα μαλακα ισιε με την δικαιοσυνη σας..

Προσωρινά ελεύθερος και ο Πρινιωτάκης για την υπόθεση του ομολόγου
Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2010, 19:43


Η διαφωνία εφέτη ανακριτή και εισαγγελέα άφησε ελεύθερο και τον Σοφοκλή Πρινιωτάκη, έναν από τους τρεις υπευθύνους της χρηματιστηριακής εταιρείας «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ», που απολογήθηκε για το δομημένο ομόλογο των 280 εκατ. ευρώ, το οποίο κατέληξε υπερτιμολογημένο σε τέσσερα ασφαλιστικά ταμεία.

Ο εφέτης ανακριτής Γιώργος Λέκκας, είχε την άποψη ότι έπρεπε να αφεθεί ελεύθερος με την εγγύηση ύψους 500.000 ευρώ ενώ ο εισαγγελέας, Αντώνης Λιόγας, ζήτησε να προφυλακιστεί. Την οριστική απόφαση θα πάρει το Συμβούλιο Εφετών της Αθήνας.

Ο κ. Πρινιωτάκης αρνήθηκε τις κατηγορίες και ζήτησε να διενεργηθεί πραγματογνωμοσύνη για να διαπιστωθεί ότι δεν υπήρξε ζημία του ελληνικού δημοσίου.

Εάν, ωστόσο, αμφισβητηθεί ότι το ομόλογο δεν ζημίωσε το Δημόσιο ζήτησε να εξετασθούν όσοι είχαν ευθύνη για την έκδοση του, όπως πρώην υπουργοί και γενικοί γραμματείς.

οχι αλλα copypast ρε γερο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
στυλιανιδης:<<να οπλιστουν με αυτοπεποιθηση και σιγουρια>>
τι λεει ρε ο τουρκομπουλης :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άστα να πάνε...για τον πούτσο εντελώς...

μάλλον πρέπει να αναλάβει πρωθυπουργός ο μπας και δεί ο τόπος άσπρη μέρα...

:headbang: :headbang: :headbang:
 

siderenia_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1

siderenia_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1
εγώ απέχω ρε απο εκλογές...εξάλλου είναι γυναίκα φίλου μου (του τάλου)...!!! :grin: :grin: :grin:
εγω λεω παπαζολ καρφι εχει τρομερες ιδεες το ατομο..τωρα οσο αναφορα γ την αστυνομια απορω πως και δεν εχει χωσει στην στενη πολλους ακομα...
 

Επισκέπτης
τωρα οσο αναφορα γ την αστυνομια απορω πως και δεν εχει χωσει στην στενη πολλους ακομα...
ελα ντε..

καλα λεω οτι εσεις τα σκουληκια μονο για σουτια ειστε.πριν καμια βδομαδα λιτζαραμε ενας δικος σας στρακο.αχεπα εφυγε με την μια.τετοια θελετε λουγκρες
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ανεξαρτήτως του ποιος έριξε τις σφαίρες, αυτός που υπέγραφψε την άδεια πρέπει να καθίσει στο σκαμνί, για να μην πω στο ικρίωμα...
Αν κάποιοι ονειρεύονται έκτακτα λαοδικεία ή εκτελεστικά αποσάπσματα, πρόβλημά τους...

Με διαφορά μόνο λίγων λεπτών  :rockon:

Όποιος και να το έκανε, ας έχει μια όσο το δυνατόν δικαιη δίκη...

Νομίζω μια ΕΔΕ φτάνει για να ξεκαθαρίσει την κατάσταση απόλυτα !

 

siderenia_poutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1

ξυλοδαρμος απλος πλεζουρα..μηνυση κ με αναστολη το πολυ πολυ....οι δικες σου οι αναρχοιδεες μονο και που τις εκφραζεις μαυτον τον τροπο εισαι και για ξυλο και για μεσα :2funny: αυτη ειναι η διαφορα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Για να ρίξεις 8 σφάιρες σε έναν άνθρωπο πρέπει να είσαι τελείως ψυχοπαθής ή τελείως χεσμένος...
Μένει να δούμε αν τις έριξε ο μπάτσος ή ο κακοποιός...

Ωστόσο, η συστημική αστοχία είναι ολοκληρωτική: (απόσπαμα από ) : Ο πρώτος εξέτιε ποινή 24ετούς κάθειρξης για ληστείες, πήρε άδεια από τις φυλακές Λάρισας στις 25 Νοεμβρίου 2009 και δεν επέστρεψε...

Ανεξαρτήτως του ποιος έριξε τις σφαίρες, αυτός που υπέγραφψε την άδεια πρέπει να καθίσει στο σκαμνί, για να μην πω στο ικρίωμα...
+1
φυσικα εδω εμπλεκεται και το υπουργειο δικαιοσυνης...
Με διαφορά μόνο λίγων λεπτών  :rockon:
σε διαφορετικα προσωπα αναφερονται τα ποστ που παρεθεσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom