Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
η επιλογη 2 τι σημαινει? δεν ειχα επιλογη? Δηλαδη? Πιστολι στον κροταφο?
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Πεσμου ρε αρχιδι εχεις παει με πουτανα? Πεσμου ρε...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παλια, επι εποχης dating club, ειχα βγει με μια γκομενα για φαγητο. μετα πηγαμε γραφειο για ποτο και σεξ - οπως ηταν και το λογικο/προσδοκομενο/αναμενομενο :2funny:

περναγε ομως η ωρα και αυτη ηθελε να μου τη σπασει. περιμενε και περιμενε πηγαινε η δουλεια. στο τελος μουειπε οτι δεν ηταν και σιγουρη αν ηθελε να το κανει και θα ηταν καλυτερα να περιμενουμε. παω στην τουαλετα και περνω την Νικολ - οι παλιωτεροι θα τν θυμουνται, ηταν τοτε και στα χαι της και για καλη μου τυχη ηταν διαθεσιμη και κοντα.

φροντισα να την αφησω να φυγειοταν ανεβαινε η Νικολ. Την ειδε και εμεινε με το στωμα ανοικτο. ακομα θυμαμαι τη φατσα της οταν εκλεινα την πορτα πισω της.

Την αλλη μερα, πηρε 200 τηλ. την εσκισα μια και μονο φορα. και το καταευχαριστηθηκα.

ημουν βεβαια μικρος τοτε και τετοιου ειδους ''μικοεκδικησεις'' με ικανοποιουσαν. τωρα, δεν δινω δεκαρα τσακιστη, διαχειριζομαι τις αρνησεις - οταν υπαρχουν- πολυ cool. οποια γουσταρει ερχεται. οποια δεν γουσταρει, αλλου.
καλα της έκανες...την παλιοψώλα...της γάμησες κ το μουνάκι κ την άφησες... ;) ;) ;)οσο για την τελευταια πρόταση σου,ετσι ειναι...υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν τα πορτοκαλια (όσο κλισέ κ αν ακουγεται) :grin:
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
η επιλογη 2 τι σημαινει? δεν ειχα επιλογη? Δηλαδη? Πιστολι στον κροταφο?


ξερω εγω ρε φιλε... πηγες σπιτι μυριζες τα αρρωματα του studio μετα μυρισε ειδε το βρακι σου, το μυρισε σε ψιλιαστηκε ...πεταει μια μαλακια του στυλ που ησουν?με πουτανες πηδιωσουν? ...ακολουθει φασαρια και για προκειμενου να γλυτωσεις το ομολογεις...

Μούχει τύχη σε μια παρέα ενας φίλος να καρφώνει τον αλλον(μπροστα στην κοπελα του) οτι είναι μπουρδελιαρης επειδη είχαν τσακωθει ώστε να τον εκδικηθει!
Απτις μεγαλυτερες καφρίλες πουχω δει...ever  Angry Angry Angry
...και μετα το ομολογησε, δεν μνπορουσε να το αρνηθει πια!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
καλα της έκανες...την παλιοψώλα...της γάμησες κ το μουνάκι κ την άφησες... ;) ;) ;)οσο για την τελευταια πρόταση σου,ετσι ειναι...υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν τα πορτοκαλια (όσο κλισέ κ αν ακουγεται) :grin:

δεν ηταν ψωλα η κοπελα. συναισθηματικα ανωριμη ηταν. πιστευε οτι με τη συμπεριφορα της αναδεικνυε μια σεξουαλικη αναμονη. μην την περασω και ευκολη. ασχετα αν ηταν απο τις πολυγαμημενες του σαιτ. απλα επεσε σε λαθος ανθρωπο. και δεν την ξαναγαμησα οχι επειδη ηθελα να την ξεφτιλισω. απλα ηταν κατωτερη των προσδοκιων μου στο γαμησι.

επαναλαμβανω, αυτο που μου εμεινε ειναι η φατσα της οταν γυρισε και ειδε στα σκαλια το κωλο της Νικολ (εντυπωσιακη και ντυμενη για μπουζουκια) στην μουρη της. Αυτη η εκφραση, δεν ξεχνιεται με τιποτα...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δεν ηταν ψωλα η κοπελα. συναισθηματικα ανωριμη ηταν. πιστευε οτι με τη συμπεριφορα της αναδεικνυε μια σεξουαλικη αναμονη. μην την περασω και ευκολη. ασχετα αν ηταν απο τις πολυγαμημενες του σαιτ. απλα επεσε σε λαθος ανθρωπο. και δεν την ξαναγαμησα οχι επειδη ηθελα να την ξεφτιλισω. απλα ηταν κατωτερη των προσδοκιων μου στο γαμησι.

επαναλαμβανω, αυτο που μου εμεινε ειναι η φατσα της οταν γυρισε και ειδε στα σκαλια το κωλο της Νικολ στην μουρη της. Αυτη η εκφραση, δεν ξεχνιεται με τιποτα...
mea culpa... ;)
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
ξερω εγω ρε φιλε... πηγες σπιτι μυριζες τα αρρωματα του studio μετα μυρισε ειδε το βρακι σου, το μυρισε σε ψιλιαστηκε ...πεταει μια μαλακια του στυλ που ησουν?με πουτανες πηδιωσουν? ...ακολουθει φασαρια και για προκειμενου να γλυτωσεις το ομολογεις...

τι ομολογείς ρε φίλε για να γλιτώσεις? αυτό που περιγράφεις σαν σενάριο δεν είναι τίποτα μπροστά σ'αυτό που θα ακολουθήσει την ομολογία!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
δεν ηταν ψωλα η κοπελα. συναισθηματικα ανωριμη ηταν. πιστευε οτι με τη συμπεριφορα της αναδεικνυε μια σεξουαλικη αναμονη. μην την περασω και ευκολη. ασχετα αν ηταν απο τις πολυγαμημενες του σαιτ. απλα επεσε σε λαθος ανθρωπο. και δεν την ξαναγαμησα οχι επειδη ηθελα να την ξεφτιλισω. απλα ηταν κατωτερη των προσδοκιων μου στο γαμησι.

επαναλαμβανω, αυτο που μου εμεινε ειναι η φατσα της οταν γυρισε και ειδε στα σκαλια το κωλο της Νικολ (εντυπωσιακη και ντυμενη για μπουζουκια) στην μουρη της. Αυτη η εκφραση, δεν ξεχνιεται με τιποτα...

προς θεου, ποια γυναικα δεν πιστευει οτι η σεξουαλικη αναμονη ειναι ενδιαφερουσα? Ειναι καλο εργαλειο, για να κανεις τον αντρα οτι θες, ετσι?
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
τι ομολογείς ρε φίλε για να γλιτώσεις? αυτό που περιγράφεις σαν σενάριο δεν είναι τίποτα μπροστά σ'αυτό που θα ακολουθήσει την ομολογία!

ξερω γυναικα με οικογενεια που ο αντρας της βολταρει γενικος και ειναι της αποψης ...οτι και να κανει θα γυρισει παλι! Δεν διαλυεις ετσι μια οικογενεια, οποτε απο μια αποψη την δικαιολογης, αλλα ο "φτωχος" τρςει φοβερη γκρινια!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
προς θεου, ποια γυναικα δεν πιστευει οτι η σεξουαλικη αναμονη ειναι ενδιαφερουσα? Ειναι καλο εργαλειο, για να κανεις τον αντρα οτι θες, ετσι?

το timing της ηταν λαθος. αυτο με εκνευρισε. και κατα την διαρκεια του γευματος, το ποδι της χαιδευε τους ορχεις μου τακτικοτατα. οταν φτασαμε στο διαταυτα, δεν υπηρχε επιστροφη.
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
το timing της ηταν λαθος. αυτο με εκνευρισε. και κατα την διαρκεια του γευματος, το ποδι της χαιδευε τους ορχεις μου τακτικοτατα. οταν φτασαμε στο διαταυτα, δεν υπηρχε επιστροφη.

παντως εμενα μου αρεσει αυτη η αναμονη / κυνηγι...
αλλα οχι του στυλ σε κανω οτι θελω... αν το αντιλιφθω αυτο, ξενερωνω και την εκανα...

Οπως ειπε και ενας φιλος παραπανω, εχει και αλλου πορτοκαλιες
 

Επισκέπτης
Η μάνα μου κι η αδελφή μου το έμαθαν από γειτόνισσες στο 1ο σπίτι που είχα μείνει μόνος μου, κοντά στο πατρικό. Παρόλο που πρόσεχα και έφερνα cg σπίτι μόνο μεταξύ 01.00 - 04.00 και όχι πολλά. Καμιά 150αριά είχαν περάσει σε 4+ χρόνια.
Είχε γίνει πάντως μεγάλο κουτσομπολιό και ήταν ο λόγος που έφυγα από αυτό το σπίτι.

Γενικά το να το λες ο ίδιος και να καμαρώνεις είναι μεγάλη μαλακία. Μεγάλο λάθος. Δεν πρέπει να γίνεται ποτέ  (συμβουλή στους νεότερους αυτό).
Το να το λένε φίλοι είναι χειρότερη μαλακία. Πρέπει να τους διαγράφεις από φίλους asap.Για πάντα και σε αυτό δεν χωράνε συγνώμες , ούτε συγχωρείται.

Το να ρωτήσει γκόμενα όμως, είναι δική της μαλακία. Καλό είναι να μην απαντάς.
Όχι να το αρνείσαι , να μην απαντάς και να την ξεφτυλίζεις που έκανε την ερώτηση , ώστε να μην την ξανακάνει.

Το να το αρνηθείς είναι επίσης μαλακία. Δείχνει ενοχή , ντροπή , μετάνοια , κάτι που δεν ταιριάζει σε αληθινούς άνδρες.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Η μάνα μου κι η αδελφή μου το έμαθαν από γειτόνισσες στο 1ο σπίτι που είχα μείνει μόνος μου, κοντά στο πατρικό. Παρόλο που πρόσεχα και έφερνα cg σπίτι μόνο μεταξύ 01.00 - 04.00 και όχι πολλά. Καμιά 150αριά είχαν περάσει σε 4+ χρόνια.
Είχε γίνει πάντως μεγάλο κουτσομπολιό και ήταν ο λόγος που έφυγα από αυτό το σπίτι.

Γενικά το να το λες ο ίδιος και να καμαρώνεις είναι μεγάλη μαλακία. Μεγάλο λάθος. Δεν πρέπει να γίνεται ποτέ  (συμβουλή στους νεότερους αυτό).
Το να το λένε φίλοι είναι χειρότερη μαλακία. Πρέπει να τους διαγράφεις από φίλους asap.Για πάντα και σε αυτό δεν χωράνε συγνώμες , ούτε συγχωρείται.

Το να ρωτήσει γκόμενα όμως, είναι δική της μαλακία. Καλό είναι να μην απαντάς.
Όχι να το αρνείσαι , να μην απαντάς και να την ξεφτυλίζεις που έκανε την ερώτηση , ώστε να μην την ξανακάνει.

Το να το αρνηθείς είναι επίσης μαλακία. Δείχνει ενοχή , ντροπή , μετάνοια , κάτι που δεν ταιριάζει σε αληθινούς άνδρες.

συμφωνω σε ολα! :sunglasses:
περιμένουμε και την τοποθετηση σου στο θρεντ περι κατάργησης του ασύλου.... :)
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Η μάνα μου κι η αδελφή μου το έμαθαν από γειτόνισσες στο 1ο σπίτι που είχα μείνει μόνος μου, κοντά στο πατρικό. Παρόλο που πρόσεχα και έφερνα cg σπίτι μόνο μεταξύ 01.00 - 04.00 και όχι πολλά. Καμιά 150αριά είχαν περάσει σε 4+ χρόνια.
Είχε γίνει πάντως μεγάλο κουτσομπολιό και ήταν ο λόγος που έφυγα από αυτό το σπίτι.

Γενικά το να το λες ο ίδιος και να καμαρώνεις είναι μεγάλη μαλακία. Μεγάλο λάθος. Δεν πρέπει να γίνεται ποτέ  (συμβουλή στους νεότερους αυτό).
Το να το λένε φίλοι είναι χειρότερη μαλακία. Πρέπει να τους διαγράφεις από φίλους asap.Για πάντα και σε αυτό δεν χωράνε συγνώμες , ούτε συγχωρείται.

Το να ρωτήσει γκόμενα όμως, είναι δική της μαλακία. Καλό είναι να μην απαντάς.
Όχι να το αρνείσαι , να μην απαντάς και να την ξεφτυλίζεις που έκανε την ερώτηση , ώστε να μην την ξανακάνει.

Το να το αρνηθείς είναι επίσης μαλακία. Δείχνει ενοχή , ντροπή , μετάνοια , κάτι που δεν ταιριάζει σε αληθινούς άνδρες.

σιγα μην ειναι και ντροπη οτι αγοραζεις σεξ. Αυτο μας ελειπε να μας λενε και πως θα ξοδεψουμε τα λεφτα μας. Φυσικα και καμαρωνω που το λεω οτι εχω παρει πουτανες. Δηλαδη, ειναι κακο που σκαω λεφτα για κατι που γουσταρω και το κανω για την παρτη μου?

Τωρα, να σου πω ρε φιλε, αμα επεσε κουτσομπολιο στη γειτονια σου επειδη φερνεις πουτανες ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΟΥ, στη θεση σου θα κανονιζα ενα οργιακι με 2-3 μοντελες και θα γαμιομουν για ενα βραδυ να με ακουν οι γειτονες να ζηλεψουν και να το βουλωσουν. Ο χωρος σου ειναι ιερος και κανενας μαλακας δε μπορει να σου πει τι ΚΑΝΕΙΣ μεσα σε αυτον.

Αμα η γκομενα σου ειναι μαγκισσα, θα ρωτησει αλλα να περιμενει να ακουσει οτι εχεις παει. Αν ειναι σωστη θα σε ρωτησει και λεπτομερειες, θα καβλωσετε και θα πεσει ωραιος πουτσος μετα. αν σε ρωτησει αν θα ξαναεπαιρνες, θα ελεγες ισως αν μου την καβλωσει, διοτι μια ζωη την εχουμε και ειναι απλα σεξ και τελειωσε

Π
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


Συμφωνω μεν αλλα

Η μάνα μου κι η αδελφή μου το έμαθαν από γειτόνισσες στο 1ο σπίτι που είχα μείνει μόνος μου, κοντά στο πατρικό. Παρόλο που πρόσεχα και έφερνα cg σπίτι μόνο μεταξύ 01.00 - 04.00 και όχι πολλά. Καμιά 150αριά είχαν περάσει σε 4+ χρόνια.
Είχε γίνει πάντως μεγάλο κουτσομπολιό και ήταν ο λόγος που έφυγα από αυτό το σπίτι.

Γενικά το να το λες ο ίδιος και να καμαρώνεις είναι μεγάλη μαλακία. Μεγάλο λάθος. Δεν πρέπει να γίνεται ποτέ  (συμβουλή στους νεότερους αυτό).
Ε ναι .. τι να  καμαρωσεις ? :think:
Το να το λένε φίλοι είναι χειρότερη μαλακία. Πρέπει να τους διαγράφεις από φίλους asap.Για πάντα και σε αυτό δεν χωράνε συγνώμες , ούτε συγχωρείται.
Αυτο αποτελει ρουφιανια , πατασετε ,

Το να ρωτήσει γκόμενα όμως, είναι δική της μαλακία. Καλό είναι να μην απαντάς.

Γιατι να μην απαντησω την γκομενα ?  μπορει απλα να θελει να μαθει
σε τι στασεις το εχω κανει , πως ειναι μια καλη πουτανα στο κρεβατι , και τοοοοσα αλλα ποιο < βαθια >
τωρα αν ρωταει με δολο  για να ξερει αν τα εχει με κανενεν < βρομιαρη > ε ναι βριομιαρης  ειμαι αη γαμησου
 :birdman:
Βγαλε μου την πουτανα που εχεις μεσα σου μ και κανε με να ξεχασω τι nilk ειχα στο bou αν εισαι < μαγκας >


Το να το αρνηθείς είναι επίσης μαλακία. Δείχνει ενοχή , ντροπή , μετάνοια , κάτι που δεν ταιριάζει σε αληθινούς άνδρες.
Ναι

 

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
Ετυχε να πιασω γκομενα μια η οποια μεσω ενος φιλου ειχε μαθει οτι μαζι ειχαμε παει παλια σε δελο

η αντιδραση ηταν απαξιωτικη και μου ελεγ διαφορα του τυπου
"πώς μπορεις"
"ο αδερφος μου δεν θα πηγαινε ποτε" και τετοιες μαλακιες

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom