Νέα

Έχω εθιστεί να τραβάω κρυφά βίντεο κώλων γνωστών μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ftoxos ergatis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
μαλακες εχω εθιστει στο να τραβαω βιντεο κρυφα τους κωλους απο τις γνωστες μου. δεν ενδιαφερομαι τοσο για αγνωστες, παρα μονο για τις γνωστες. μολις τις πετυχω καπου εξω να φορανε κατι καλο, δλδ κανα παντελονι κολλητο, η το αποκορυφωμα........ που ειναι φυσικα τι αλλο απο το μαγιο η παντελονι κολλητο που μπαινει στη κωλοχαραδρα......... τρελενομαι, αμεσως βγαζω το κινητο παταω καμερα και το βαζω να τραβαει βιντεο ενω το κραταω κατω χαμηλα. μια μερα ημουν στην αυλη εκανα δουλειες και μολις ειδα μια που εχει κωλαρα, να περναει με το αμαξι, αμεσως παρατησα αυτο που εκανα , ετρεξα στο αμαξι (ουτε την εξωπορτα δε κλειδωσα) και τη πηρα στο κυνηγι να δω που θα παει για να τη τραβηξω βιντεο. μια αλλη τη παρακολουθω με κυαλια οταν παιρνει το παιδι της απο το νηπιαγωγειο και το βαζει στο αμαξι στο πισω καθισμα σκυβοντας. (και εκεινη την ωρα φανταζομαι να ειχα τη nikon p1000 με τρiποδο που εχει φανταστικο zoom) αλλες που εχω καλες σχεσεις, τις πλησιαζω και τις ανοιγω κουβεντες διαφορες μονο και μονο για να παρω πλανα. μεχρι και τους πιτσιρικαδες τις περιοχης εχω επιστρατευσει να κανουν το ιδιο μολις δουν καποιες συγκεκριμενες γνωστες. γιατι μου λενε....... α ειδα τη ταδε και φορουσε ενα παντελονι κολλητο και ο κωλος της κουνιοταν σαν ζελεδακι........... Ε ΤΡΑΒΑ ΒΙΝΤΕΟ του λεω..........μη τα χανεις αυτα....!!!!!...... τα χρονια που δε το ειχα ξεκινησει αυτο, θυμαμαι αυτες τις γνωστες που τις πετυχενα με μαγιο και δε τραβουσα βιντεο. δλδ οι εικονες αυτες εξατμιστηκαν.............. και τρελενομαι σπαω το κεφαλι μου για το τι ευκαιριες ειχα χασει γιατι ειναι και απο αυτες που τις εχω στο τοπ της λιστας μου με τα πιο ωραια κωλαρακια και τις πετυχαινω και λιγο σπανια. καλα με μαγιο μονο τοτε τις ειχα πετυχει και μονο που το σκεφτομαι για το τι εχασα με πιανει τρελα!!!! εχω εθιστει στο να τις τραβαω βιντεο και μετα στο σπιτι να στελνω τα βιντεο στο λαπτοπ και να τα κοιταω με την ησυχια μου.......... οχι για να τον παιξω......... αλλα για να τα επεξεργαστω και να τα απομυθοποιησω.... τωρα το καλοκαιρι γυρναω παντου και αν εντοπισω αμαξι γνωστης....... ΝΤΙΝΝΝΝΝΝ ..... και θελω να μου πειτε εσεις......... κανω καλα??? η καποτε θα μου τη δωσει και θα τις τραβαω βιντεο φανερα και θα λεω..... γυρνα λιγο μωρη να δω κατι απο πισω σου!!!!!
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
μαλακες εχω εθιστει στο να τραβαω βιντεο κρυφα τους κωλους απο τις γνωστες μου. δεν ενδιαφερομαι τοσο για αγνωστες, παρα μονο για τις γνωστες. μολις τις πετυχω καπου εξω να φορανε κατι καλο, δλδ κανα παντελονι κολλητο, η το αποκορυφωμα........ που ειναι φυσικα τι αλλο απο το μαγιο η παντελονι κολλητο που μπαινει στη κωλοχαραδρα......... τρελενομαι, αμεσως βγαζω το κινητο παταω καμερα και το βαζω να τραβαει βιντεο ενω το κραταω κατω χαμηλα. μια μερα ημουν στην αυλη εκανα δουλειες και μολις ειδα μια που εχει κωλαρα, να περναει με το αμαξι, αμεσως παρατησα αυτο που εκανα , ετρεξα στο αμαξι (ουτε την εξωπορτα δε κλειδωσα) και τη πηρα στο κυνηγι να δω που θα παει για να τη τραβηξω βιντεο. μια αλλη τη παρακολουθω με κυαλια οταν παιρνει το παιδι της απο το νηπιαγωγειο και το βαζει στο αμαξι στο πισω καθισμα σκυβοντας. (και εκεινη την ωρα φανταζομαι να ειχα τη nikon p1000 με τρiποδο που εχει φανταστικο zoom) αλλες που εχω καλες σχεσεις, τις πλησιαζω και τις ανοιγω κουβεντες διαφορες μονο και μονο για να παρω πλανα. μεχρι και τους πιτσιρικαδες τις περιοχης εχω επιστρατευσει να κανουν το ιδιο μολις δουν καποιες συγκεκριμενες γνωστες. γιατι μου λενε....... α ειδα τη ταδε και φορουσε ενα παντελονι κολλητο και ο κωλος της κουνιοταν σαν ζελεδακι........... Ε ΤΡΑΒΑ ΒΙΝΤΕΟ του λεω..........μη τα χανεις αυτα....!!!!!...... τα χρονια που δε το ειχα ξεκινησει αυτο, θυμαμαι αυτες τις γνωστες που τις πετυχενα με μαγιο και δε τραβουσα βιντεο. δλδ οι εικονες αυτες εξατμιστηκαν.............. και τρελενομαι σπαω το κεφαλι μου για το τι ευκαιριες ειχα χασει γιατι ειναι και απο αυτες που τις εχω στο τοπ της λιστας μου με τα πιο ωραια κωλαρακια και τις πετυχαινω και λιγο σπανια. καλα με μαγιο μονο τοτε τις ειχα πετυχει και μονο που το σκεφτομαι για το τι εχασα με πιανει τρελα!!!! εχω εθιστει στο να τις τραβαω βιντεο και μετα στο σπιτι να στελνω τα βιντεο στο λαπτοπ και να τα κοιταω με την ησυχια μου.......... οχι για να τον παιξω......... αλλα για να τα επεξεργαστω και να τα απομυθοποιησω.... τωρα το καλοκαιρι γυρναω παντου και αν εντοπισω αμαξι γνωστης....... ΝΤΙΝΝΝΝΝΝ ..... και θελω να μου πειτε εσεις......... κανω καλα??? η καποτε θα μου τη δωσει και θα τις τραβαω βιντεο φανερα και θα λεω..... γυρνα λιγο μωρη να δω κατι απο πισω σου!!!!!
You need to get Laid brother
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
μαλακες εχω εθιστει στο να τραβαω βιντεο κρυφα τους κωλους απο τις γνωστες μου. δεν ενδιαφερομαι τοσο για αγνωστες, παρα μονο για τις γνωστες. μολις τις πετυχω καπου εξω να φορανε κατι καλο, δλδ κανα παντελονι κολλητο, η το αποκορυφωμα........ που ειναι φυσικα τι αλλο απο το μαγιο η παντελονι κολλητο που μπαινει στη κωλοχαραδρα......... τρελενομαι, αμεσως βγαζω το κινητο παταω καμερα και το βαζω να τραβαει βιντεο ενω το κραταω κατω χαμηλα. μια μερα ημουν στην αυλη εκανα δουλειες και μολις ειδα μια που εχει κωλαρα, να περναει με το αμαξι, αμεσως παρατησα αυτο που εκανα , ετρεξα στο αμαξι (ουτε την εξωπορτα δε κλειδωσα) και τη πηρα στο κυνηγι να δω που θα παει για να τη τραβηξω βιντεο. μια αλλη τη παρακολουθω με κυαλια οταν παιρνει το παιδι της απο το νηπιαγωγειο και το βαζει στο αμαξι στο πισω καθισμα σκυβοντας. (και εκεινη την ωρα φανταζομαι να ειχα τη nikon p1000 με τρiποδο που εχει φανταστικο zoom) αλλες που εχω καλες σχεσεις, τις πλησιαζω και τις ανοιγω κουβεντες διαφορες μονο και μονο για να παρω πλανα. μεχρι και τους πιτσιρικαδες τις περιοχης εχω επιστρατευσει να κανουν το ιδιο μολις δουν καποιες συγκεκριμενες γνωστες. γιατι μου λενε....... α ειδα τη ταδε και φορουσε ενα παντελονι κολλητο και ο κωλος της κουνιοταν σαν ζελεδακι........... Ε ΤΡΑΒΑ ΒΙΝΤΕΟ του λεω..........μη τα χανεις αυτα....!!!!!...... τα χρονια που δε το ειχα ξεκινησει αυτο, θυμαμαι αυτες τις γνωστες που τις πετυχενα με μαγιο και δε τραβουσα βιντεο. δλδ οι εικονες αυτες εξατμιστηκαν.............. και τρελενομαι σπαω το κεφαλι μου για το τι ευκαιριες ειχα χασει γιατι ειναι και απο αυτες που τις εχω στο τοπ της λιστας μου με τα πιο ωραια κωλαρακια και τις πετυχαινω και λιγο σπανια. καλα με μαγιο μονο τοτε τις ειχα πετυχει και μονο που το σκεφτομαι για το τι εχασα με πιανει τρελα!!!! εχω εθιστει στο να τις τραβαω βιντεο και μετα στο σπιτι να στελνω τα βιντεο στο λαπτοπ και να τα κοιταω με την ησυχια μου.......... οχι για να τον παιξω......... αλλα για να τα επεξεργαστω και να τα απομυθοποιησω.... τωρα το καλοκαιρι γυρναω παντου και αν εντοπισω αμαξι γνωστης....... ΝΤΙΝΝΝΝΝΝ ..... και θελω να μου πειτε εσεις......... κανω καλα??? η καποτε θα μου τη δωσει και θα τις τραβαω βιντεο φανερα και θα λεω..... γυρνα λιγο μωρη να δω κατι απο πισω σου!!!!!

Σε ποιά περιοχή κατοικείς τύπε μου;;;; ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
σε επαρχια. τωρα θες και ονοματα? με τιποτα. τι σημασια εχει κιολας. αλλο ειναι το προβλημα

Πληροφοριακά ρεεέεεεε τύπε.. για να έχουμε ιδέα αύριο/ μεθαύριο όταν θα ακούσουμε το αστυνομικό δελτίο να ξέρουμε για ποιο μέλος του σάι θα μιλάνε....
:confused: :confused::confused::confused:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456
ετσι οπως τα εχω κανει στη ζωη, δε μου καθεται καμια. μονο αμα μασω κανα φραγκο για μεταφορικα, ξενοδοχειο και βιζιτα για καμια θεσσ/νικη
τι σχέση έχει αυτό? άμα έχεις εμφάνιση πολλές θα σου κάτσουν
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Φυσιολογικός είσαι. Το περίεργο θα ήταν να ήσουν απαθής. Όπως είπε και ένας πιο πάνω το σεξ σου λείπει. Όσο μένεις αγάμητος τόσο περισσότερο αναζητά ο οργανισμός σου σεξ με αποτέλεσμα να σε πιάνουν αυτές οι απότομες καύλες.
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Πληροφοριακά ρεεέεεεε τύπε.. για να έχουμε ιδέα αύριο/ μεθαύριο όταν θα ακούσουμε το αστυνομικό δελτίο να ξέρουμε για ποιο μέλος του σάι θα μιλάνε....
:confused: :confused::confused::confused:
γιατι ειναι παρανομο να βαζω το κνητο μου να τραβαει βιντεο σε δημοσιο χωρο?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.092
Πόντοι
10.411
γιατι ειναι παρανομο να βαζω το κνητο μου να τραβαει βιντεο σε δημοσιο χωρο?
Αν σε πάρει χαμπάρι κανένας γκόμενος να τραβάς την δικιά του,ή να το πει κάποια στον συνοδό της,να είσαι έτοιμος για αυτό που θα ακολουθήσει :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Αν σε πάρει χαμπάρι κανένας γκόμενος να τραβάς την δικιά του,ή να το πει κάποια στον συνοδό της,να είσαι έτοιμος για αυτό που θα ακολουθήσει :confused:
θα τον εφυτεψω. :confused: :confused: :confused:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456
αφού το λέει καθαρά "Η εγκατάσταση και λειτουργία συστημάτων επιτήρησης", το κινητό τί δουλειά έχει?σε καμμία περίπτωση δεν απαγορεύεται η λήψη βίντεο σε δημόσιο χώρο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
εχεις και τα ξαντερφια εσυ πραγματι θα τον φυτεψεις και θα βαλεις και λιπασμα καλο το ακριβο απο απαλοτροιωση θερμοκηπιων :confused:
εισαι μαλακας το εμπορευμα δεν το πειραζουμε. :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα βαλω τον σωματοφυλακα μου να καθαρισει. :confused::confused::confused:
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
δε παιζουν αυτα που γραφετε. αυτο που παιζει και νευριαζω ειναι οτι δε πετυχαινω αυτες που θελω εκει που θελω να φορανε αυτα που θελω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom