Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
και πως το αγόρασες; με λεφτά από τις βίζιτες της κιουρίας;
πρέπει να της γράψεις ένα δωμάτιο.....και άλλο ένα στα παιδιά που την γλεντάνε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ώπα και ιδιοκτήτης ο .....παράλυτος!!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Η συνέχεια της ιστορίας θα μπορούσε να είναι και σαν το ανέκδοτο , θα γυρνούσε πχ η Στέλλα απο τους Αλβανούς την επόμενη μέρα και θα έλεγε
"Αγάπη μου που να στα λέω , με είχανε οι Αλβανοί και με πηδούσαν για δύο μέρες"
και θα έλεγε ο Μανώλης "Μα εσύ αγάπη μου λείπεις μόνο μία μέρα"
Στέλλα : "Θα πάω και σήμερα !!!"
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Περίμενε εσύ να γράψει κάτι.Γράφει που γράφει παπάτζες να πω ότι έγραφε κάτι καλό;Το έχει κάψει στην βλακεία.Αν θες να δεις τι θα γίνει πραγματικά ο μόνος που μπορεί να μας γράψει ένα καλό και δυνατό επίλογ είναι ο troubaman.Τι λέτε;ψηφίζουμε;Να μαζέψουμε υπογραφές να τελειώσει την ιστορία ο troubaman.
Λοιπον...ξεκινω να αφηγουμαι την ιστορια απο το κελι 33...στο οποιο κρατουμαι για χρεη το τελευταιο εξαμηνο...
Ο αξεστος ασβερκος δεσμοφυλακας ανοιξε τη σιδερενια πορτα και στο κελι υποδεχτηκα το νεο συγκατοικο μου...
"Πως σε λενε ρε μορτη;"του ειπα με βαρια φωνη
"Μανωλακη" μου απαντησε
"Λοιπον Μανωλακη θα σου ξεκαθαρισω δυο πραγματα πριν πουμε οτιδηποτε αλλο
1.Το κρεβατι σου ειναι το κατω
2.Ποτε και για κανενα λογο οταν κανεις ντους με τους αλλους δε θα σκυψεις για το σαπουνι.
Συννενοηθηκαμε;
Με τρομαγμενο ψαρωμενο υφος ο Μανωλης κουνησε καταφατικα το κεφαλι.
"Λοιπον ας βαλω λιγο μουσικη τωρα πριν μου πεις γιατι εισαι μεσα"
Συνεχιζεται συντομα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
Μανωλιο..κοιταξες αν λειπουν λεφτα απο το βιβλιαριο;
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
και πως το αγόρασες; με λεφτά από τις βίζιτες της κιουρίας;
πρέπει να της γράψεις ένα δωμάτιο.....και άλλο ένα στα παιδιά που την γλεντάνε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ώπα και ιδιοκτήτης ο .....παράλυτος!!!!
Δεν κάνει βίζιτες η γυναίκα μου. Απ τα δικά μου λεφτά το πηρα
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
7
Like
4.525
Πόντοι
736
Ρε Μανωλάκη θα επιτρέψεις ακόμη να σου πηδάνε την γυναίκα και να μπεί το 2023 με Αλβανικά χύσια στο σώμα της? Κάτι πρέπει να κάνεις ,,,,,,
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Ρε Μανωλάκη θα επιτρέψεις ακόμη να σου πηδάνε την γυναίκα και να μπεί το 2023 με Αλβανικά χύσια στο σώμα της? Κάτι πρέπει να κάνεις ,,,,,,
Κάτι πρέπει να έκανε σύμφωνα με την συνέχεια της ιστορίας απο troubaman , και έτσι βρέθηκε στην φυλακή. Αναμένουμε την συνέχεια.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
7
Like
4.525
Πόντοι
736
Κάτι πρέπει να έκανε σύμφωνα με την συνέχεια της ιστορίας απο troubaman , και έτσι βρέθηκε στην φυλακή. Αναμένουμε την συνέχεια.
Ε τότε κάτι μου λέει ότι θα του γλιστρήσει το σαπούνι...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Ε τότε κάτι μου λέει ότι θα του γλιστρήσει το σαπούνι...
Δεν αποκλείεται , αλλά εγώ θα ήθελα και κάτι σε happy ending της ιστορίας. Δηλαδή στο τέλος να πάρει καμιά άδεια η ακόμη καλύτερα αποφυλάκιση και τότε να γυρίσει ο τροχός να γαμήσει και ο φτωχός που λένε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Η συνέχεια:
Οι αχτίδες του λιγοστού φωτός δραπέτευσαν από τα κάγκελα που κρατούν τη λεβεντιά της κοινωνίας μαντρωμένη και χαιδεψαν απαλά τα μισάνοιχτα μάτια του Μανωλάκη.
Ήταν η πρώτη του νύχτα στη φυλακή.
Η υγρασία και το σκληρό στρώμα τον είχαν χτυπήσει στη μέση...
-Μανωλάκης:"Τι σκατόμερος είναι αυτό;;;Τι σκληρό κρεβάτι;;;
-συγκάτοικος troubaman:Σκάσε ρε μαλακισμένο ακόμη δε ξύπνησα καλά καλά
Να σαι σίγουρος πως τα καβλιά των συγκρατούμενων σου είναι πολύ πιο σκληρά.
Ο ευγενικός(παρά την τρομακτική όψη)trouba αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι,ξεκίνησε το καθημερινό επί τόπου τροχάδι και τα πρωινά πους απς του που σε κάθε κάμψη έπαιρνε και μια γενναία τζούρα από οσμή κοπράνων αρουραίου.
Κατόπιν κάθησε δίπλα στον τρομαγμένο Μανωλάκη και του είπε
"Έχουμε λίγο χρόνο ως το κάλεσμα για το πρωινό συσσίτιο...έλα κάτσε κοντά μου ρε πούστη δε σε γαμάω μη φοβάσαι...είπαμε τοίχο τοίχο εδώ αλλά εσένα τα κωλομάγουλα έγιναν τοιχογραφία"
-Μανωλάκης:"Άσε τις μαλακίες και μίλα μου καλύτερα.Μη ξεχνάς είμαι μέσα για φόνο.Και όχι μόνο έναν"
Ο trouba έβγαλε να στρίψει ένα τσιγαράκι "έλα ρε μόρτη για δώσε υπότιτλους...τί έκανες;Ποιόν σκότωσες και γιατί;"
-Μανωλάκης:Έπιασα τη μονάκριβή μου γυναίκα να τη γαμάνε κάτι άξεστοι χωριάτες.Μετά πλήρωσα κάτι αλβανούς να τους δείρουν μα τη γάμησαν κι εκείνοι.
-trouba:Έλα ρε φίλε σοβαρά;Πολύ λυπάμαι...για συνέχισε
-Μανωλάκης:Δεν άντεξα να βλέπω τα άξεστα τέρατα με τα τεράστια καυλιά να γαμούν τη γυναίκα μου και να βογκάνε όλοι μαζί...
Δε ξέρω κι εγώ πόσα λίτρα σπέρμα της γέμισαν κάθε τρύπα της...
-trouba:Και εσύ;Τι έκανες;Έκατσες με σταυρωμένα τα χέρια;;;
-Μανωλάκης:...και τα πόδια μη σου πω...τα τέρατα με έδεσαν χειροπόδαρα ώστε να απολαύσουν ανενόχλητοι το κορμί της γυναίκας μου.
Ακόμη θυμάμαι την κακομοίρα πόσο υπέφερε...φώναζε διαρκώς ααααχ και αχχχχχ μαζί με τα βογγητά των άξεστων γαμιάδων της.
Μετά αφού την έχυσαν με έλυσαν μου σκασαν ένα μπουκέτο και πήραν την γυναίκα μου στο διαμέρισμά τους που ήταν στον από πάνω όροφο
Δεν άντεξα και πήγα πάνω να δω τι γίνεται.
Χτύπησα την πόρτα και μ άνοιξε ένας εκ των αλβανών
"Καλώς τον τώρα ξεκίνησε το αληθινό γλέντι"
Με χτύπησε στο κεφάλι έπεσα κάτω και με έδεσαν πάλι.
Έβλεπα να γαμούν δύο τη γυναίκα μου και ένας προσπάθησε με βια να παραβιάσει την κωλοτρυπίδα μου.
Χωρίς σάλιο μπήκε μέσα μου και άρχισε να με γαμάει.
Παράλληλα έβλεπα τη μονάκριβή μου γυναίκα τη Στέλλα μου να τη σκίζουν δυο πουτσες στο μουνί της.
Μετα ηρθαν και οι χωριατες και τις φυτεψαν ταυτοχρονα αλλες 2 πουτσες στην κωλοτρυπιδα της
Στο τελος την εχυσαν ολοι και την εκαναν σα το συντριβανι των ευχων στη Ρωμη να αναβλυζει χυσια απο καθε τρυπα της...
Μονο απο τα ματια της δεν ξεχειλιζε σπερμα.
Ταυτοχρονα ο χοντροπουτσοκεφαλος του γαμια μου χτυπαγε τον προστατη οπως εμπαινε και με εκανε να χυσω κι εγω απο υπερτατη καβλα.
Μετα τον οργασμο μου ενοιωσα ενα δεσιμο για το γαμια μου τον Ερικ.
Του ζητησα να βλεπομαστε που και που αλλα αρνηθηκε και με ταπεινωσε.
Ενοιωσα θιγμενος,θολωμενος.
Μου ειχαν παρει την πρωκτικη παρθενια μου και γυρευα αποκατασταση καθως εχω τιμη και ηθος"
-trouba:"Λοιπόν;Τι σε έκανε να κάνεις φόνο;Εδώ στη φυλακή πάντως μην αγχώνεσαι υπάρχουν πολλά πρόθυμα παληκάρια να σε κάνουν αρραβωνιαστικιά τους μη σου πω και νυφούλα"
-Μανωλάκης:Σκάσε ρε και μη κρίνεις.Εγώ είμαι άνδρας με Α κεφαλαίο και η Στέλλα μου με λατρεύει.
Γι αυτό και δεν άντεξα την ξεφτύλα της απόρριψης.
Πήγα στην κουζίνα βρήκα ένα δωμάτιο σα γιάφκα γεμάτη καλαζνικοφ πήρα ένα και το άδειασα στους γαμιάδες της γυναίκας μου και τον δικό μου...
Κι έτσι βρέθηκα εδώ"
Trouba:"Καλώς ήλθες στον παράδεισο αγαπητέ Μανωλάκη!Εδώ θα χορτάσεις πούτσα χωρίς συνέπειες!"
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom