Νέα

Εκσπερμάτωση πάνω στο γυναικείο φύλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα christian_514
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 457K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.565
Like
112
Πόντοι
16
justperfect-ajmi2-e25f91.jpg
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
:cum:
 

Συνημμένα

  • BMLyoQ6CcAAn5PE.jpg
    BMLyoQ6CcAAn5PE.jpg
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 17

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω από που ήλθε αυτή η συνήθεια.............Μάλλον από τους κομπλεξικούς Αμερικανογαμιάδες που θέλουν στις τσόντες να δείξουν τι? ανδρισμό? Γιατί , καλά , ενώ είσαι στο ιεραποστολικό καί τραβιέσαι καί χύνεις μάνω στην κοιλιά της , τι πιό φυσιολογικό καί ωραίο!! Καί στο πισωκολητό , πάνω σον κόλο της , επίσης. Αλλά " της τα εδωσα όλα στα μούτρα ή στα βυζά, ισον μαλακία στο τετράγωνο. Μάλλον μερικοί ,από εμάς πολλες ξενόφερτες τσόντες βλέπουν!! Η γνώμη μου. SERAPIS.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω από που ήλθε αυτή η συνήθεια.............Μάλλον από τους κομπλεξικούς Αμερικανογαμιάδες που θέλουν στις τσόντες να δείξουν τι? ανδρισμό? Γιατί , καλά , ενώ είσαι στο ιεραποστολικό καί τραβιέσαι καί χύνεις μάνω στην κοιλιά της , τι πιό φυσιολογικό καί ωραίο!! Καί στο πισωκολητό , πάνω σον κόλο της , επίσης. Αλλά " της τα εδωσα όλα στα μούτρα ή στα βυζά, ισον μαλακία στο τετράγωνο. Μάλλον μερικοί ,από εμάς πολλες ξενόφερτες τσόντες βλέπουν!! Η γνώμη μου. SERAPIS.
..κι αν το γουσταρει η γκομενα? για διαφορους λογους..και χωρις να εχει παρακολουθησει αμερικανικη τσοντουλα..ανοιχτα μυαλα,κυριοι.. ;)
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
:boobies:
 

Συνημμένα

  • Poutanaki 49.JPG
    Poutanaki 49.JPG
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 12

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Φίλε μου , " magaret " , σωστό καί δεκτό αυτό που γράφεις . Καί αν το γουστάρει η γκόμενα. Πλήν όμως από πολλές συζητήσεις τόσο με άντρες όσο και με γυναίκες καί νεαρά ζευγάρια βγαίνει το συμπέρασμα ότι δεν το γουστάρουν αλλά το ανέχονται. Ειδικά στο πρόσωπο. SERAPIS
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω από που ήλθε αυτή η συνήθεια.............Μάλλον από τους κομπλεξικούς Αμερικανογαμιάδες που θέλουν στις τσόντες να δείξουν τι? ανδρισμό? Γιατί , καλά , ενώ είσαι στο ιεραποστολικό καί τραβιέσαι καί χύνεις μάνω στην κοιλιά της , τι πιό φυσιολογικό καί ωραίο!! Καί στο πισωκολητό , πάνω σον κόλο της , επίσης. Αλλά " της τα εδωσα όλα στα μούτρα ή στα βυζά, ισον μαλακία στο τετράγωνο. Μάλλον μερικοί ,από εμάς πολλες ξενόφερτες τσόντες βλέπουν!! Η γνώμη μου. SERAPIS.
δεν υπαρχει καλητερο τελειωμα στο κοσμο φιλε και οπως γραφουν και πολλοι,ειναι γκομενες που γουσταρουν τετιες φασεις !!  :2on1: :pipa1:
αντιθετα αυτο που γουσταρεις εσυ δλδ στην κοιλια εγω και πολλοι αλλοι το θεωρουν μαλακια στον κοιβο  :headbang:
παντα εχει να κανει περι γουστων φιλε σεραπι..........
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω από που ήλθε αυτή η συνήθεια.............Μάλλον από τους κομπλεξικούς Αμερικανογαμιάδες που θέλουν στις τσόντες να δείξουν τι? ανδρισμό? Γιατί , καλά , ενώ είσαι στο ιεραποστολικό καί τραβιέσαι καί χύνεις μάνω στην κοιλιά της , τι πιό φυσιολογικό καί ωραίο!! Καί στο πισωκολητό , πάνω σον κόλο της , επίσης. Αλλά " της τα εδωσα όλα στα μούτρα ή στα βυζά, ισον μαλακία στο τετράγωνο. Μάλλον μερικοί ,από εμάς πολλες ξενόφερτες τσόντες βλέπουν!! Η γνώμη μου. SERAPIS.

απο πλευρας αυτης που ζει το cumshot στο προσωπο η στο στομα νιωθεις οτι ο αντρας σε εσκισε και ξεσπασε και πανω σου,,,ειναι φαινομενικα ενας εξτρα ας το πουμε ετσι ανδρισμος και ενας εξτρα εξευτελισμος αντιστοιχα για την παρτενερ...προσωπικα μου αρεσει...τωρα η γνωμη σου σεβαστη και οπως το δει ο καθενας...απτην οπτικη σας γωνια εξαλλου δεν ξερω πως φαινεται ετσι κι αλλιως εγω μιλαω με το τι νιωθω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom