Νέα

Εκσπερμάτωση πάνω στο γυναικείο φύλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα christian_514
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 459K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Oσο αφορά την απορία ενός συναγωνιστή σε προηγούμενη σελίδα για τις ελληνίδες και το κόλημά τους για το χύσιμο στη μάπα.

Απ ότι θαχετε καταλάβει, ζούμε σε μια , απ΄' όλες τις αποψεις , καταραμένη χώρα.
Οι ελληνίδες δεν αποτελούν εξαίρεση.Πιστεψτε με μπορώ, λογω επαγγέλματος (δεν ειμαι μαστρωπος) να εχω εμπεριστατωμενη αποψη. Εχω γαμήσει 1 πολωνή, 1 ουκρανή , 3 ρωσίδες , 2 γερμανίδες και κάμποσες ελληνίδες στη ζωη μου.

Η πλειοψηφία των αλλοδαπών ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.
Οχι μονο προβλημα δεν ειχαν. αλλα όταν σταμάταγα το γαμήσι και πλησιαζα τη μαπα για χυσιμο, το θεωρούσαν ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ. ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.

Απ την άλλη μεριά,η πλειοψηφία των ελληνιδων, μονο που ανέφερα το θεμα, κοντεψαν να με διαολοστείλουν
Απο αυτο καταλαβαίνει κανεις σε τι πουριτανική και κομπλεξική κοινωνία ζουμε.
Εδω ρε παιδιά μου χει τυχει ελληνίδα, άκρως ξεκωλα ντυμένη, και με ξέκωλη συμπεριφορά, ήρθε η ωρα για τον πεουλο και μου λεει μη το ένα μη το αλλο δεν ξερω απ αυτο απο κεινο, ρε αι συχτήρι.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Oσο αφορά την απορία ενός συναγωνιστή σε προηγούμενη σελίδα για τις ελληνίδες και το κόλημά τους για το χύσιμο στη μάπα.

Απ ότι θαχετε καταλάβει, ζούμε σε μια , απ΄' όλες τις αποψεις , καταραμένη χώρα.
Οι ελληνίδες δεν αποτελούν εξαίρεση.Πιστεψτε με μπορώ, λογω επαγγέλματος (δεν ειμαι μαστρωπος) να εχω εμπεριστατωμενη αποψη. Εχω γαμήσει 1 πολωνή, 1 ουκρανή , 3 ρωσίδες , 2 γερμανίδες και κάμποσες ελληνίδες στη ζωη μου.

Η πλειοψηφία των αλλοδαπών ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.
Οχι μονο προβλημα δεν ειχαν. αλλα όταν σταμάταγα το γαμήσι και πλησιαζα τη μαπα για χυσιμο, το θεωρούσαν ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ. ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.

Απ την άλλη μεριά,η πλειοψηφία των ελληνιδων, μονο που ανέφερα το θεμα, κοντεψαν να με διαολοστείλουν
Απο αυτο καταλαβαίνει κανεις σε τι πουριτανική και κομπλεξική κοινωνία ζουμε.
Εδω ρε παιδιά μου χει τυχει ελληνίδα, άκρως ξεκωλα ντυμένη, και με ξέκωλη συμπεριφορά, ήρθε η ωρα για τον πεουλο και μου λεει μη το ένα μη το αλλο δεν ξερω απ αυτο απο κεινο, ρε αι συχτήρι.
Αν μου επιτρεπεις, το <<λαθος>> σου με τις ελληνιδες και το χυσιμο στη μαπα ειναι οτι το κουβεντιαζεις. Εδω χρειαζεται αιφνιδιασμος. Αν βλεπεις την παρτενερ ως ξεπετα, δεν το πολυσκεφτεσαι. Τη χυνεις χωρις πολλα πολλα. Αν τωρα τη θελεις για κατι περισσοτερο, παλι φροντιζεις στο πρωτο σου γαμισι να αφησεις το στιγμα σου. Η καθε γυναικα πρεπει να καταλαβαινει απο την πρωτη φορα σε τι επιπεδα θα κινειται το γαμισι που θα κανετε. Αν την μαθεις απο την αρχη στην ανωμαλια, εκει θα κινηθεις και θα καλοπερασετε. Το μεγαλο προβλημα με πολλους (ειδικα οταν ερωτευονται), ειναι οτι φοβουνται να γαμησουν σωστα και προστυχα γιατι πιστευουν οτι θα νομιζει η γκομενα πως δεν τη σεβονται. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. Η γκομενα θα σε σεβαστει πολυ περισσοτερο αν τη γαμας δυνατα και προστυχα γιατι ετσι θα νιωσει πιο γυναικα. Ειναι στη φυση τους. Γι 'αυτο δεν χρειαζονται κολληματα. Το χυσιμο στη μαπα πρεπει να γινει η καθημερινοτητα μας.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αν μου επιτρεπεις, το <<λαθος>> σου με τις ελληνιδες και το χυσιμο στη μαπα ειναι οτι το κουβεντιαζεις. Εδω χρειαζεται αιφνιδιασμος. Αν βλεπεις την παρτενερ ως ξεπετα, δεν το πολυσκεφτεσαι. Τη χυνεις χωρις πολλα πολλα. Αν τωρα τη θελεις για κατι περισσοτερο, παλι φροντιζεις στο πρωτο σου γαμισι να αφησεις το στιγμα σου. Η καθε γυναικα πρεπει να καταλαβαινει απο την πρωτη φορα σε τι επιπεδα θα κινειται το γαμισι που θα κανετε. Αν την μαθεις απο την αρχη στην ανωμαλια, εκει θα κινηθεις και θα καλοπερασετε. Το μεγαλο προβλημα με πολλους (ειδικα οταν ερωτευονται), ειναι οτι φοβουνται να γαμησουν σωστα και προστυχα γιατι πιστευουν οτι θα νομιζει η γκομενα πως δεν τη σεβονται. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. Η γκομενα θα σε σεβαστει πολυ περισσοτερο αν τη γαμας δυνατα και προστυχα γιατι ετσι θα νιωσει πιο γυναικα. Ειναι στη φυση τους. Γι 'αυτο δεν χρειαζονται κολληματα. Το χυσιμο στη μαπα πρεπει να γινει η καθημερινοτητα μας.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:τα πες ολα
 

Επισκέπτης
Oσο αφορά την απορία ενός συναγωνιστή σε προηγούμενη σελίδα για τις ελληνίδες και το κόλημά τους για το χύσιμο στη μάπα.

Απ ότι θαχετε καταλάβει, ζούμε σε μια , απ΄' όλες τις αποψεις , καταραμένη χώρα.
Οι ελληνίδες δεν αποτελούν εξαίρεση.Πιστεψτε με μπορώ, λογω επαγγέλματος (δεν ειμαι μαστρωπος) να εχω εμπεριστατωμενη αποψη. Εχω γαμήσει 1 πολωνή, 1 ουκρανή , 3 ρωσίδες , 2 γερμανίδες και κάμποσες ελληνίδες στη ζωη μου.

Η πλειοψηφία των αλλοδαπών ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.
Οχι μονο προβλημα δεν ειχαν. αλλα όταν σταμάταγα το γαμήσι και πλησιαζα τη μαπα για χυσιμο, το θεωρούσαν ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ. ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.

Απ την άλλη μεριά,η πλειοψηφία των ελληνιδων, μονο που ανέφερα το θεμα, κοντεψαν να με διαολοστείλουν
Απο αυτο καταλαβαίνει κανεις σε τι πουριτανική και κομπλεξική κοινωνία ζουμε.
Εδω ρε παιδιά μου χει τυχει ελληνίδα, άκρως ξεκωλα ντυμένη, και με ξέκωλη συμπεριφορά, ήρθε η ωρα για τον πεουλο και μου λεει μη το ένα μη το αλλο δεν ξερω απ αυτο απο κεινο, ρε αι συχτήρι.
www.freesmileys.org] [/url]
 

Επισκέπτης
Αν μου επιτρεπεις, το <<λαθος>> σου με τις ελληνιδες και το χυσιμο στη μαπα ειναι οτι το κουβεντιαζεις. Εδω χρειαζεται αιφνιδιασμος. Αν βλεπεις την παρτενερ ως ξεπετα, δεν το πολυσκεφτεσαι. Τη χυνεις χωρις πολλα πολλα. Αν τωρα τη θελεις για κατι περισσοτερο, παλι φροντιζεις στο πρωτο σου γαμισι να αφησεις το στιγμα σου. Η καθε γυναικα πρεπει να καταλαβαινει απο την πρωτη φορα σε τι επιπεδα θα κινειται το γαμισι που θα κανετε. Αν την μαθεις απο την αρχη στην ανωμαλια, εκει θα κινηθεις και θα καλοπερασετε. Το μεγαλο προβλημα με πολλους (ειδικα οταν ερωτευονται), ειναι οτι φοβουνται να γαμησουν σωστα και προστυχα γιατι πιστευουν οτι θα νομιζει η γκομενα πως δεν τη σεβονται. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. Η γκομενα θα σε σεβαστει πολυ περισσοτερο αν τη γαμας δυνατα και προστυχα γιατι ετσι θα νιωσει πιο γυναικα. Ειναι στη φυση τους. Γι 'αυτο δεν χρειαζονται κολληματα. Το χυσιμο στη μαπα πρεπει να γινει η καθημερινοτητα μας.
www.freesmileys.org] [/url]
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Δωστε γαλα στο γυναικειο λαο !!! :rockon: :bigdick:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Γιατι OFF TOPIC φίλε Pleasuregiver, το θεμα που εθεσα?
Ο τιτλος του θρεντ ειναι ξεκαθαρος και το θεμα πραγματευεται ακριβως αυτο.
Τι δηλαδη μονο φωτο θα ποσταρουμε,απαγορευονται τα κειμενα?
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
ναι ρε φιλε..εδω ειναι φωτογραφικο θρεντ,ποσταρουμε φωτο & ΜΟΝΟ φωτο..υπαρχουν χιλιαδες αλλα θρεντς για να αναπτυξεις την αποψη σου..

Ααα,έτσι είναι.
Φωτογραφικό θρεντ. Και γαμώ τους όρους.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:sunglasses: :rockon:
 

Συνημμένα

  • sample2.jpg
    sample2.jpg
    258,8 KB · Εμφανίσεις: 57
  • 1898402628.jpg
    1898402628.jpg
    165,9 KB · Εμφανίσεις: 37

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Αντε απο δω πρωι - πρωί μας έφτιαξες πάλι.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:o :sunglasses: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 1505.jpg
    1505.jpg
    284 KB · Εμφανίσεις: 38
  • asian.jpg
    asian.jpg
    32,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • sxypromo35-17.jpg
    sxypromo35-17.jpg
    188,7 KB · Εμφανίσεις: 55

marillion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως γουσταρω να τις χυνω στο προσωπο πανω απ ολα. Και η καλυτερη φαση που θυμαμαι ειναι οταν καναμε τριο με δυο απιστευτα τσουλακια, και τις εχυσα και τις δυο μαζι στη μαπα, και μετα γλυφοντουσαν... αχχχχχχ!!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:o :rockon:
 

Συνημμένα

  • serie1259 17.jpg
    serie1259 17.jpg
    252 KB · Εμφανίσεις: 54
  • alex.jpg
    alex.jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 24
  • cam2.jpg
    cam2.jpg
    167 KB · Εμφανίσεις: 20

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • cof1.jpg
    cof1.jpg
    88,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Sperm_Sp.jpg
    Sperm_Sp.jpg
    108,5 KB · Εμφανίσεις: 55

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom