Νέα

Ειδεχθή εγκλήματα του παρόντος και του παρελθόντος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aristarxos dj
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
και επεισης ιανουαριος 1991

ενα ζευγαρι ειχε παει στον ναο του ποσειδωνα στο σουνιο

δυστυχως αθελα τους ειχαν πεσει σε δοσοληψιες κακοποιων

τους δολοφονησαν με καραμπινα την οποια την εσπασαν και την πεταξαν στην θαλλασα μαζι με με τα προσωπικα αντικειμενα των θυματων

γαι τα 2 εγκληματα μεχρι στιγμης δεν εχουν βρεθει οι δολοφονοι
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Εμένα προσωπικά μου εχει κάνει τρομεροί εντύπωση η υπόθεση της οικογένειας χρυσαφιδη
ποτέ δεν κατάλαβα ότι ενώ ήταν τόσο κοντά στους δράστες δεν έγινε καμία σύλληψη .
Ενώ είμαι σίγουρος ότι αρχές είχαν βρει άκρη
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Εμένα προσωπικά μου εχει κάνει τρομεροί εντύπωση η υπόθεση της οικογένειας χρυσαφιδη
ποτέ δεν κατάλαβα ότι ενώ ήταν τόσο κοντά στους δράστες δεν έγινε καμία σύλληψη .
Ενώ είμαι σίγουρος ότι αρχές είχαν βρει άκρη
ειχαν ερθει αστυνομικοι της ταυλανδης τοσο το 1993 αλλα και το 1995

επειδη δυστυχως η εντολη δολοφονιας ειχε προελθει απο την μαφια της ταυλανδης για απαιτηση χρηματων οι αστυνομικοι που ειχαν ερθει απο εκει "δεν μπορεσαν να βγαλουν καμοια ακρη"

ο μπατλερ ειχε φυγει παρασκευη απογευμα ειχε καταγραφει απο καμερα του αεροδρομιου ελληνικου με αλλους ταυλανδους

τα παιδια ειχαν δολοφονηθει πεμπτη ο πατερας σαβατο και η μανα κυριακη
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
ειχαν ερθει αστυνομικοι της ταυλανδης τοσο το 1993 αλλα και το 1995

επειδη δυστυχως η εντολη δολοφονιας ειχε προελθει απο την μαφια της ταυλανδης για απαιτηση χρηματων οι αστυνομικοι που ειχαν ερθει απο εκει "δεν μπορεσαν να βγαλουν καμοια ακρη"

ο μπατλερ ειχε φυγει παρασκευη απογευμα ειχε καταγραφει απο καμερα του αεροδρομιου ελληνικου με αλλους ταυλανδους

τα παιδια ειχαν δολοφονηθει πεμπτη ο πατερας σαβατο και η μανα κυριακη
Ξέρεις κάτι περισσότερο
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Εμένα προσωπικά μου εχει κάνει τρομεροί εντύπωση η υπόθεση της οικογένειας χρυσαφιδη
ποτέ δεν κατάλαβα ότι ενώ ήταν τόσο κοντά στους δράστες δεν έγινε καμία σύλληψη .
Ενώ είμαι σίγουρος ότι αρχές είχαν βρει άκρη
Στην υπόθεση αυτή κάποιος από μέσα είχε πατήσει το μπουτόν πανικού. Ειδοποιήθηκε από την εταιρεία security το 100 αλλά το περιπολικό που πήγε δεν διαπίστωσε τίποτα. Το αποτέλεσμα ήταν. Εξωτερικώς ουδέν. Δεν υπήρχε και λίστα με άλλους υπεύθυνους ώστε να ειδοποιηθούν για να επιληφθούν του συμβάντος.Εντός μάλλον εξελίσσονταν το μακελειό. Μια σκοτεινή υπόθεση όπως και η μυστήρια οικογένεια
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
απο τις καρασπανιες υποθεσεις για τα ελληνικα προτυπα που δεν εχει λυθει
Αυτό λέω και πιστεύω πως τα εδώ τσακάλια ( αστυνομία )
δεν νομίζω ότι δεν ξέρει τους πραγματικούς ενόχους . Αποκλείεται ένα ατομο να τους έφαγε όλους
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Αυτό λέω και πιστεύω πως τα εδώ τσακάλια ( αστυνομία )
δεν νομίζω ότι δεν ξέρει τους πραγματικούς ενόχους . Αποκλείεται ένα ατομο να τους έφαγε όλους
ο μπατλερ εφυγε παρασκευη παρουσια του αλλοι συνεργατες σκοτωσαν τα παιδια

και οι οποιοι μεινανε μεχρι την κυριακη

τα πτωματα βρεθηκαν στο γκαραζ δευτερα προς τριτη ξημερωματα με μια λεζαντα στην εξωπορτα οτι ειναι διακοπες και ερχονται στις 28 ιουνιου
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Άλλη περίεργη υπόθεση. 2 σφαγμένοι Ελληνοαυστραλοί αν θυμάμαι καλά αδέρφια που είχαν έρθει διακοπές λίγο πριν τους Ολυμπιακούς αγώνες στην Ελλάδα.. Βρέθηκαν σε σκάφος κάπου έξω από την Ραφήνα. Μάλλον είδαν κάτι που δεν έπρεπε και τους έφαγαν.
Δεν νομίζω να έχει ξεκαθαρίσει η υπόθεση αυτή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
ο μπατλερ εφυγε παρασκευη παρουσια του αλλοι συνεργατες σκοτωσαν τα παιδια

και οι οποιοι μεινανε μεχρι την κυριακη

τα πτωματα βρεθηκαν στο γκαραζ δευτερα προς τριτη ξημερωματα με μια λεζαντα στην εξωπορτα οτι ειναι διακοπες και ερχονται στις 28 ιουνιου
Ναι αυτά είναι γνωστά πάντως πιστεύω υπηρξε συγκάλυψη δεν μου βγαινει από το μυαλό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλη περίεργη υπόθεση. 2 σφαγμένοι Ελληνοαυστραλοί αν θυμάμαι καλά ξαδέρφια που είχαν έρθει διακοπές λίγο πριν τους Ολυμπιακούς αγώνες στην Ελλάδα.. Βρέθηκαν σε σκάφος κάπου έξω από την Ραφήνα. Μάλλον είδαν κάτι που δεν έπρεπε και τους έφαγαν.
Δεν νομίζω να έχει ξεκαθαρίσει η υπόθεση αυτή.
Ναι το είχα ακουσει αυτό .
οπως και ένα σχετικά πρόσφατο αν θυμάμαι μια κοπέλα με ένα στρατιωτικό που τους είχαν φάει σε μια παραλία η κοπέλα δεν βρέθηκε ποτέ
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Ποιός πούστης λόγος να τους σκότωσαν με αυτόν τον τρόπο; Αντίποινα; Με τι ασχολιόταν ο Χρυσαφίδης;

Είναι παράλογο να σκεφτεί κανείς ότι κάποιοι μπάτσοι/πολιτικοί εκδικήθηκαν για τη δολοφονία μιας ολόκληρης ελληνικής οικογένειας όπου ο έφηβος γιος σκοτώθηκε με βαριοπούλα, η μάνα του έμεινε βασανιστικά τόσες μέρες ζωντανή να ακούει και να βλέπει την οικογένειά της να εκτελείται;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Ποιός πούστης λόγος να τους σκότωσαν με αυτόν τον τρόπο; Αντίποινα; Με τι ασχολιόταν ο Χρυσαφίδης;

Είναι παράλογο να σκεφτεί κανείς ότι κάποιοι μπάτσοι/πολιτικοί εκδικήθηκαν για τη δολοφονία μιας ολόκληρης ελληνικής οικογένειας όπου ο έφηβος γιος σκοτώθηκε με βαριοπούλα, η μάνα του έμεινε βασανιστικά τόσες μέρες ζωντανή να ακούει και να βλέπει την οικογένειά της να εκτελείται;
Τους βασάνιζαν για να πουν τον συνδυασμό του χρηματοκιβώτιου...
Ο Χρυσαφίδης ήταν επιχειρηματίας που ασχολιόταν με εισαγωγές ανταλλακτικών από ότι νομίζω...
Ένας φίλος μου δούλεψε στην επιχείρησή του για λίγο μετά και την διοίκηση την είχε αναλάβει ο αδερφός του (λογικό και επόμενο).
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446

Το αξιοσημείωτο δεν ήταν ότι τους σκότωσε...
Ήταν ότι φόραγε μάσκα και κρατούσε χρόνο με το ρολόϊ κατά την διάπραξη του εγκλήματος, γιατί όπως είπε τον πίεζαν να είναι πρώτος σε όλα και να μην αργεί...
 
OP
OP
Aristarxos dj

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Η δολοφονία του Αθανασόπουλου πριν από πάρα πολλά χρόνια!!! Έχει γραφτεί και τραγούδι "καημένε Αθανασόπουλε τι σού'μελε να πάθεις". Ο Αθανασοπουλος πηδαγε γυναίκα και πεθερά από τον κώλο!!! Η πεθερά τον ήθελε για πάρτυ της, αυτός τη χώρισε, αυτή έβαλε έναν ανηψιο της να γαμήσει την κόρη της και σύζυγο του Αθανασοπουλου και μαζί να τον σκοτώσουν. Τον είχαν πετάξει στο ποτάμι στην Καλλιθέα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Επειδή για κάποιο λόγο διαγράφηκαν ή τα διέγραψα εγώ τα post μου τα ξαναβάζω μαζί.
«Καημένε Αθανασόπουλε, τι σου 'μελλε να πάθεις»

Τα πάντα για το φρικτό έγκλημα που συγκλόνισε την ελληνική κοινωνία τον Ιανουάριο του 1931.

«Ο παρτουζιάρης»



Και ένα φρέσκο σημερινό. Live στο Facebook

Περιοχή Άγιος Παντελεήμωνας.

Άγιος Παντελεήμονας – Τη χτυπούσε live στο Facebook: “Είμαι άνδρας, τώρα θα δεις…” – Ο δικηγόρος του θύματος Κ. Γώγος στο Dikastiko – BINTEO


Σεχίδης : «Τους σκότωσα για να μη με ξεκάνουν» - Πώς ο μακελάρης της Θάσου εξολόθρευσε την οικογένειά του


: Η φρικιαστική ομολογία του Φραντζή που στραγγάλισε και τεμάχισε τη 18χρονη σύζυγό του Ζωή. Πως μια απόδειξη από κρεοπωλείο "πρόδωσε" τον δολοφόνο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
οπως και ένα σχετικά πρόσφατο αν θυμάμαι μια κοπέλα με ένα στρατιωτικό που τους είχαν φάει σε μια παραλία η κοπέλα δεν βρέθηκε ποτέ
ειναι αυτο που ειχα πει πριν

ιανουαριος 1991 βρεθηκε το πτωμα του ναυτικου μεσα στο αμαξι

το πτωμα της κοπελας δεν βρεθηκε ποτε

η τοποθεσια ηταν στον ναο του ποσειδωνα στο σουνιο

βροχερη μερα το ζευγαρι ειχε δει συνναλαγη κακοποιων για ναρκωτικα

το οπλο του εγκληματος βρεθηκε στην θαλλασα με σπασμενη καννη ενδειξη επαγγελματια

επεισης δεν υπηρχαν σειριακοι αριθμοι στην καραμπινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom