Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
φιλε τι μου θυμησες τωρα
Οντως ο κωστας του λε καμπαρε ηταν απλος σερβιτορος,ο αλλος ο Κωστας το τοτε αφεντικο ειναι Γερμανια .Μπουκαρανε οι ρωσοι πολυ πιστολιδη ειχε πεσει τοτε,δεν πληρωνανε προστασια,το ειχε δειξει και η ΤV.
Νταλμα θεα αξεχαστη ,δεν ξερω αν θυμασαι την Μερσεντες απο USA,απο τις τελειες γυναικες.
προεδρε of topic αλλα θυμασε το αξεχαστο τουτι φρουτι με την επελαση των δανεζων ,Λινετ σου λεει κατι το ονομα και αργοτερα οι βρετανιδες αλλα λιγο καιρο πριν κλεισει ειχε κανει την εμφανιση του το ανατολικο μπλοκ αρχικα με ρωσιδες και ουκρανες που τις ειχε φερει ενας τυπος σερβος αν δεν κανω λαθος και ειχε βγει η βρωμα οτι καναν ραντεβου, αργοτερα ηρθαν και οι ρουμανες ..ξεχνω τα ονοματα αλλα θυμαμε τα φουλ στριπ πριβε στα οποια τα δειναν ολα..αχ εκει και στο  VIP και στο παλιο καλιγουλα τα τρωγαμε πιτσιρικαδες..και να φανταστει κανεις οτι μεσα σαυτη την πρεζα μεβαλε ενας κολλητος μου ασφαλιτης...τα θυμασαι ρε προεδρε...........απο εκει βεβαια ξεκινησε και ο Γιωργος που δουλευει τωρα στο dreams..αυτα απο αναμνησεις ενος βετερανου του αθληματος,και σορρυ για το εκτος θεματος
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ωραία είναι και τα εκτός θέματος, ειδικά αν έχουν νοσταλγικό χαρακτήρα όπως το μήνυμά σου.  ;)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως, για να ξαναέρθουμε στο θέμα, από την εξυπηρέτηση των παιδιών στο Dreams δεν είχα ποτέ κανένα παράπονο. Πιστεύω ότι είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα. Και ο Γιώργος, ειδικά όταν έχει κέφια, είναι φευγάτος!
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
προεδρε of topic αλλα θυμασε το αξεχαστο τουτι φρουτι με την επελαση των δανεζων ,Λινετ σου λεει κατι το ονομα και αργοτερα οι βρετανιδες αλλα λιγο καιρο πριν κλεισει ειχε κανει την εμφανιση του το ανατολικο μπλοκ αρχικα με ρωσιδες και ουκρανες που τις ειχε φερει ενας τυπος σερβος αν δεν κανω λαθος και ειχε βγει η βρωμα οτι καναν ραντεβου, αργοτερα ηρθαν και οι ρουμανες ..ξεχνω τα ονοματα αλλα θυμαμε τα φουλ στριπ πριβε στα οποια τα δειναν ολα..αχ εκει και στο  VIP και στο παλιο καλιγουλα τα τρωγαμε πιτσιρικαδες..και να φανταστει κανεις οτι μεσα σαυτη την πρεζα μεβαλε ενας κολλητος μου ασφαλιτης...τα θυμασαι ρε προεδρε...........απο εκει βεβαια ξεκινησε και ο Γιωργος που δουλευει τωρα στο dreams..αυτα απο αναμνησεις ενος βετερανου του αθληματος,και σορρυ για το εκτος θεματος
η linette τωρα οπως και οι αλλες δανεζες ειναι ολλες με παιδια.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ε καλα σιγουρα..αφου ειναι σχεδον συνομηλικες(περασμενα 40 δυστυχως)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Από τις κοπέλες πάντως που είναι τώρα στο Dreams, μου αρέσει πολύ η Ολίβια από την Πολωνία, αν και το πρόσωπό της είναι λίγο ανέκφραστο την περισσότερη ώρα. Έχει φοβερά μάτια, πολύ όμορφα πόδια και είναι γενικά ευχάριστη στην παρέα της. Για πριβέ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, ίσως κάποια στιγμή να το δοκιμάσω. Μειονέκτημα είναι το ότι δεν ξέρει ακόμα ελληνικά με αποτέλεσμα όλη η συζήτηση να γίνεται στα αγγλικά. Δεν έχω πρόβλημα με τη γλώσσα, αλλά θα προτιμούσα τα ελληνικά.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Από τις κοπέλες πάντως που είναι τώρα στο Dreams, μου αρέσει πολύ η Ολίβια από την Πολωνία, αν και το πρόσωπό της είναι λίγο ανέκφραστο την περισσότερη ώρα. Έχει φοβερά μάτια, πολύ όμορφα πόδια και είναι γενικά ευχάριστη στην παρέα της. Για πριβέ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, ίσως κάποια στιγμή να το δοκιμάσω. Μειονέκτημα είναι το ότι δεν ξέρει ακόμα ελληνικά με αποτέλεσμα όλη η συζήτηση να γίνεται στα αγγλικά. Δεν έχω πρόβλημα με τη γλώσσα, αλλά θα προτιμούσα τα ελληνικά.
Απόλυτη συμφωνία απόψεων!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
προεδρε of topic αλλα θυμασε το αξεχαστο τουτι φρουτι με την επελαση των δανεζων ,Λινετ σου λεει κατι το ονομα και αργοτερα οι βρετανιδες αλλα λιγο καιρο πριν κλεισει ειχε κανει την εμφανιση του το ανατολικο μπλοκ αρχικα με ρωσιδες και ουκρανες που τις ειχε φερει ενας τυπος σερβος αν δεν κανω λαθος και ειχε βγει η βρωμα οτι καναν ραντεβου, αργοτερα ηρθαν και οι ρουμανες ..ξεχνω τα ονοματα αλλα θυμαμε τα φουλ στριπ πριβε στα οποια τα δειναν ολα..αχ εκει και στο  VIP και στο παλιο καλιγουλα τα τρωγαμε πιτσιρικαδες..και να φανταστει κανεις οτι μεσα σαυτη την πρεζα μεβαλε ενας κολλητος μου ασφαλιτης...τα θυμασαι ρε προεδρε...........απο εκει βεβαια ξεκινησε και ο Γιωργος που δουλευει τωρα στο dreams..αυτα απο αναμνησεις ενος βετερανου του αθληματος,και σορρυ για το εκτος θεματος
Λινετ πολυ καλη Νταιανα ,Οντρι κτλ δανεζες γαλλιδες χαμος,οντως μετα ρωσιδες και ουκρανες και φουλ ραντεβου εξω απο το Τουτι χαμος.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ο Καλιγούλας ο παλιός θυμάμαι που ήταν.
Το Tutti... για θυμήστε μου?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
το τουτι ηταν απεναντι σχεδον απο το ικεα
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
η linette τωρα οπως και οι αλλες δανεζες ειναι ολλες με παιδια.

Θα θυμάστε σίγουρα και τη Σιμόνα με τις β...ρες , η οποία μου `χουν πει ότι παντρεύτηκε κάποιον απο τους συναίτερους του καλιγούλα και τώρα έχει δικό της cafe-bar και μάλιστα κιριλέ σε κάποιο τουριστικό μέρος της Ελλάδας .
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
...συγνωμη αυτο το μαγαζι ειναι που εχει 20 ευρω εισοδο και 30 ευρω μινιμουμ οτι ποτο ή χορο κανεις με τις γκομενες....στην εισοδο της πολης απο εθνικη...?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
...συγνωμη αυτο το μαγαζι ειναι που εχει 20 ευρω εισοδο και 30 ευρω μινιμουμ οτι ποτο ή χορο κανεις με τις γκομενες....στην εισοδο της πολης απο εθνικη...?
αυτο που λες ειναι το πλατινουμ το σκετο.το λεει κ ο τιτλος ρε φιλε,αυτο ειναι αστο αεροδρομιο κοντα,απο την αλλη πλευρα της πολης
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
...σορρυ ρε φιλε αλλα ειμαι απο Αθηνα και ειχα να ανεβω πανω απο 10 χρονια επανω και πηγαμε στο μαγαζι που λεω μετα απο το φεστιβαλ reworks και επαθα πλακα με τον ξαδελφο μου με τις τιμες.....απο περιργεια πληρωσαμε εισοδο..αλλα μολις ακουσαμε 30 το λιγοτερο,ηπιαμε το ποτακι και την καναμε με ελαφρα......
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
...σορρυ ρε φιλε αλλα ειμαι απο Αθηνα και ειχα να ανεβω πανω απο 10 χρονια επανω και πηγαμε στο μαγαζι που λεω μετα απο το φεστιβαλ reworks και επαθα πλακα με τον ξαδελφο μου με τις τιμες.....απο περιργεια πληρωσαμε εισοδο..αλλα μολις ακουσαμε 30 το λιγοτερο,ηπιαμε το ποτακι και την καναμε με ελαφρα......
εδω ετσι ειναι φιλε,γιατι τους κραζουμε κ θελουμε να κατεβασουν τις τιμες.αλλα ειμαστε κ λιγο μαλακες γιατι παρ ολα αυτα πηγαινουμε κ τους τα σκαμε
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
...δηλαδη ολα τα μαγαζια επανω εχουν τετοιες τιμες..??!!
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16

Και φυσικά καμιά σχέση με τις παροχές και τη ποιότητα των μαγαζιών της Αθήνας ! Καλά κάνω που δεν πατάω ...ευτυχώς που κατεβαίνω με τη δουλειά συχνά Αθήνα και βγάζω εκεί γούστα !
Το `χω ξαναπεί , οι τιμές είναι 3πλάσιες εδώ με πολύ χειρότερες γυναίκες και υπηρεσίες ! Με τα λεφτά που εδώ απλά κάνεις ένα πέρασμα απο το Dreams ή οποιοδήποτε άλλο strip-club εκεί ΚΑΝΕΙΣ ΖΗΜΙΑ !!!!!!

Υ.Γ. Σκέψου δηλαδή τί θα μπορούσε να κάνει ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ !!!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
...δηλαδη ολα τα μαγαζια επανω εχουν τετοιες τιμες..??!!
Όχι. Το πιό καλό φθηνό είναι το Blue Iguana αλλά τώρα έφερε τη Μαρλέν και το γάμησε το θέμα. Παρόλα αυτά 15 ευρώ η είσοδος, νομίζω το ποτό της κοπέλας από 15 πήγε 20 και αν έχεις κάρτα χορού από το ίντερνετ το topless prive είναι δωρεάν και το full nude 5 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom