Νέα

Εκσπερμάτωση πάνω στο γυναικείο φύλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα christian_514
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 459K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εγώ δε γουστάρω χυσιματα
στο σώμα και άλλα τέτοια χυδαία..  :grin:  :grin:
 

Επισκέπτης
εβα τις ερωτησεις σου σε αλλο θρεντ..εδω βαζουμε φωτο για οσους γουσταρουν να τις βλεπουν..
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εβα τις ερωτησεις σου σε αλλο θρεντ..εδω βαζουμε φωτο για οσους γουσταρουν να τις βλεπουν..

μην την αποπαίρνεις την κοπέλα βρε συ!!!
μια ερώτηση έκανε.... :)

Έυα, όσες λένε πως δεν προκειται να το κάνουν, αργότερα δεν δέχονται
να τα παίρνουν πουθενά αλλού εκτός από το στόμα/μάπα... ;);)
Defacto αυτό.... ;);)

εσένα, δε σ' αρέσει;;
 

trixwtosss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα πιο καλα χυσιματα τα εκανα παλια με μια γκομενα σκλαβα .
  Εχυνα μεσα σε πιατο και τα εγλειφε απο κει.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μην την αποπαίρνεις την κοπέλα βρε συ!!!
μια ερώτηση έκανε.... :)

Έυα, όσες λένε πως δεν προκειται να το κάνουν, αργότερα δεν δέχονται
να τα παίρνουν πουθενά αλλού εκτός από το στόμα/μάπα... ;);)
Defacto αυτό.... ;);)

εσένα, δε σ' αρέσει;;

απλα ρωτησα γτ το ειχα απορια δεν ειπα αν μου αρεσει η οχι αυτο ειναι αλλο θεμα
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
απλα ρωτησα γτ το ειχα απορια δεν ειπα αν μου αρεσει η οχι αυτο ειναι αλλο θεμα

μονο στο στομα και στην μαπα τις χυνεις
ολες τα παιρνουν γιατι ερχονται στην φυσικη τους θεση
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Το μονο μερος για να ειναι σωστο ενα χυσιμο ειναι στο προσωπο!!!!!!
Ολα τα αλλα ειναι ....οδοντοκρεμες!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Το μονο μερος για να ειναι σωστο ενα χυσιμο ειναι στο προσωπο!!!!!!
Ολα τα αλλα ειναι ....οδοντοκρεμες!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μαλλον ...λαθος,  ακυρο το πιο σωστο ειναι σε....2 προσωπα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ρε παιδια γτ σας αρεσει να χινετε τις γυναικες στην μαπα; :think:


Κάθε μέρος του γυναικείου κορμιού έχει και το συμβολισμό του.  Για άλλο λόγο τον άντρα τον ερεθίζει το στήθος, για άλλο ο κόλος, για άλλο τα μπούτια, κτλ.
Το πρόσωπο συμβολίζει την «ολότητα» της κοπέλας, το σύνολο, την προσωπικότητα, και τα μάτια συμβολίζουν τον εσωτερικό κόσμο και επίσης την προσωπικότητα.
Το να γαμάς το πρόσωπο της κοπέλας (πίπα – τσιμπούκι) είναι ένα από τα πιο αρεστά πράγματα στο σεξ και για τους δύο συντρόφους. Και αυτό διότι τα ένστικτα πολώνονται στο έπακρο. Μην ξεχνάμε ότι το σεξ είναι ένα δυαδικό παιχνίδι αρσενικού-θηλυκού, και αυτή η ψυχολογική κυριαρχία του αρσενικού και η υποταγή του θηλυκού, δίνουν πολύ μεγάλη ικανοποίηση και στους δύο συντρόφους (ανάγκες κατάλοιπες από το φαλλικό στάδιο και το σύμπλεγμα ευνουχισμού).

Το αποκορύφωμα του στοματικού έρωτα είναι η εκσπερμάτωση πάνω στο πρόσωπο ή μέσα στο στόμα της κοπέλας. Ο συμβολισμός είναι ξεκάθαρος. Κυριαρχία του αρσενικού στο θηλυκό, υποταγή του θηλυκού στο αρσενικό. Χαρακτηριστικό είναι ότι αν ρωτήσεις, οι περισσότεροι άντρες θα σου πούνε ότι τους αρέσει περισσότερο να χύνουν την κοπέλα στο πρόσωπο παρά στο στόμα. Αυτό αποδεικνύει ότι η ηδονή είναι περισσότερο ψυχογενής (βλέπω το σπέρμα μου να την γεμίζει, την κυριαρχώ) και σε δεύτερη μοίρα σωματική (μου τον γλείφει ακόμα και τη στιγμή που χύνω).

Για αυτό που δεν είμαι απόλυτα σίγουρος είναι τι από τα δύο αρέσει περισσότερο, στις περισσότερες κοπέλες, να τις χύνουν στο στόμα ή να τις χύνουν στο πρόσωπο. Ας σκεφτούμε ότι η κοπέλα δεν βλέπει το πρόσωπό της να γεμίζει με σπέρμα το νιώθει μόνο, νιώθει όμως πιο έντονα το στόμα της να γεμίζει με το σπέρμα του άντρα της. Όταν τις ρωτάς όμως, οι περισσότερες φαίνεται να συμφωνούν ότι νιώθουν να ταπεινώνονται περισσότερο όταν τις χύνουν στο πρόσωπο. Δεν ξέρω. Ίσως θα ήταν χρήσιμη μία ψηφοφορία στο θρεντ για τις κυρίες μέλη, «Τι σας αρέσει περισσότερο; Α) Να σας χύνουν στο πρόσωπο, Β) Να σας χύνουν στο στόμα.

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Κάθε μέρος του γυναικείου κορμιού έχει και το συμβολισμό του.  Για άλλο λόγο τον άντρα τον ερεθίζει το στήθος, για άλλο ο κόλος, για άλλο τα μπούτια, κτλ.
Το πρόσωπο συμβολίζει την «ολότητα» της κοπέλας, το σύνολο, την προσωπικότητα, και τα μάτια συμβολίζουν τον εσωτερικό κόσμο και επίσης την προσωπικότητα.
Το να γαμάς το πρόσωπο της κοπέλας (πίπα – τσιμπούκι) είναι ένα από τα πιο αρεστά πράγματα στο σεξ και για τους δύο συντρόφους. Και αυτό διότι τα ένστικτα πολώνονται στο έπακρο. Μην ξεχνάμε ότι το σεξ είναι ένα δυαδικό παιχνίδι αρσενικού-θηλυκού, και αυτή η ψυχολογική κυριαρχία του αρσενικού και η υποταγή του θηλυκού, δίνουν πολύ μεγάλη ικανοποίηση και στους δύο συντρόφους (ανάγκες κατάλοιπες από το φαλλικό στάδιο και το σύμπλεγμα ευνουχισμού).

Το αποκορύφωμα του στοματικού έρωτα είναι η εκσπερμάτωση πάνω στο πρόσωπο ή μέσα στο στόμα της κοπέλας. Ο συμβολισμός είναι ξεκάθαρος. Κυριαρχία του αρσενικού στο θηλυκό, υποταγή του θηλυκού στο αρσενικό. Χαρακτηριστικό είναι ότι αν ρωτήσεις, οι περισσότεροι άντρες θα σου πούνε ότι τους αρέσει περισσότερο να χύνουν την κοπέλα στο πρόσωπο παρά στο στόμα. Αυτό αποδεικνύει ότι η ηδονή είναι περισσότερο ψυχογενής (βλέπω το σπέρμα μου να την γεμίζει, την κυριαρχώ) και σε δεύτερη μοίρα σωματική (μου τον γλείφει ακόμα και τη στιγμή που χύνω).

Για αυτό που δεν είμαι απόλυτα σίγουρος είναι τι από τα δύο αρέσει περισσότερο, στις περισσότερες κοπέλες, να τις χύνουν στο στόμα ή να τις χύνουν στο πρόσωπο. Ας σκεφτούμε ότι η κοπέλα δεν βλέπει το πρόσωπό της να γεμίζει με σπέρμα το νιώθει μόνο, νιώθει όμως πιο έντονα το στόμα της να γεμίζει με το σπέρμα του άντρα της. Όταν τις ρωτάς όμως, οι περισσότερες φαίνεται να συμφωνούν ότι νιώθουν να ταπεινώνονται περισσότερο όταν τις χύνουν στο πρόσωπο. Δεν ξέρω. Ίσως θα ήταν χρήσιμη μία ψηφοφορία στο θρεντ για τις κυρίες μέλη, «Τι σας αρέσει περισσότερο; Α) Να σας χύνουν στο πρόσωπο, Β) Να σας χύνουν στο στόμα.
ΓΙΑΤΡΕ τα σεβη μου!!!!εκανες την απολυτη προσεγγιση!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom