Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μα, το θέμα μας δεν είναι να κλάψουν, ή όχι, οι Ελλεεινίδες, αλλά να περάσουμε όμορφα (αν γίνεται και οι Ελλεεινίδες μαζί μας), χωρίς να χρειαστεί να χάσουμε την προσωπικότητά μας με διάφορους ψυχαναγκασμούς...
Άλλος με σχέση, άλλος με μπουρδελάκια, ανάλογα τί τραβάει η ψυχή του καθενός...
Αμαρτία όμως, θα είναι να χάσουμε κάτι καλό που πέρασε δίπλα μας γιατί ποτίσαμε το μυαλό και τις ψυχές μας με εγωισμούς και τσιτάτα που βάζουν στο ίδιο τσουβάλι όλες τις γυναίκες, λες και βγήκαν από το ίδιο καλούπι...
οπότγε, μάτια ανοιχτά και μυαλό ελεύθερο φίλε bordelman (και οι υπόλοιποι), κι ας λέει ο καθένας ό,τι θέλει  :)

Δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο.
Καποια ελεινιδα σε χει δεσει στο βρακυ της εσενα :2funny: :2funny:
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ανωμαλια δεν ειναι, απλα σου αλαζει καποια στανταρ που ειχες παλαιοτερα...
π.χ. για εμενα απο το τελευταιο καλοκαιρι αλαξαν πολλα...
Βλεπω κανα καλο μουνι εξω και λεω ε τετοιες με ενα 40αρι.!! :2funny:
Μου κολαει καμοια μετρια και λεω τι σιγα με 40 βρησκω καλητερη.!! :2funny:
Σκεφτομαι να κανω σχεση και λεω... γιατι??? Ετσι μου βγενει πιο φθηνα...και γαμαω και οποτε θελω.!!!
Ασε που μερικες φορες βγενω για καφε με παντρεμενους και αυτοι ειναι πιο λιγουρηδες απο εμενα.!!! :2funny:
Και στη τελικη και σχεση να εχεις παλι πληρωνεις να γαμησεις.
Παλια ειχα καταφερει να φαω μια γκομενα και με κερασματα καφεδες και ξενοδοχειο μου βγηκε σαν ενα citytour.! και παραπανω...
Συμφωνω και καλη αποψη οικονομικης κρισης ειδικα για ελευθερες σχεσεις!
Ευγε παιδι του λαου!
Και παλι ευγε!
Μαυρο στις γκομενες που μας τα πριζουν για εναν...μουτσο!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μα, το θέμα μας δεν είναι να κλάψουν, ή όχι, οι Ελλεεινίδες, αλλά να περάσουμε όμορφα (αν γίνεται και οι Ελλεεινίδες μαζί μας), χωρίς να χρειαστεί να χάσουμε την προσωπικότητά μας με διάφορους ψυχαναγκασμούς...
Άλλος με σχέση, άλλος με μπουρδελάκια, ανάλογα τί τραβάει η ψυχή του καθενός...
Αμαρτία όμως, θα είναι να χάσουμε κάτι καλό που πέρασε δίπλα μας γιατί ποτίσαμε το μυαλό και τις ψυχές μας με εγωισμούς και τσιτάτα που βάζουν στο ίδιο τσουβάλι όλες τις γυναίκες, λες και βγήκαν από το ίδιο καλούπι...
οπότγε, μάτια ανοιχτά και μυαλό ελεύθερο φίλε bordelman (και οι υπόλοιποι), κι ας λέει ο καθένας ό,τι θέλει  :)
Πως θα σου φαινοταν αν καποιος πηγαινε σε ενα μοναστηρι και ελεγε στους μοναχους ...οτι ειναι μαλακες που δεν ...παντρευονται να κανουν σεξ κτλ ?
Κατι αντιστοιχο κανουν εδω κατι τυποι ,που ενω το σάϊτ γραφει ξεκαθαρα BOURDELA.TV ,ερχονται να βρισουν επειδη τα μελη δεν ειναι σαν και αυτους!
Αν το κανουν αυτο σε ενα πραγματικο μπουρδελο ,θα φανε πολυ ξυλο .Κανεις δεν τους υποχρεωσε να πανε σε μπουρδελα ,ουτε να μπουν στο σάϊτ και σαν φασιστακια
μπαινουν για να ενοχλησουν.
 

Επισκέπτης
απο την αλλη βλεπεις κατι φιλους σου να κυκλοφορουν με κατι τσωλια και χοντρες και εσυ σκεφτεσαι οτι στην τελικη σου εχει παρει πιπα και μια αννα μαρια ή εκανες γλειφομουνι και σε  μια σαρα ή σαμπρινα και αλλες μουναρες και αναπολεις τις παλιες καλες καυλες και μερες και λες καλα περασα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και γαμησα μουναρες στην ηλικια που επρεπε με ενα πεντοχιλιαρο ή με ενα σαρανταρι και χωρις να χω καταναγκην μπεεμβε ή σκαφος και εχω εμπειριες και ειμαι και πιο ακομπλεξαριστος απεναντι στο καθε τσοκαρο..... :grin: :grin:  χαρη στο μπουρδελιζειν.....οποτε κλαψτε ελλεηνιδες..... :grin: :grin: :grin:

Tα ειπες ολα ρε φιλε, σχεδον με συγκινησες... :'( Μερικες φορες σκεφτομαι τι γυναικες εχω γαμησει στα μπουρδελα και ποσο ωραια εχω περασει (και με δικη τους συμμετοχη και με ωραια επικοινωνια που ειχε αναπτυχθει αναμεσα μας) και πραγματικα νιωθω οτι μαλλον αυτοι που εχουν φαει τα νιατα τους σε σχεσεις εχουν να ζηλεψουν απο εμας, οχι εμεις απο εκεινους!  Κανω τωρα μια συντομη αναδρομη στον παρελθον και πραγματικα θυμαμαι πολλες κοπελες που καθεμια μου εχει αφησει ξεχωριστες και εντονες αναμνησεις στην πολυετη μου πορεια ως μπουρδελιαρης. :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Tα ειπες ολα ρε φιλε, σχεδον με συγκινησες... :'( Μερικες φορες σκεφτομαι τι γυναικες εχω γαμησει στα μπουρδελα και ποσο ωραια εχω περασει (και με δικη τους συμμετοχη και με ωραια επικοινωνια που ειχε αναπτυχθει αναμεσα μας) και πραγματικα νιωθω οτι μαλλον αυτοι που εχουν φαει τα νιατα τους σε σχεσεις εχουν να ζηλεψουν απο εμας, οχι εμεις απο εκεινους!  Κανω τωρα μια συντομη αναδρομη στον παρελθον και πραγματικα θυμαμαι πολλες κοπελες που καθεμια μου εχει αφησει ξεχωριστες και εντονες αναμνησεις στην πολυετη μου πορεια ως μπουρδελιαρης. :rockon:
Φιλε ,τα μπουρδελα ειναι μια κατηγορια του σεξ .Ο Ωνασης πηγαινε με τις ωραιοτερες βιζιτες ,αλλα
ειχε και γκομενες και ειχε και παντρευτει.
Δεν καλυπτουν τα παντα τα μπουρδελα.
Ομως το σάϊτ ειναι BOURDELA.TV !
Για τα μπουρδελα μιλαμε εδω! Οι ιεραποστολοι ,να πανε
στο κατηχητικο !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.742
Πόντοι
7.885
Tα ειπες ολα ρε φιλε, σχεδον με συγκινησες... :'( Μερικες φορες σκεφτομαι τι γυναικες εχω γαμησει στα μπουρδελα και ποσο ωραια εχω περασει (και με δικη τους συμμετοχη και με ωραια επικοινωνια που ειχε αναπτυχθει αναμεσα μας) και πραγματικα νιωθω οτι μαλλον αυτοι που εχουν φαει τα νιατα τους σε σχεσεις εχουν να ζηλεψουν απο εμας, οχι εμεις απο εκεινους!  Κανω τωρα μια συντομη αναδρομη στον παρελθον και πραγματικα θυμαμαι πολλες κοπελες που καθεμια μου εχει αφησει ξεχωριστες και εντονες αναμνησεις στην πολυετη μου πορεια ως μπουρδελιαρης. :rockon:

Φίλε,διαβάζοντας το ποστ σου έχω αρχίσει να μην ανησυχώ που έχω να κάνω σχέση με κοπέλα από τότε που πήγαινα στο γυμνάσιο :2funny: :2funny:.Αν και όλοι μου λένε να κόψω τις πουτάνες και να ψάξω να βρω μια κανονική κοπέλα :jerking:,εγώ πιστεύω ότι είναι ένα από τα πράγματα που δεν κόβονται στον άντρα :knockinb: :zfuck:.Για το ''ανωμαλία'' που γράφει ο τίτλος διαφωνώ,αρρώστια όμως θα μπορούσα να το πω.Κάτι σαν την πρέζα ίσως,που για να νιώσεις υγιής πρέπει να πάρεις την δόση σου :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ανωμαλια δεν ειναι αλλα δεν πρεπει να βιωνης και να βλεπεις τις γυναικες σαν τιμη,πας αν δεν εχεις σχεση πας ομως και αν εχεις σχεση γιατι μπορει η κοπελλα σου να μη σε ικανοποιη πληρως και να ντρεπεσε να το πεις η και σε καποιο καβγα να πας για χαλαρωση η να σου αρεσει η ποικιλια.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Καθόλου ανωμαλία...

Αντίθετα, κατά κάποιον τρόπο λιγότερο ψυχοφθόρο απ'τις σχέσεις.
Βέβαια χάνεις άλλα. Συντροφικότητα, σταθερότητα και όλα αυτά.

Αλλά τι να κάνουμε, ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Το μόνο κακό είναι πως αν συνηθίσεις με πληρωμένες, ίσως δυσκολευτείς
έπειτα να αντέξεις την τρέλα της κάθε γυναίκας. Γιατί λίγο πολύ, όλες είναι τρελές.
Και θα το εκφράσουν ακριβώς την στιγμή που δεν το περιμένεις.

Οι πουτάνες, για μένα, είναι για τους ευαίσθητους ανθρώπους, που δεν αντέχουν τις πουτανιές
της πραγματικής ζωής. Ίσως για αυτό οι Καββαδίας, Μπουκόφσκι, Φαυνμαν ήταν γνωστοί μπουρδελιάριδες.
Ίσως και απλά επειδή γούσταραν πολύ τις γυναίκες, και μία δεν έφτανε.

Μονογαμία και μαλακίες...
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Καθόλου ανωμαλία...

Αντίθετα, κατά κάποιον τρόπο λιγότερο ψυχοφθόρο απ'τις σχέσεις.
Βέβαια χάνεις άλλα. Συντροφικότητα, σταθερότητα και όλα αυτά.

Αλλά τι να κάνουμε, ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Το μόνο κακό είναι πως αν συνηθίσεις με πληρωμένες, ίσως δυσκολευτείς
έπειτα να αντέξεις την τρέλα της κάθε γυναίκας. Γιατί λίγο πολύ, όλες είναι τρελές.
Και θα το εκφράσουν ακριβώς την στιγμή που δεν το περιμένεις.

Οι πουτάνες, για μένα, είναι για τους ευαίσθητους ανθρώπους, που δεν αντέχουν τις πουτανιές
της πραγματικής ζωής. Ίσως για αυτό οι Καββαδίας, Μπουκόφσκι, Φαυνμαν ήταν γνωστοί μπουρδελιάριδες.
Ίσως και απλά επειδή γούσταραν πολύ τις γυναίκες, και μία δεν έφτανε.

Μονογαμία και μαλακίες...



έεεελα ρε φίλε .. και ο ..mr feynman δικός μας ήταν???... δεν το ήξερα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οι πουτάνες, για μένα, είναι για τους ευαίσθητους ανθρώπους, που δεν αντέχουν τις πουτανιές
της πραγματικής ζωής. Ίσως για αυτό οι Καββαδίας, Μπουκόφσκι, Φαυνμαν ήταν γνωστοί μπουρδελιάριδες.
πολυ ωραιες και οι δυο αποψεις...τωρα γυρισα και ειδα τι γραψατε και ειναι πραγματι ολες οι διατυπωσεις σωστες.... ;)

ανωμαλια δεν ειναι αλλα δεν πρεπει να βιωνης και να βλεπεις τις γυναικες σαν τιμη,πας αν δεν εχεις σχεση πας ομως και αν εχεις σχεση γιατι μπορει η κοπελλα σου να μη σε ικανοποιη πληρως και να ντρεπεσε να το πεις η και σε καποιο καβγα να πας για χαλαρωση η να σου αρεσει η ποικιλια.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε παιδι μου εγω οταν εχω παει με γκομενες ελεινιδες τι θεοστενο μουνι ειναι αυτο ρε? Να φωναζω << ελα μητσο σπρωξε,σπρωξεεεεε>> και ακομα δεν εχει μπει η μιση και η αλλη ποναει ενας φιλος μου που του χα πει κανω συχνα μπουρδελοτσαρκα μου λεει << εγω γαμαω γκομενα>>  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Φίλε,διαβάζοντας το ποστ σου έχω αρχίσει να μην ανησυχώ που έχω να κάνω σχέση με κοπέλα από τότε που πήγαινα στο γυμνάσιο :2funny: :2funny:.Αν και όλοι μου λένε να κόψω τις πουτάνες και να ψάξω να βρω μια κανονική κοπέλα :jerking:,εγώ πιστεύω ότι είναι ένα από τα πράγματα που δεν κόβονται στον άντρα :knockinb: :zfuck:.Για το ''ανωμαλία'' που γράφει ο τίτλος διαφωνώ,αρρώστια όμως θα μπορούσα να το πω.Κάτι σαν την πρέζα ίσως,που για να νιώσεις υγιής πρέπει να πάρεις την δόση σου :grin:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
έεεελα ρε φίλε .. και ο ..mr feynman δικός μας ήταν???... δεν το ήξερα

Μάρτυρας υπεράσπισης κωλάδικου(όταν θέλησαν να το κλείσουν οι κάτοικοι της περιοχής)
γιατί εκεί έγραψε τις εργασίες του  που του χάρισαν το Nobel...

Φυσικά κανείς άλλος από αυτούς που πήγαιναν στο κωλάδικο δεν είχε τα αρχίδια να πάει να υπερασπιστεί
τα κορίτσια.

Γενικά ήταν γαμήκουλας ο mr F. και παλικάρι από τα λίγα :cheesy:.
Νομίζω το σχετκό συμβάν το περιγράφει στο "Σίγουρα θα αστειεύεστε κε Φάυνμαν". :)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μια χαρα ειναι φιλτατε ισα που ειναι φιλαληθεις ο μιλων παθων
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

Συνημμένα

  •  - www_bourdela_tv_component_option,com_smf_Itemid,250_topic,4450_3405.png
    - www_bourdela_tv_component_option,com_smf_Itemid,250_topic,4450_3405.png
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom