Νέα

Ελεύθεροι Επαγγελματίες = Ελεύθεροι Κλέφτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα axaxouxas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ελεύθερος επαγγελματίας: Τσάμπα φράγκα έτσι και πιάσεις την καλή θα κυλάς και θα φτάνεις...

φιλε μου μολις πιασεις την καλη θα χαλασεις αν δεν την εχεις χτισει λιγο - λιγο

τιμιοτητα και λιγο τυχη οπως ειπε ο ψαχνω πιο πανω .
ο κοσμος εκτιμα και ανταμειβει ...
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Πόσοι νέοι είναι διατεθειμένοι να δουλέψουν οικοδομή σαν υδραυλικοί-ηλεκτρολόγοι κτλ και να παίρνουν καλά λεφτά? Ελάχιστοι γιατί όλοι θέλουν να βολευτούν σε κανά γραφείο... Καλά να πάθουν με τα 700 ευρώ στην τελική! Δουλειές υπάρχουν και μάλιστα καλοπληρωμένες χωρίς πτυχία και μλκίες και χωρίς να εκμεταλλέυεσαι το κόσμο απλά οι περισσότεροι κοιτούν πως να τα ξύνουν και ταυτόχρονα να πληρώνονται! Π΄ροτυπα ελλήνικής κοινωνίας βεβαίως βεβαίως....
 
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δημοτικος Συμβουλος?? Μπα... Δεν θα επελεγε το αχαχουχας

χα χα χα χα καλο

σωστα δεν κανω για χαρτογιακας ... υπαρχουν πολλοι δεν θα αντεχα τον ανταγωνισμο και τον συννοστισμο
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δημοτικος Συμβουλος?? Μπα... Δεν θα επελεγε το αχαχουχας

χα χα χα χα καλο

σωστα δεν κανω για χαρτογιακας ... υπαρχουν πολλοι δεν θα αντεχα τον ανταγωνισμο και τον συννοστισμο

Και γω που νομιζα οτι οι δημοτικοι συμβουλοι ειναι εκπροσωποι ολων των επαγελματων

Και αγροτες ..
 

Επισκέπτης
κατ αρχήν θα σου συνιστούσα να αλλάξεις τον τίτλο του θρέντ και να αφαιρέσεις την λέξη κλέφτες γιατί δεν μπορείς να τα βάζεις όλα σε ένα  τσουβάλι αν δεν είναι και παραμύθι η ιστορία σου και το έκανες για μαγκιά ότι τάχα άνοιξες θρέντ εδώ μέσα.

δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θελεις ... δημοκρατια εχουμε ...

το αν ειμαι μαγκας η οχι αυτο το ξερω μονο εγω και κανεις αλλος και εκτος αυτου δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ειναι μαγκια το να ανοιγεις ενα θρεντ ???

συμφωνω οτι δεν ειναι ολοι για το τσουβαλι ...
αλλα οι περισσοτεροι ειναι
την εχουν δει καπως και ετσι κανουν οτι κανουν ....

μηπως εισαι και εσυ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΛΑΜΟΓΙΟ και θιγεσαι ? λεω μηπως ???

το θεμα δεν ειναι πως δεν θα την πατησουμε ...
αλλα τι κανουμε ωστε να μην την πατησουν και αλλοι συμπολιτες μας
μαγκιά είναι αν αυτά που λες είναι ορθά και για την πάρτυ σου όλοι είναι κλέφτες να βάζεις και την τζίφρα σου από κάτω το να τα γράφεις έτσι όπως τα γράφεις τζάμπα μάγκας είσαι.
 
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλοι εισαστε ...
με κανατε και γελασα και ξεχασα το προβλημα ....

(γλυκανε η πικρα) που λεμε...
 
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μαγκιά είναι αν αυτά που λες είναι ορθά και για την πάρτυ σου όλοι είναι κλέφτες να βάζεις και την τζίφρα σου από κάτω το να τα γράφεις έτσι όπως τα γράφεις τζάμπα μάγκας είσαι.

τι εννοεις ???

διαφωτησε με ...

κοιτα να δεις ξεκινησα ενα θρεντ πανω στην αγανακτηση μου για μια καραμπινατη κλεψια ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΥΜΑ
και καταληξε να ζηταμε αποδειξη ΜΑΓΚΙΑΣ ...
 

Επισκέπτης
καλοι εισαστε ...
με κανατε και γελασα και ξεχασα το προβλημα ....

(γλυκανε η πικρα) που λεμε...
φίλε που γέλασες? με τα παραμύθια σου? τζάμπα μάγκας είσαι και δεν μπορώ να καταλάβω το πως και οι μοντ εδώ μέσα δεν έχουν μέχρι τώρα στείλει το θρεντ σου αδιάβαστο γιατί αν κάποιος αυτή την στιγμή καταθέσει μήνυση για συκοφαντία εναντίων όσων το κάνουν αυτό εδώ τραβάνε και το site για ηθική αυτουργία και μάλιστα το αδίκημα αυτό είναι συκοφαντία δια του τύπου.
 

Επισκέπτης
μαγκιά είναι αν αυτά που λες είναι ορθά και για την πάρτυ σου όλοι είναι κλέφτες να βάζεις και την τζίφρα σου από κάτω το να τα γράφεις έτσι όπως τα γράφεις τζάμπα μάγκας είσαι.

τι εννοεις ???

διαφωτησε με ...

κοιτα να δεις ξεκινησα ενα θρεντ πανω στην αγανακτηση μου για μια καραμπινατη κλεψια ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΥΜΑ
και καταληξε να ζηταμε αποδειξη ΜΑΓΚΙΑΣ ...
τι έγινε κόλλησες? δεν μπορείς να αποκαλείς την μισή Ελλάδα κλέφτες αν εγώ κάνω μια μήνυση αύριο εις βάρος σου έχεις φάει τουλάχιστον 5 μηνάκια στο νερό.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ξαφνικα σιγησε ο αxaxouxas...


Mαλλον του κοπηκε το γελιο ;)
 

Επισκέπτης
τι έγινε κόλλησες? δεν μπορείς να αποκαλείς την μισή Ελλάδα κλέφτες αν εγώ κάνω μια μήνυση αύριο εις βάρος σου έχεις φάει τουλάχιστον 5 μηνάκια στο νερό.
5 μήνες αν στην κάνω μόνο εγώ γιατί αν την κάνουν και άλλοι η λάβει το δικαστήριο υπ όψιν τι γράφει το παλικάρι εδώ η κατηγορία μετατρέπεται και σε κατά συρροήν και κατ εξακολλούθησην.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
φίλε που γέλασες? με τα παραμύθια σου? τζάμπα μάγκας είσαι και δεν μπορώ να καταλάβω το πως και οι μοντ εδώ μέσα δεν έχουν μέχρι τώρα στείλει το θρεντ σου αδιάβαστο γιατί αν κάποιος αυτή την στιγμή καταθέσει μήνυση για συκοφαντία εναντίων όσων το κάνουν αυτό εδώ τραβάνε και το site για ηθική αυτουργία και μάλιστα το αδίκημα αυτό είναι συκοφαντία δια του τύπου.

Ρε arion για πιο λόγο να στείλουμε το thread? Εξέθεσε κάποιον ονομαστικά? Προσωπικα? Μια κακή εμπειρία εξέφρασε ο άνθρωπος.....ίσως να υπερέβαλε λίγο. Και τι μύνηση που λες??? Θα πας στην Ευελπίδων και θα απαιτήσεις να δικάσουν τον χρήστη axaxouxas που μπαίνει στο bourdela.com????????? Έτσι ρωτάω και γω τώρα.........
 

Επισκέπτης
Ρε arion για πιο λόγο να στείλουμε το thread? Εξέθεσε κάποιον ονομαστικά? Προσωπικα? Μια κακή εμπειρία εξέφρασε ο άνθρωπος.....ίσως να υπερέβαλε λίγο. Και τι μύνηση που λες??? Θα πας στην Ευελπίδων και θα απαιτήσεις να δικάσουν τον χρήστη axaxouxas που μπαίνει στο bourdela.com????????? Έτσι ρωτάω και γω τώρα.........
το παλικάρι έγραψε ότι όλοι οι ελ. επ. είναι κλέφτες άρα και εγώ είναι αδίκημα ναι η όχι?
 
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τι να πω ρε παιδια εδω κινδυνευω να κατηγορηθω κιολας
που ζητησα μερικες αποψεις πανω σε ενα θεμα

για να μην πω πως το θεμα ΞΕΦΥΓΕ τελειως...

τελος παντον αυριο πρεπει να φυγω απο το σπιτι μου για δουλεια απο τις 6 το πρω'ι' για να γυρισω στις 7 -8 το απογευμα ...
μαλλον πρεπει να παω να γεμισω μπαταριες

πριν φυγω θα απαντησω αν θυμηθω τις οποιες απαντησεις σας
ειδαλως για λιγο το βραδακι αυριο ...

ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
arion αν εισαι γεννημενος το 1955 οπως γραφει το ψευδωνυμο σου,εχω την εντυπωση οτι αυτα που γραφεις δε συμβαδιζουν με την ηλικια σου...Μη κανεις σα 15χρονο

Μια κακη εμπειρια ειπε ο αλλος που μπορει να σου χρησιμεψει αυριο μεθαυριο για να μη την πατησεις και συ

Για να συνελθουμε ολοι λιγο παρακαλω
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και εγώ που είμαι ΑΕΚτζής μπορεί να πω ότι γαμιέται η ΑΕΚ κάποια στιγμή (δεν το νομίζω). Θα βγει ο Ντέμης να με κυνηγάει??????
 

Επισκέπτης
άλλο να ζητάς μια συμβουλή και άλλο να αποκαλείς κλέφτες μια κοινωνική ομάδα επειδή σε έβλαψε ένα άτομο.
εγώ αν είδες σε παρέπεμψα στο ΤΕΕ αλλά και σε αυτό το έπεξες πονηρός.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άμα θέλει ας πάρει το almera που έχω γιατί το σπίτι το χρωστάω στην τράπεζα για τα επόμενα 20 χρόνια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom