Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλημέρα, μια σημείωση. Η εμμονή σου στο να κανεις σεξ με την κυρία έχει φτάσει στα όρια της ψύχωσης. Με ένα παλικάρι μόνο είχε κάνει σεξ κάποτε για μερικά δευτερόλεπτα, και αυτό το παλικάρι είναι νέο, πράσινο, όμορφο και έξυπνο. Δεν έχεις καμία ελπίδα, προχώρα παρακάτω.
sex για δευτερόλεπτα? πολύ γέλιο
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλημέρα, μια σημείωση. Η εμμονή σου στο να κανεις σεξ με την κυρία έχει φτάσει στα όρια της ψύχωσης. Με ένα παλικάρι μόνο είχε κάνει σεξ κάποτε για μερικά δευτερόλεπτα, και αυτό το παλικάρι είναι νέο, πράσινο, όμορφο και έξυπνο. Δεν έχεις καμία ελπίδα, προχώρα παρα

Καλημέρα, μια σημείωση. Η εμμονή σου στο να κανεις σεξ με την κυρία έχει φτάσει στα όρια της ψύχωσης. Με ένα παλικάρι μόνο είχε κάνει σεξ κάποτε για μερικά δευτερόλεπτα, και αυτό το παλικάρι είναι νέο, πράσινο, όμορφο και έξυπνο. Δεν έχεις καμία ελπίδα, προχώρα παρακάτω.
ο ίδιος είσαι με νέο προφίλ, παλικάρι όμορφο και έξυπνο και πράσινο, έγινες μέλος στις 4 Νοεμβρίου ,από Θεσσαλονίκη όπως ο ψυχάκιας
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Να του κάνειε μήνυση και να τον πας και στα Ευρωπαικά Δικαστήρια. Ψιτ λιγο κράτει με τα ληγμένα. Το facebook δεν ειναι κρυφό , δεν ανεβασε ουτε το το ΑΦΜ της ουτε την ταυτότητα της . Σοβαρέψου
Σοβαρέψου εσύ,απαγορεύεται και βάση νόμου,πίσω από την ανωνυμία κρύβεσαι και εσύ βάλε το όνομα σου και να βάλει ο οποιοσδήποτε το προφίλ σου εδώ και μετά μίλα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Με πιο δικαίωμα ανεβάζεις τα προφίλ της?δύο συναντήσεις μαζί της και στις δύο Κυρία με Κ κεφαλαίο,τσιμπάτε στον κάθε ηλίθιο που δεν την έχει δει,ότι καλύτερο στο αυταρχικό,θα σου κάνω αναφορά επειδή ανέβασες τα προφίλ της
αντε γεια τωρα γατακο, παει το αποθηκευσαμε και ορμηξαμε 50 γαμιαδες.
καραγκιοζη εχει 6Κ φολλοουερς και συ νομιζεις οτι εισαι ξεχωριστος επειδη σε στραπονιαζει με αγαπη
ουστ χφτου
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Σοβαρέψου εσύ,απαγορεύεται και βάση νόμου,πίσω από την ανωνυμία κρύβεσαι και εσύ βάλε το όνομα σου και να βάλει ο οποιοσδήποτε το προφίλ σου εδώ και μετά μίλα
δημοσιο προφιλ ειναι τυπε, οποιος γουσταρει το ποσταρει οπου γουσταρει, δεν ειναι ουτε ιδιωτικο προφιλ ουτε κρυφο ουτε επισημο εγγραφο ουτε τιποτα.
Ακου απαγορευεται βαση νομου :2funny:

Δηλαδη ολα τα νηματα εδω μεσα εχουν παρανομα λινκ απο τα ινστα και τα ονλυφανς γυναικων; :2funny: Τι παλικαρια ειστε σεις ρε μαλακες, iq μπανανας
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Σοβαρέψου εσύ,απαγορεύεται και βάση νόμου,πίσω από την ανωνυμία κρύβεσαι και εσύ βάλε το όνομα σου και να βάλει ο οποιοσδήποτε το προφίλ σου εδώ και μετά μίλα
Επειδή τα ξέρεις καλύτερα γράψε ποιος νόμος ειναι αυτός για να ξερουμε να φυλαγομαστε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
ναι σε εσένα αναφέρομε ξεχνάς και τι έχεις γράψει? εγώ την έχω συναντήσει πολλές φορές και έχω γράψει τα καλύτερα ,δεν πάω πλέον συχνά επειδή δεν κάνει sex,αλλά θα ξαναπάω και sex θα κάνω
Ναι Ray περνάνε τα χρόνια και ξεχνάω θυμησε μου αν θελεις αλλα να σιυ θυμησω και εγω κάτι. Εγω μπαινω εδω περνάω την ωρα μου και γραφω και σχολιάζω πράγματα που εχω ζήσει. Αν σε στεναχωρει που δεν ανηκω στην ομάδα που ανηκεις εσυ που παρακολουθειτε και κανετε αρχειο τι λεει το καθε προφιλ ξεπέρασε το. Επίσης δεν ειμαι εδω για να λιβανιζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ το φορουμ οτι η καλυτερη Αφεντρα των Βαλκανιων ειναι η Ερικα αυτό ειναι δουλεια δικη σου και της ομάδας σου. Μολις γαμησεις και καμια άλλη περα απο Θεανω και Σεσίλια μην ξεχασεις να μας το πεις ειμαστρ μεσα στην αγωνια
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ναι Ray περνάνε τα χρόνια και ξεχνάω θυμησε μου αν θελεις αλλα να σιυ θυμησω και εγω κάτι. Εγω μπαινω εδω περνάω την ωρα μου και γραφω και σχολιάζω πράγματα που εχω ζήσει. Αν σε στεναχωρει που δεν ανηκω στην ομάδα που ανηκεις εσυ που παρακολουθειτε και κανετε αρχειο τι λεει το καθε προφιλ ξεπέρασε το. Επίσης δεν ειμαι εδω για να λιβανιζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ το φορουμ οτι η καλυτερη Αφεντρα των Βαλκανιων ειναι η Ερικα αυτό ειναι δουλεια δικη σου και της ομάδας σου. Μολις γαμησεις και καμια άλλη περα απο Θεανω και Σεσίλια μην ξεχασεις να μας το πεις ειμαστρ μεσα στην αγωνια
πολύ κόμπλεξ βγάζεις όλες γαμιούνται αν πέσουν τα φράγκα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
πολύ κόμπλεξ βγάζεις όλες γαμιούνται αν πέσουν τα φράγκα
Η έρικα είναι ο καλύτερος γαμιάς τώρα αν γαμιέται η όχι δεν ξέρω και το καραγουστάρει ιδίως το fisting
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Η έρικα είναι ο καλύτερος γαμιάς τώρα αν γαμιέται η όχι δεν ξέρω και το καραγουστάρει ιδίως το fisting

Η έρικα είναι χαμαιλέων δεν μασάει πουθενά,milfara και μουνάρα ,προτιμά τα σκληρά αλλά επειδή είναι άκρως εγκεφαλική εγώ αφέθηκα μαζί της και με έπαιξε όπως εκείνη ήθελε,το μόνο μείον ότι δεν κάνει sex αλλά μου κάνει άλλα κόλπα και ο πούτσος μου γίνεται πέτρα.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ναι Ray περνάνε τα χρόνια και ξεχνάω θυμησε μου αν θελεις αλλα να σιυ θυμησω και εγω κάτι. Εγω μπαινω εδω περνάω την ωρα μου και γραφω και σχολιάζω πράγματα που εχω ζήσει. Αν σε στεναχωρει που δεν ανηκω στην ομάδα που ανηκεις εσυ που παρακολουθειτε και κανετε αρχειο τι λεει το καθε προφιλ ξεπέρασε το. Επίσης δεν ειμαι εδω για να λιβανιζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ το φορουμ οτι η καλυτερη Αφεντρα των Βαλκανιων ειναι η Ερικα αυτό ειναι δουλεια δικη σου και της ομάδας σου. Μολις γαμησεις και καμια άλλη περα απο Θεανω και Σεσίλια μην ξεχασεις να μας το πεις ειμαστρ μεσα στην αγωνια
Για πάρτη μου είναι η καλύτερη από όσες έχω συναντήσει όταν γαμήσω και την έρικα βεβαίως θα το γράψω
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Για πάρτη μου είναι η καλύτερη από όσες έχω συναντήσει όταν γαμήσω και την έρικα βεβαίως θα το γράψω

Κορυφή στο strap και στα mind games ,κάνει και medical ,ακούραστη την ξαναεπισκέφτηκα ,sounding και cbt δεμένος,η τύπισσα δεν παίζεται αλλά δεν γαμιέται
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Για πάρτη μου είναι η καλύτερη από όσες έχω συναντήσει όταν γαμήσω και την έρικα βεβαίως θα το γράψ

Για πάρτη μου είναι η καλύτερη από όσες έχω συναντήσει όταν γαμήσω και την έρικα βεβαίως θα το γράψω
Σιγά μην στραβώσει η ψωλή σου,η έρικα έχει χρόνια πορείας στο bdsm, έχει κάνει γάμο πριν χρόνια με υποτακτικό είναι original Αφέντρα και όχι ντεμέκ οπότε ψάξου αλλού για γαμήσι
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Με πιο δικαίωμα ανεβάζεις τα προφίλ της?δύο συναντήσεις μαζί της και στις δύο Κυρία με Κ κεφαλαίο,τσιμπάτε στον κάθε ηλίθιο που δεν την έχει δει,ότι καλύτερο στο αυταρχικό,θα σου κάνω αναφορά επειδή ανέβασες τα προφίλ της
Τα προφίλ της είναι δημόσια οπότε δεν είναι παράνομο
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
Ε ναι αν η αφέντρα δεν έχει διεστραμμένο μυαλό τι να της κάνεις?
Η Ericca αξίζει και όχι μόνο για strap και ποδολαγνεία, cbt,tease and denial και γενικά στα mind games ,από εκεί πιστεύω ξεκινούν όλα ,από το μυαλό όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους.Με έχει εκπαιδεύσει και θέλω να πιστεύω ότι είμαι ένας από τους καλύτερους υποτακτικούς της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom