Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Με πιο δικαίωμα ανεβάζεις τα προφίλ της?δύο συναντήσεις μαζί της και στις δύο Κυρία με Κ κεφαλαίο,τσιμπάτε στον κάθε ηλίθιο που δεν την έχει δει,ότι καλύτερο στο αυταρχικό,θα σου κάνω αναφορά επειδή ανέβασες τα προφίλ της
Να του κάνειε μήνυση και να τον πας και στα Ευρωπαικά Δικαστήρια. Ψιτ λιγο κράτει με τα ληγμένα. Το facebook δεν ειναι κρυφό , δεν ανεβασε ουτε το το ΑΦΜ της ουτε την ταυτότητα της . Σοβαρέψου
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Με πιο δικαίωμα ανεβάζεις τα προφίλ της?δύο συναντήσεις μαζί της και στις δύο Κυρία με Κ κεφαλαίο,τσιμπάτε στον κάθε ηλίθιο που δεν την έχει δει,ότι καλύτερο στο αυταρχικό,θα σου κάνω αναφορά επειδή ανέβασες τα προφίλ της
Ρε φίλε, αν γκουγκλάρεις Domina Erica στο βγάζει το προφίλ της. Το έχει μέσα στην παρένθεση δίπλα στο όνομά της. Δεν είναι κρυφό.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Μπάτσες να φάει η έρικα? δεν την ξέρεις πήγαινε να σου γαμήσει και το μυαλό και το σώμα
πούτσα και ξύλο θα φας και εγώ να γαμήσω πήγα και έφυγα γαμημένος αλλά κάποια φορά θα γαμήσω και εγώ
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Να του κάνειε μήνυση και να τον πας και στα Ευρωπαικά Δικαστήρια. Ψιτ λιγο κράτει με τα ληγμένα. Το facebook δεν ειναι κρυφό , δεν ανεβασε ουτε το το ΑΦΜ της ουτε την ταυτότητα της . Σοβαρέψου
Είναι παράνομο man, αμφιβάλλω αν την έχεις δει ,φάσκεις και αντιφάσκεις διάβασε τι έχεις γράψει την μία την αποθεώνεις και την άλλη γράφεις άλλα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Με πιο δικαίωμα ανεβάζεις τα προφίλ της?δύο συναντήσεις μαζί της και στις δύο Κυρία με Κ κεφαλαίο,τσιμπάτε στον κάθε ηλίθιο που δεν την έχει δει,ότι καλύτερο στο αυταρχικό,θα σου κάνω αναφορά επειδή ανέβασες τα προφίλ της
Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις αναφορά ,γούσταρε και τα ανέβασε ότι είναι παράνομο είναι αλλά όχι και αναφορά
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Να του κάνειε μήνυση και να τον πας και στα Ευρωπαικά Δικαστήρια. Ψιτ λιγο κράτει με τα ληγμένα. Το facebook δεν ειναι κρυφό , δεν ανεβασε ουτε το το ΑΦΜ της ουτε την ταυτότητα της . Σοβαρέψου
Έχει τα αρχίδια και βάζει το πραγματικό της όνομα οπότε είναι σαν ταυτότητα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ευχαριστώ,είμαι νέο μέλος στο forum διαβάζω ότι γράφετε και έχω δει πέντε αφέντρες μέχρι τώρα, θα ήθελα να την δω αλλά συνήθως έχει κλειστό το τηλέφωνο της,θα στείλω μήνυμα στα προφίλ της

Ευχαριστώ,είμαι νέο μέλος στο forum διαβάζω ότι γράφετε και έχω δει πέντε αφέντρες μέχρι τώρα, θα ήθελα να την δω αλλά συνήθως έχει κλειστό το τηλέφωνο της,θα στείλω μήνυμα στα προφίλ της
Πήγαινε με 1000 man
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο και μετά με ποδοπάτησε μου έκανε trambling ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ,τα έχω ξαναγράψει συν τον έλεγχο οργασμού και το ανάποδο facesitting
Με την έρικα που με έντυσε και με έκανε cross για roly play ,δύο φιλενάδες λεσβίες,το καλύτερο role play για εμένα έχω κάνει τα καλύτερα σεσσιον,το έχω γράψει στο pegging k στα role play η καλύτερη,κάνει τα πάντα γι αυτό είναι κορυφή
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Είναι παράνομο man, αμφιβάλλω αν την έχεις δει ,φάσκεις και αντιφάσκεις διάβασε τι έχεις γράψει την μία την αποθεώνεις και την άλλη γράφεις άλλα
Σε εμένα εναφέρεσαι ; Και αν ναι τι ακριβως εννοεις γιατι δεν πολυκαταλαβαινω αν θες γινε λιγο πιο αναλυτικος . Αν οχι συναντησει ή οχι τν Ερικα ;
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σε εμένα εναφέρεσαι ; Και αν ναι τι ακριβως εννοεις γιατι δεν πολυκαταλαβαινω αν θες γινε λιγο πιο αναλυτικος . Αν οχι συναντησει ή οχι τν Ερικα ;
ναι σε εσένα αναφέρομε ξεχνάς και τι έχεις γράψει? εγώ την έχω συναντήσει πολλές φορές και έχω γράψει τα καλύτερα ,δεν πάω πλέον συχνά επειδή δεν κάνει sex,αλλά θα ξαναπάω και sex θα κάνω
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
ναι σε εσένα αναφέρομε ξεχνάς και τι έχεις γράψει? εγώ την έχω συναντήσει πολλές φορές και έχω γράψει τα καλύτερα ,δεν πάω πλέον συχνά επειδή δεν κάνει sex,αλλά θα ξαναπάω και sex θα κάνω

Καλημέρα, μια σημείωση. Η εμμονή σου στο να κανεις σεξ με την κυρία έχει φτάσει στα όρια της ψύχωσης. Με ένα παλικάρι μόνο είχε κάνει σεξ κάποτε για μερικά δευτερόλεπτα, και αυτό το παλικάρι είναι νέο, πράσινο, όμορφο και έξυπνο. Δεν έχεις καμία ελπίδα, προχώρα παρακάτω.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλημέρα, μια σημείωση. Η εμμονή σου στο να κανεις σεξ με την κυρία έχει φτάσει στα όρια της ψύχωσης. Με ένα παλικάρι μόνο είχε κάνει σεξ κάποτε για μερικά δευτερόλεπτα, και αυτό το παλικάρι είναι νέο, πράσινο, όμορφο και έξυπνο. Δεν έχεις καμία ελπίδα, προχώρα παρακάτω.
με τον ψυχάκια αποκλείετε να έκανε ,δεν ήξερε τι έγραφε αυτός, το παλικάρι εσύ που ξέρεις ότι είναι νέος ,όμορφος και έξυπνος τον έχεις δει? η είσαι ο ίδιος η σε γάμησε το παλικάρι ,τα πάντα είναι τα λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom