Νέα

Έγινα πατέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εγω εγινα τερας :grin:
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Να σας ζήσει φιλε και να είναι γερό
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
να σου ζησει ρε φιλε και να γαμηση ολα τα μουνια.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Πριν λίγες μέρες Πασχαλιάτικο δώρο.Το πρώτο μου.Αγόραρος!!!!Να πηδήξει όχι μόνο οσες γυναίκες μου ξέφυγαν αλλα τις διπλες..
Να τον χαίρεσαι τον μάγκα σου νέε μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να σας ζήσει ο παίδαρος...[glow=red,2,300]λατρεύω τα αγοράκια[/glow]!:)

lol-021.gif

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Βάλτονα σε ένα απ' τα 2 μεγάλα κόμματα από νωρίς να δεις χαΐρι. Αλλιώς θα σου βγει η μήτρα για φροντιστήρια, για να μπει Μηχανολόγος και να παίρνει από τα 3 το μακρύτερο στα interview μια και όλες οι θέσεις στο μέλλον θα είναι κλεισμένες (όχι μόνο οι καλές).

Πες του να βρει κάτι που να του αρέσει για να το κάνει αν γίνεται επάγγελμα (βλέπε Διαμαντίδης). Όχι τόσο σύνηθες στη Ελλάδα δυστυχώς - για το πήδημα, εντάξει θα τη βρει την άκρη.
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε να σου ζησει, με υγεια, υγεια, υγεια, και υγεια.
Και ολα τα αλλα γινονται.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
nikos32p, σου εύχομαι ο γιος να έχει υγεία, αγάπη και πολλές επιτυχίες στη ζωή του.....

Αυτά να τα βλέπουμε και εμείς οι ελεύθεροι μπας και βάλουμε μυαλό, γιατί πολλοί από εμάς έχουμε ξεχάσει το θέμα της οικογένειας και της τεκνοποίησης.....   
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πριν λίγες μέρες Πασχαλιάτικο δώρο.Το πρώτο μου.Αγόραρος!!!!Να πηδήξει όχι μόνο οσες γυναίκες μου ξέφυγαν αλλα τις διπλες..
Μπραβο ρε Νικο Γαμια και Τσακαλε!
Τσιμπα ενα level up και ο αγοραρος να γινει πιο "μαγκας" απο σενα και να μοιραζεται τετοια σημαντικα γεγονοτα με αληθινους ανθρωπους
που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ενδιαφερονται και δε θα ξυνουν ταρχιδια τους.

H αποθεωση της μαλακιας και της αδειας ζωης ενος ανθρωπου που η αναγκη να προβαλλει την χαρα του
φτανει στο σημειο να θεωρει την αποκτηση ενος παιδιου..κατορθωμα,λογο επιβραβευσης και ευχετεριων μηνυματων απο Ανωνυμους Χρηστες
ενος σαιτ για μπουρδελα.

Δε γαμιεται ειμαι τοσο μαλακας που θα φτιαξω ενα δικο μου ποστ στο σαιτ να ανακοινωσω οτι η ζωη μου αλλαξε
και οτι ειμαι ευτυχισμενος τοσο πολυ που θα μοιραστω αυτο το μεγαλο γεγονος
με το ανωνυμο πληθος του ιντερνετ διοτι τετοια event γινονται μονο καθε 1-2 λεπτα της ωρας στον πλανητη.
Αλλο βεβαια αν ειμαι τοσο αδειος και ρηχος που θεωρω οτι το να ..φτιαξω το γαλα αποτελει "ειδηση" στο τοπικ που ανοιξα
για αυτους που μπαινουν σε σαιτ για πουτανες.

Το χειροτερο απο ολα ειναι τα προβατα που ακολουθουν να μετασχουν σε ανουσιες μπουρδες του στυλ .."να σου ζησει".
Τα ιδια προβατα που θα "θρηνησουν" στο θανατο μιας tv persona και θα μιμηθουν καποιες κινησεις αλλων ηλιθιοτερων που προαναγγελουν "αποχωρησεις" τκλ.
Wtf?
Βαλτε ενα γαμημενο φιλτρο να μπλοκαρεται η μαλακια επιτελους.

Παω να συστηθω με νεο προφιλ στο τομεα "νεα μελη πειτε ενα γεια" γιατι ξερω οτι ολο και καποιος μαλακας θα απαντησει .."καλως ηρθες στο σαιτ ΜΑΣ!"
Χα.
(αντε δινω βημα σαυτους που κανουν καριερα στο ποστινγκ να συνεχισουν να αυξανουν τον αριθμο τους,παρακαλω μονο να εισαι περισσοτερο intellectual.)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Να σου ζησει φιλε nikos32p παντα με υγεια και μονο χαρες να σου δινη
Για γυναικες κλπ θα ερθουν στην ωρα τους
 

PAGANO

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειλικρινά σου εύχομαι πρώτα απο όλα υγεία για τον μπέμπη σου και μετά ότι πραγματικά επιθυμείς.Τώρα βάλε μπρός και γιά την κόρη για να δεις με αυτά που θα σου κάνει πως θα φοράς και εσύ pampers. ! !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Να σου ζησει ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΗ και να εισαι καλα και εσυ για να χαιρεσε ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΑ σου ευχομαι
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Μπραβο ρε Νικο Γαμια και Τσακαλε!
Τσιμπα ενα level up και ο αγοραρος να γινει πιο "μαγκας" απο σενα και να μοιραζεται τετοια σημαντικα γεγονοτα με αληθινους ανθρωπους
που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ενδιαφερονται και δε θα ξυνουν ταρχιδια τους.

H αποθεωση της μαλακιας και της αδειας ζωης ενος ανθρωπου που η αναγκη να προβαλλει την χαρα του
φτανει στο σημειο να θεωρει την αποκτηση ενος παιδιου..κατορθωμα,λογο επιβραβευσης και ευχετεριων μηνυματων απο Ανωνυμους Χρηστες
ενος σαιτ για μπουρδελα.

Δε γαμιεται ειμαι τοσο μαλακας που θα φτιαξω ενα δικο μου ποστ στο σαιτ να ανακοινωσω οτι η ζωη μου αλλαξε
και οτι ειμαι ευτυχισμενος τοσο πολυ που θα μοιραστω αυτο το μεγαλο γεγονος
με το ανωνυμο πληθος του ιντερνετ διοτι τετοια event γινονται μονο καθε 1-2 λεπτα της ωρας στον πλανητη.
Αλλο βεβαια αν ειμαι τοσο αδειος και ρηχος που θεωρω οτι το να ..φτιαξω το γαλα αποτελει "ειδηση" στο τοπικ που ανοιξα
για αυτους που μπαινουν σε σαιτ για πουτανες.

Το χειροτερο απο ολα ειναι τα προβατα που ακολουθουν να μετασχουν σε ανουσιες μπουρδες του στυλ .."να σου ζησει".
Τα ιδια προβατα που θα "θρηνησουν" στο θανατο μιας tv persona και θα μιμηθουν καποιες κινησεις αλλων ηλιθιοτερων που προαναγγελουν "αποχωρησεις" τκλ.
Wtf?
Βαλτε ενα γαμημενο φιλτρο να μπλοκαρεται η μαλακια επιτελους.

Παω να συστηθω με νεο προφιλ στο τομεα "νεα μελη πειτε ενα γεια" γιατι ξερω οτι ολο και καποιος μαλακας θα απαντησει .."καλως ηρθες στο σαιτ ΜΑΣ!"
Χα.
(αντε δινω βημα σαυτους που κανουν καριερα στο ποστινγκ να συνεχισουν να αυξανουν τον αριθμο τους,παρακαλω μονο να εισαι περισσοτερο intellectual.)

λυπαμε για σενα που δεν ενιωσες ποτε τοση μεγαλη χαρα, που να θες να την μοιρασεις με ολο τον κοσμο.
οχι μονο με τους γνωστους σου αλλα και με αγνωστους,να βγεις εξω να φωναξεις την ευτυχια σου οχι για επιδειξη αλλα γιατι η ευτυχια σου ειναι τεραστια και θελεις να την μοιραστεις με ολους
λυπαμε

νικο να σου ζησει ο παιδαρος
 

badi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Να έχει υγεία, να είναι καλότυχο και καλοφωτισμένο.

(και να τυπώσεις το thread να του το δώσεις)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Φιλε Νικο  να σου ζησει ο παιδαροs..........Μπραβο συγχαρητηρια!!!!!!!!!! Να τον δειs οπωs εσυ επιθυμειs............Και τωρα που το καθηκον σου απεναντι στην κοινωνια εγινε πραξη.........εισαι ελευθεροs για καταιγιστικη επελαση στα κοριτσια.......Οπου βρεθειs κι οπου σταθειs μεγαλε.....μην αφησειs καμμια !!!!!!!! Απανω τουs ρε!!!!!!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
λυπαμε για σενα που δεν ενιωσες ποτε τοση μεγαλη χαρα, που να θες να την μοιρασεις με ολο τον κοσμο.
οχι μονο με τους γνωστους σου αλλα και με αγνωστους,να βγεις εξω να φωναξεις την ευτυχια σου οχι για επιδειξη αλλα γιατι η ευτυχια σου ειναι τεραστια και θελεις να την μοιραστεις με ολους
λυπαμε

νικο να σου ζησει ο παιδαρος
Αξίζει πολλά γαμωσταυρίδια ο συγκεκριμένος αλλά ας μην χαλάσουμε το thread του παιδιού.

Φίλε μου σου εύχομαι να είναι πάντα καλότυχος και ευτυχισμένος
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Να σου ζήσει, και να τον μπάσεις από μικρό στο site να τα μάθει όλα  :sunglasses:!!!!
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Εύχομαι υγεία, ευτυχία, αγάπη στην οικογένειά σου φίλε. Να σου ζήσει ο μικρός ..... άντε κι όταν μεγαλώσουνε θα τα τρέχουμε για .....μασάζ! χαχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom