Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Βρομιαρες και αρωστιαρες . ετσι τις θεωρουν κοι κοινες θνητες τις τανες
εστω κι αν οι τανες εξεταζονται συχνοτερα απ αυτες ,
παντως οτι διατρεχουν μεγαλυτρο κινδυνο , διατρεχουν ...

Αλεες παλι κρυφοκαυλωνουν και ρωτανε λεπτομεριοουλες
ή σου λενε < καλα εκανες > θελοντας να δειξουν ανωτεροτητα ..
μερικες ισως το πιστευουν κιολας


Ειναι πολυ αντιφατικο παντως να φαινετε ποιο παραξενο το δεις
δυο ανθρωπους να πηδιουνται οπως τους προσταζει η φυση
απ το να προσκυνουν ενα ξυλο  :idiot: :idiot: :idiot:

www.imagerous.com/] [/URL]


με καλυπτεις απολυτα-τοσο απολυτα που δεν φανταζεσαι!
θες αμα δεν σου κατσει η φαση με την πενυ να παντρευτουμε?? (στην τηλο!)
:2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
με καλυπτεις απολυτα-τοσο απολυτα που δεν φανταζεσαι!
θες αμα δεν σου κατσει η φαση με την πενυ να παντρευτουμε?? (στην τηλο!)
:2funny:

Θεωρω ποιο φυσιολογικο να προσκυνω ενα ξυλο , παρα να παντρευτω με συναγωνιστη  :2funny: :2funny:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Φαντασου....Σε εκανα Χριστιανο!!!!
Σε προσυλητισα!!!!
:2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για μενα παντως γνωριζουν ολες οι φιλες μου το παρελθον μου!!! :2funny:
Δεν εχω κρυφτει απο καμια!!!
Οι παντρεμενες το παιζουν υπερανω αλλα το βλεπω στο βλεμα τους οτι θα θελανε πολυ και αυτες να γαμιουνται και να πληρωνονται  :zfuck:

Μαλλον ο γαμος θα τους εχει δημιουργησει καποιες στερησεις, δεν ξερω γιατι!!! :tooth: :pipa2:
Το κακο ειναι οτι δεν αφηνουν τους αντρες τους να βγαινουν μαζι μου..... :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
πιστευω οτι το σπορ ειναι αυστηρα προσωπικο και δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να γινεται θεμα συζητησης με τις κοπελες/φιλες/συζυγους/ερωμενες. αλλος ο ρολος της καθε μιας. απο τη στιγμη που για καποιο λογο το εχεις αναγκη το κανεις και δεν δινεις εξηγησεις σε καμμία. οπως και δεν θα κουβεντιαζες την αναγκη σου για ενα καλο φαι, το χομπυ σου ή ενα ταξιδι. απλα πραγματα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πιστευω οτι το σπορ ειναι αυστηρα προσωπικο και δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να γινεται θεμα συζητησης με τις κοπελες/φιλες/συζυγους/ερωμενες. αλλος ο ρολος της καθε μιας. απο τη στιγμη που για καποιο λογο το εχεις αναγκη το κανεις και δεν δινεις εξηγησεις σε καμμία. οπως και δεν θα κουβεντιαζες την αναγκη σου για ενα καλο φαι, το χομπυ σου ή ενα ταξιδι. απλα πραγματα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:...καποτε το ειπα κ γω οτι μου αρεσουν οι πουτανες κ ολο το σπορ/μπουρδελοπακετο κ το μετανοιωσα...καποια πραγματα κρατηστε τα για την πάρτη σας,μη τα ξερνατε ολα,ειδικα στις γυναικες... ;)
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
πιστευω οτι το σπορ ειναι αυστηρα προσωπικο και δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να γινεται θεμα συζητησης με τις κοπελες/φιλες/συζυγους/ερωμενες. αλλος ο ρολος της καθε μιας. απο τη στιγμη που για καποιο λογο το εχεις αναγκη το κανεις και δεν δινεις εξηγησεις σε καμμία. οπως και δεν θα κουβεντιαζες την αναγκη σου για ενα καλο φαι, το χομπυ σου ή ενα ταξιδι. απλα πραγματα.


+1... εγω δεν αισθανομαι ενοχες ουτε τιποτα απλα για μην φαω καζουρα(απο γυναικα δεν εχω φαει, απο αντρα και πρωην συναθλητη εφαγα οταν βρηκε γκομενα και το εκοψε) δεν το συζυταω πλην με συγκεκριμενους συναθλητες!

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν εχετε αδικο αλλα εγω ειμαι της αποψης να τα λεω αυτα και σε οποιανου/νης του/ης γουσταρει!!!

Και πανω απ'ολα διοτι δεν το θεωρω ντροπη, μετα γιατι ειμαι ελευθερος και δεν χρειαζεται ακομα να κρυψω τιποτα απο κανεναν!!!Σε αλλη περιπτωση θα συμφωνουσα 100%!!!

Αυτες που το δεχονται να ξερετε οτι ειναι και πιο καλες φιλες!!!





Υ.Γ. Απο ενα σημειο και μετα φιλε ElftexTP δεν το κανεις απο αναγκη αλλα απο χομπυ, εθισμο :2funny: , πικοιλια....πες το οπως θες!!!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Δεν εχετε αδικο αλλα εγω ειμαι της αποψης να τα λεω αυτα και σε οποιανου/νης του/ης γουσταρει!!!

Και πανω απ'ολα διοτι δεν το θεωρω ντροπη, μετα γιατι ειμαι ελευθερος και δεν χρειαζεται ακομα να κρυψω τιποτα απο κανεναν!!!Σε αλλη περιπτωση θα συμφωνουσα 100%!!!

Αυτες που το δεχονται να ξερετε οτι ειναι και πιο καλες φιλες!!!





Υ.Γ. Απο ενα σημειο και μετα φιλε ElftexTP δεν το κανεις απο αναγκη αλλα απο χομπυ, εθισμο :2funny: , πικοιλια....πες το οπως θες!!!


;)
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
η ερώτηση είναι παραπλανητική. εννοεί "έχετε ομολογήσει ποτέ στην γυναίκα/γκόμενα σας..." ή "έχετε ομολογήσει ποτέ σε μια οποιαδήποτε γυναίκα/φίλη/γνωστή...". υπάρχει διαφορά έτσι?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aμα ντρεπομαστε ..τοτε  να τους λεμε οτι παμε μονο σε μασαζ με  απλή  χειρονακτικη εκτόνωση ,  :jerking: όπως  γινεται υποχρεωτικά στην ταυλάνδη :cheesy: :o :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Υ.Γ. Απο ενα σημειο και μετα φιλε ElftexTP δεν το κανεις απο αναγκη αλλα απο χομπυ, εθισμο :2funny: , πικοιλια....πες το οπως θες!!!

Υep κατι τετοιο παιζει , προσωπικα δε το εκανα απο αναγκη ποτε
αλλωστε στα 30 μου πηγα σε ντελο πρωτη φορα  :idiot: μαλακια επρεπε να παω νωριτερα  :cheesy:

Σκευτομαι οταν παντρευτω να το θεσω σαν ορο στο προγαμιαιο συμβολαιο
η συνευρεση με τανα δεν θεωρειται κερατο
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
παλια, επι εποχης dating club, ειχα βγει με μια γκομενα για φαγητο. μετα πηγαμε γραφειο για ποτο και σεξ - οπως ηταν και το λογικο/προσδοκομενο/αναμενομενο :2funny:

περναγε ομως η ωρα και αυτη ηθελε να μου τη σπασει. περιμενε και περιμενε πηγαινε η δουλεια. στο τελος μουειπε οτι δεν ηταν και σιγουρη αν ηθελε να το κανει και θα ηταν καλυτερα να περιμενουμε. παω στην τουαλετα και περνω την Νικολ - οι παλιωτεροι θα τν θυμουνται, ηταν τοτε και στα χαι της και για καλη μου τυχη ηταν διαθεσιμη και κοντα.

φροντισα να την αφησω να φυγειοταν ανεβαινε η Νικολ. Την ειδε και εμεινε με το στωμα ανοικτο. ακομα θυμαμαι τη φατσα της οταν εκλεινα την πορτα πισω της.

Την αλλη μερα, πηρε 200 τηλ. την εσκισα μια και μονο φορα. και το καταευχαριστηθηκα.

ημουν βεβαια μικρος τοτε και τετοιου ειδους ''μικοεκδικησεις'' με ικανοποιουσαν. τωρα, δεν δινω δεκαρα τσακιστη, διαχειριζομαι τις αρνησεις - οταν υπαρχουν- πολυ cool. οποια γουσταρει ερχεται. οποια δεν γουσταρει, αλλου.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
αν εννοεί "στην γυναίκα σας", όταν της το είπα μου είπε: "ουάου, πες μου λεπτομέρειες! θέλω να τα ακούσω όλα. το έκανες απ'τον κώλο, την έχυσες στην μούρη, τα κατάπιε? είχε ωραιότερο πάτο από μένα? έεεελα πές μου."

μα είμαστε με τα καλά μας? τι έρωτήσεις είναι αυτές?

τώρα αν εννοεί αν το έχουμε πει σε μια οποιαδήποτε γυναίκα, ναι αν γούσταρα να την πηδήξω μπορεί να έπιανα κουβέντα για το τι κάνουν οι πουτάνες στο κρεβάτι για να την προκαλέσω κ να δω αν το πάει το γράμμα.
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
η ερώτηση είναι παραπλανητική. εννοεί "έχετε ομολογήσει ποτέ στην γυναίκα/γκόμενα σας..." ή "έχετε ομολογήσει ποτέ σε μια οποιαδήποτε γυναίκα/φίλη/γνωστή...". υπάρχει διαφορά έτσι?


σε οποιαδηποτε γυναικα! ειτε γκομενα ,ειτε φιλη...
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ναι, δεν είναι ταμπού.
Οι ερωτήσεις μετά είναι που με στέλνουν.

Ήταν ωραία;
Ήταν πιο ωραία από μένα;
Γαμιότανε καλύτερα;
Χωρίς καπότα την πήρες;
Πόσο κοστίζει μόνο μια πίπα;
Ξεχωριστά χρεώνουν την πίπα από την επαφή;
Πως είναι τα δωμάτια;

σαν να μαζευουν πληροφοριες να ανοιξουν δικο τους σπιτακι μου κανουν αυτες οι ερωτησεις!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom