Νέα

Duolife: Η εξέλιξη στην ΑΚΑ θωράκιση (μόνο για μύστες!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Επειδή είσαι μόνοτονη, πάνχαζη, υστερική και γελοία αδέλφω, σε αγνοώ.

Άντε και καλές λοβοτομές σου εύχομαι μπας και κάπουτε πιάσεις το νοητικό επίπεδο αμοιβάδας.
Αντε και γαμησου κλωνοπουστρακι , θα σε κανω να αλλαξεις account, τα εβαλες με τον λαθος ανθρωπο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.086
Κριτικές
8
Like
32.172
Πόντοι
6.536
για την μακα παντως παιδια πριν κανα μηνα με ενημερωσε ο φιλο-Λοατκι διαδικτυακος μου φιλος @Maximilien ....
υπαρχει σε σκονη με 1,5 ευρω 1 κουταλια του γλυκου σε λιγο χυμο καθε μερα:coffee:
Καλησπέρα τσανστζέντερ φίλε/η μου.

:coffee:
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Τύπε μου , εσύ είσαι στις παραγγελίες ? :glasses:

Στέλνεις και σε box now ? :coffee:
Θεωρητικά ναι, μπορεί κι αυτό να γίνει. Αλλά για λόγους ανωνυμίας μπορείς κι ο ίδιος να παραγγείλεις
με 15% αρχική έκπτωση (φτάνει μελλοντικά ως 30%).
Στείλε π.μ. να σου πω πως εύκολα θα παραγγείλεις μόνος σου!:hi:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.657
Like
10.869
Πόντοι
3.556
Εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα
Για να δυναμώσω μόνο ζελεδακια,
Παπαρουνοσπορο, σαρδέλες, σουσάμι , λιναρόσπορος και η μαμά μου λέει να τρώω και φουντούκια
Τύπε σε μια ταινία λιναρόσπορο έβαζε ο Βέγγος στον πατσά και σε μία άλλη ο Βουτσάς έτρωγε φουντούκια , αλλά υπάρχει και η σουπερμαντολινη κάτι ξέρανε αυτοί
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
402
Πόντοι
21
Λοιπόν...υπάρχει λογική. Ακούστε...ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να αγοράσουμε ΟΛΟΙ, γιατί αλλιώς θα μείνει το εμπόρευμα. ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ το εμπόρευμα, για να μην πάει χαμένο, θα το πιούν οι προμότορες. ΑΝ το πιούν οι προμότορες θα βγούν και θα γαμούν ό,τι κινείται.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: αγοράστε μετοχές σε βιοτεχνίες με τσίγκινα βρακιά.
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Λοιπόν, επειδή τα π.μ. μου έχουν εκραγεί θα αποκαλύψω ποιά σκευάσματα χρησιμοποιώ!
Δηλαδή, την ΑΚΑ συνταγή μου! :woldman: Έχουμε και λέμε:

DuoLife Day and Night Set
Είναι μια ειδικά αναπτυγμένη φόρμουλα που διατίθεται σε δύο φιάλες. Το ανθρώπινο σώμα χρειάζεται άλλα συστατικά κατά τη διάρκεια της ημέρας και άλλα τη νύχτα. Η μοναδική σύνθεση φυσικών συστατικών υποστηρίζει το έργο μεμονωμένων συστημάτων, ανάλογα με τον Κιρκάδιο κύκλο. Οι γιατροί του σάη ας επιβεβαιώσουν παρακαλώ!


DUOLIFE Liquid Gold
Συμβάλλει στη φυσιολογική πήξη του αίματος, βοηθά στη διατήρηση της υγείας των οστών, στη φυσιολογική απορρόφηση/χρήση του ασβεστίου και του φωσφόρου, στη διατήρηση του σωστού επιπέδου ασβεστίου στο αίμα, στη διατήρηση υγιών δοντιών, στη διατήρηση της φυσιολογικής μυϊκής λειτουργίας, στη φυσιολογική λειτουργία του ανοσοποιητικού συστήματος (απαραίτητο για ΑΚΑ άμυνα), στην προστασία των κυττάρων από το οξειδωτικό στρες.


DUOLIFE Collagen
Υποστηρίζει τη σωστή παραγωγή κολλαγόνου για να εξασφαλίσει τη σωστή λειτουργία των οστών, των χόνδρων, των ούλων, των δοντιών, του δέρματος και των αιμοφόρων αγγείων και διατηρεί τα μαλλιά, τα νύχια και το δέρμα σε βέλτιστη κατάσταση.
Απαραίτητο για όσους βρίσκονται σε ηλικία μετά τα 40!


DUOLIFE Maca
Το Maca βοηθά στη διατήρηση της φυσικής σεξουαλικής δραστηριότητας και ενέργειας και υποστηρίζει επίσης τη γονιμότητα.
Οπότε σίγουρα η σύντροφος θα πρέπει να παίρνει αντισύλληψη! :2funny:

Τα 3 πρώτα σκευάσματα είναι σε υγρή μορφή και το τελευταίο σε στερεή. Αυτό γιατί η υγρή μορφή βοηθά στη γρήγορη απορρόφηση
από το σώμα μας. Το Maca πρέπει να λαβάνεται σε χάπια γιατί χρειάζεται να ελευθερώνεται πιο αργά στον οργανισμό, σε σχέση
με άλλες ουσίες.

Το μυστικό μου είναι πλέον ''φανερό''! Επομένως, τώρα όλοι είστε ενήμεροι!
Απομένει να κάνετε τη δοκιμή! :rockon:
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
402
Πόντοι
21
Τύπε σε μια ταινία λιναρόσπορο έβαζε ο Βέγγος στον πατσά και σε μία άλλη ο Βουτσάς έτρωγε φουντούκια , αλλά υπάρχει και η σουπερμαντολινη κάτι ξέρανε αυτοί
σε πρόλαβα μέγιστε
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.458
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Παίκτη, διάβασε λίγο πιο πάνω τον τρόπο πρόσληψης της Maca! :woldman:

Μάκα παίρνω περιστασιακά πάνω από 10 χρόνια αλλά δεν έχω δει καμία διαφορά.

Δεν μπορώ να γαμήσω ...

:tooth:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Παίκτη, διάβασε λίγο πιο πάνω τον τρόπο πρόσληψης της Maca! :woldman:
Τύπε μου η maca είναι αυτή που μαζεύουν τα δάχτυλα των ποδιών αν φοράς τίς ίδιες κάλτσες 10 ημέρες ? :coffee:
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
4
Like
2.834
Πόντοι
456
Λοιπόν, επειδή τα π.μ. μου έχουν εκραγεί θα αποκαλύψω ποιά σκευάσματα χρησιμοποιώ!
Δηλαδή, την ΑΚΑ συνταγή μου! :woldman: Έχουμε και λέμε:

DuoLife Day and Night Set
Είναι μια ειδικά αναπτυγμένη φόρμουλα που διατίθεται σε δύο φιάλες. Το ανθρώπινο σώμα χρειάζεται άλλα συστατικά κατά τη διάρκεια της ημέρας και άλλα τη νύχτα. Η μοναδική σύνθεση φυσικών συστατικών υποστηρίζει το έργο μεμονωμένων συστημάτων, ανάλογα με τον Κιρκάδιο κύκλο. Οι γιατροί του σάη ας επιβεβαιώσουν παρακαλώ!


DUOLIFE Liquid Gold
Συμβάλλει στη φυσιολογική πήξη του αίματος, βοηθά στη διατήρηση της υγείας των οστών, στη φυσιολογική απορρόφηση/χρήση του ασβεστίου και του φωσφόρου, στη διατήρηση του σωστού επιπέδου ασβεστίου στο αίμα, στη διατήρηση υγιών δοντιών, στη διατήρηση της φυσιολογικής μυϊκής λειτουργίας, στη φυσιολογική λειτουργία του ανοσοποιητικού συστήματος (απαραίτητο για ΑΚΑ άμυνα), στην προστασία των κυττάρων από το οξειδωτικό στρες.


DUOLIFE Collagen
Υποστηρίζει τη σωστή παραγωγή κολλαγόνου για να εξασφαλίσει τη σωστή λειτουργία των οστών, των χόνδρων, των ούλων, των δοντιών, του δέρματος και των αιμοφόρων αγγείων και διατηρεί τα μαλλιά, τα νύχια και το δέρμα σε βέλτιστη κατάσταση.
Απαραίτητο για όσους βρίσκονται σε ηλικία μετά τα 40!


DUOLIFE Maca
Το Maca βοηθά στη διατήρηση της φυσικής σεξουαλικής δραστηριότητας και ενέργειας και υποστηρίζει επίσης τη γονιμότητα.
Οπότε σίγουρα η σύντροφος θα πρέπει να παίρνει αντισύλληψη! :2funny:

Τα 3 πρώτα σκευάσματα είναι σε υγρή μορφή και το τελευταίο σε στερεή. Αυτό γιατί η υγρή μορφή βοηθά στη γρήγορη απορρόφηση
από το σώμα μας. Το Maca πρέπει να λαβάνεται σε χάπια γιατί χρειάζεται να ελευθερώνεται πιο αργά στον οργανισμό, σε σχέση
με άλλες ουσίες.

Το μυστικό μου είναι πλέον ''φανερό''! Επομένως, τώρα όλοι είστε ενήμεροι!
Απομένει να κάνετε τη δοκιμή! :rockon:
Τρως τίποτα η μόνο χάπια ?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.458
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Τύπε μου η maca είναι αυτή που μαζεύουν τα δάχτυλα των ποδιών αν φοράς τίς ίδιες κάλτσες 10 ημέρες ? :coffee:

Αυτή η μάκα είναι πολύ ευεργετική.

Τη ρίχνεις στο σέϊκερ με μια μπανάνα μαζί με τη φλούδα και γίνεσαι τούρμπο.

Μη το πείς πουθενά όμως και μας πάρουν τη συνταγή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom