Νέα

Duolife: Η εξέλιξη στην ΑΚΑ θωράκιση (μόνο για μύστες!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Τύπε τρως και φαγητό καθημερινά ή μόνο με χάπια τη βγάζεις;
Χυστη, είπαμε! Αυτά που προτείνω είναι συμπληρώματα για θωράκιση του οργανισμού. Χωρίς τροφή δεν θα μπορούσα να παίρνω για 2 ώρες γκροβερ, με 4 τελειώματα...:zfuck::rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
Ποτέ πιπέρι.

Επηρεάζει τη βλεννογόνο.

Αν επιθυμείτε να έχετε την μέγιστη προστασία, προσθέστε κατάπλασμα από Θηλή νεροβουβάλας. ΑΧΑΣΤΟ!!! :coffee:
Το πιπέρι όταν κλάνεις τσούζει ο κωλος :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785
ο ένας προσπαθεί να πουλήσει duolife (αλήθεια με τα προφυλακτικά duo είστε ο ίδιος όμιλος, τι δηλαδή στην ίδια τσέπη ότι και να κάνεις) οι άλλοι ξεκατινιάζονται, ο Τζόνι προσπαθεί να μιλήσει λογικά, ένας άλλος αφηγείται ένδοξα γαμήσια από το παρελθόν του - μιλάμε για το τέλειο νημα. Σουρρεαλισμός.
Πετάξτε και δυο τρεις συνταγές και καμιά κρεμαγέρα να γίνουμε.
Αν θέλετε μπορω να σας πω και για το χθεσυνοβραδυννο ενδοξοτατο γαμησι με την καινουρια!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
επισης προσοχη τωρα που μιλαμε για τσουξιμο οποιος χεσει θαλασσα η παραλια να ΜΗΝ πλυθει με θαλασσινο νερο θα χοροπηδαει σαν το κατσικι:confused:
δική σου ήταν η κουράδα που μου μπήκε στον αναπνευστήρα;
Jimmy Fallon Laughing GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785
Ξανθιά Μιλφουλα με γαλανα ματακια. Αρκετα γλυκια. Το σεξυ μιλφακι της διπλανης πορτας.

Ερχετε εδω και κανα χρόνο Ελλαδα με το γραφειο. Την ειχα βαλει καιρο στο ματι και την πηρα την περασμενη εβδομαδα πρωτη φορα.
Πρωτο ραντεβου πετυχημενο by the book. Το χθεσινο ηταν το τριτο , δευτερο ανευ λαστιχου.

Ολα τα ραντεβου με χαμηλο φωτισμο και κατω απο τους ηχους Enigma (Sadness, Mea Culpa κλπ) χωρις βιασυνες, η γκόμενα να ανατριχιαζει στα ποδια, στα χερια απο το απαλο αγγιγμα των δακτύλων μου στο σώμα της (αν θυμασαι την φαση απο το παλιο Λουφα&Παραλλαγη με την Σουλα και τον Μπαλούρδο αλλα οχι στην κωμικη της μορφη)

Ταιριαξε πολυ η χημεια καθως εγω θελω να εχω την πρωτοβουλια και η γκόμενα γουσταρει να αφήνετε στον αντρα που ξέρει τι να κανει. Ουτε πιπα ουτε τιποτα . Εγω μονο την εγλειψα για να είναι ετοιμη . Τριψιμο κλειτοριδας με το εργαλειο απαλα και αισθησιακα και μπαινει απο μόνο του μεσα. Η τυπισσα εχει πιει και κανα ποτηρακι σαμπανια και εχει παραδοθει.

Σεξ λες και βλεπεις ερωτευμενο ζευγαρακι 18χρονων που κανει μόνο ιεραποστολικο για να μπορεισ να την κοιτας στα ματια και να την γλωσσοφιλας. Ρυθμος αργος , αισθησιακος, να μπαινεις μεσα βαθια της να στεκεσε και να καυλωνεις και να πριζετε το εργαλειο μεσα της και αυτη να τρελενεται. Ενα μουνακι καυτο ο παραδεισος για καθε πουτσα. Ετσι δεν τελιωνεις γρηγορα και το χαιρεσαι . Αργες και βαφιες διεισδησεις και να νιώθεις τα ξεροχυσα να φευγουν μεσα της. Αρκετα ωρα ετσι αργο κουνημα μεχρι που δεν αντεξα τραβηχτηκα και τα εριξα στην κοιλια της . Αυτη επιασε το καβλι που ηταν με χυσια και αρχισε να το τρίβει στο μουνι της. Κατι μου λεει οτι και αυτη γουσταρει κρεμπιε και του λογου της . Δευτερος γυρος στα ιδια πλαισια αλλα με πιο γρηγορους ρυθμους
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Ξανθιά Μιλφουλα με γαλανα ματακια. Αρκετα γλυκια. Το σεξυ μιλφακι της διπλανης πορτας.

Ερχετε εδω και κανα χρόνο Ελλαδα με το γραφειο. Την ειχα βαλει καιρο στο ματι και την πηρα την περασμενη εβδομαδα πρωτη φορα.
Πρωτο ραντεβου πετυχημενο by the book. Το χθεσινο ηταν το τριτο , δευτερο ανευ λαστιχου.

Ολα τα ραντεβου με χαμηλο φωτισμο και κατω απο τους ηχους Enigma (Sadness, Mea Culpa κλπ) χωρις βιασυνες, η γκόμενα να ανατριχιαζει στα ποδια, στα χερια απο το απαλο αγγιγμα των δακτύλων μου στο σώμα της (αν θυμασαι την φαση απο το παλιο Λουφα&Παραλλαγη με την Σουλα και τον Μπαλούρδο αλλα οχι στην κωμικη της μορφη)

Ταιριαξε πολυ η χημεια καθως εγω θελω να εχω την πρωτοβουλια και η γκόμενα γουσταρει να αφήνετε στον αντρα που ξέρει τι να κανει. Ουτε πιπα ουτε τιποτα . Εγω μονο την εγλειψα για να είναι ετοιμη . Τριψιμο κλειτοριδας με το εργαλειο απαλα και αισθησιακα και μπαινει απο μόνο του μεσα. Η τυπισσα εχει πιει και κανα ποτηρακι σαμπανια και εχει παραδοθει.

Σεξ λες και βλεπεις ερωτευμενο ζευγαρακι 18χρονων που κανει μόνο ιεραποστολικο για να μπορεισ να την κοιτας στα ματια και να την γλωσσοφιλας. Ρυθμος αργος , αισθησιακος, να μπαινεις μεσα βαθια της να στεκεσε και να καυλωνεις και να πριζετε το εργαλειο μεσα της και αυτη να τρελενεται. Ενα μουνακι καυτο ο παραδεισος για καθε πουτσα. Ετσι δεν τελιωνεις γρηγορα και χαιρεσαι . Αργες και βαφιες διεισδησεις και να νιώθεις τα ξεροχυσα να φευγουν μεσα της. Αρκετα ωρα ετσι αργο κουνημα μεχρι που δεν αντεξα τραβηχτηκα και τα εριξα στην κοιλια της . Αυτη επιασε το καβλι που ηταν με χυσια και αρχισε να το τρίβει στο μουνι της. Κατι μου λεει οτι και αυτη γουσταρει κρεμπιε και του λογου της . Δευτερος γυρος στα ιδια πλαισια αλλα με πιο γρηγορους ρυθμους
Μην τραβιέσαι, τύπε. Μη φοβάσαι τίποτα.
:confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.176
Like
1.684
Πόντοι
216
Κατά καιρούς έχουν εμφανιστεί διάφορες συνταγές για θωράκιση του οργανισμού έναντι στις ΑΚΑ επαφές.
Η συνταγή του Μάρη, του Άκη, ο καφές του Ερωτιάρη, η πόση Φάντα και άλλες τεχνικές. :rolleyes:
Θεωρώ ότι πέρα από το τρολλάρισμα, με εξαίρεση τον καφέ από γανόδερμα του Ερωτιάρη, πρέπει να
αρχίσει να λειτουργεί και το πάνω κεφάλι. :woldman:

Τα τελευταία σχεδόν δύο χρόνια λαμβάνω σκευάσματα της Duolife για τη θωράκιση του οργανισμού μου,
όχι μόνο λόγω των ΑΚΑ επαφών, αλλά και για τις τυπικές εποχιακές ασθένειες, την κόπωση και την ανάγκη
για τόνωση του σώματος λόγου φόρτου εργασίας.

Συναγωνιστές, όπως ο @Pa Luki Luk , εμπιστεύονται εξίσου τα εν λόγω προϊόντα κι έχουν δει
βελτίωση τόσο στις σεξουαλικές επιδόσεις, όσο και στην απόδοση στην εργασία.

Υπάρχουν σκευάσματα σε πόσιμη μορφή για άμεση απορρόφηση από το σώμα, αλλά και σε
μορφή χαπιού για βραδύτερη απορρόφηση λόγω συγκεκριμένων συστατικών.

Παρακάτω θα προτείνω ορισμένες αξιόλογες φόρμουλες και εάν κάποιος ενδιαφέρεται μπορούμε να
συζητήσουμε κατά περίπτωση (είτε ανοικτά, είτε σε π.μ.). :hi:

Εννοείται ότι υπάρχει τρόπος για έκπτωση (15% και 30%) σε κάθε ενδιαφερόμενο, κάτι που θα αναλύσουμε αργότερα.

Ξεκινάμε! :rockon:
Δυστυχώς τύπε το μόνο σκεύασμα σε πόσιμη μορφή για άμεση απορρόφηση από το σώμα είναι η κοινή Φάντα. Ακάποτοι καταδρομείς - μέλη του σκληρού πυρήνα - με τόνους εμπειρίας που μεταδίδεται απο γενιά σε γενιά, το εχουν ήδη δοκιμάσει και συστήσει. Μένει να βγει και σε μορφή χαπιού για max αντισώματα, το έχει δρομολογήσει η αγαπημένη σε όλους μας κοακολα :rockon::rockon::rockon:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Δυστυχώς τύπε το μόνο σκεύασμα σε πόσιμη μορφή για άμεση απορρόφηση από το σώμα είναι η κοινή Φάντα. Ακάποτοι καταδρομείς - μέλη του σκληρού πυρήνα - με τόνους εμπειρίας που μεταδίδεται απο γενιά σε γενιά, το εχουν ήδη δοκιμάσει και συστήσει. Μένει να βγει και σε μορφή χαπιού για max αντισώματα, το έχει δρομολογήσει η αγαπημένη σε όλους μας κοακολα :rockon::rockon::rockon:
και καπακι ο καφες του Ερωτιαρη με το περιφημο ΓΑΝΟΔΕΡΜΑ:rockon:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.176
Like
1.684
Πόντοι
216
και καπακι ο καφες του Ερωτιαρη με το περιφημο ΓΑΝΟΔΕΡΜΑ:rockon:
Έχουμε ΥΠΕΡΠΟΛΥΤΙΜΗ γνώση για ΜΑΝΙΤΑΡΙ της ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ και ο τύπος ήρθε να μας πουλήσει πίτουρο για χαβιάρι συσκευασμένο σε χρυσό κουτί :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom