Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Σε παπα μετραει αμα το χουμε εξομολογηθει?  :cool2:
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
μάλλον παπαδιά εννοείς! :grin:
ξαναδές τον τίτλο...

τι είπε η θείτσα??? :tits2:
Nα πω 10 φορες το πατερ ημων,μετα να βουτηξω το πουτσο μου σε αγιασμο ωστε να γινει η καθαρση και μετα να τη γαμησω απο γκωλο  :zfuck:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
εγω σε οσες το εχω πει το παιζουν και καλα σοκαρισμενες
μιλαω για τις ελλεεινιδες
τους φαινεται πολυ περιεργο πως κανει καποιος κατι τετοιο :2funny:
και φυσικα ολες ειχαν πρωην που δεν ειχαν παει ποτε σε μπουρδελο :2funny:
ουστ νουμερα

Σε γυναίκα δεν το έχω πει (ότι πάω με city tours).... αλλά ξέρω άντρα που του το έχω πει και έχει σοκαριστεί .... σε γυναίκα δεν θα το έλεγα για ένα πολύ απλό λόγο ... ένα μυστικό μπορεί να το ξέρουν 10000άντρες και να παραμένει μυστικό.... αν το μάθει μια γυναίκα παύει να είναι μυστικό.... και μετά δεν σου κάθεται ούτε θηλυκό κουνούπι...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Στο μεταξυ ο παραλογισμος τους φτανει σε τετοιο επιπεδο ωστε να λεει ο αποπανω συναγωνιστης "δεν θα μου καθεται μετα ουτε θυληκο κουνουπι!"
Ενω αμα αντιστοιχα εμεις μαθαιναμε για μια γκομενα οτι ειναι "ελευθερων ηθων" θα την κυνηγουσαμε σαν τρελοι μπας και φαμε κι εμεις!!!!!
Φαντασου ποσο αρρωστες γαμιολες ειναι!!!!!! Αντιστροφη ψυχολογια-τελειως
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Πολύ σωστά αυτά που λες kosamf
Αλλά η αντίστροφη ψυχολογία τους κ ο κομπλεξισμός αυτός είναι αποτέλεσμα κοινωνικών προκαταλήψεων κ ξεπερασμένων αντιλήψεων που κυριαρχούν κ για τις οποίες δεν ευθύνονται μόνον οι γυναίκες αλλά το κοινωνικό σύνολο γενικότερα κ οι άντρες που παρασύρονται στα ανάλογα παιχνίδια
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Κοιτάξτε αν και δεν έχω πάει με πόρνη δεν νομίζω ότι είναι εντάξει να κάνετε τέτοια κουβέντα..Εκτός κι αν η κοπέλα που συναναστρέφεστε είναι καμιά που ξέρετε ότι έχει βάρδιες και μια χαζευει μαζί σας και μια με άλλους.Οπότε δεν υπάρχει και σοβαρό δέσιμο.

Νομίζω ότι μια γυναίκα στο άκουσμα ότι κάποιος πήγε με ιερόδουλες θα νιώθει όπως ένας άντρας αν ακούσει ότι μια γυναίκα βγήκε για ποτό και έτσι στα ξαφνικά πήγε και πηδήχτηκε με έναν Αλβανό και άλλη μέρα με έναν τυχαίο και άλλη μέρα με έναν έτσι για χαβαλέ..

Μην λέτε κουβέντα αλλά κάνετε κάτι σωστό και αφού περάσουν τουλάχιστον 2 μήνες από τότε που κάνατε τη "μαλακία" κάντε μια εξέταση αίματος.Το να πείτε τι κάναντε στη ν ερωτική σας ζωή είναι στο χέρι σας αν θέλετε να το πείτε,όμως όχι να μεταδόσετε καμια σύφιλη ή καμια ηπατίτιδα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Κοιτάξτε αν και δεν έχω πάει με πόρνη δεν νομίζω ότι είναι εντάξει να κάνετε τέτοια κουβέντα..Εκτός κι αν η κοπέλα που συναναστρέφεστε είναι καμιά που ξέρετε ότι έχει βάρδιες και μια χαζευει μαζί σας και μια με άλλους.Οπότε δεν υπάρχει και σοβαρό δέσιμο.

Νομίζω ότι μια γυναίκα στο άκουσμα ότι κάποιος πήγε με ιερόδουλες θα νιώθει όπως ένας άντρας αν ακούσει ότι μια γυναίκα βγήκε για ποτό και έτσι στα ξαφνικά πήγε και πηδήχτηκε με έναν Αλβανό και άλλη μέρα με έναν τυχαίο και άλλη μέρα με έναν έτσι για χαβαλέ..

Μην λέτε κουβέντα αλλά κάνετε κάτι σωστό και αφού περάσουν τουλάχιστον 2 μήνες από τότε που κάνατε τη "μαλακία" κάντε μια εξέταση αίματος.Το να πείτε τι κάναντε στη ν ερωτική σας ζωή είναι στο χέρι σας αν θέλετε να το πείτε,όμως όχι να μεταδόσετε καμια σύφιλη ή καμια ηπατίτιδα.


Χμμμ...εχεις προβλημα με τους Αλβανους και τις πουτανες...Μηπως εχεις και με αλλες κοινωνικες ομαδες, ή μονο με αυτες τις δυο? (που περιλαμβανουν περιπου εναμισι εκατομμυριο ατομα?)
Κατα τα αλλα εισαι πολιτικαλ κορρεκτ και μη-φαλοκρατης,ενω εμεις οι υπολοιποι ακαρδα ρεμαλια
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1
μιας και μιλάμε και για το πως αντιδρούν, μόλις το έμαθε το καλύτερο που είχε να κάνει (η να σκεφτεί) είναι να με χαρακτηρίσει παιδάκι....οι περισσότερες είναι απλά στόκοι για να καταλάβουν....
μια γυναίκα απλά αν καλύπτει ένα άντρα αυτός δεν πρόκειται να πάει σε πουτάνα.(και το αντίστροφο, δλδ κέρατο)
απλά οι περισσότεροι άνθρωποι συμβιβάζονται και μετά ψάχνονται γιατί οι άντρες χρειάζονται τις πουτάνες και οι γυναίκες τον πρώτο τυχόντα.
μετά υπάρχουν και οι ανώμαλοι σαν και μένα που αγαπάνε το άθλημα και δεν μπορούν να το κόψουν για άλλους λόγους....
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε γυναίκα δεν το έχω πει (ότι πάω με city tours).... αλλά ξέρω άντρα που του το έχω πει και έχει σοκαριστεί .... σε γυναίκα δεν θα το έλεγα για ένα πολύ απλό λόγο ... ένα μυστικό μπορεί να το ξέρουν 10000άντρες και να παραμένει μυστικό.... αν το μάθει μια γυναίκα παύει να είναι μυστικό.... και μετά δεν σου κάθεται ούτε θηλυκό κουνούπι...
:dancing: :dancing: :dancing:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα(μη ιερόδουλη, φιλη σας, αδερφη σας) ότι έχετε παει με πόρνη?
Πως αντιδρουν?

Επιλογή 1:Ναι, ακομπλεξάριστα ...τόχω καμάρι! :sunglasses:
Επιλογή 2:Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη ... με καταλαβε η γυναικα μου ή με καρφωασανε και ομολογησα
          ως ελαφριντικο. :'(
Επιλογή 3:Οχι, τοχω μυστικό...ετσι είναι ο σωστος ο μπουρδελιάρης.  ;)

Nαι! Το ξερει! Δεν με εμποδιζει στο να κανω το hobby μου!
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Το έχω πεί σε δύο μπαζάκια που τους αρέσω.. Ξενέρωσαν αρχικά, συνεχίζουν ακόμα να με θέλουν  :rockon:
και ζηλεύουν που δεν γαμάω εκείνες αλλα τις πουτάνες  :2funny: :rockon: :s&m_2:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Το έχω πει και η αντίδραση τους ήταν φυσιολογική. Αφού οι περισσότερες ξέρουν το λόγο για τον οποίο πάμε εκεί. Ευτυχώς που δεν τους φαίνεται περίεργο. Ένας άντρας μόνος που δεν έχει γυναίκα, πάει στις πουτάνες για να κάνει σεξ. Αηδιάζω με τους άντρες που περιμένουν να τους κάτσει γκόμενα από φλέρτ για να γαμήσουν. Έλεος πια! Η επιτυχία στο φλερτ θέλει χρόνο, υπομονή και εξάσκηση. Ενδιάμεσα επισκεπτόμαστε και τις πουτάνες. Ο άντρας είναι καλό να έχει μια εμπειρία στο σεξ. Να μην είναι εντελώς ανίδεος. Πιστεύω ότι η εμπειρία αποκτιέται κατά κύριο λόγο από τις πουτάνες. Μεγάλο σχολείο...   
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

εγώ μια φορά το είχα πεί σε ένα τσουλάκι και η αντίδρασή της ήταν " καλά γιατί ξοδεύεις τόσα λεφτά για τις πόρνες, υπάρχουν τόσες γυναίκες έξω" το έπιασα το υπονοούμενο και τη :fuck1: :fuck1: :fuck1: αφού πρώτα της αγόρασα ένα ζευγάρι μπότες που ήθελε :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom