Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ετυχε να πιασω γκομενα μια η οποια μεσω ενος φιλου ειχε μαθει οτι μαζι ειχαμε παει παλια σε δελο

η αντιδραση ηταν απαξιωτικη και μου ελεγ διαφορα του τυπου
"πώς μπορεις"
"ο αδερφος μου δεν θα πηγαινε ποτε" και τετοιες μαλακιες
την γαμησες τυπε?
την εστειλες μετα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τωρα που ειπες αδερφος θυμηκα μια κοπελια που μου ειχε πει οτι ο αδερφος της πανικοβλητος
μια μερα της ειπε οτι εσπασε το προφυλακτικο ενω πηδουσε μια τανα

- Απορω τι παει και κανει εκει ο ηλιθιος λεει .. δε βρισκει μια κοπελα να παντρευτει ... και συ πας ?
- ΕΕε ειχα παει σαν νεος και γω , ξερεις τωρα
- Ααχχχ βρε ... καλα απορω τι σας κανουν και σας τραβανε εκει  , σας τρωνε τα λευτα βρε
- Ρε συ  εκει πας γαμας και γεια σου , δε σε ρωτανε πολλα πολλα θα σου πω κι αλλα την αλλη φορα
- Πανω στο καλο φευγεις ?
- Ε αφου κορναρει ο αλλος

Δεν ξαναβρεθηκαμε ....

τωρα αυτες που απαξιωνουν...
Ζηλιαρες , αυτο ειναι , επηδι δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν κραζουν τις τανες
οπως και γω κραζω τον βραντ πιτ , τον μπουφο τον αχρηστο , τον ξενερωτο  :cheesy:
αφησε τες εκει αν προσκηνανε το τοτεμ τους  ;)

Η Ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη μωρο μου  :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η μάνα μου κι η αδελφή μου το έμαθαν από γειτόνισσες στο 1ο σπίτι που είχα μείνει μόνος μου, κοντά στο πατρικό. Παρόλο που πρόσεχα και έφερνα cg σπίτι μόνο μεταξύ 01.00 - 04.00 και όχι πολλά. Καμιά 150αριά είχαν περάσει σε 4+ χρόνια.
Είχε γίνει πάντως μεγάλο κουτσομπολιό και ήταν ο λόγος που έφυγα από αυτό το σπίτι.

Γενικά το να το λες ο ίδιος και να καμαρώνεις είναι μεγάλη μαλακία. Μεγάλο λάθος. Δεν πρέπει να γίνεται ποτέ  (συμβουλή στους νεότερους αυτό).
Το να το λένε φίλοι είναι χειρότερη μαλακία. Πρέπει να τους διαγράφεις από φίλους asap.Για πάντα και σε αυτό δεν χωράνε συγνώμες , ούτε συγχωρείται.

Το να ρωτήσει γκόμενα όμως, είναι δική της μαλακία. Καλό είναι να μην απαντάς.
Όχι να το αρνείσαι , να μην απαντάς και να την ξεφτυλίζεις που έκανε την ερώτηση , ώστε να μην την ξανακάνει.

Το να το αρνηθείς είναι επίσης μαλακία. Δείχνει ενοχή , ντροπή , μετάνοια , κάτι που δεν ταιριάζει σε αληθινούς άνδρες.
+  10000000000000000%
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
σιγα μην ειναι και ντροπη οτι αγοραζεις σεξ. Αυτο μας ελειπε να μας λενε και πως θα ξοδεψουμε τα λεφτα μας. Φυσικα και καμαρωνω που το λεω οτι εχω παρει πουτανες. Δηλαδη, ειναι κακο που σκαω λεφτα για κατι που γουσταρω και το κανω για την παρτη μου?

Τωρα, να σου πω ρε φιλε, αμα επεσε κουτσομπολιο στη γειτονια σου επειδη φερνεις πουτανες ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΟΥ, στη θεση σου θα κανονιζα ενα οργιακι με 2-3 μοντελες και θα γαμιομουν για ενα βραδυ να με ακουν οι γειτονες να ζηλεψουν και να το βουλωσουν. Ο χωρος σου ειναι ιερος και κανενας μαλακας δε μπορει να σου πει τι ΚΑΝΕΙΣ μεσα σε αυτον.

Αμα η γκομενα σου ειναι μαγκισσα, θα ρωτησει αλλα να περιμενει να ακουσει οτι εχεις παει. Αν ειναι σωστη θα σε ρωτησει και λεπτομερειες, θα καβλωσετε και θα πεσει ωραιος πουτσος μετα. αν σε ρωτησει αν θα ξαναεπαιρνες, θα ελεγες ισως αν μου την καβλωσει, διοτι μια ζωη την εχουμε και ειναι απλα σεξ και τελειωσε

Π
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :uzi:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1
σιγα μην ειναι και ντροπη οτι αγοραζεις σεξ. Αυτο μας ελειπε να μας λενε και πως θα ξοδεψουμε τα λεφτα μας. Φυσικα και καμαρωνω που το λεω οτι εχω παρει πουτανες. Δηλαδη, ειναι κακο που σκαω λεφτα για κατι που γουσταρω και το κανω για την παρτη μου?

Τωρα, να σου πω ρε φιλε, αμα επεσε κουτσομπολιο στη γειτονια σου επειδη φερνεις πουτανες ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΟΥ, στη θεση σου θα κανονιζα ενα οργιακι με 2-3 μοντελες και θα γαμιομουν για ενα βραδυ να με ακουν οι γειτονες να ζηλεψουν και να το βουλωσουν. Ο χωρος σου ειναι ιερος και κανενας μαλακας δε μπορει να σου πει τι ΚΑΝΕΙΣ μεσα σε αυτον.

Αμα η γκομενα σου ειναι μαγκισσα, θα ρωτησει αλλα να περιμενει να ακουσει οτι εχεις παει. Αν ειναι σωστη θα σε ρωτησει και λεπτομερειες, θα καβλωσετε και θα πεσει ωραιος πουτσος μετα. αν σε ρωτησει αν θα ξαναεπαιρνες, θα ελεγες ισως αν μου την καβλωσει, διοτι μια ζωη την εχουμε και ειναι απλα σεξ και τελειωσε

+10000
και σε τελική ηλίθιο topic
απλά είναι τα πράγματα.ο καθένας έχει δικαίωμα να χώνει το πουλί του όπου θέλει και όποτε θέλει.....και η κάθε μια έχει διακαίωμα να το δείνει όπου θέλει και όταν θέλει....τόσο απλά.
δλδ ο κάθε άντρας ας κοιτάξει το πούτσο του και η κάθε γυναίκα το μουνί της....δλδ γιατί πρέπει ο ένας να έχει εξουσία στα γεννητικά όργανα του άλλου????
άκου εκεί που θα πάει η κάθε καριόλα να πουλήσει νταβατζιλίκι στο πούτσο μου!!!!! :s&m_1:

πέρα απ την πλάκα κανείς και καμία δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει τις απολαύσεις του άλλου.ποτέ!!!όποιες και να είναι αυτές.
 

Επισκέπτης
Μια φορά που έβγαινα από μπουρδέλο , σε στενό κάθετο στη Φυλής και γωνία με αχαρνών (ημιυπόγειο , δεν θυμάμαι φωκαίας , φωκίδος κάπως έτσι λεγόταν η οδός , είχε ένα καλό ξανθό ρωσίδι το 2002 ονόματι Καλίνα) είχε σταματήσει μπροστά παπάκι 50cc ,20ετίας και βάλε που ξεφόρτωνε μικροαστή γκόμενα. Ο τύπος ήταν κοντόχοντρος , να ήταν το πολύ 1,65 , ασχημομούρης , ντυμένος με ρούχα οικοδομής και τρύπια άρβυλα.Του έλειπαν 1-2 από τα μπροστινά δόντια.Η γκόμενα φορούσε τζην λαικής, all star και είχε άβγαλτο φρύδι.Λεπτή , κοντή , αλλά μπάζο.Εγώ φορούσα armani jean , polo ralph lauren και φαινόταν στο χέρι μου ένα ατσάλινο day-date.

Με κοίταξαν και οι δύο σαν να ήμουν ζητιάνος. Ο τυπάς με το 50άρι έφυγε , αλλά η δικιά του συνέχιζε να με κοιτάει μέχρι που βγήκα στην Αχαρνών με αποδοκιμασία.
Σπάστηκα άσχημα. Μου την βίδωσε πολύ (παρόλο που το day-date ήταν μαλακία επιλογή και το σούταρα σύντομα).

Η πατσαβούρα να με περιφρονήσει έτσι ....
η γκόμενα του ξεδοντιάρη ....
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Τι είναι αυτά που ακούμε, ρε;
Άκου σε κοιτάνε αφ' υψηλού και μαλακίες. Πού τις ψωνίζεται αυτές;
Εγώ έχω το έχω πει σε όλες τις σχέσεις μου μέχρι τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα.
Δεν έλεγα φυσικά ότι το κάνω σαν σπορ, απλά όταν μετά από κάποιο διάστημα σοβάρευε το πράμα και ανοιγόμασταν έλεγα ότι η πρώτη μου επαφή ήταν επ' αμοιβή. That's all. Σχεδόν όλες το βρήκαν φυσιολογικό.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μια φορά που έβγαινα από μπουρδέλο , σε στενό κάθετο στη Φυλής και γωνία με αχαρνών (ημιυπόγειο , δεν θυμάμαι φωκαίας , φωκίδος κάπως έτσι λεγόταν η οδός , είχε ένα καλό ξανθό ρωσίδι το 2002 ονόματι Καλίνα) είχε σταματήσει μπροστά παπάκι 50cc ,20ετίας και βάλε που ξεφόρτωνε μικροαστή γκόμενα. Ο τύπος ήταν κοντόχοντρος , να ήταν το πολύ 1,65 , ασχημομούρης , ντυμένος με ρούχα οικοδομής και τρύπια άρβυλα.Του έλειπαν 1-2 από τα μπροστινά δόντια.Η γκόμενα φορούσε τζην λαικής, all star και είχε άβγαλτο φρύδι.Λεπτή , κοντή , αλλά μπάζο.Εγώ φορούσα armani jean , polo ralph lauren και φαινόταν στο χέρι μου ένα ατσάλινο day-date.

Με κοίταξαν και οι δύο σαν να ήμουν ζητιάνος. Ο τυπάς με το 50άρι έφυγε , αλλά η δικιά του συνέχιζε να με κοιτάει μέχρι που βγήκα στην Αχαρνών με αποδοκιμασία.
Σπάστηκα άσχημα. Μου την βίδωσε πολύ (παρόλο που το day-date ήταν μαλακία επιλογή και το σούταρα σύντομα).

Η πατσαβούρα να με περιφρονήσει έτσι ....
η γκόμενα του ξεδοντιάρη ....
τυπε μηπως ανηκε στην κνε? :2funny:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Είναι πολύ προσωπικό αυτό το θέμα.Αν το πεις,θα το πεις σε κάποιον άνθρωπο που τον θεωρείς πραγματικά δικό σου και τον εμπιστεύεσαι.Είτε είναι άντρας είτε είναι γυναίκα.Και να επεκταθώ και λιγάκι,αποκλείνοντας λιγάκι από το θέμα.Εγώ είχα μια μακροχρόνια σοβαρή σχέση για τρια χρόνια.Κατά την διάρκεια της σχέσης,δεν διανοήθηκα να πάω σε μπουρδέλο όχι από κανένα αίσθημα δικαίου και ηθικής, αλλά γιατί πραγματικά ήμουν καλυμένος και συναισθηματικά και ερωτικά-σεξουαλικά και βέβαια της είχα πει ότι είχα καταφύγει πολλές φορες στον αγοραίο έρωτα.Το πήρε μια χαρά και ποτέ δεν μου έδειξε να πειράζεται από αυτό.Το θεωρώ όμως μαλακία να είσαι με μια κοπέλα και παράλληλα να πηγαίνεις και με άλλες επί πληρωμής.Είναι μαλακία περισσότερο προς τον εαυτό σου.Σα να κοροιδεύεις τον εαυτό σου.Δυστυχώς έτσι όπως έχει γίνει πια η ζωή και με τη νοοτροπία που επικρατεί στις περισσότερες γυναίκες, είναι πιο φθηνό και ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ όταν δεν έχεις ταίρι και είσαι ελεύθερος, να πας με μια πουτάνα για να ικανοποιήσεις τις σαρκικές και βιολογικές σου ανάγκες.Και πιο έντιμο πιστεύω.
Η διαφορά ενός άντρα και μιας γυναίκας όταν θέλει να σβύσει τις κάβλες του/της είναι πως ο άντρας τις περισσότερες φορές θα ζημιώσει το πορτοφόλι του, ενώ η γυναίκα μάλλον θα πουλήσει κάτι από την ψυχή της.
Πάντως είναι και επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι ο άντρας έχει ανάγκη περισσότερες φορές το σεξ από την γυναίκα.Είναι στην φύση μας.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ δεν το λέω, αλλα αν με ρωτήσει δεν το αρνούμαι. Αλλωστε είναι προσωπικό θέμα και στην τελική εγώ δεν ρωταω την καθε μία για τους πρώην γκόμενους της. Αν θέλει ας μου πεί εκείνη, δεν με αφορά.

πάντως αν αποδοκιμάσει τρώει άκυρο αμέσως.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ο drax με καλυψε πληρως, αλλα ειμαι της αποψης οτι αυτο δεν το λες με τιποτα.
Θα μπλεξεις ασχημα αν το πεις γιατι θα ακουστει πολυ ασχημα.
Μερικα πραγματα πρεπει να μενουν μυστικα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κοίτα, αυτό έχει να κάνει και με την σύντροφο. Αν ή αλλη μπορεί να εκτιμήσει τι έχει δίπλα της δεν θα την ενδιαφέρει. Ισα, ίσα θα κολακευτεί που προτημάς αυτή απο μια επαγγελματία. Αν είναι ψωνισμένη τότε θα ξινήσει και θα είναι κακό για αυτην.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
κοίτα, αυτό έχει να κάνει και με την σύντροφο. Αν ή αλλη μπορεί να εκτιμήσει τι έχει δίπλα της δεν θα την ενδιαφέρει. Ισα, ίσα θα κολακευτεί που προτημάς αυτή απο μια επαγγελματία. Αν είναι ψωνισμένη τότε θα ξινήσει και θα είναι κακό για αυτην.
Επιμενω, οτι δεν το λες γιατι θα το παρει πολυ ασχημα.
Καμμια μη επαγγελματιας δεν θα ανεχθει ο συντροφος της να κανει κατι τετοιο.
Ακομα κι αν το παιξει ανετη μεσα της θα βραζει.
Ετσι νομιζω τουλαχιστον.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγώ επιμένω. Αστηνα να βράσει. Δηλαδή αν της πείς οτι πρίν απο αυτή, γαμούσες διαφορετική γκόμενα κάθε βδομάδα θα το παρει πιο χαλαρά;
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
θα την πειραξει που πηγες με επαγγελματια γιατι δεν μπορει να καταλαβει οτι οι ανδρες πηδανε μονο για την καβλα τους και οχι απο συναισθημα. Στα δικα της ματια φαινεσαι τερας. Και πεφτεις και στην εκτιμηση της οποτε μονο θα χασεις αν το πεις...
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτι στα αγορια που κυκλοφορουν εδω μεσα αρεσει να επικρατει ενος ειδους omerta.Και ειναι πολυ φυσικο μια και αυτο το "χομπυ"οφείλει και μέρος της γοητείας του σε αυτη ακριβώς την κρυψίνια.Εγω προσωπικα ισως να ζηταγα να παρω ματι αλλα η δική μου ζωη ειναι μια αλλη ιστορια.Αγορια καλό ειναι να μην λετε τιποτα μονο και μονο γιατι δίνετε ενα πολυ ισχυρο οπλο στον "εχθρο" για τον επομενο καυγα.
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Νομίζω οτι στα αγορια που κυκλοφορουν εδω μεσα αρεσει να επικρατει ενος ειδους omerta.Και ειναι πολυ φυσικο μια και αυτο το "χομπυ"οφείλει και μέρος της γοητείας του σε αυτη ακριβώς την κρυψίνια.Εγω προσωπικα ισως να ζηταγα να παρω ματι αλλα η δική μου ζωη ειναι μια αλλη ιστορια.Αγορια καλό ειναι να μην λετε τιποτα μονο και μονο γιατι δίνετε ενα πολυ ισχυρο οπλο στον "εχθρο" για τον επομενο καυγα.

+1  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom