Νέα

Έγινα πατέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
ότι καλύτερο και από εμένα Νικόλα!
και εγώ σε 6 μήνες περιμένω τον - την διάδοχο!
υγεία και ευτυχία !Ότι ποθεί να το βρει!
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο ρε Νικο Γαμια και Τσακαλε!
Τσιμπα ενα level up και ο αγοραρος να γινει πιο "μαγκας" απο σενα και να μοιραζεται τετοια σημαντικα γεγονοτα με αληθινους ανθρωπους
που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ενδιαφερονται και δε θα ξυνουν ταρχιδια τους.

H αποθεωση της μαλακιας και της αδειας ζωης ενος ανθρωπου που η αναγκη να προβαλλει την χαρα του
φτανει στο σημειο να θεωρει την αποκτηση ενος παιδιου..κατορθωμα,λογο επιβραβευσης και ευχετεριων μηνυματων απο Ανωνυμους Χρηστες
ενος σαιτ για μπουρδελα.

Δε γαμιεται ειμαι τοσο μαλακας που θα φτιαξω ενα δικο μου ποστ στο σαιτ να ανακοινωσω οτι η ζωη μου αλλαξε
και οτι ειμαι ευτυχισμενος τοσο πολυ που θα μοιραστω αυτο το μεγαλο γεγονος
με το ανωνυμο πληθος του ιντερνετ διοτι τετοια event γινονται μονο καθε 1-2 λεπτα της ωρας στον πλανητη.
Αλλο βεβαια αν ειμαι τοσο αδειος και ρηχος που θεωρω οτι το να ..φτιαξω το γαλα αποτελει "ειδηση" στο τοπικ που ανοιξα
για αυτους που μπαινουν σε σαιτ για πουτανες.

Το χειροτερο απο ολα ειναι τα προβατα που ακολουθουν να μετασχουν σε ανουσιες μπουρδες του στυλ .."να σου ζησει".
Τα ιδια προβατα που θα "θρηνησουν" στο θανατο μιας tv persona και θα μιμηθουν καποιες κινησεις αλλων ηλιθιοτερων που προαναγγελουν "αποχωρησεις" τκλ.
Wtf?
Βαλτε ενα γαμημενο φιλτρο να μπλοκαρεται η μαλακια επιτελους.

Παω να συστηθω με νεο προφιλ στο τομεα "νεα μελη πειτε ενα γεια" γιατι ξερω οτι ολο και καποιος μαλακας θα απαντησει .."καλως ηρθες στο σαιτ ΜΑΣ!"
Χα.
(αντε δινω βημα σαυτους που κανουν καριερα στο ποστινγκ να συνεχισουν να αυξανουν τον αριθμο τους,παρακαλω μονο να εισαι περισσοτερο intellectual.)

και λιγα ειπες . . .
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μπραβο ρε Νικο Γαμια και Τσακαλε!
Τσιμπα ενα level up και ο αγοραρος να γινει πιο "μαγκας" απο σενα και να μοιραζεται τετοια σημαντικα γεγονοτα με αληθινους ανθρωπους
που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ενδιαφερονται και δε θα ξυνουν ταρχιδια τους.

H αποθεωση της μαλακιας και της αδειας ζωης ενος ανθρωπου που η αναγκη να προβαλλει την χαρα του
φτανει στο σημειο να θεωρει την αποκτηση ενος παιδιου..κατορθωμα,λογο επιβραβευσης και ευχετεριων μηνυματων απο Ανωνυμους Χρηστες
ενος σαιτ για μπουρδελα.

Δε γαμιεται ειμαι τοσο μαλακας που θα φτιαξω ενα δικο μου ποστ στο σαιτ να ανακοινωσω οτι η ζωη μου αλλαξε
και οτι ειμαι ευτυχισμενος τοσο πολυ που θα μοιραστω αυτο το μεγαλο γεγονος
με το ανωνυμο πληθος του ιντερνετ διοτι τετοια event γινονται μονο καθε 1-2 λεπτα της ωρας στον πλανητη.
Αλλο βεβαια αν ειμαι τοσο αδειος και ρηχος που θεωρω οτι το να ..φτιαξω το γαλα αποτελει "ειδηση" στο τοπικ που ανοιξα
για αυτους που μπαινουν σε σαιτ για πουτανες.

Το χειροτερο απο ολα ειναι τα προβατα που ακολουθουν να μετασχουν σε ανουσιες μπουρδες του στυλ .."να σου ζησει".
Τα ιδια προβατα που θα "θρηνησουν" στο θανατο μιας tv persona και θα μιμηθουν καποιες κινησεις αλλων ηλιθιοτερων που προαναγγελουν "αποχωρησεις" τκλ.
Wtf?
Βαλτε ενα γαμημενο φιλτρο να μπλοκαρεται η μαλακια επιτελους.

Παω να συστηθω με νεο προφιλ στο τομεα "νεα μελη πειτε ενα γεια" γιατι ξερω οτι ολο και καποιος μαλακας θα απαντησει .."καλως ηρθες στο σαιτ ΜΑΣ!"
Χα.
(αντε δινω βημα σαυτους που κανουν καριερα στο ποστινγκ να συνεχισουν να αυξανουν τον αριθμο τους,παρακαλω μονο να εισαι περισσοτερο intellectual.)
Αλλες κακιες δεν ειχες να πης ;;;
Αμωνυμοι ειμαστε μεταξυ μας αλλα οπου μπωρουμε δινουμε γνωριμια με αλλα μελη και γνωριζωμαστε,κακο ειναι δηλαδη που γνωστοποιησε την χαρα του,εσυ σε ενα τετοιο γεγονος τι θα κανης θα βαλης τα κλαματα;
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο ρε Νικο Γαμια και Τσακαλε!
Τσιμπα ενα level up και ο αγοραρος να γινει πιο "μαγκας" απο σενα και να μοιραζεται τετοια σημαντικα γεγονοτα με αληθινους ανθρωπους
που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ενδιαφερονται και δε θα ξυνουν ταρχιδια τους.

H αποθεωση της μαλακιας και της αδειας ζωης ενος ανθρωπου που η αναγκη να προβαλλει την χαρα του
φτανει στο σημειο να θεωρει την αποκτηση ενος παιδιου..κατορθωμα,λογο επιβραβευσης και ευχετεριων μηνυματων απο Ανωνυμους Χρηστες
ενος σαιτ για μπουρδελα.

Δε γαμιεται ειμαι τοσο μαλακας που θα φτιαξω ενα δικο μου ποστ στο σαιτ να ανακοινωσω οτι η ζωη μου αλλαξε
και οτι ειμαι ευτυχισμενος τοσο πολυ που θα μοιραστω αυτο το μεγαλο γεγονος
με το ανωνυμο πληθος του ιντερνετ διοτι τετοια event γινονται μονο καθε 1-2 λεπτα της ωρας στον πλανητη.
Αλλο βεβαια αν ειμαι τοσο αδειος και ρηχος που θεωρω οτι το να ..φτιαξω το γαλα αποτελει "ειδηση" στο τοπικ που ανοιξα
για αυτους που μπαινουν σε σαιτ για πουτανες.

Το χειροτερο απο ολα ειναι τα προβατα που ακολουθουν να μετασχουν σε ανουσιες μπουρδες του στυλ .."να σου ζησει".
Τα ιδια προβατα που θα "θρηνησουν" στο θανατο μιας tv persona και θα μιμηθουν καποιες κινησεις αλλων ηλιθιοτερων που προαναγγελουν "αποχωρησεις" τκλ.
Wtf?
Βαλτε ενα γαμημενο φιλτρο να μπλοκαρεται η μαλακια επιτελους.

Παω να συστηθω με νεο προφιλ στο τομεα "νεα μελη πειτε ενα γεια" γιατι ξερω οτι ολο και καποιος μαλακας θα απαντησει .."καλως ηρθες στο σαιτ ΜΑΣ!"
Χα.
(αντε δινω βημα σαυτους που κανουν καριερα στο ποστινγκ να συνεχισουν να αυξανουν τον αριθμο τους,παρακαλω μονο να εισαι περισσοτερο intellectual.)
φιλαρακο εχει πολλα κομπλεξ πανω σου.επειδη σε παρατησε η γκομενα δεν σημαινει οτι δεν θα βρεις αλλη.αν δεν βρισκεις γκομενα,πανε σε καμια πουτανα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πριν λίγες μέρες Πασχαλιάτικο δώρο.Το πρώτο μου.Αγόραρος!!!!Να πηδήξει όχι μόνο οσες γυναίκες μου ξέφυγαν αλλα τις διπλες..

Να ζήσεις, να τον χαίρεσαι κ να φτάσετε να πηγαίνετε στα σπιτάκια ΜΑΖΙ! ;) :rockon:

Με αφορμή το thread σου, απορώ πως καμιά γυναίκα-μέλος του Forum δεν έχει ανοίξει ακόμα κάποιο topic του στυλ "εγώ... πότε θα γίνω μάνα;" :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Νίκο παραγματικά θα δεις με τον καιρό ότι είναι το σημαντικότερο στην ζωή σου. Να ναι καλά και συ από κοντά του.

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
τελικα παντα υπαρχη σε καθε ενδιαιτημα και

ΕΝΑ ΒΓΕΛΙΓΜΑ.........


να σου χαλαση τη διαθεση..........

ΑΠΟΧΟΡΩ απο το θρεντ.........
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΠΡΟΣΟΧΗ με τις παραθέσεις...
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Του εύχομαι να είναι γερός και να γίνει χρήσιμος στην κοινωνία.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
να είναι παντα γερό, υγειές και τυχαιρό.

δεν διάβασα τι έχει λεχθεί στιε προηγούμενες σελίδες, αλλά εγω πιστεύω στο μάτι και στο κακό κάρμα. Ως αποτέλεσμα, μια μεγάλη χαρά (ή λύπη), δεν θα την ανακοίνωνα ποτέ στο ιντερνετ. Κια αυτό μόνο και μόνο γιατί το ποσοστό που αποτελείτε από κουπίδια, καθάρματα και 4-ποδα ανθρωποειδή είναια αρκετό για να σου χαλάσει την ημέρα.
 

Επισκέπτης
Νικο να σου ζησει να ειναι γερος και να τον καμαρωνεις. Παρε κι ενα βιντεακι για παρτη σου......


και γραψτε στ' αρχιδια σας τα παρασιτα.
 
OP
OP
nikos32p

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
καλήσπέρα.
1)Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!! Ειλικρινα. Αντε και στα δικά σας(Οσοι/ες το επιθυνείτε).Η στιγμή της γέννας είναι η πιο ωραία στιγμή στην ζωή σου!! θα με θυμηθείται.
2)Φίλε Romeo κάλη εγκυμοσύνη να έχεις και μ'ένα πόνο!!
3)Σας παρακαλώ μην τσακώνεστε σε αυτό το θρεντ.Δεν έχει νόημα.
 

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε να σου ζησει και να ειναι καλοτυχο.Εχω και εγω δυο αγορακια......
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να σου ζησει αδερφε,να το δεις να μεγαλωνει κ να ειναι γερο παντα...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!και σε ολους εχετε νινακια!!!!!!!!!να σκατε απο υγεια κ ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοφωτισμενα να ειναι!!!!!!!!!!!!!!!α στο καλο συγκινηθηκα παλι... :cheesy:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Να ναι υγιεστατο και τυχερο σ ολη τη ζωη του!!!...Κι συ αξιος πατερας.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
ευχαριστώ ξανα.Πάω να φτιαξω το γάλα...δεν θηλάζουμε..καληνύχτα σας
Να σας ζησει παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!Βαλτε πλωρη και για το δευτερο!!!!Για τον θηλασμο που λες χωρις να με παρεξηγησεις,οι γιατροι ειναι υπερ του θηλασμου και μαλιστα για οσο περισσοτερο χρονικο διαστημα τοσο το καλυτερο λενε.Το μητρικο γαλα ειναι το καλυτερο.Να στε καλα και ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom