Νέα

Είναι οι Ρωσίδες οι πιο ωραίες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ms.julia__

Call-Girl
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
37
Like
128
Καλη μου κυρια, συγκριτικα με αλλους λαους μιλαω, επειδη η δουλεια μου ειναι κυριως με τον τουρισμο, και ερχομαι σε επαφη με πολλους Ευρωπαιους, οι Ρωσσιδες αν και απο τις πιο ομορφες κατω των 40, ισως οι πιο ομορφες, μετα τα 50 ειναι κατω απο τον Ευρωπαικο μεσο ορο των μεσηλικων γυναικων. Οι πιο περιποιημενες μεγαλης ηλικιας κυριες, οι Ιταλιδες και οι Γαλλιδες.
Δεσποινίς παρακαλώ ,κ σ λέω μετά τα 50 ο οποίος δηποτε πρέπει ν κοιτάει αλλά πράγματα .κάθε τι στον καιρό τ . Μετά τα 50 η γυναίκα έχει κν τα κουμάντα τις οικογενεια παιδιά εγγόνια , κ θέλει να απολαύσει αυτά κ δν μας νοιάζει αν κάποιος καημένος χαλβάς θα μας πει ότι χαλάσαμε .δν χαλάσαμε .γερνάμε όπως πρέπει κ δίνουμε βάση σε πράγματα κατάλληλα για την ηλικία μας .αυτά
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ενώ οι αντρες οποιασδήποτε χώρας μετά τα 50 ανθίζουν Αχαχα μετά τα 30 αρχίζουν χαλάνε οι πιο πολλοί .σορυ ε , που ο κόσμος μεγαλώνει , γερνάει κ αλλάζει αχαχαχ δεν ξέραμε ν ‘μαστε μουναρες μέχρι να μπούμε στο φέρετρο … μετά από μια ηλικία ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

πάντως όσους γνωρίζω στο κύκλο μου φίλους και γνωστούς που παντρεύτηκαν Ρωσίδα (και όχι Ουκρανή, Γεωργιανή κτλ γιατί αυτοαποκαλούνται ως Ρωσίδες ενώ δεν είναι) όλοι έχουν κάνει μια χαρά οικογένεια και η γυναίκα τους στέκεται σαν στυλοβάτης στο σπίτι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.362
Πόντοι
19.795
Δεσποινίς παρακαλώ ,κ σ λέω μετά τα 50 ο οποίος δηποτε πρέπει ν κοιτάει αλλά πράγματα .κάθε τι στον καιρό τ . Μετά τα 50 η γυναίκα έχει κν τα κουμάντα τις οικογενεια παιδιά εγγόνια , κ θέλει να απολαύσει αυτά κ δν μας νοιάζει αν κάποιος καημένος χαλβάς θα μας πει ότι χαλάσαμε .δν χαλάσαμε .γερνάμε όπως πρέπει κ δίνουμε βάση σε πράγματα κατάλληλα για την ηλικία μας .αυτά
Καλη μου, (σκετο χωρις κυρια, η, δεσποινις), ισως τοτε αυτο να ωφειλεται στις προτεραιοτητες που βαζει ο καθε λαος στην ζωη του, ισως οι Ρωσσιδες να εχουν πιο ανεπτυγμενη την προτεραιοτητα της οικογενειας.
 

Ms.julia__

Call-Girl
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
37
Like
128
Καλη μου, (σκετο χωρις κυρια, η, δεσποινις), ισως τοτε αυτο να ωφειλεται στις προτεραιοτητες που βαζει ο καθε λαος στην ζωη του, ισως οι Ρωσσιδες να εχουν πιο ανεπτυγμενη την προτεραιοτητα της οικογενειας.
αυτό
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Είναι δεν είναι οι πιο ωραίες τις Αγαπάμε!!
:respect:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
εγώ να ρωτήσω αν έχει πάει κανείς ρωσία (οκ πολλοί θα πουν ναι) αλλά όχι μόσχα ή αγία πετρούπολη.
σε άλλες πόλεις, στην επαρχία, στα ανατολικά...
να δει πως είναι η μέση ρωσίδα επαρχιώτισσα για να καταλάβει ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως φαντάζεται.
χωρίς με αυτό να υποννοώ ότι δεν είναι ωραίες οι ρωσίδες σε μέσους όρους.
(να προσθέσω από τις καλύτερες...)
αγαπητε επειδη ειμαι λατρης της ΕΣΣΔ ,εχω γνωρισει γυναικες απο κατι πολεις στα ανατολικα που δε μπορεις ουτε το ονομα να πεις.....σε πληροφορω οτι η μεση κοπελα εκει βγαινει ανετα σταρ ελλας.......απλα οι ρωσιδες και οι ουκρανες καθως ειναι πιο κοντα στη δυση εχουν αμεση προσβαση σε μηντια και προμοταρουν καλυτερα την,με τη καλη εννοια,πουτανια τους......επισης πολυ δυνατες οι τσεχες ......κι ας μη ξεχναμε τις πρωην γιουγκοσλαβες....
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Σέρρες Ιταλίδες και μετά Ρωσίδες,τσεχες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σέρρες Ιταλίδες και μετά Ρωσίδες,τσεχες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
πάντως οι ρωσίδες έχουν πιο streit χαρακτήρα σε σχέση με τις Ουκρανές που έχουν λαμογίστικη νοοτροπία
Ιωσηφ,ποια η γενικοτερη ψυχολογια-κουλτουρα της Ουκρανιδας γυναικας,και δη σε αναπαραγωγικη ηλικια?Ανεξαρτητα απο τις φυλετικες διαφορες που σωστα επεσημανες-μιλαω για τον μεσο ορο.

Θα ηθελα και μια συγκριση με την Ρωσιδα γυναικα,εαν εχεις γνωση για τις οποιες διαφορες.

Ευχαριστω.
Σου παραθέτω τον επόμενο πολύ-πολύ χοντρικό πίνακα αντιπαραβολής:

Ρωσίδες Ουκρανίδες
τρώγονται Μουνάρες
σπάταλες ακόμα πιο σπάταλες
εργατικές εργατικές
αφιλότιμες ακόμα πιο αφιλότιμες
ακόμα πιο ψεύτρες ψεύτρες
φιλαργυρες ακόμα πιο φιλάργυρες



Σε γενόμενη ερώτηση πως γίνεται κάποιος να είναι φιλάργυρος και σπάταλος μαζί βεβαίως και γίνεται, όταν πρόκειται για τα δικά τους λεφτά είναι φιλάργυρες, όταν πρόκειται για τα δικά σου σπάταλες. Επίσης κάτι άλλο: Οι Ρωσίδες γενικώς θεωρούνται πιο πριμιτίβ στα ένστικτα, πιο αιμοδιψείς. Πχ έχεις μια ωραία γκόμενα Ουκρανίδα/Ρωσίδα που σε έχει καψουρευτεί και σε πιάνει σε καμιά ψιλοπουστιά να γαμα΄ς κάμια άλλη και τέτοια...Και οι δυό θα σ’αρχίσουν στις βρισιές, τι έκανες, θα σου δείξω εγώ, θα σε σκοτώσω και τέτοια. Η Ουκρανίδα θα σου κλάψει μια μάντρα καρύδια, θα της πάρεις καμιά κολώνια, καμιά γούνα ξέρω’γω και θα ξεχαστεί η υπόθεση. Η Ρωσίδα μπορεί να βάλει και τέσσερα άτομα να σε τουλουμιάσουν το βράδυ καθώς γυρνάς σπίτι, διότι της έθειξες την τιμήν και την υπόλιψιν στην καινωνία να’ ούμε...
Ελπίζω η απαντησή μου να σε βόηθησε...
Τάδε έγραψε ο Ιωσήφ Μπλάσκος, πριν από χρόνια...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Καλη μου, (σκετο χωρις κυρια, η, δεσποινις), ισως τοτε αυτο να ωφειλεται στις προτεραιοτητες που βαζει ο καθε λαος στην ζωη του, ισως οι Ρωσσιδες να εχουν πιο ανεπτυγμενη την προτεραιοτητα της οικογενειας.
ισχυει...1η προτεραιοτητα την οικογενεια εχουν...μου το εχουν πει πολλες ρωσιδες στα κωλομπαρα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Σκαυνδιναυες πρώτες μετά Ρωσίδες, πολύ πίσω οι ουκρανες, και μετά οι υπόλοιπες στην Ευρώπη.
Παγκόσμια ίσως αργεντινες οι καλύτερες

Ο αρχηγός μας έχει πει ότι αυτές που έχουμε στο μυαλό μας σαν ξανθιές μουνάρες Ρωσίδες,στην πραγματικότητα είναι οι Ουκρανές και οι Λευκορωσίδες.

Όπως και Σκανδιναβές,βασικά εννοούμε τις Σουηδέζες.Δανές,Νορβηγίδες,Φινλανδές κλπ τρώνε τη σκόνη των Σουηδέζων.

Αργεντίνες είναι όπως οι Ιταλίδες,έχει μουνάρες μοντέλα,ηθοποιούς ή γκόμενες ποδοσφαιριστών,αλλά ο μ.ο δε λέει πολλά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Ο αρχηγός μας έχει πει ότι αυτές που έχουμε στο μυαλό μας σαν ξανθιές μουνάρες Ρωσίδες,στην πραγματικότητα είναι οι Ουκρανές και οι Λευκορωσίδες.

τυπε ο αρχηγος ειχε μια ξεκαθαρη ροπή προς τους θηλυκους βρανκοβιτς...
μην παιρνουμε στα σοβαρα και ο,τι ελεγε...
:confused: :confused: :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.655
Πόντοι
22.266
Ρε νιαμου γιατί δεν βάζεται κ τις ζιμπαμπουανες:knuppel::knuppel::knuppel:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
τυπε ο αρχηγος ειχε μια ξεκαθαρη ροπή προς τους θηλυκους βρανκοβιτς...
μην παιρνουμε στα σοβαρα και ο,τι ελεγε...
:confused: :confused: :confused:

Βρανκοβιτς ήταν γι'αυτόν ρε Τάκη,όχι για μας
:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom