Νέα

Έλληνας των 2010s.....τι άλλαξε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
εγω δεν ειμαι απο την αθηνα αλλα απο νησι οποτε για την πουστροκιθαρα μαλλον βλαχος θα ειμαι κι εγω.βεβαια αν κρινεις απο τον πολιτισμο που εχει το νησι που και την ιστορια του καμια σχεση με τη λεξη πωε την χρησιμοποιει δεν εχει.λοιπον εμας εδω η κριση τωρα μας χαιδευει,μιλαμε με τους διπλανους μας,εχουμε φιλους εκτος ιντερνετ,εχουμε φρεσκα προιοντα που ενιωτε παραγουμε κιολας,οι αδερφες δεν δουλευοθν πουτανες για να εχει η μανα μας χαρτζιλικι να μας δινει,κυκλοφορουμε οτι ωρα να ναι και οπου να ναι χωρις φοβο,εχουμε οικογενεια και αξιες που καποιοι τα διαβασαν σαν λεξεις πρωτη φορα στο μπαμπινιωτη,δεν κλειδωνουμε σχεδον ουτε τα σπιτια μας,τα αυτοκινητα,εχουμε ανθρωπινες σχεσεις,γειτονες που θα πουμε μια κουβεντα η θα μας βοηθησουν σε κατι,τη φυση στα ποδια μας.οχι κυκλοφοριακο,τσαμπα μπανια και ενα σωρο αλλα.επισης εχουμε και αρκετα κακα αλλα δεν εχουν σημασια τωρα.δεν βρισκω το λογο καποιος να περηφανευεται οτι ειναι απο την αθηνα που δυσκολα θα βρεις μια καλη λεξη να πεις και ποσο μαλιστα να ζεις κιολας.τωρα εσυ πουστροκιθαρα μαλλον μενεις και καυχιεσαι οτι εισαι απο εκει η γιατι δεν εχεις παει ποτε πουθενα αλλου η επειδη δεν εχει ψυχιατρεια στην επαρχια.η επαρχια στην ελλαδαεοναι πολυ ομορφη σε αντιθεση με την αθηνα που εχεις πιο πολλες επιλογες να κανεις πραγματα αλλα λιγες δυνατοτητες να τις πραγματοποιησεις
 

Επισκέπτης
Ὅλα καλά, ἀλλὰ εἰς τὰς νήσους (ἐξαιρουμένης τῆς Κρήτης) δὲν ὑπάρχουσι... πορνεῖα.
 

Επισκέπτης
Ισιδώρα....μήπως όταν με το καλό έρθεις Αθήνα,θες να στις βρέξω και σε σένα ένα χεράκι....τι λες;;; ;)


 

Επισκέπτης
εγω δεν ειμαι απο την αθηνα αλλα απο νησι οποτε για την πουστροκιθαρα μαλλον βλαχος θα ειμαι κι εγω.βεβαια αν κρινεις απο τον πολιτισμο που εχει το νησι που και την ιστορια του καμια σχεση με τη λεξη πωε την χρησιμοποιει δεν εχει.λοιπον εμας εδω η κριση τωρα μας χαιδευει,μιλαμε με τους διπλανους μας,εχουμε φιλους εκτος ιντερνετ,εχουμε φρεσκα προιοντα που ενιωτε παραγουμε κιολας,οι αδερφες δεν δουλευοθν πουτανες για να εχει η μανα μας χαρτζιλικι να μας δινει,κυκλοφορουμε οτι ωρα να ναι και οπου να ναι χωρις φοβο,εχουμε οικογενεια και αξιες που καποιοι τα διαβασαν σαν λεξεις πρωτη φορα στο μπαμπινιωτη,δεν κλειδωνουμε σχεδον ουτε τα σπιτια μας,τα αυτοκινητα,εχουμε ανθρωπινες σχεσεις,γειτονες που θα πουμε μια κουβεντα η θα μας βοηθησουν σε κατι,τη φυση στα ποδια μας.οχι κυκλοφοριακο,τσαμπα μπανια και ενα σωρο αλλα.επισης εχουμε και αρκετα κακα αλλα δεν εχουν σημασια τωρα.δεν βρισκω το λογο καποιος να περηφανευεται οτι ειναι απο την αθηνα που δυσκολα θα βρεις μια καλη λεξη να πεις και ποσο μαλιστα να ζεις κιολας.τωρα εσυ πουστροκιθαρα μαλλον μενεις και καυχιεσαι οτι εισαι απο εκει η γιατι δεν εχεις παει ποτε πουθενα αλλου η επειδη δεν εχει ψυχιατρεια στην επαρχια.η επαρχια στην ελλαδαεοναι πολυ ομορφη σε αντιθεση με την αθηνα που εχεις πιο πολλες επιλογες να κανεις πραγματα αλλα λιγες δυνατοτητες να τις πραγματοποιησεις
χαλαρωσε βλαχακο. ποιος σου ειπε οτι οποιος μενει στην αθηνα δεν ειναι βλαχος ;
ψαχνεις με το κυαλι αθηναιο (αθηναιο, οχι γιαλαντζι) και δεν τον βρισκεις.........
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • fuldamobils608.jpg
    fuldamobils608.jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 9

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ὄχι, εἶχε ἕν ὠραῖον πράσινον φωσφορίζον.

Αρχαιο πνευμα αθανατο , μετουσιωμενο εις αυτοκινητο  :bigdick:


Α διεθετε συμπλεκτη χειρος ?  :think:

Β Χωριο που φαινετε κολαουζο δεν επιθημει ολοι καταλαβαμε οτι διαθετει και ενσωματομενο υπολογιστη μετα οθονης ΅τιεφτι  :rockon:

 

Συνημμένα

  • fuldamobils608.jpg
    fuldamobils608.jpg
    56,8 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
Η Ελλάδα ποτέ δέν ήταν συνεπής άπέναντί μου. Ούτε είναι.
Ίσως μάλιστα να μην με άγάπησε ποτέ..............
Ειρωνικό δεν είναι?????????
Μέχρι να πεθάνω θα τρώω φέτα, λάδι, κοκορέτσι και σπληνάντερο, θα
καπνίζω σάν φουγάρο, θα γουστάρω γκόμενες με πιασίματα , θα θεωρώ την φασίνα του σπιτιού
γυναικεία δουλειά και του αύτοκινήτου άντρική, θα βλέπω μπάλα και θα
σιχαίνομαι τόν agiana  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν εξερεσεις τον agiana στα υπολοιπα συμφωνω 100%. Βεβαια ουτε εγω την αγαπησα, παντα μου ηταν αδιαφορη σαν γκομενα οποτε δε δικαιουμε να ζηταω και πολλα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτα ειναι αμαξια...Λιγοτερα ηλεκτρονικα, λιγοτερεs φορεs συνεργειο
 

Επισκέπτης
Αρχαιο πνευμα αθανατο , μετουσιωμενο εις αυτοκινητο  :bigdick:


Α διεθετε συμπλεκτη χειρος ?  :think:

Β Χωριο που φαινετε κολαουζο δεν επιθημει ολοι καταλαβαμε οτι διαθετει και ενσωματομενο υπολογιστη μετα οθονης ΅τιεφτι  :rockon:

Α. Βεβαίως

Β. Μετὰ ὀθόνης ...τεφτέρι
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ισιδώρα....μήπως όταν με το καλό έρθεις Αθήνα,θες να στις βρέξω και σε σένα ένα χεράκι....τι λες;;; ;)

Ηρεμια παιδια γιατι αγριεψε αυτος. :s&m_2:

χαλαρωσε βλαχακο. ποιος σου ειπε οτι οποιος μενει στην αθηνα δεν ειναι βλαχος ;
ψαχνεις με το κυαλι αθηναιο (αθηναιο, οχι γιαλαντζι) και δεν τον βρισκεις.........

Ασχολιαστες οι παπαριες σου. Εμετικη η γκλαμουρο-προοδευτικο-τρεντι αντιληψη σου... :jerking:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
χαλαρωσε βλαχακο. ποιος σου ειπε οτι οποιος μενει στην αθηνα δεν ειναι βλαχος ;
ψαχνεις με το κυαλι αθηναιο (αθηναιο, οχι γιαλαντζι) και δεν τον βρισκεις.........
εσυ καταλαβες οτι ειμαι βλαχος.αν οντως ειμαι οπως λες το προτιμω και να ζω ανθρωπινα.ζησε εσυ στην αθηνα και στην πικρα και εγω θα σε λεω αθηναιο δεν εχω προβλημα
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Ισιδώρα....μήπως όταν με το καλό έρθεις Αθήνα,θες να στις βρέξω και σε σένα ένα χεράκι....τι λες;;; ;)
δεν εχω προβημα μιας και οταν με δεις θα βαλεις την κιθαρα στο κωλο και θα τρεχεις.θα μπορουσα να σου συστησω καποια πουτανα να σου πει για μενα αλλα το μονο κοινο που θα μπορουσαμε να εχουμε γαμησει ειθναι το πληκρολογιο και εμενα μου αρεσει το μουνι.οπως ειπα και σε καποιον ομοιδεατη σου εμενα μου αρεσει να ζω εδω με οτι σου ανεφερα.ανα αυτο με κανει βλαχο στα ματια σου τοτε πολυ το χαιρομαι που ειμαι βλαχος απο επιλογη.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Βρε αβραμακο.....  :headbang: :headbang: :headbang:

Ηρεμησε λιγο βρε συ...... Και μην τσακωνεσαι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε βλακα αβραμη εσυ εκατσες να μαθεις php / html / javascript
για να φτιαξεις το δικο σου σαιτ? Ετοιμη εφαρμογη πηρες για το μπλογκ σου
ουτε καν domain δεν του εχεις πληρωσει.

Κατα τα αλλα ανωνυμια??? χαχαχαχα τι ανωνυμια.
Δεν υπαρχει ανωνυμια ρε τυπε η IP σου αυτη τη στιγμη
σουλατσαρει σε οποιδηποτε σαιτ μπαινεις στον πινακα
των υπευθυνων. Εκτος και αν χρησιμοποιεις καποιον προξυ σερβερ
που το αποκλειω για σενα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ανωνυμια λεει ο ανιδεος.

Π.Σ Φυσικα αυτη η IP δεν δειχνει το πι σι σου
ουτε το τοπικο σου δικτυο....αλλα μεχρι τον ISP
σου φθανουν σιγουρα... και αν υπαρχει και ενταλμα συλληψης
τους δινει ο ISP και την ακριβη σου τοποθεσια
αντε μην κανεις καμια βλακεια καμια μερα νομιζοντας πως εισαι ανωνυμος
και σε τρεχουνε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τυπε πως και δεν θες να τον σηκωσεις ή να τον καβαλησεις? :think:


Όταν έρθει Αθήνα,θα τον βάλω να κουβαλήσει εμένα στους ώμους (88 κιλά) και μια σάκα στην πλάτη του (40 κιλά).....συνολικό βάρος 128 κιλά......για 5 χιλιόμετρα.... :2on1: :sunglasses:


Ισιδώρα,γουστάρεις;;; :pipa3:



δεν εχω προβημα μιας και οταν με δεις θα βαλεις την κιθαρα στο κωλο και θα τρεχεις.θα μπορουσα να σου συστησω καποια πουτανα να σου πει για μενα αλλα το μονο κοινο που θα μπορουσαμε να εχουμε γαμησει ειθναι το πληκρολογιο και εμενα μου αρεσει το μουνι.οπως ειπα και σε καποιον ομοιδεατη σου εμενα μου αρεσει να ζω εδω με οτι σου ανεφερα.ανα αυτο με κανει βλαχο στα ματια σου τοτε πολυ το χαιρομαι που ειμαι βλαχος απο επιλογη.


Γουστάρεις και πληκτρολόγιο ε;;;;; Ωραία λοιπόν.....εκτός από μένα που θα με έχεις στους ώμους,και τη σάκα που θα έχεις στην πλάτη.....θα κουβαλάς στα χέρια και μια κούτα με έναν υπολογιστή και με όλα του τα περιφεριακά.... :sunglasses: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom