Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ναι ο μετανάστης πονάει τον τόπο του και πάντα γυρίζει στην Ελλάδα  :headbang:.Θα περάσετε 10-15 μέρες στη μαγευτική Ελλάδα με τους καλούς ανθρώπους,τον ήλιο τη θάλασσα  :jerking: :2funny:.
   Και κάποτε το όνειρο σας θα γίνει πραγματικότητα όταν βγείτε στη συνταξη να γυρίσετε στην Ελλάδα να ζήσετε τα τελευταία 5 χρόνια της ζωης σας στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:.
   Καλά τόσα φοβερά μέρη έχει ο κόσμος κ'εσείς πάτε Ελλάδα? :jerking: :2funny:μη μου πειτε γιά της παραλιες  :jerking:γιατί οι παραλίες στην Καρα'ι'βική είναι 1.000 φορές καλύτερες.
Εσύ δεν παρελάζεις σήμερα με την φουστανέλα ;

Κάποιοι έχουν και συγγενείς στην Ελλάδα που δεν τους έχουν παρκάρει  στο εξωτερικό γιατί ντρέπονται για αυτούς.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ναι ο μετανάστης πονάει τον τόπο του και πάντα γυρίζει στην Ελλάδα  :headbang:.Θα περάσετε 10-15 μέρες στη μαγευτική Ελλάδα με τους καλούς ανθρώπους,τον ήλιο τη θάλασσα  :jerking: :2funny:.
  Και κάποτε το όνειρο σας θα γίνει πραγματικότητα όταν βγείτε στη συνταξη να γυρίσετε στην Ελλάδα να ζήσετε τα τελευταία 5 χρόνια της ζωης σας στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:.
  Καλά τόσα φοβερά μέρη έχει ο κόσμος κ'εσείς πάτε Ελλάδα? :jerking: :2funny:μη μου πειτε γιά της παραλιες  :jerking:γιατί οι παραλίες στην Καρα'ι'βική είναι 1.000 φορές καλύτερες.
Ενω εσενα που σε χανουμε που σε βρισκουμε, καραιβικη εισαι
Χαχαχαχα
Μεχρι το βολβογκραντ πας με το λαντα. Τσακιζεις τα mcdonalds k παλι πισω στο ρημαδι σου χαχαχα.

Ελλαδα παμε οσοι εχουμε οικογενειακούς δεσμους, αγαπη, επιθυμια, φιλους.
Ανθρωπινα αισθηματα . Που να ξερεις εσυ απο αυτα.

Εσενα ουτε να σε δουν δεν θελουν.
Για αυτο σε αποκηρυξαν και σε αποκληρωσαν χαχαχα.

Διακοπες εκει που πανε οι gastarbeiter εσυ ουτε στον υπνο σου φαλακρακη.
Ειδες σφραγιδες διαβατηριου μου. Βαλε κι εσυ αν τολμας χαχαχαχα

Παλι ο σβερκος κοκκινος χαχαχαζα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ενω εσενα που σε χανουμε που σε βρισκουμε, καραιβικη εισαι
Χαχαχαχα
Μεχρι το βολβογκραντ πας με το λαντα. Τσακιζεις τα mcdonalds kπαλι πισω στο ρημαδι σου χαχαχα.

Ελλαδα παμε οσοι εχουμε οικογενειακούς δεσμους, αγαπη, επιθυμια, φιλους.
Ανθρωπινα αισθηματα . Που να ξεειςψεσυ απο αυτα.

Εσενα ουτε να σε δουν δεν θελουν.
Για αυτο σε αποκηρυξαν και σε αποκληρωσαν χαχαχα.

Διακοπες εκει που πανε οι gastarbeiter εσυ 8υτε στον υπνο σου φαλακρακη.
Ειδες σφραγιδες διαβατηριου μου. Βαλε κινεσυ αν τολμας χαχαχαχα

Παλι ο σβερκος κοκκινος χαχαχαζα  :2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ μόνο χρέη έχεις στην Ελλάδα κακομοίρη  :2funny:ναι είδα της σφραγγίδες από το διαβατήριο του Mid ή του Sex volcano λιγάκι περίεργο δεν είναι ότι πήγες ακριβώς στα ίδια μέρη που πήγαν κ'αυτοί τόν ίδιο καιρό? :2funny:
  Ελλάδα πας γιά 10 μέρες γιατί δεν έχεις τίποτα και τα ξενοδοχεία κοστίζουν  :2funny:το όνειρο σου είναι όταν βγεις στη συνταξη να πας εκεί να ζησεις τα τελευταία 5 χρόνια της ζωής σου  κατακαημένε :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εσύ μόνο χρέη έχεις στην Ελλάδα κακομοίρη  :2funny:ναι είδα της σφραγγίδες από το διαβατήριο του Mid ή του Sex volcano λιγάκι περίεργο δεν είναι ότι πήγες ακριβώς στα ίδια μέρη που πήγαν κ'αυτοί τόν ίδιο καιρό? :2funny:
  Ελλάδα πας γιά 10 μέρες γιατί δεν έχεις τίποτα και τα ξενοδοχεία κοστίζουν  :2funny:το όνειρο σου είναι όταν βγεις στη συνταξη να πας εκεί να ζησεις τα τελευταία 5 χρόνια της ζωής σου  κατακαημένε :2funny: :2funny: :2funny:
Σοβαρά μιλώντας....τα δικά σου όνειρα ποια είναι;Πως σκέφτεσαι το μέλλον σου;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Σοβαρά μιλώντας....τα δικά σου όνειρα ποια είναι;Πως σκέφτεσαι το μέλλον σου;
Οπως το παρελθον.
20 ωρες το 24ωρο στο μπου, φαγητο mcdonalds,καθε τρια χρονια βολβογκραντ με το λαντα, σεξ με σαπιες κορεανες, και θαυμασμος της τοσο ενδιαφερουσας ζωης του
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ενω εσενα που σε χανουμε που σε βρισκουμε, καραιβικη εισαι

Μεχρι το βολβογκραντ πας με το λαντα. Τσακιζεις τα mcdonalds k παλι πισω στο ρημαδι σου χαχαχα.

Ελλαδα παμε οσοι εχουμε οικογενειακούς δεσμους, αγαπη, επιθυμια, φιλους.
Ανθρωπινα αισθηματα . Που να ξερεις εσυ απο αυτα.

Εσενα ουτε να σε δουν δεν θελουν.
Για αυτο σε αποκηρυξαν και σε αποκληρωσαν χαχαχα.

Σκληρές κουβέντες για το ΑΜΕΑ.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Σοβαρά μιλώντας....τα δικά σου όνειρα ποια είναι;Πως σκέφτεσαι το μέλλον σου;

Οι δύο πρώτες λέξεις αναιρούνται νοηματικώς από το υπόλοιπο κείμενο.

Γιατί ειρωνεύεσαι τον άτυχο συνάνθρωπο σου;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σοβαρά μιλώντας....τα δικά σου όνειρα ποια είναι;Πως σκέφτεσαι το μέλλον σου;
Στο μέλλον τα λεφτα που παίρνω θα αυξηθούν και θα πάρω κ αλλη περιουσία αλλά δε θα αλλάξει και πολύ η ζωη μου.
  Κ εσρνα το μέλλον δε θ αλλάξει θα συνεχίσεις να μένεις με τους γονείς σου και να γραφεις  :jerking:στο σάϊτ  :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οι διακοπές πλησιάζουν, εάν δεν ξεκίνησαν ήδη για μερικούς και όλοι ετοιμαζόμαστε να πάμε Ελλάδα να δούμε τους δικούς μας.

Ωστόσο, λόγω κορόνα χρειάζεται ενημέρωση για το τι ισχύει, αυτή την στιγμή η είσοδος με αυτοκίνητο δείχνει η πιο πολύπλοκη μιας που έως και τέλη Ιουλίου επιτρέπεται η είσοδος από Βουλγαρία και Προμαχώνα, ενώ με Σκόπια νομίζω είναι κλειστά τα σύνορα.

Με αεροπλάνο χρειάζεται να συμπληρωθεί μια φόρμα με έναν κωδικό Qr και με καράβι δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός μέχρι αυτή την στιγμή.

Καλές διακοπές λοιπόν

για αεροπορικες μετακινησεις ερχεται φορμα στο mail
ΠΡΟΣΟΧΗ επιλογη υπαρχει για εισοδο την επομενη

ειναι ηλεκτρονικο δεν εχει επιλογη ιδιας μερας
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Στο μέλλον τα λεφτα που παίρνω θα αυξηθούν και θα πάρω κ αλλη περιουσία αλλά δε θα αλλάξει και πολύ η ζωη μου.
  Κ εσρνα το μέλλον δε θ αλλάξει θα συνεχίσεις να μένεις με τους γονείς σου και να γραφεις  :jerking:στο σάϊτ  :2funny:
Είπα να σε πάρω στα σοβαρά αλλά μόλις ανοιξες το στόμα σου και βρώμισε σκατίλα άλλαξα γνωμη.
Το ίδιο χαμένο κορμί θα παραμείνεις δηλαδή.Μπορεί και να είναι αυτό που σου αξίζει άλλωστε.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είπα να σε πάρω στα σοβαρά αλλά μόλις ανοιξες το στόμα σου και βρώμισε σκατίλα άλλαξα γνωμη.
Το ίδιο χαμένο κορμί θα παραμείνεις δηλαδή.Μπορεί και να είναι αυτό που σου αξίζει άλλωστε.
Μ αρεσει που γραφεις για το εξωτερικο ενώ στο εξωτερικο εισαι μονο στη φαντασία σου  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Μ αρεσει που γραφεις για το εξωτερικο ενώ στο εξωτερικο εισαι μονο στη φαντασία σου  :2funny:
Μπορεί να έχω μεγάλη φαντασία.
Βεβαια μπορείς να πεις τι απο αυτά που έχω γράψει είναι ψέμματα ή λάθος.Μπορείς να πεις να κοιτάξουν την ip μου.
Μπορείς πάλι να κοιτάξεις προς τα επάνω και να δεις την πούτσα μου αφού σε έχω γραμμένο στα παλιά μου ΝΙΚΕ,δεν σε γράφω στα αρχίδια μου γιατι θα σου ήταν μεγάλη τιμή.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ναι ο μετανάστης πονάει τον τόπο του και πάντα γυρίζει στην Ελλάδα  :headbang:.Θα περάσετε 10-15 μέρες στη μαγευτική Ελλάδα με τους καλούς ανθρώπους,τον ήλιο τη θάλασσα  :jerking: :2funny:.
  Και κάποτε το όνειρο σας θα γίνει πραγματικότητα όταν βγείτε στη συνταξη να γυρίσετε στην Ελλάδα να ζήσετε τα τελευταία 5 χρόνια της ζωης σας στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:.
  Καλά τόσα φοβερά μέρη έχει ο κόσμος κ'εσείς πάτε Ελλάδα? :jerking: :2funny:μη μου πειτε γιά της παραλιες  :jerking:γιατί οι παραλίες στην Καρα'ι'βική είναι 1.000 φορές καλύτερες.

Ρε πο@στη!Εχεις γαμησει δεκα νηματα!Σηκω και παγενε παραπερα,αυτο το νημα εχει να κανει με ανθρωπους που ζουν μια ζωη χωρις σκατο,εσυ υο καταπινεις κ απο πανω!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ρε πο@στη! Αληθεια Εχεις γαμησει δεκα νηματα! Ψεματα, πολλα παραπανω Σηκω και παγενε παραπερα,αυτο το νημα εχει να κανει με ανθρωπους που ζουν μια ζωη χωρις σκατο,εσυ υο καταπινεις κ απο πανω! Αληθεια

Στο διορθωσα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε πο@στη!Εχεις γαμησει δεκα νηματα!Σηκω και παγενε παραπερα,αυτο το νημα εχει να κανει με ανθρωπους που ζουν μια ζωη χωρις σκατο,εσυ υο καταπινεις κ απο πανω!
Εσεις κ αν ζείτε στα σκατά  :2funny:είσαστε σκουπίδια για τους Γερμανούς  :2funny:
  Εσείς δε λέτε ότι θέλετε να πάτε Ελλάδα το καλοκαίρι?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ρε πο@στη!Εχεις γαμησει δεκα νηματα!Σηκω και παγενε παραπερα,αυτο το νημα εχει να κανει με ανθρωπους που ζουν μια ζωη χωρις σκατο,εσυ υο καταπινεις κ απο πανω!
Ζηλευει ,γιατί νόμιζε ότι μόνο αυτός μπορεί εκτός Ελλάδας.Βεβαια και μονο που διάλεξε να παει Ρωσία εισοδηματίας δείχνει πόσο άχρηστος είναι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μπορεί να έχω μεγάλη φαντασία.
Βεβαια μπορείς να πεις τι απο αυτά που έχω γράψει είναι ψέμματα ή λάθος.Μπορείς να πεις να κοιτάξουν την ip μου.
Μπορείς πάλι να κοιτάξεις προς τα επάνω και να δεις την πούτσα μου αφού σε έχω γραμμένο στα παλιά μου ΝΙΚΕ,δεν σε γράφω στα αρχίδια μου γιατι θα σου ήταν μεγάλη τιμή.
Στο εξωτερικο εισαι μονο στη φσντασία σου.Οτι εχεις πάει να πεις για Αγγλια δρν εχει κσμια σχέση με την πραγματικότητα  :2funny:Ασε που ενα πουλακι μου είπε οτι εισαι κλώνος καποιου μοντεράτορ.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αφηστε το Δημητρακη, μην του απαντατε και θα βρει καμια αλλη ασχολια.

Ειναι ανθρωπος με τρομερες επιλογες, κατσικες,βορειοκορεατικες μαιμουδες, κατι θα βρει να κανει.
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Εσεις κ αν ζείτε στα σκατά  :2funny:είσαστε σκουπίδια για τους Γερμανούς  :2funny:
 Εσείς δε λέτε ότι θέλετε να πάτε Ελλάδα το καλοκαίρι?

Φίλος σοβαρά..Πάνε να ανοίξουν ένα θέμα για κάτι,ποστάρεις την βλακεία και αρχίζει ο διαλογος με 2-3 καμμένους..Βλέπεις θέμα για εργασία στο εξωτερικό εκεί να πεις για τις πουτάνες στη Ρωσία και πόσο χλιδή περνάς...Ανοίγουν άλλο θέμα για τους Έλληνες του εξωτερικού να πουν εμπειρίες από δουλειά,καθημερινή ζωή εκεί να μας πεις για την αμύθητη περιουσία σου και τις πουτάνες που γαμάς..Σεβάσου λίγο και πήγαινε σε σχετικά με τα ενδιαφέροντά σου θέματα.Μην τρολάρεις και γαμάς κάθε κουβέντα.Είναι site για πουτάνες και βίζιτες ναι.Αλλά έχει και άλλη θεματολογία.Σκέψου ότι ένας άνθρωπος ενδεχομένως να γουστάρει να ακούσει 2-3 γνώμες από εμπειρίες έξω να δει μήπως κινηθεί για δουλειά..Μην τον κάνεις να πονοκεφαλιάζει ψάχνοντας σελίδα σελίδα που να βρει κάτι σχετικό με το θέμα!Δεν σε βρίζω και στο λέω όσο πιο απλά αν μπορείς να καταλάβεις δηλαδή.Αν όχι...πασο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φίλος σοβαρά..Πάνε να ανοίξουν ένα θέμα για κάτι,ποστάρεις την βλακεία και αρχίζει ο διαλογος με 2-3 καμμένους..Βλέπεις θέμα για εργασία στο εξωτερικό εκεί να πεις για τις πουτάνες στη Ρωσία και πόσο χλιδή περνάς...Ανοίγουν άλλο θέμα για τους Έλληνες του εξωτερικού να πουν εμπειρίες από δουλειά,καθημερινή ζωή εκεί να μας πεις για την αμύθητη περιουσία σου και τις πουτάνες που γαμάς..Σεβάσου λίγο και πήγαινε σε σχετικά με τα ενδιαφέροντά σου θέματα.Μην τρολάρεις και γαμάς κάθε κουβέντα.Είναι site για πουτάνες και βίζιτες ναι.Αλλά έχει και άλλη θεματολογία.Σκέψου ότι ένας άνθρωπος ενδεχομένως να γουστάρει να ακούσει 2-3 γνώμες από εμπειρίες έξω να δει μήπως κινηθεί για δουλειά..Μην τον κάνεις να πονοκεφαλιάζει ψάχνοντας σελίδα σελίδα που να βρει κάτι σχετικό με το θέμα!Δεν σε βρίζω και στο λέω όσο πιο απλά αν μπορείς να καταλάβεις δηλαδή.Αν όχι...πασο
Κάτσε να ακούς τα ψέματα των φουκαραδων  :2funny:να σου λένε ότι ζουνε μεγάλη ζωη στη Γερμανία  :2funny:ενω τους πεθαίνουν στη δουλεια  :headbang:
  Στο εξωτερικο είμαι και εχω δει πως ζούνε  :headbang:Τωρα αν εσενα δε σου κόβει και τους πιστεύεις εγω τι να πω? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom