Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειναι απλο: Παντρευεσαι την εχεις κυρια  και την σεβεσαι και μητερα των παιδιων σου, αλλα ουτε πολλες κουβεντες ουτε πολλες εξηγησεις. Και το μπουρδελο μπουρδελο.

Διαφωνω καθετα, εκτος και αν της το πεις και το δεχτει. Ετσι οπως το θετεις εσυ, μονο σεβασμο δεν της δειχνεις. Για μενα ή εισαι μονος και πας με πουτανες ή εχεις γκομενα / συζυγο / γυναικα και εισαι ειλικρινης. Σχεση μεσα στο ψεμα... συγνωμη αλλα δεν ειναι σχεση.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Μα δεν λες ψεματα απλα την μιση αληθεια.Αλλωστε δεν προκειτε ΠΟΤΕνα το δεχτει. Για μια γυναικα η αποκλειστικοτητα ειναι θεμα εγωισμου. Οποτε αυτο που λες ειναι de facto αδυνατο. αλλωστε το σωστο ειναι υποκειμενικο. αυτο που εσυ τωρα λες "Σχεση μεσα στο ψεμα... συγνωμη αλλα δεν ειναι σχεση" καποτε ηταν κοινηπρακτικη. Μηνβλεπεις τωρα που εχουμε διαβρωθει και χασαμε τον ελεγχο__
 

Επισκέπτης
Μα η μαγκια ειναι να το πεις στα ισια. Το ψεμα ειναι δειλια φιλε μου, μεγαλη δειλια!
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
εγώ ρε παιδιά έχω παρατηρήσει ότι στο να πηγαίνει κανείς με πόρνες και να μην τον ενδιαφέρει να κάνει σχέση, το αν θα του αρέσει είναι πιο πολύ εγγεφαλικό .... αυτή την συζήτηση είχα χθες με ένα φίλο .... του έλεγα ότι έχω περάσει υπέροχα με τις πόρνες αλλά αν ο ίδιος και πολλοί άλλοι που ξέρω είχαν χαλάσει τα ίδια λεφτά για να κάνουν το ίδιο πράγμα αμφιβάλλω για το αν θα το είχαν απολαύσει εξίσου καθότι σκεφτόμαστε πολύ διαφορετικά ... το ίδιο πράγμα ισχύει και για τις σχέσεις .... κάποιοιυς τους ενοχλεί στο μυαλό να μην έχουν σχέση με κανονική κοπέλα και αυτή η σκέψη δεν τους αφήνει να το απολαύσουν με την πόρνη ... δεν είναι ότι το έχει επιβάλλει μόνο η κοινωνία αλλά είναι και θέμα εγωισμού ... θέλουν να την έχουν ρίξει οι ίδιοι και να μην την έχουν πληρώσει .... για παράδειγμα ο φίλος μου με τον οποίο συζητούσαμε χθες έλεγε ότι προτιμάει η κοπέλα του να είναι κοριτσάκι και όχι γυναίκα στο sex  γιατί αν είναι γυναίκα σημαίνει ότι έχει πολλές σεξουαλικές εμπειρίες και έχει πάει με πολλούς και αυτό τον ξενερώνει ..... οπότε φίλε μου αν μπορείς να ξεπεράσεις τέτοιου είδους σκέψεις και να το απολαμβάνεις απλά enjoy your life.... όσο για αυτά που λένε κάποιες γυναίκες περί ψυχικής επαφής, ναι θα σταματούσα να πηγαίνω σε πόρνες και θα έμπαινα σε σχέση (θα άξιζε να το κάνεις κι εσύ κατ εμέ) αν η κοπέλα μου ήταν ένα άτομο με το οποίο θα μπορούσα να έχω πραγματική ψυχική επαφή ..... όχι να λέμε όλη μέρα μαλακίες να βαριέμαι αφόρητα ώρες ώρες και να παίζω ένα ρόλο απλά και μόνο για να λέμε ότι είμαστε σε σχέση και όχι μπακούρια και να κοροϊδεύουμε τον εαυτό μας ότι το θέμα είναι η ψυχική επαφή ..... σε αυτές τις περιπτώσεις (που είναι και άπειρες) ενννοείται ότι αξίζει να μην είσαι σε σχέση και να κάνεις sex με πόρνες
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
είσαι οτι νιωθεις
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειναι ανωμαλια,απλα χανεις πραγματα στη ζωη που και αυτα τα κοριτσια απολαμβανουν στις κανονικες τους σχεσεις.
αρα συμπερασματικα κανε οτι σε κανει να γουσταρεις και να ζεις τη ζωη σου ομορφα. ;)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ο άνθρωπος δεν είναι ικανοποιημένος με τίποτα και πουθενά.
Σχέση έχεις και ψάχνεσαι και με τις πουτάνες.
Στις πουτάνες κάθε μέρα να πηγαίνεις, κάτι θα σου λείπει από "σχέση"
Καλό είναι να περάσεις και τα δυο στάδια και να αποφασίσεις.
Όλα στο μυαλό μας είναι.

Σκεφτείτε ότι υπάρχει και κόσμος που ούτε σχέση μπορεί να κάνει εύκολα
και δεν του περισσεύουν  ούτε για πουτάνες.
Αυτό είναι το μεγάλο δράμα  ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το κακο ρε παιδια ειναι οτι δεν ξερω πως να κανω σχεση... Καλα για γαμο ασε γαμησε το. Το ακουω και παθαίνω απο κρισεις πανικου μεχρι τι να πω αλλο. Ρε μπας και ειμαι δαιμονισμένος?? Τωρα τελευταια παντως το εριξα στην εκκλησια!
το γιωργη φωναξε
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Αν η γκόμενα είναι για τα πανηγύρια, καλύτερα πουτάνες!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καθε ανθρωπος ειναι και ενας ταξιδιωτης της ζωης και μαλιστα, αν το ψαξουμε και λιγο,... μοναχικος ταξιδιωτης στην σημερινη ζωη και ας εχει ανθρωπους πλαι του...αφου καταντησαμε ολοι μας εγωκεντρικοι και απομακροι....Οποτε δικαιωμα του καθενος ειναι να διαλεγει το μεσο της περιπλανησης του στην επιγεια ζωη....οποτε ανωμαλια, δεν ειναι τι θα επιλεξεις απο τα δυο αυτα(ιεροδουλες-κανονικες γυναικες)....φτανει μονο, να τα εχεις βρει με τον εαυτο σου!!!!!!!
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα

πρεπει να παραδεχτω κατι για μενα. Ειμαι 33 χρονών και ειχα μολις 3 σχεσεις στη ζωη μου, με πολυ συντομη διαρκεια. Το κακο είναι οτι δεν φαινεται να με εππηρεαζει πολύ αλλα δεν ορκίζομαι κιόλας. Η αληθεια είναι οτι θέλω γρήγορο σεξ και οχι πολλά πολλά και με τις υπηρεσίες που παρεχονται σημερα έμεινα πισω στις σχέσεις.
ειναι η γενια μασ τετοια τι να κανουμε.γαμησι και δρομο :tooth: :tooth: :tooth:εγω παντωσ προσφατωσ την εκανα με ελαφρα πηδηματακια απο μια που ηθελε να με κουκουλωσει :dancing: :dancing: :dancing:απο μικροσ στα βασανα εμαθα
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ποιος σου ειπε λεβεντη μου οτι πρεπει να παντρευτεις? τοτε ειναι που τη γαμησες.ουτε μπαλα ουτε τσιπουραδικο,γαμησε τα λεμε.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
πάντως φίλε μου την ερώτησή σου την κάνεις σε εμάς που εκ των προτέρων γνωρίζεις ότι είμαστε fans του πληρωμένου έρωτα οι περισσότεροι .... θα ήταν πολύ περίεργο να σου απαντούσαμε εδώ ότι είναι προτιμότερερες οι κανονικές γυναίκες ακόμα και αν ήταν στην πραγματικότητα προτιμότερες
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Χυστη μου εχω ανηξει ενα θρεντ που λεω οτι με ειρωνευονται οι φιλοι και γνωστοι επειδη εχω πιο πολλες εμπειριες με πουτανς παρα γκομενες απο αποψη σχεσης τωρα αμα βρεις  καποια ελεεινηδα καλη σε χαρακτηρα καλη στο μαμησι και να μην ειναι πρηξαρχιδο ορμα για σχεση θα γαμας συνεχεια αν ειναι ζωαδι η αλλη μπορει να μην μπορεις να την γαμησεις αλλα σκεψου εχω δει εκαντονταδες ιεροδουλες που ειναι 10 επιπεδα πιο πανο σε ομορφια απο της δηκες μας και να φανταστεις οι δηκες μας βαφονται με 10 κιλα κραγιον ,μασκαρα κλπ γιατη αν της δεις χωρης αυτα γαμα τα !! Ειμαι υπερ της σοβαρης σχεσης ,αλλα και του κοκκινων σπιτιων,η στουντιου ,η σιτι τουρ,γιατη εκει γαμας οποια θες,βλεπεις μια σε ενα κλαμπακι σου αρεσει και στο πεζει δυσκολη και αμα την συκρινεις με μια ιεροδουλη ειναι μπαζο μπροστα της! Τωρα ο καθενας εχει επηλεξει την ζωη του και ο καθενας κανει οτι γουστάρει ,αλλα λεω αμα τυχει κατι καλο ,δλδ πακετο ορμα!! Πολοι θεορουν οτι τα μπουρδελλα ειναι για ατομα τα οποια οι
1.ειναι ασχημοι
2.δεν μπορουν να βρουν γκομενα
3.δεν γαμανε γκομενες
αυτα τα λενε κατι μαλακησεμνα κομπλεξακια που γαμανε πατσαβουρια με σακουλα ! Δλδ πιστεουν οτι οποιος γαμαει γκομενα είναι αξιος και εχει αρχιδια,ενο οποιος γαμαει πουτανα,πορνοσταρ κλπ είναι ανικανος για γκομενα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Ο ένας έχει γυναίκα και παιδιά και λέει 'αχ και νάμουν ελεύθερος να γύρναγα να γαμούσα όποια ήθελα να μην είχα υποχρεώσεις'
ο άλλος είναι ελεύθερος και λέει 'αχ και να είχα γυναίκα και παιδιά να έχω οικογενειακή θαλπωρή και στα γεράματα να με φροντίσουν'

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ο άνθρωπος από τη φύση του είναι ανικανοποίητος, έχει κάτι και θέλει πάντα το κάτι άλλο που δεν το έχει.

Η ουσία είναι ο καθένας να τα έχει βρεί με τον εαυτό του να έχει ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ, όταν αυτή δεν υπάρχει τότε σε τρώει κάτι συνέχεια
και δεν ξέρεις τί θέλεις.

Τέλος επειδή ζούμε στην Ελλάδα με τις ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ τις μπαζόλες χαμηλοκώλες κουτσομπόλες κ.λ.π. και όχι σε καμμιά Πολωνία Ουκρανία
να βλέπουμε τα όμορφα μουνιά και να μας ανοίγει η καρδιά, ας βολευτούμε όπως καλύτερα μπορούμε.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ο ένας έχει γυναίκα και παιδιά και λέει 'αχ και νάμουν ελεύθερος να γύρναγα να γαμούσα όποια ήθελα να μην είχα υποχρεώσεις'
ο άλλος είναι ελεύθερος και λέει 'αχ και να είχα γυναίκα και παιδιά να έχω οικογενειακή θαλπωρή και στα γεράματα να με φροντίσουν'

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ο άνθρωπος από τη φύση του είναι ανικανοποίητος, έχει κάτι και θέλει πάντα το κάτι άλλο που δεν το έχει.

Η ουσία είναι ο καθένας να τα έχει βρεί με τον εαυτό του να έχει ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ, όταν αυτή δεν υπάρχει τότε σε τρώει κάτι συνέχεια
και δεν ξέρεις τί θέλεις.

Τέλος επειδή ζούμε στην Ελλάδα με τις ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ τις μπαζόλες χαμηλοκώλες κουτσομπόλες κ.λ.π. και όχι σε καμμιά Πολωνία Ουκρανία
να βλέπουμε τα όμορφα μουνιά και να μας ανοίγει η καρδιά, ας βολευτούμε όπως καλύτερα μπορούμε.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Οποιος σημερα προτιμα να γαμαει πουτανες απο το να εχει σχεση δεν ειναι ανικανος, μαλλον εκλεκτικος ειναι!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
μαγκες ανωμαλια ειναι να γουσταρεις το μανωλη τον κασιδιαρη,οχι να ασχολεισαι με γυναικες.μην τρελαθουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom