Νέα

Eκπορνεύονται πάνω από 42 εκ. άνθρωποι σε όλο τον κόσμο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αν εκπορνεύονται με την θέλησή τους, που συνηθέστατα έτσι γίνεται, που είναι η είδηση δηλαδή;

Σκουπίδια μαζεύουν περισσότεροι και πιο βρώμικη δουλειά είναι και λιγώτερα λεφτά έχει...
Γιατρέ χωρίς παρεξήγηση αλλά δεν ισχύει,μπορεί όπως λέτε σε επόμενο σας ποστ εσείς να συναντήσατε κ συναντάτε τέτοιες ιερόδουλες αλλά για την πλειοψηφία σε παγκόσμια βάση δεν ισχύει.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τις αναστολές μου τις ξεπέρασα εδώ και καιρό. Πελάτες δε βρίσκω  :2funny:
Χρειάζεσαι έναν καλό μάνατζερ,στείλε pm στο jo. :sunglasses:

Ρώτα την ρυθμ να δεις πόσο ικανοποιημένη έμεινε. ;) :grin:

Στα πούπουλα την είχε,ούτε σφαλιάρες ούτε τίποτα,μόνο πίτσα τον κερνούσε. :dancing:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αντε και συ .. ξεπερνα τις αναστολες σου  :boobies:

ελα να γινετε 42.000.001  :dancing:

Mα μονο εμειs εδω οι Ελληνεs , δεν θαμαστε καμμια 10ρια  μυρια.....με τετοιουs τσατσουs που μπλεξαμε??
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Χρειάζεσαι έναν καλό μάνατζερ,στείλε pm στο jo. :sunglasses:

Ρώτα την ρυθμ να δεις πόσο ικανοποιημένη έμεινε. ;)

Στα πούπουλα την είχε,ούτε σφαλιάρες ούτε τίποτα,μόνο πίτσα τον κερνούσε. :dancing:

Πες ότι με δουλέυεις τώρα για να μη σε βρίσω. Να γράψω ένα ΧΑΧΑΧΑ και να πάει πάσα κακό.

Άκου ποιον να ρωτήσω  :jerking:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πες ότι με δουλέυεις τώρα για να μη σε βρίσω. Να γράψω ένα ΧΑΧΑΧΑ και να πάει πάσα κακό.

Άκου ποιον να ρωτήσω  :jerking:
Ρε τζο ετούτη δεν πιστεύει ότι είσαι νταβάς μάνατζερ :2funny:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Mπα βαριέμαι,θα σε αφήσω με την απορία. :grin:

Είμαι σαδιστής. :2funny: :2funny:

Πάλι πουστάκι ψάχνεις μία εκ των 42 εκ μπας και  :fuck1: απόψε;  :birdman:

Βγέκα όξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! Νέο παιδί ρε πούστη μου. Όξω ρε!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πάλι πουστάκι ψάχνεις μία εκ των 42 εκ μπας και  :fuck1: απόψε;  :birdman:

Βγέκα όξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! Νέο παιδί ρε πούστη μου. Όξω ρε!
Όξω ήμουν σήμερα ρε,μόλις μπήκα. :birdman:

Άσε κ έχω ένα κρυωματάκι θα την αρπάξω χειρότερα. :P
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Αχου! Όχι να 'χουμε και τύψεις τώρα!
ΟΛΕΣ οι εκπορνευόμενες που έχω γνωρίσει εγώ με την θέλησή τους έχουν γίνει πόρνες, για τα χρήματα φυσικά και το όνειρό τους είναι να γίνουν μεγαλύτερες και διασημότερες πόρνες!
Και η καλύτερη εξυπηρέτηση που μπορεί να τους προσφέρει κανείς είναι να τις συστήσει σε άλλους υποψήφιους πελάτες.

Όλες λέμε! Μικρές-μεγάλες, μορφωμένες-αμόρφωτες, κλασσάτες-τσόλια κλπ.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αχου! Όχι να 'χουμε και τύψεις τώρα!
ΟΛΕΣ οι εκπορνευόμενες που έχω γνωρίσει εγώ με την θέλησή τους έχουν γίνει πόρνες, για τα χρήματα φυσικά και το όνειρό τους είναι να γίνουν μεγαλύτερες και διασημότερες πόρνες!
Και η καλύτερη εξυπηρέτηση που μπορεί να τους προσφέρει κανείς είναι να τις συστήσει σε άλλους υποψήφιους πελάτες.

Όλες λέμε! Μικρές-μεγάλες, μορφωμένες-αμόρφωτες, κλασσάτες-τσόλια κλπ.
ούτε τις εχεις γνωρίσει όλες ούτε είναι πάντα έτσι! οι πουτάνες σπάνια είναι πλούσιες... συνηθως μένουν σε φθηνα σπίτια, σε φθηνές γειτονιές! οι μόνοι πλούσιοι είναι νταβάδες που εισπράττουν λεφτά από τη δουλεια άλλων. στη χώρα μας είναι κυρίως αλβανοί και είναι οι πιο μαλακες από όλους (ρωσους, αφρικανους κλπ) και οι πιο σκληροί. και φυσικά ενα ποσοστό το κάνει χωρίς να το θέλει. όταν είσαι σε ένα χωριό της αλβανίας, της ρωσίας, της ρουμανίας και έρχεται ένας και σου λέει: αν δεν κάνεις ότι σου πω θα σκοτώσω τη μανα σου δεν εχεις πολλές επιλογές...
 

Επισκέπτης
ούτε τις εχεις γνωρίσει όλες ούτε είναι πάντα έτσι! οι πουτάνες σπάνια είναι πλούσιες... συνηθως μένουν σε φθηνα σπίτια, σε φθηνές γειτονιές! οι μόνοι πλούσιοι είναι νταβάδες που εισπράττουν λεφτά από τη δουλεια άλλων. στη χώρα μας είναι κυρίως αλβανοί και είναι οι πιο μαλακες από όλους (ρωσους, αφρικανους κλπ) και οι πιο σκληροί. και φυσικά ενα ποσοστό το κάνει χωρίς να το θέλει. όταν είσαι σε ένα χωριό της αλβανίας, της ρωσίας, της ρουμανίας και έρχεται ένας και σου λέει: αν δεν κάνεις ότι σου πω θα σκοτώσω τη μανα σου δεν εχεις πολλές επιλογές...

υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις, αλλά είναι η μειοψηφία.
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις, αλλά είναι η μειοψηφία.
δε θα συμφωνησω πρέπει να είναι 50-50 το ποσοστό αν συμπεριλάβουμε και το ποσοστό που συμφωνούν να κάνουν αυτη τη δουλεια αλλά όταν φτανουν στην εκαστοτε χωρα που τους πηγαινει ο νταβατζης εκτός από μερικές σφαλιάρες, δεν παίρνουν τα χρηματα που τους ειχαν υποσχεθει αλλά πολυ λιγότερα... άσε που μένουν 5-10 μαζί και δε τους αφηνουν να βγουν έξω παρα μόνο για να πάνε για δουλεια!
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και όλα αυτα με τη ευλογία της πολύ καλής ΜΠΑΤΣΟΣΚΥΛΑΡΧΙΑΣ!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.869
Κριτικές
184
Like
44.149
Πόντοι
21.896
υπαρχουν παγκοσμιως 40 με 42 εκατομυρια εν ενεργεια ιεροδουλες!!!
με μια απλη διαιρεη των 6500000000 ανθρωπων στον πλανητη μας με το 41000000 καταλαβαινουμε οτι 1 στους 158 ειναι πορνη!!!1αν βγαλουμε οτι μεσα στα 6500000000 ειναι οι μισοι αντρες τοτε 1 στις 79 γυναικες ειναι πουτανα αρα σε καθε 35 οικογενειες υπαρχει και μια πουτανα δηλαδη σιγουρα καποια συγγενεις μας ειναι πουτανα ολων μας :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
βρε τι λεει καμια φορα η στατιστικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σιγουρα ο καθενας μας εδω μεσα εχει εστω μια τριτη ξαδερφη μια πρωτη ξαδερφη ........για να μην το παω πιο κοντα  πουτανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
τους πουστηδες ξεχασες τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom