Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Η συνέχεια:
Οι αχτίδες του λιγοστού φωτός δραπέτευσαν από τα κάγκελα που κρατούν τη λεβεντιά της κοινωνίας μαντρωμένη και χαιδεψαν απαλά τα μισάνοιχτα μάτια του Μανωλάκη.
Ήταν η πρώτη του νύχτα στη φυλακή.
Η υγρασία και το σκληρό στρώμα τον είχαν χτυπήσει στη μέση...
-Μανωλάκης:"Τι σκατόμερος είναι αυτό;;;Τι σκληρό κρεβάτι;;;
-συγκάτοικος troubaman:Σκάσε ρε μαλακισμένο ακόμη δε ξύπνησα καλά καλά
Να σαι σίγουρος πως τα καβλιά των συγκρατούμενων σου είναι πολύ πιο σκληρά.
Ο ευγενικός(παρά την τρομακτική όψη)trouba αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι,ξεκίνησε το καθημερινό επί τόπου τροχάδι και τα πρωινά πους απς του που σε κάθε κάμψη έπαιρνε και μια γενναία τζούρα από οσμή κοπράνων αρουραίου.
Κατόπιν κάθησε δίπλα στον τρομαγμένο Μανωλάκη και του είπε
"Έχουμε λίγο χρόνο ως το κάλεσμα για το πρωινό συσσίτιο...έλα κάτσε κοντά μου ρε πούστη δε σε γαμάω μη φοβάσαι...είπαμε τοίχο τοίχο εδώ αλλά εσένα τα κωλομάγουλα έγιναν τοιχογραφία"
-Μανωλάκης:"Άσε τις μαλακίες και μίλα μου καλύτερα.Μη ξεχνάς είμαι μέσα για φόνο.Και όχι μόνο έναν"
Ο trouba έβγαλε να στρίψει ένα τσιγαράκι "έλα ρε μόρτη για δώσε υπότιτλους...τί έκανες;Ποιόν σκότωσες και γιατί;"
-Μανωλάκης:Έπιασα τη μονάκριβή μου γυναίκα να τη γαμάνε κάτι άξεστοι χωριάτες.Μετά πλήρωσα κάτι αλβανούς να τους δείρουν μα τη γάμησαν κι εκείνοι.
-trouba:Έλα ρε φίλε σοβαρά;Πολύ λυπάμαι...για συνέχισε
-Μανωλάκης:Δεν άντεξα να βλέπω τα άξεστα τέρατα με τα τεράστια καυλιά να γαμούν τη γυναίκα μου και να βογκάνε όλοι μαζί...
Δε ξέρω κι εγώ πόσα λίτρα σπέρμα της γέμισαν κάθε τρύπα της...
-trouba:Και εσύ;Τι έκανες;Έκατσες με σταυρωμένα τα χέρια;;;
-Μανωλάκης:...και τα πόδια μη σου πω...τα τέρατα με έδεσαν χειροπόδαρα ώστε να απολαύσουν ανενόχλητοι το κορμί της γυναίκας μου.
Ακόμη θυμάμαι την κακομοίρα πόσο υπέφερε...φώναζε διαρκώς ααααχ και αχχχχχ μαζί με τα βογγητά των άξεστων γαμιάδων της.
Μετά αφού την έχυσαν με έλυσαν μου σκασαν ένα μπουκέτο και πήραν την γυναίκα μου στο διαμέρισμά τους που ήταν στον από πάνω όροφο
Δεν άντεξα και πήγα πάνω να δω τι γίνεται.
Χτύπησα την πόρτα και μ άνοιξε ένας εκ των αλβανών
"Καλώς τον τώρα ξεκίνησε το αληθινό γλέντι"
Με χτύπησε στο κεφάλι έπεσα κάτω και με έδεσαν πάλι.
Έβλεπα να γαμούν δύο τη γυναίκα μου και ένας προσπάθησε με βια να παραβιάσει την κωλοτρυπίδα μου.
Χωρίς σάλιο μπήκε μέσα μου και άρχισε να με γαμάει.
Παράλληλα έβλεπα τη μονάκριβή μου γυναίκα τη Στέλλα μου να τη σκίζουν δυο πουτσες στο μουνί της.
Μετα ηρθαν και οι χωριατες και τις φυτεψαν ταυτοχρονα αλλες 2 πουτσες στην κωλοτρυπιδα της
Στο τελος την εχυσαν ολοι και την εκαναν σα το συντριβανι των ευχων στη Ρωμη να αναβλυζει χυσια απο καθε τρυπα της...
Μονο απο τα ματια της δεν ξεχειλιζε σπερμα.
Ταυτοχρονα ο χοντροπουτσοκεφαλος του γαμια μου χτυπαγε τον προστατη οπως εμπαινε και με εκανε να χυσω κι εγω απο υπερτατη καβλα.
Μετα τον οργασμο μου ενοιωσα ενα δεσιμο για το γαμια μου τον Ερικ.
Του ζητησα να βλεπομαστε που και που αλλα αρνηθηκε και με ταπεινωσε.
Ενοιωσα θιγμενος,θολωμενος.
Μου ειχαν παρει την πρωκτικη παρθενια μου και γυρευα αποκατασταση καθως εχω τιμη και ηθος"
-trouba:"Λοιπόν;Τι σε έκανε να κάνεις φόνο;Εδώ στη φυλακή πάντως μην αγχώνεσαι υπάρχουν πολλά πρόθυμα παληκάρια να σε κάνουν αρραβωνιαστικιά τους μη σου πω και νυφούλα"
-Μανωλάκης:Σκάσε ρε και μη κρίνεις.Εγώ είμαι άνδρας με Α κεφαλαίο και η Στέλλα μου με λατρεύει.
Γι αυτό και δεν άντεξα την ξεφτύλα της απόρριψης.
Πήγα στην κουζίνα βρήκα ένα δωμάτιο σα γιάφκα γεμάτη καλαζνικοφ πήρα ένα και το άδειασα στους γαμιάδες της γυναίκας μου και τον δικό μου...
Κι έτσι βρέθηκα εδώ"
Trouba:"Καλώς ήλθες στον παράδεισο αγαπητέ Μανωλάκη!Εδώ θα χορτάσεις πούτσα χωρίς συνέπειες!"
Τι λες ρε ανωμαλε εσένα γάμησαν οι Αλβανοί. Οχι εμένα. Εσυ πας με άντρες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NEW(3)

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Τι λες ρε ανωμαλε εσένα γάμησαν οι Αλβανοί. Οχι εμένα. Εσυ πας με άντρες
Μανωλακη μην μασάς από ότι σου λένε, δεν ξέρουν τι σκληρός γαμιας είσαι,έλα τώρα συνέχισε την ιστορία με την Στέλλα να βγει καλά η χρονιά ,σε ζηλεύουν που έχεις πουτάνα για γυναίκα και αυτή οχι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
ρε Μανωλιο..τι σκατα εγινε;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Τι λες ρε ανωμαλε εσένα γάμησαν οι Αλβανοί. Οχι εμένα. Εσυ πας με άντρες
Mανωλακηηηηηηηηηηη....τι λεει ο αλλος???στο σκισανε το κωλαρακι?????γι αυτο ειχες πρεμουρα με τον Ερικ????
Τρελλοπουστα...και σε υποστηριζα...!!!!!ρεζιλη με εκανες.......
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Δεν κάνει βίζιτες η γυναίκα μου. Απ τα δικά μου λεφτά το πηρα
από τα δικά σου ρε παράλυτε που έχεις μαζέψει από τις βίζιτες της στελίτσας...τι διαφορετικό είπα ρε Μανωλάκη;;άντε και με το καλό να σου μπήκε το νέο έτος γιατί η καταπιόλα σου τα ήπιε όλα εχθές το απόγευμα
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Mανωλακηηηηηηηηηηη....τι λεει ο αλλος???στο σκισανε το κωλαρακι?????γι αυτο ειχες πρεμουρα με τον Ερικ????
Τρελλοπουστα...και σε υποστηριζα...!!!!!ρεζιλη με εκανες.......
Για τρελοπουστα δεν ξέρω αλλά σίγουρα είναι ο μεγαλύτερος ταρανδος της περιφερειας. Εκτός από εμάς του γαμάνε τη γυναίκα και οι Αλβανοί. Και ποιος ξέρει ποσοι άλλοι απ τη γειτονιά του γαμάνε τη γυναίκα.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Για τρελοπουστα δεν ξέρω αλλά σίγουρα είναι ο μεγαλύτερος ταρανδος της περιφερειας. Εκτός από εμάς του γαμάνε τη γυναίκα και οι Αλβανοί. Και ποιος ξέρει ποσοι άλλοι απ τη γειτονιά του γαμάνε τη γυναίκα.
και οι γυναίκες των αλαμπανών την εσκισαν τη στελίτσα ...έτσι λένε στη γειτονιά.....και έσκουζε και ήθελε και άλλο....έχει και συνέχεια αύριο απόγευμα λένε
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Δεν ξέρω για τις γυναίκες. Αυτό που έμαθε ο Κώστας και άκουσα να συζητάει ειναι οτι δεν έχει μηνει πουτσα στη γειτονιά που να μην δοκίμασε η Στέλλα.δεν υπαρχει άντρας που να μην την έχει γαμησει
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Για τρελοπουστα δεν ξέρω αλλά σίγουρα είναι ο μεγαλύτερος ταρανδος της περιφερειας. Εκτός από εμάς του γαμάνε τη γυναίκα και οι Αλβανοί. Και ποιος ξέρει ποσοι άλλοι απ τη γειτονιά του γαμάνε τη γυναίκα.
Καλη χρονια Φιλε Kwsth....τι δεν ειναι .....????σε ολα τα γαμισια που εχει περιγραψει ολο για ψωλες εγραφε.....απο του Ανιψιου......του αλλου του ξαδελφου...αν ειναι χοντρη....απο τους μαστορους.....πως εμπαινε το καυλι και εσκουζε απο την καυλα η αγαπημενη του.....απο την παρτουζα με τις κεφαλιες...πως γαμουσε ο Ερικ με την ψωλαρα του...πως γαμουσαν πιπα κωλο οι αλβανοι.....ποτε δεν μας περιεγραψε το μουνακι της Στελλας....αν ειναι τριμαρισμενο...θαμνος....ξουρα...αν ανατομικα ειναι ομορφο....τι κανει νιαου-νιαου......!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 206_1000.jpg
    206_1000.jpg
    58,1 KB · Εμφανίσεις: 53

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Καλη χρονια. Πουστης δεν ξέρω αλλά χεστης και χαπατο σιγουρα. Αφου είχαν βάλει ο Κώστας και οι μαστορες τη Στέλλα τη γυναίκα του κάτω απ το τραπέζι και τους έκανε πιπες και αυτός ο βλάκας δεν πηρε χαμπάρι. Έψαχνε τη γυναίκα του. και μπήκε στο καθιστικό ειδε τον Κώστα και τους μαστορους αναψωκοκκινισμενους νόμιζε ήταν απ τις μπυρες. Ο πανιβλακας ρώταγε που είναι η γυναίκα του αν είδαν τη Στέλλα κι αυτή ήταν κάτω απ το τραπέζι και ρουφαγε τις ψωλες του Κώστα και των μαστορων.ο Κώστας ήταν έτοιμος να χυσει ενώ η Στέλλα μόλις άκουσε τη φωνή του κερατά της σταμάτησε το λυσασμενο τσιμπουκι και πηγε να βγάλει τον πουτσο του Κώστα απ το στωμα. αλλά ο Κώστας έβαλε τη χερουκλα του στο κεφάλι της και την κράτησε το κεφάλι πανω στον πουτσο του και για να ξεφορτωθεί τον κερατά τον έστειλε στην κουζίνα. Του είπε ναι ξάδερφε στην κουζίνα ειναι η γυναίκα σου. Ενώ η θεία Στέλλα ήταν ανάμεσα στα ποδια του Κώστα μπουκωμένη με τον πουτσο του Κώστα. Και δεν ήταν η πρωτη φορα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλη χρονια. Πουστης δεν ξέρω αλλά χεστης και χαπατο σιγουρα. Αφου είχαν βάλει ο Κώστας και οι μαστορες τη Στέλλα τη γυναίκα του κάτω απ το τραπέζι και τους έκανε πιπες και αυτός ο βλάκας δεν πηρε χαμπάρι. Έψαχνε τη γυναίκα του. και μπήκε στο καθιστικό ειδε τον Κώστα και τους μαστορους αναψωκοκκινισμενους νόμιζε ήταν απ τις μπυρες. Ο πανιβλακας ρώταγε που είναι η γυναίκα του αν είδαν τη Στέλλα κι αυτή ήταν κάτω απ το τραπέζι και ρουφαγε τις ψωλες του Κώστα και των μαστορων.ο Κώστας ήταν έτοιμος να χυσει ενώ η Στέλλα μόλις άκουσε τη φωνή του κερατά της σταμάτησε το λυσασμενο τσιμπουκι και πηγε να βγάλει τον πουτσο του Κώστα απ το στωμα. αλλά ο Κώστας έβαλε τη χερουκλα του στο κεφάλι της και την κράτησε το κεφάλι πανω στον πουτσο του και για να ξεφορτωθεί τον κερατά τον έστειλε στην κουζίνα. Του είπε ναι ξάδερφε στην κουζίνα ειναι η γυναίκα σου. Ενώ η θεία Στέλλα ήταν ανάμεσα στα ποδια του Κώστα μπουκωμένη με τον πουτσο του Κώστα. Και δεν ήταν η πρωτη φορα
Αυτό θα μπορούσε να είναι καλό σενάριο για τσόντα :P

Πάντως αν υποθέσουμε οτι είναι πραγματική η ιστορία για να τα λες και εσυ (εκτός αν είσαι κλώνος του νηματοθέτη) ελπίζω τουλάχιστον η Στέλλα να μην είναι γκρινιάρα , δηλαδή και να του τα φοράει και να γκρινιάζει πάει πολύ. Δεν ξέρω κιόλας αν κάποιος είναι παντρεμένος με γκρινιάρα μήπως θα προτιμούσε να τρώει κέρατο αντί για την γκρίνια :confused:

Αμα το σκεφτεί κανείς και εμείς οι καθαρά μπουρδελιάρηδες , τις πουτάνες που γαμάμε τις γαμάνε και άλλοι πρίν απο εμάς και ακόμα περισσότεροι μετά απο εμάς , αλλά δεν έχουμε την γκρίνια που έχουν οι περισσότεροι παντρεμένοι.

Η όλη ιστορία πάντως έχει κάποια κενά , παράδειγμα όταν μας έλεγε πως του γαμούσαν την γυναίκα οι Αλβανοί , σε κάποια φάση ένας απο αυτούς είπε "μου είχε λείψει η κωλάρα σου" κάτι τέτοιο , αλλά ο Μανωλιός έλεγε μετά οτι αποκλείεται να την είχαν ξαναγαμήσει οι Αλβανοι. :confused: Ενώ φυσιολογικά θα έπρεπε να αναρωτηθεί ο ίδιος γιατί το είπε αυτό ο Αλβανός. Άρα η είναι χάπατο όπως λές , η απλά η ιστορία είναι φανταστική.
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Αυτό θα μπορούσε να είναι καλό σενάριο για τσόντα :P

Πάντως αν υποθέσουμε οτι είναι πραγματική η ιστορία για να τα λες και εσυ (εκτός αν είσαι κλώνος του νηματοθέτη) ελπίζω τουλάχιστον η Στέλλα να μην είναι γκρινιάρα , δηλαδή και να του τα φοράει και να γκρινιάζει πάει πολύ. Δεν ξέρω κιόλας αν κάποιος είναι παντρεμένος με γκρινιάρα μήπως θα προτιμούσε να τρώει κέρατο αντί για την γκρίνια :confused:

Αμα το σκεφτεί κανείς και εμείς οι καθαρά μπουρδελιάρηδες , τις πουτάνες που γαμάμε τις γαμάνε και άλλοι πρίν απο εμάς και ακόμα περισσότεροι μετά απο εμάς , αλλά δεν έχουμε την γκρίνια που έχουν οι περισσότεροι παντρεμένοι.

Η όλη ιστορία πάντως έχει κάποια κενά , παράδειγμα όταν μας έλεγε πως του γαμούσαν την γυναίκα οι Αλβανοί , σε κάποια φάση ένας απο αυτούς είπε "μου είχε λείψει η κωλάρα σου" κάτι τέτοιο , αλλά ο Μανωλιός έλεγε μετά οτι αποκλείεται να την είχαν ξαναγαμήσει οι Αλβανοι. :confused: Ενώ φυσιολογικά θα έπρεπε να αναρωτηθεί ο ίδιος γιατί το είπε αυτό ο Αλβανός. Άρα η είναι χάπατο όπως λές , η απλά η ιστορία είναι φανταστική.
Φίλε ειναι μεγάλο χαϊβάνι. Και είχε τυφλή εμπιστοσύνη στην καριόλα του. Τον είχε βάλει στο βρακί της απ την αρχή πριν παντρευτουν ακόμα
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Αυτό θα μπορούσε να είναι καλό σενάριο για τσόντα :P

Πάντως αν υποθέσουμε οτι είναι πραγματική η ιστορία για να τα λες και εσυ (εκτός αν είσαι κλώνος του νηματοθέτη) ελπίζω τουλάχιστον η Στέλλα να μην είναι γκρινιάρα , δηλαδή και να του τα φοράει και να γκρινιάζει πάει πολύ. Δεν ξέρω κιόλας αν κάποιος είναι παντρεμένος με γκρινιάρα μήπως θα προτιμούσε να τρώει κέρατο αντί για την γκρίνια :confused:

Αμα το σκεφτεί κανείς και εμείς οι καθαρά μπουρδελιάρηδες , τις πουτάνες που γαμάμε τις γαμάνε και άλλοι πρίν απο εμάς και ακόμα περισσότεροι μετά απο εμάς , αλλά δεν έχουμε την γκρίνια που έχουν οι περισσότεροι παντρεμένοι.

Η όλη ιστορία πάντως έχει κάποια κενά , παράδειγμα όταν μας έλεγε πως του γαμούσαν την γυναίκα οι Αλβανοί , σε κάποια φάση ένας απο αυτούς είπε "μου είχε λείψει η κωλάρα σου" κάτι τέτοιο , αλλά ο Μανωλιός έλεγε μετά οτι αποκλείεται να την είχαν ξαναγαμήσει οι Αλβανοι. :confused: Ενώ φυσιολογικά θα έπρεπε να αναρωτηθεί ο ίδιος γιατί το είπε αυτό ο Αλβανός. Άρα η είναι χάπατο όπως λές , η απλά η ιστορία είναι φανταστική.
Οχι φιλε γκρινιαρα δεν τι λες με τίποτα. Σπάνια του γκρίνιαζε. Είχε τον τρόπο της να τον σέρνει απ τη μυτη τον κερατα. Είναι αρκετά ήρεμο μωρό και έχει ένα ασ πουμε ναζί κάπως μια πουτανια από φυσικου της. Αλλά της αρέσει να προκαλει και επίτηδες πολλες φορες. Απ ότι έχω καταλάβει την καυλωνει να την περνουν μάτι και παρολο που το έχει σε αφθονία δεν σταματάει να το απόζητάει .
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
Μανωλιο που εισαι ρε παιχτη;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
5
Like
9.078
Πόντοι
2.586
τι εγινε ρε παιδια ..μας εχει φαει η αγωνία ....????
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.266
Κριτικές
23
Like
6.467
Πόντοι
3.446
Ακόμα να συνέλθει από το ξύλο ο Μανωλακης
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
Μανωλιό ακόμη ψάχνεις την Στελλίτσα;
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Μετά από λίγο ο Έρικ άρχισε να φωνάζει. - ωχ χυνω χυνω καριολα! - αχ αχ όχι Έρικ μη χυνεις μέσα αχ αχ. Όμως εκείνος ακάθεκτος συνέχισε να χυνει στο μουνι της γυναίκας μου. Ενώ μετά από λίγο βγήκε από μέσα της και της τον έδωσε στο στόμα. - ελα καθάρισε την ψωλη μου τώρα. Η γυναίκα μου άρχισε να του ρουφάει την πουτσα . - ωχ μη φοβάσαι και να σε γκαστρωσα ο κερατάς σου έχει λεφτά θα το μεγαλώσει σα δικό του. Μετά από λίγο ντύθηκαν όλοι ενώ τα παχυδερμα και τα τρία είχαν ήδη φυγει. Ο Έρικ άρπαξε τη Στέλλα απ το χέρι και της είπε. Πάμε να συνεχίσουμε σπίτι μου. - αχ δεν ξέρω είναι αργά.... Δεν χόρτασες ακομα. - αφου ξέρεις τι αχόρταγος είμαι με μουνια σαν εσενα. Όπως πηγαν να φυγουν ο Έρικ με έλυσε. Πριν προλάβουν να χαλαρώσουν τα σκοινιά καλά καλά. Μου εδωσε μια γροθιά στο στομάχι και σοριαστικα κάτω. Ενώ μετά τους ακουσα που έφυγαν μαζί με τη γυναίκα μου.
Μόλις άκουσα την πορτα να κλείνει άκουγα κάτι ομιλίες απ εξω. Ενώ μετά ησυχία. Ο πονος στην κοιλιά με είχε κάνει να διπλώσω στα δυο. Μετά από πολυ ώρα συνήλθα και με δυσκολία κατάφερα να σηκωθώ. Μόλις περασε ο πονος άρχισε να περνει τη θέση του ο θυμός. Ήθελα να τους σκωτοσω όλους και τα παχυδερμα και τους αλβανουσ. Ανέβηκα στον πανω όροφο να τους τσακίσω. Αρχισα να κοπαναω την πορτα αλλά τιποτα. Κοντεψα να τη σπάσω. Αλλά τιποτα δεν άκουσα τιποτα σαν να μην ήταν κανεις μέσα. Πήρα τηλέφωνο τη γυναίκα μου στο κινητό αλλά δεν απαντουσε. Δεν ήξερα τι να κάνω
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Πήρα τους δρόμους. Να ψάξω αλλά που. Πήγα απ τη φίλη της αλλά δεν ήξερε τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom