Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
εμενα στοκοι δημοτικομπατσοι μου εχουν αφαιρεσει πινακιδα σε leasing αυτοκινητο μη παιρνεις και ορκο..
οταν ξηλωσαν τισ πινακιδες ησυον στο οχημα ??? εδιξες την αδεια του οχηματος
 

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
Θα ψοφήσει,που θα πάει ο σκατόγερος όμως;
Το 12 είναι η χρονιά του πιστεύω :rockon:
Ολοι μας εχουμε τη χρονια μας.Τον στρατηγο τον θαυμαζω σαν ηγετικη φυσιογνωμια,οι ηγετες μενουν στην ιστορια για παντα.Εγω θα εχω για παντα στη μνημη μου τον Κολοκοτρωνη,τον Μεγα Αλεξανδρο,τον Λεωνιδα,τον Παττακο,τους δυο μεγαλους Παπαδοπουλους(τον Γεωργιο και τον Τασο) και τοσους αλλους μεγαλους ηγετες που περασανε απο τον τοπο μας.
Αν εσυ θελεις να θυμασαι τον παπανδρεου τον μητσοτακη τον καραμανλη και τον παπουλια δικαιομα σου.Πανω απο τους τελευταιους βαζω πολυ πιο ψηλα τον Τσιπρα και την Καννελη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οταν ξηλωσαν τισ πινακιδες ησυον στο οχημα ??? εδιξες την αδεια του οχηματος
ναι.
δεν εχει σημασία λέμε.
είχε λήξει το συμβόλαιο ασφάλισης δε μου είχαν στείλει το καινούριο έφαγα την καμπάνα και μου πήραν πινακίδες.
μετά το πρόστιμο το εσβησαν γιατί πήγαν το συμβόλαιο που είχε ήδη εκδοθεί.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
μη γράφετε ανακρίβειες.
πινακίδες αφαιρούνται απο ολα τα αυτοκίνητα.
εάν εχεις παρκάρει διπλα σε λεωφόρο και σε γράψει πού ξέρει το όργανο οτι είναι Leasing?
δεν εχει σημασία που είναι η αδεια.
ακομα και κλήση με κάμερα πάει στην ετιαρεία και αυτή σου στέλνει το πασαπορτι αφου εσύ εχεις χρεωθεί ως οδηγος του αυτοκινήτου.
οι πινακιδες ανηκουν στον ιδιοκτητη στην εταιρεια Leasing oχι στον οδηγο !!!! ειχες ποτε leasing οχημα??? για μελετησε το
Στο λεω για να μην ξυλωνεις τσαμπα πινακιδες  και ερθει μετα ο ενοικιαστης και σου πει το κατσαβιδι σου μου εγδαρε το προφυλακτηρα
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
οταν ξηλωσαν τισ πινακιδες ησυον στο οχημα ??? εδιξες την αδεια του οχηματος
παρανομο παρκαρισμα.. δεν ειμουν παρον οταν τις εβγαζαν οποτε αυτοι που παραθεσανε στην δικη μου περιπτωση εχουν δικιο στο οτι μπορουν να το κανουν.
Τωρα αν εισαι παρον στον αν μπορουν οι οχι δε ξερω.. αν γνωριζεις κατι πεστο και σε εμας..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.758
Πόντοι
1.686
ναι.
δεν εχει σημασία λέμε.
είχε λήξει το συμβόλαιο ασφάλισης δε μου είχαν στείλει το καινούριο έφαγα την καμπάνα και μου πήραν πινακίδες.
μετά το πρόστιμο το εσβησαν γιατί πήγαν το συμβόλαιο που είχε ήδη εκδοθεί.

Κυπριε ξεχασιαρη ,παλι ξεχασες να ανανεωσεις το συμβολαιο ασφαλισης ?

Η παντοφλα από την Τζύμπρια προκαλει...αμνησια ?!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Γιατι ξεφευγεις από το θεμα που ειναι η ΑΤΙΜΩΡΗΣΙΑ και η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ακομα και των πρωην πολιτικών στην Ελλάδα  ?
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
παρανομο παρκαρισμα.. δεν ειμουν παρον οταν τις εβγαζαν οποτε αυτοι που παραθεσανε στην δικη μου περιπτωση εχουν δικιο στο οτι μπορουν να το κανουν.
Τωρα αν εισαι παρον στον αν μπορουν οι οχι δε ξερω.. αν γνωριζεις κατι πεστο και σε εμας..
Οχι φιλε μου αν σου ξανασυμβει παρε την εταιρεια Leasing πιστεψε με και αν στις πηρανε τις πινακιδες την αλλη μερα πρεπει να τις ειχες πισω  αυτη ειναι η πρακτικη της τροχαιας
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
οι πινακιδες ανηκουν στον ιδιοκτητη στην εταιρεια Leasing oχι στον οδηγο !!!! ειχες ποτε leasing οχημα??? για μελετησε το
Στο λεω για να μην ξυλωνεις τσαμπα πινακιδες  και ερθει μετα ο ενοικιαστης και σου πει το κατσαβιδι σου μου εγδαρε το προφυλακτηρα
επειδη δουλευω σε εταιρια ενοικιασεις στο γκαραζ συνεχως εχουμε αυτοκινητα πελατων χωρις πινακιδες .τα φερνουν εκει και τα παρκαρουν μεχρι να παρουν πινακιδες .μολις παρουν πινακιδες 2-3 μερες ερχονται τις φοραμε και φευγουν.οσο για γρατζουνιες εμεις  δε κοιταμε
 

Επισκέπτης
Ολοι μας εχουμε τη χρονια μας.Τον στρατηγο τον θαυμαζω σαν ηγετικη φυσιογνωμια,οι ηγετες μενουν στην ιστορια για παντα.Εγω θα εχω για παντα στη μνημη μου τον Κολοκοτρωνη,τον Μεγα Αλεξανδρο,τον Λεωνιδα,τον Παττακο,τους δυο μεγαλους Παπαδοπουλους(τον Γεωργιο και τον Τασο) και τοσους αλλους μεγαλους ηγετες που περασανε απο τον τοπο μας.
Αν εσυ θελεις να θυμασαι τον παπανδρεου τον μητσοτακη τον καραμανλη και τον παπουλια δικαιομα σου.Πανω απο τους τελευταιους βαζω πολυ πιο ψηλα τον Τσιπρα και την Καννελη.
Τί ωραία που τα είπες βρε μπαγασάκο,συγκινήθηκα.
Θα το φυλάξω αυτό το ποστ να το αναρτήσω τη μέρα που θα κοιμηθεί για πάντα ο ηγέτης.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
επειδη δουλευω σε εταιρια ενοικιασεις στο γκαραζ συνεχως εχουμε αυτοκινητα πελατων χωρις πινακιδες .τα φερνουν εκει και τα παρκαρουν μεχρι να παρουν πινακιδες .μολις παρουν πινακιδες 2-3 μερες ερχονται τις φοραμε και φευγουν.οσο για γρατζουνιες εμεις  δε κοιταμε
Πρεπει να κοιταει ο ενοικιαστης της εταιρειας leasing στο τελος του μισθωματος αν υπαρχουν βαθουλωματα, γρατζουνιες κλπ κλπ αναλογα με την εταιρεια εχει προστιμο πχ αν χασεις το 2ο κλειδι 150 εur προστιμο στο οχημα της δικης μου κατηγοριας
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οι πινακιδες ανηκουν στον ιδιοκτητη στην εταιρεια Leasing oχι στον οδηγο !!!! ειχες ποτε leasing οχημα??? για μελετησε το
Στο λεω για να μην ξυλωνεις τσαμπα πινακιδες  και ερθει μετα ο ενοικιαστης και σου πει το κατσαβιδι σου μου εγδαρε το προφυλακτηρα
οι πινακίδες αφορούν στο αδίκημα που διέπραξε ο οδηγός.
απο τη στιγμή που δεν ειναι νοικιασμένο αλλά λονγκ τερμ λιζινγκ εσύ είσαι υπεύθυνος.
στα νοικιάρικα ημερών η εταιρεία απλα τα παίρνει πισω. οχι εσύ. και οιχ στα λιζινγκ μεγάλης διάρκειας.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
οι πινακίδες αφορούν στο αδίκημα που διέπραξε ο οδηγός.
απο τη στιγμή που δεν ειναι νοικιασμένο αλλά λονγκ τερμ λιζινγκ εσύ είσαι υπεύθυνος.
στα νοικιάρικα ημερών η εταιρεία απλα τα παίρνει πισω. οχι εσύ. και οιχ στα λιζινγκ μεγάλης διάρκειας.

Εισαι σιγουορος??? για μελετησε το τελος παντων δεν ειμαι εδω για αντιπαραθεσεις. Με βασει αυτα που γραφεις "οι πινακίδες αφορούν στο αδίκημα που διέπραξε ο οδηγός" ε τοτε επειδη εχω και ενα αλλο αυτοκινητο δικο μου οχι leasing να μην το δινω σε κανενα.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
οι πινακίδες αφορούν στο αδίκημα που διέπραξε ο οδηγός.
απο τη στιγμή που δεν ειναι νοικιασμένο αλλά λονγκ τερμ λιζινγκ εσύ είσαι υπεύθυνος.
στα νοικιάρικα ημερών η εταιρεία απλα τα παίρνει πισω. οχι εσύ. και οιχ στα λιζινγκ μεγάλης διάρκειας.
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ  ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ LEASING AYTOKINHTO  (ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tα αγγλικα σου φιλε ειναι απιστευτα σε κοβω να εχεις παρεις μετεκπαιδευση στο L.A. συγνωμη στο λος αντσελες ηθελα να γραψω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.732
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Έχετε τρελαθεί ρε παιδιά,μιλάτε για τον Κίμωνα τον Κουλούρη,τον(πρώην αλλά παντοτινό) υπουργό της καρδιάς μας :uglystupid: :think: :rockon: :rockon:.Ιεροσυλία και μόνο που τον σταμάτησαν :jerking: :jerking:.Να ανακαλέσετε όλοι και να του ζητήσετε συγνώμη όπως έκαναν όλοι οι ανώτεροι και ανώτατοι εκεί στη Γ.Α.Δ.Α :grin: :grin:.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Βασικά δεν τον αναγνώρισαν γιατί ήταν ντυμένος γυναίκα. Περούκα, βάψιμο, γυναικεία ρούχα, τα πάντα. Στα κανάλια που βγήκε για εξηγήσεις για το περιστατικό έχει μείνει το eye liner αν το παρατηρήσετε. Ξέχασε να το βγάλει ο βλαξ.  :dunno:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Βασικά δεν τον αναγνώρισαν γιατί ήταν ντυμένος γυναίκα. Περούκα, βάψιμο, γυναικεία ρούχα, τα πάντα. Στα κανάλια που βγήκε για εξηγήσεις για το περιστατικό έχει μείνει το eye liner αν το παρατηρήσετε. Ξέχασε να το βγάλει ο βλαξ.  :dunno:
το επομενο σταδιο ειναι να δουμε κανα θρεντ:τρανς κιμωνας τι παιζει?
:2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Κίμων Trans.  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom