Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καθε ανθρωπος ειναι και ενας ταξιδιωτης της ζωης και μαλιστα, αν το ψαξουμε και λιγο,... μοναχικος ταξιδιωτης στην σημερινη ζωη και ας εχει ανθρωπους πλαι του...αφου καταντησαμε ολοι μας εγωκεντρικοι και απομακροι...
κατι τετοια λες και δειχνεις ποσο σκεπτομενο αυτομο εισαι πραγματι....

+1000000000.....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ο ένας έχει γυναίκα και παιδιά και λέει 'αχ και νάμουν ελεύθερος να γύρναγα να γαμούσα όποια ήθελα να μην είχα υποχρεώσεις'
ο άλλος είναι ελεύθερος και λέει 'αχ και να είχα γυναίκα και παιδιά να έχω οικογενειακή θαλπωρή και στα γεράματα να με φροντίσουν'

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ο άνθρωπος από τη φύση του είναι ανικανοποίητος, έχει κάτι και θέλει πάντα το κάτι άλλο που δεν το έχει.

Η ουσία είναι ο καθένας να τα έχει βρεί με τον εαυτό του να έχει ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ, όταν αυτή δεν υπάρχει τότε σε τρώει κάτι συνέχεια
και δεν ξέρεις τί θέλεις.

Τέλος επειδή ζούμε στην Ελλάδα με τις ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ τις μπαζόλες χαμηλοκώλες κουτσομπόλες κ.λ.π. και όχι σε καμμιά Πολωνία Ουκρανία
να βλέπουμε τα όμορφα μουνιά και να μας ανοίγει η καρδιά, ας βολευτούμε όπως καλύτερα μπορούμε.
+1000000000000
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6

ανωμαλια παιδι μου ειναι να γουσταρεις τον μουχαμεντ με το μαντηλι.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
να και ο ξαδερφος απο το wipe out
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3,3 KB · Εμφανίσεις: 15

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ενα μυνημα προς ολα τα αγαπητα μελη!  
                           

                     [move]ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕ[/move]

και αφηστε το καθε παπαρα να λεει
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ο Ωνασης ,που ειχε παντρευτει πολυ αξιολογες γυναικες ,και ειχε
και γκομενες διαφορες ,παντοτε πηγαινε να ριξει ...ενα φυστικι
σε βιζιτες στης Μανταμ Κλωντ το διαμερισμα.Ο Χιου Γκραντ ,παντρεμενος με μια πανεφορφη ηθοποιο ,συνεληφθη να
πιπωνει ...επι χρημασι(Στις ΗΠΑ συλλαμβανουν τους πελατες ,δεν ειναι Γερμανια που οι βιζιτες ειναι νομιμες) .Ο Εντυ Μερφυ το ιδιο .
Γιατι να μην λαβουμε υποψη αυτους τους ανθρωπους ,και να ακουμε
ολους τους συντηρητικους μαμακηδες ,που αντι να πανε στο κατηχητικο ,μπαινουν στο φορουμ να βρισουν ,επειδη εσεις διασκεδαζετε με πολλους τροπους ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ο Ωνασης ,που ειχε παντρευτει πολυ αξιολογες γυναικες ,και ειχε
και γκομενες διαφορες ,παντοτε πηγαινε να ριξει ...ενα φυστικι
σε βιζιτες στης Μανταμ Κλωντ το διαμερισμα.Ο Χιου Γκραντ ,παντρεμενος με μια πανεφορφη ηθοποιο ,συνεληφθη να
πιπωνει ...επι χρημασι(Στις ΗΠΑ συλλαμβανουν τους πελατες ,δεν ειναι Γερμανια που οι βιζιτες ειναι νομιμες) .Ο Εντυ Μερφυ το ιδιο .
Γιατι να μην λαβουμε υποψη αυτους τους ανθρωπους ,και να ακουμε
ολους τους συντηρητικους μαμακηδες ,που αντι να πανε στο κατηχητικο ,μπαινουν στο φορουμ να βρισουν ,επειδη εσεις διασκεδαζετε με πολλους τροπους ?
ο καθε ενας εχει την γνωμη και αποψη του.αν εσυ νομιζεις οτι ειναι καλυτερο να γαμας ολη σου την ζωη ιεροδουλες κανε το.δεν σε εμποδιζει κανεις νομιζω.αλλα αφου καποιους ανθρωπους τους βριζεις λεγοντας τους συντηριτικους μαμακηδες,τοτε εισαι ενοχλητικο παρασιτο που πρεπει να αποκλειστει απο το σαιτ.μην μπαινεις εδω για να βριζεις.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Ανωμαλια δεν ειναι, απλα σου αλαζει καποια στανταρ που ειχες παλαιοτερα...
π.χ. για εμενα απο το τελευταιο καλοκαιρι αλαξαν πολλα...
Βλεπω κανα καλο μουνι εξω και λεω ε τετοιες με ενα 40αρι.!! :2funny:
Μου κολαει καμοια μετρια και λεω τι σιγα με 40 βρησκω καλητερη.!! :2funny:
Σκεφτομαι να κανω σχεση και λεω... γιατι??? Ετσι μου βγενει πιο φθηνα...και γαμαω και οποτε θελω.!!!
Ασε που μερικες φορες βγενω για καφε με παντρεμενους και αυτοι ειναι πιο λιγουρηδες απο εμενα.!!! :2funny:
Και στη τελικη και σχεση να εχεις παλι πληρωνεις να γαμησεις.
Παλια ειχα καταφερει να φαω μια γκομενα και με κερασματα καφεδες και ξενοδοχειο μου βγηκε σαν ενα citytour.! και παραπανω...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ενα μυνημα προς ολα τα αγαπητα μελη!  
                           

                     [move][size=15pt]ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕ[/size][/move]

και αφηστε το καθε παπαρα να λεει


Θέλω να γαμήσω κι εγώ...Για να μη χαθούμε δηλαδή  :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ο καθε ενας εχει την γνωμη και αποψη του.αν εσυ νομιζεις οτι ειναι καλυτερο να γαμας ολη σου την ζωη ιεροδουλες κανε το.δεν σε εμποδιζει κανεις νομιζω.αλλα αφου καποιους ανθρωπους τους βριζεις λεγοντας τους συντηριτικους μαμακηδες,τοτε εισαι ενοχλητικο παρασιτο που πρεπει να αποκλειστει απο το σαιτ.μην μπαινεις εδω για να βριζεις.
Μαστερ21 ,ολοι ξερουν οτι μπαινεις στο φορουμ μονο για να βρισεις ,σαν ενοχλητικο παρασιτο .
Το "συντηρητικοι μαμακηδες " δεν ειναι βρισια ,οπως εσυ συνεχεια βριζεις " μαλακας ,πουστης " κ.τ.λ.
"Συντηρητικοι μαμακηδες " ειναι κριτικη αρνητικη μεν ,αλλα οχι βρισια.
Εδω εξαλλου ειναι το σάϊτ Bourdela.tv .Μη μπαινεις
εδω να κανεις τον ιεραποστολο ,πηγαινε στην εκκλησια.
Το σάϊτ εχει 90 χιλιαδες μελη ,που τα ενοχλεις με τις βρισιες σου και εμποδιζεις την επικοινωνια των μελων.
Εισαι ενοχλητικος .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ανωμαλια δεν ειναι, απλα σου αλαζει καποια στανταρ που ειχες παλαιοτερα...
π.χ. για εμενα απο το τελευταιο καλοκαιρι αλαξαν πολλα...
Βλεπω κανα καλο μουνι εξω και λεω ε τετοιες με ενα 40αρι.!! :2funny:
Μου κολαει καμοια μετρια και λεω τι σιγα με 40 βρησκω καλητερη.!! :2funny:
Σκεφτομαι να κανω σχεση και λεω... γιατι??? Ετσι μου βγενει πιο φθηνα...και γαμαω και οποτε θελω.!!!
Ασε που μερικες φορες βγενω για καφε με παντρεμενους και αυτοι ειναι πιο λιγουρηδες απο εμενα.!!! :2funny:
Και στη τελικη και σχεση να εχεις παλι πληρωνεις να γαμησεις.
Παλια ειχα καταφερει να φαω μια γκομενα και με κερασματα καφεδες και ξενοδοχειο μου βγηκε σαν ενα citytour.! και παραπανω...
απο την αλλη βλεπεις κατι φιλους σου να κυκλοφορουν με κατι τσωλια και χοντρες και εσυ σκεφτεσαι οτι στην τελικη σου εχει παρει πιπα και μια αννα μαρια ή εκανες γλειφομουνι και σε  μια σαρα ή σαμπρινα και αλλες μουναρες και αναπολεις τις παλιες καλες καυλες και μερες και λες καλα περασα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και γαμησα μουναρες στην ηλικια που επρεπε με ενα πεντοχιλιαρο ή με ενα σαρανταρι και χωρις να χω καταναγκην μπεεμβε ή σκαφος και εχω εμπειριες και ειμαι και πιο ακομπλεξαριστος απεναντι στο καθε τσοκαρο..... :grin: :grin:  χαρη στο μπουρδελιζειν.....οποτε κλαψτε ελλεηνιδες..... :grin: :grin: :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ανωμαλια δεν ειναι, απλα σου αλαζει καποια στανταρ που ειχες παλαιοτερα...
π.χ. για εμενα απο το τελευταιο καλοκαιρι αλαξαν πολλα...
Βλεπω κανα καλο μουνι εξω και λεω ε τετοιες με ενα 40αρι.!! :2funny:
Μου κολαει καμοια μετρια και λεω τι σιγα με 40 βρησκω καλητερη.!! :2funny:
Σκεφτομαι να κανω σχεση και λεω... γιατι??? Ετσι μου βγενει πιο φθηνα...και γαμαω και οποτε θελω.!!!
Ασε που μερικες φορες βγενω για καφε με παντρεμενους και αυτοι ειναι πιο λιγουρηδες απο εμενα.!!! :2funny:
Και στη τελικη και σχεση να εχεις παλι πληρωνεις να γαμησεις.
Παλια ειχα καταφερει να φαω μια γκομενα και με κερασματα καφεδες και ξενοδοχειο μου βγηκε σαν ενα citytour.! και παραπανω...
το καθενα εχει τα καλα και τα κακα του.το να πηγαινεις με ιεροδουλη εχει το καλο οτι ψεκαζεις,σκουπιζεις,τελειωσες.το κακο ειναι οτι δεν ξερεις ποτε τι θα σου βγει,πως θα συμετεχει η γκομενα,αν σε τελειωσει γρηγορα να παει στον επομενο,αν την πηδας και αυτη κοιταζει τα νυχια της.
το να εχεις μια σχεση το κακο ειναι οτι μπορει να τυχεις με μια που θα σου σπαει τα αρχιδια,να σε πιεζει,να σε τρελαινει,αλλα στο σεξ ξερεις οτι σε γουσταρει,βλεπεις να τρεχουν ποταμια στο μουνι για την παρτι σου,και οχι κρεμες,βλεπεις την γκομενα να σπαρταραει και ξερεις οτι το κανει αληθινα,και αν την ευχαριστησεις την γκομενα μια,αυτη το κανει 10.και ξερεις οτι δεν εχει παει με καμια 100στη πριν απο σενα.την μερα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
απο την αλλη βλεπεις κατι φιλους σου να κυκλοφορουν με κατι τσωλια και χοντρες και εσυ σκεφτεσαι οτι στην τελικη σου εχει παρει πιπα και μια αννα μαρια ή εκανες γλειφομουνι και σε  μια σαρα ή σαμπρινα και αλλες μουναρες και αναπολεις τις παλιες καλες καυλες και μερες και λες καλα περασα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και γαμησα μουναρες στην ηλικια που επρεπε με ενα πεντοχιλιαρο ή με ενα σαρανταρι και χωρις να χω καταναγκην μπεεμβε ή σκαφος και εχω εμπειριες και ειμαι και πιο ακομπλεξαριστος απεναντι στο καθε τσοκαρο..... :grin: :grin:  χαρη στο μπουρδελιζειν.....οποτε κλαψτε ελλεηνιδες..... :grin: :grin: :grin:
φιλε δεν αντιλεγω αλλα που ξερεις εσυ τα τσωλια και οι χοντρες που λες τι ανθρωποι ειναι;εαν οι φιλοι σου περνανε καλα μαζι τους εσενα τι σε ενοχλει;η εμφανιση μετραει μονο για εσενα;καλο θα ειναι να μην κρινεις,για να μην κριθεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε δεν αντιλεγω αλλα που ξερεις εσυ τα τσωλια και οι χοντρες που λες τι ανθρωποι ειναι;εαν οι φιλοι σου περνανε καλα μαζι τους εσενα τι σε ενοχλει;η εμφανιση μετραει μονο για εσενα;καλο θα ειναι να μην κρινεις,για να μην κριθεις.
οκ πασο....δεν κρινω κανεναν...
 

Επισκέπτης
φιλε δεν αντιλεγω αλλα που ξερεις εσυ τα τσωλια και οι χοντρες που λες τι ανθρωποι ειναι;εαν οι φιλοι σου περνανε καλα μαζι τους εσενα τι σε ενοχλει;η εμφανιση μετραει μονο για εσενα;καλο θα ειναι να μην κρινεις,για να μην κριθεις.

συνηθως απο συμβιβασμο εχουν παει μαζι με τις χοντρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η εμφανιση ειναι το βασικη σε μια σχεση.Καθως και το καλο κρεβατι.
Και καποια αλλα ψιλομετρανε αλλα αν στο γαμησι δεν μενεις ευχαριστημενος ειναι η αρχη του τελους της σχεσης :cheesy:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
φιλε δεν αντιλεγω αλλα που ξερεις εσυ τα τσωλια και οι χοντρες που λες τι ανθρωποι ειναι;εαν οι φιλοι σου περνανε καλα μαζι τους εσενα τι σε ενοχλει;η εμφανιση μετραει μονο για εσενα;καλο θα ειναι να μην κρινεις,για να μην κριθεις.
μαστερ 21 ,αυτο ειναι σωστο σχολιο .
Χωρις βρισιες .
Ειναι αποψη ,διαφορετικη ,χωρις να βριζεις.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
απο την αλλη βλεπεις κατι φιλους σου να κυκλοφορουν με κατι τσωλια και χοντρες και εσυ σκεφτεσαι οτι στην τελικη σου εχει παρει πιπα και μια αννα μαρια ή εκανες γλειφομουνι και σε  μια σαρα ή σαμπρινα και αλλες μουναρες και αναπολεις τις παλιες καλες καυλες και μερες και λες καλα περασα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και γαμησα μουναρες στην ηλικια που επρεπε με ενα πεντοχιλιαρο ή με ενα σαρανταρι και χωρις να χω καταναγκην μπεεμβε ή σκαφος και εχω εμπειριες και ειμαι και πιο ακομπλεξαριστος απεναντι στο καθε τσοκαρο..... :grin: :grin:  χαρη στο μπουρδελιζειν.....[size=12pt]οποτε κλαψτε ελλεηνιδες..... [/size]:grin: :grin: :grin:

Μα, το θέμα μας δεν είναι να κλάψουν, ή όχι, οι Ελλεεινίδες, αλλά να περάσουμε όμορφα (αν γίνεται και οι Ελλεεινίδες μαζί μας), χωρίς να χρειαστεί να χάσουμε την προσωπικότητά μας με διάφορους ψυχαναγκασμούς...
Άλλος με σχέση, άλλος με μπουρδελάκια, ανάλογα τί τραβάει η ψυχή του καθενός...
Αμαρτία όμως, θα είναι να χάσουμε κάτι καλό που πέρασε δίπλα μας γιατί ποτίσαμε το μυαλό και τις ψυχές μας με εγωισμούς και τσιτάτα που βάζουν στο ίδιο τσουβάλι όλες τις γυναίκες, λες και βγήκαν από το ίδιο καλούπι...
Οπότε, μάτια ανοιχτά και μυαλό ελεύθερο φίλε bordelman (και οι υπόλοιποι), κι ας λέει ο καθένας ό,τι θέλει  :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
απο την αλλη βλεπεις κατι φιλους σου να κυκλοφορουν με κατι τσωλια και χοντρες και εσυ σκεφτεσαι οτι στην τελικη σου εχει παρει πιπα και μια αννα μαρια ή εκανες γλειφομουνι και σε  μια σαρα ή σαμπρινα και αλλες μουναρες και αναπολεις τις παλιες καλες καυλες και μερες και λες καλα περασα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και γαμησα μουναρες στην ηλικια που επρεπε με ενα πεντοχιλιαρο ή με ενα σαρανταρι και χωρις να χω καταναγκην μπεεμβε ή σκαφος και εχω εμπειριες και ειμαι και πιο ακομπλεξαριστος απεναντι στο καθε τσοκαρο..... :grin: :grin:  χαρη στο μπουρδελιζειν.....οποτε κλαψτε ελλεηνιδες..... :grin: :grin: :grin:

+1000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom