Νέα

Έκλεισε και η Ηλεκτρονική Αθηνών. Ανάπτυξη παντού!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexdreamer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 369
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
πιστευεις εσυ τον κάθε ένα εδώ μεσα που πουλαει μουρη ότι εχει λεφτα και ότι γαμαει συνεχεια ? στο μπου.κομ εισαι τυπε !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:orchestra: :orchestra: :orchestra:
Μιλαμε για τον τραμουντανα. Οχι για τον καθενα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
πιστευεις εσυ τον κάθε ένα εδώ μεσα που πουλαει μουρη ότι εχει λεφτα και ότι γαμαει συνεχεια ? στο μπου.κομ εισαι τυπε !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:orchestra: :orchestra: :orchestra:

αμα πατανε σε λογικη βαση δεν εχω λογω να μην τα πιστεψω ακομα και ψεμματα να ειναι. αμα ειναι παραλογα οχι δεν τα πιστευω.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
οποιος μπορει να βγαλει δυο μυρια απο μετοχες δεν καθεται να ξεχειμωνιαζει στο σεφιλντ υπαλληλος στα εξηνταφευγα του. πινει μοχιτο σε πισινες σε θερμα κλιματα.
Μπα, μην το λες...
Ξέρω μερικούς που έβγαλαν πολλά, από stock ptions και από απορροφήσεις εταιρειών με incentive plans, οι οποίοι για διάφορους λόγους δεν κάνουν dolce vita.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.428
Κριτικές
514
Like
69.919
Πόντοι
41.129
Μιλαμε για τον τραμουντανα. Οχι για τον καθενα.


ναι χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι ... αμα θελει να μας κανει λιανα τι δουλεια κανει και ποσα παιρνει, και εγω αμα θελω κανω κλωνο και το παιζω

εκατομμυριούχος ολη μερα στο μπου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
παντως εγω ξερω οτι δεν υπαρχει υπαλληλος πουθενα στον πλανητη που να εβγαλε απο μισθο δυο μυρια στην ακρη περα απο τα τρεχοντα εξοδα διαβιωσης. μονο με μιζες παιζει αυτο.
οποτε ή λες ψεμματα για τα δυο μυρια η λες ψεμματα για το υπαλληλικι η παιζεις μιζες. σοβαρα τωρα.
αμα πληρωνοταν και τις εργατοώρες στο μπου, θα ειχε βγαλει πολλα περισσοτερα τυπε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
ναι χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι ... αμα θελει να μας κανει λιανα τι δουλεια κανει και ποσα παιρνει, και εγω αμα θελω κανω κλωνο και το παιζω

εκατομμυριούχος.
Τύπε δεν νομιζω οτι εχει και κανεναν ιδιαιτερο καημο να τον πιστεψεις. Εσυ φαινεται να καιγεσαι να μαθεις.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.428
Κριτικές
514
Like
69.919
Πόντοι
41.129
Τύπε δεν νομιζω οτι εχει και κανεναν ιδιαιτερο καημο να τον πιστεψεις. Εσυ φαινεται να καιγεσαι να μαθεις.

ναι ωραια απαντηση, και ετσι συνεχιζουμε να το παιζουμε πλουσιόπαιδα πουλώντας μουρη χωρις να πρεπει να αποδειξουμε τιποτα σε κανενα...

τζαμπα μαγκας που λενε.  τέτοιους εχουμε πολλους.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μπα, μην το λες...
Ξέρω μερικούς που έβγαλαν πολλά, από stock ptions και από απορροφήσεις εταιρειών με incentive plans, οι οποίοι για διάφορους λόγους δεν κάνουν dolce vita.

ρε φιλε εχει διαφορα να μην κανεις ντολτσε βιτα με το να ταλαιπωριεσαι. ολα μαζι δεν συναδουν.
και εξηνταφευγα και σκατοχωρι αγγλια στην ηλικια του και υπαλληλος και δυο μυρια.
κανεις ηλικιωμενος δεν μεταναστευει ετσι. αν δεν ειναι της ντολτσε βιτας απλα καθεται σπιτι του στην αθηνα με τον ωραιο καιρο και τις ανεσεις του. με δυο μυρια και λιτη ζωη σιγουρα δεν εχει αναφκη να τρεχει πουθενα. κατανοεις το παραδοξο ειμαι σιγουρος δεν εχεις κανενα αντιστοιχο παραδειγμα τετοιο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
O Έκτορας είναι γνωστός κακούλης, αλλά ένα δίκιο το έχει για να λέμε τη μαύρη αλήθεια. Δεν γίνεται να είναι κάποιος τόσο υπερυψηλόμισθος, επειδή έχει ικανότητες ενδεχομένως, και να ποστάρει 30 φορές τη μέρα στο μπου.κομ.

Να μου πει κάποιος ότι είχει πουλήσει σε ανύποπτο χρόνο 80 παραθαλάσσια στρέμματα που βρήκε από τον παππού του, τσέπωσε το χρήμα, το επένδυσε έξυπνα και το παρακολουθεί να είναι τώρα δύο μύρια, να το δεχθώ...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μπα, μην το λες...
Ξέρω μερικούς που έβγαλαν πολλά, από stock ptions και από απορροφήσεις εταιρειών με incentive plans, οι οποίοι για διάφορους λόγους δεν κάνουν dolce vita.

Δεν βλέπω κανέναν λόγο να κάνω διαρκή dolce vita. Κάνω όποτε γουστάρω δεν έχω κανένα πρόβλημα σε αυτό το χρήμα δεν μου λείπει...

Και stock options είχα και έχω, και λεφτά από το χρηματιστήριο έβγαλα (τόσο το ελληνικό όσο και ξένα), και σωστές συντηρητικές επενδύσεις έκανα...

και το κυριώτερο πρόγραμμα έχω βάλει στην ζωή μου το οποίο προβλέπει (αν υπάρχει υγεία που είναι το κυριώτερο) ότι σε δύο χρόνια και επτά μήνες (συμπλήρωση 62ου έτους) κρεμάω το λάπτοπ και επιστρέφω στα πάτρια εδάφη...

δόξα τον θεό και τον εαυτό μου έχω αρκετά λεφτά να ζήσω πολύ καλά τα υπόλοιπα μου χρόνια και να αφήσω μια πολύ καλή μαγιά για τα παιδιά μου...

σκοπεύω να απασχοληθώ με τα χόμπυ μου που είναι η φωτογραφία, η συλλογή και αναπαλαίωση φωτογραφικών μηχανών (σκέφτομαι να ανοίξω ένα μικρό ιδιωτικό χώρο-έκθεση-μουσείο), να κάνω μερικά ακόμη ταξίδια (όχι όμως επαγγελματικά ή συνδυαστικά business/pleasure) και φυσικά να συμπληρώνω την συλλογή μου σε αιδοία...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Δεν βλέπω κανέναν λόγο να κάνω διαρκή dolce vita. Κάνω όποτε γουστάρω δεν έχω κανένα πρόβλημα σε αυτό το χρήμα δεν μου λείπει...

Και stock options είχα και έχω, και λεφτά από το χρηματιστήριο έβγαλα (τόσο το ελληνικό όσο και ξένα), και σωστές συντηρητικές επενδύσεις έκανα...

και το κυριώτερο πρόγραμμα έχω βάλει στην ζωή μου το οποίο προβλέπει (αν υπάρχει υγεία που είναι το κυριώτερο) ότι σε δύο χρόνια και επτά μήνες (συμπλήρωση 62ου έτους) κρεμάω το λάπτοπ και επιστρέφω στα πάτρια εδάφη...

δόξα τον θεό και τον εαυτό μου έχω αρκετά λεφτά να ζήσω πολύ καλά τα υπόλοιπα μου χρόνια και να αφήσω μια πολύ καλή μαγιά για τα παιδιά μου...

σκοπεύω να απασχοληθώ με τα χόμπυ μου που είναι η φωτογραφία, η συλλογή και αναπαλαίωση φωτογραφικών μηχανών (σκέφτομαι να ανοίξω ένα μικρό ιδιωτικό χώρο-έκθεση-μουσείο), να κάνω μερικά ακόμη ταξίδια (όχι όμως επαγγελματικά ή συνδυαστικά business/pleasure) και φυσικά να συμπληρώνω την συλλογή μου σε αιδοία...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.428
Κριτικές
514
Like
69.919
Πόντοι
41.129
Αυτό είναι σίγουρο. Το τι  είδους πρότυπο, είναι αυτό που αμβισβητείται.  :)

μαλλον θα εννοει προτυπο ελληνα που  εκμεταλευεται πατρικη περιουσια.

κανας χαραμοφάης θα είναι μπηκε στο μπου τωρα και βγαζει τα απωθημένα του ως προτυπο επιχειρηματια...   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ε ρε ναυαγια...    :orchestra: :orchestra:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
ρε φιλε εχει διαφορα να μην κανεις ντολτσε βιτα με το να ταλαιπωριεσαι. ολα μαζι δεν συναδουν.
και εξηνταφευγα και σκατοχωρι αγγλια στην ηλικια του και υπαλληλος και δυο μυρια.
κανεις ηλικιωμενος δεν μεταναστευει ετσι. αν δεν ειναι της ντολτσε βιτας απλα καθεται σπιτι του στην αθηνα με τον ωραιο καιρο και τις ανεσεις του. με δυο μυρια και λιτη ζωη σιγουρα δεν εχει αναφκη να τρεχει πουθενα. κατανοεις το παραδοξο ειμαι σιγουρος δεν εχεις κανενα αντιστοιχο παραδειγμα τετοιο
Τύπε ο ΡικΝτικ εμφανισθηκε?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.428
Κριτικές
514
Like
69.919
Πόντοι
41.129
και ο αλεξ σε λιγο θα μας πει ότι νικησε σε δικη τον κουγια και τον εκανε σκονη.

στο μπου.κομ ότι δηλωσεις εισαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom