Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες,έστειλα μήνυμα στο προφίλ της και μου απάντησε μιλήσαμε και στο τηλέφωνο και ήταν αρκετά κατατοπιστική,μεθαύριο έχουμε κλείσει σεσσιόν
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες,έστειλα μήνυμα στο προφίλ της και μου απάντησε μιλήσαμε και στο τηλέφωνο και ήταν αρκετά κατατοπιστική,μεθαύριο έχουμε κλείσει σεσσιόν
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
638
Like
1.138
Πόντοι
206
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Θεός
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Την περιμένουνε να ξαναέρθει Θεσσαλονίκη που κάνει πάταγο όταν έρχεται, εγώ από λάιτ ξεκίνησα αλλά με έμαθε και με καθοδήγησε και σε πιο σκληρά πάντα με λέξεις ασφαλείας συν ότι είναι πεντακάθαρη,,cbt και στρaπόναρισμα μου έκανε ταυτόχρονα, με έκανε και sissy και κάναμε και role play,spanking ,πέρασα super, έφαγα και τις σφαλιάρες μου όσο της έγλειφα τα πόδια, στο τέλος γεύτηκα και την σαμπάνια της στο σώμα μου και στο στόμα μου ,η καλύτερη Αφέντρα που έχει έρθει Θεσσαλονίκη με αυτοκίνητο και φέρνει μαζί της 4 βαλίτσες με εξοπλισμό ,respect
 
Τελευταία τροποποίηση:

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
καταπληκτικό
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Η έρικα είναι ο καλύτερος γαμιάς τώρα αν γαμιέται η όχι δεν ξέρω και το καραγουστάρει ιδίως το fisting
και όχι μόνο,Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο και μετά με ποδοπάτησε μου έκανε trambling ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ,τα έχω ξαναγράψει συν τον έλεγχο οργασμού και το ανάποδο facesitting και δεν κάνει sex μόνο αυταρχικό
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • 31398184_1902426086715872_7466268793308999656_n.jpg
    31398184_1902426086715872_7466268793308999656_n.jpg
    67,2 KB · Εμφανίσεις: 142

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Πολύ ωραίο post
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
'Εχει τέλειο κορμί Mike
Δεν είναι αδύνατη ,κανονική είναι στα κιλά της, Η Έρικα είναι πολυβόλο, η κορυφαία Αφέντρα για εμένα, η καλύτερη στο pegging και στα role play, χωρίς ταμπού, καθαρή, έχω κάνει μαζί της διάφορα σενάρια, σαν φιλενάδες λεσβίες που με είχε ντύσει και παίξαμε ήταν το καλύτερο επειδή είχα επαφή μαζί της να μου γλύφει και να μου δαγκώνει τις θηλές μου και να με βάζει ανάμεσα στα βυζιά της να τα γλύφω και να μου κάνει έλεγχο αναπνοής αλλά και σαν αστυνόμος που μου έκανε ανάκριση και έπρεπε να της κάνω όλα τα βίτσια για να μην με χώσει μέσα στην λαιμητόμο μέσα ήταν εξίσου καλό αφού τελικά με έβαλε και μου έκανε φίστινγκ, αλλά και σαν νοσοκόμα ντυμένη που μου έκανε μασάζ προστάτη ήταν εξαιρετικό πολύ καύλα . Αν και δεν είμαι ποδολάγνος ακόμη και εκεί δίνει ρέστα, με το κολάρο μου και να με μπουκώνει με τις πατούσες της, αν δεν είχα σάλιο έτρωγα τις σφαλιάρες μου και φτύσιμο στο στόμα μου ,το αγαπημένο της είναι το στράπ ,στα τέσσερα να μου τον χώνει και να μου χτυπάει τα κωλομέρια ,όσο με έπαιρνε μου μιλούσε πρόστυχα και καύλωνα ακόμα περισσότερο:rockon:
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Την περιμένουμε Σαλλόνικα την ερίκα, μπεσαλού γυναίκα,πεντακάθαρη και καλός άνθρωπος
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
και όχι μόνο,Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο και μετά με ποδοπάτησε μου έκανε trambling ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ,τα έχω ξαναγράψει συν τον έλεγχο οργασμού και το ανάποδο facesitting και δεν κάνει sex μόνο αυταρχικό
Με στράπαρε καταπληκτικά και δεν με άφηνε να τελειώσω μόνο όταν πει εκείνη χύνω με τυραννά αλλά μου αρέσει
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Με στράπαρε καταπληκτικά και δεν με άφηνε να τελειώσω μόνο όταν πει εκείνη χύνω με τυραννά αλλά μου αρέσει
Είναι σκληρή και διεστραμμένη αλλά σωστό άτομο,από την έρικα γνώρισα την irina έκαναν διπλά πριν χρόνια μαζί,η irina ήταν και η μεγάλη μου καψούρα,κάναμε σχέση για χρόνια
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολο να βρεις,με στράπαρε δύο ώρες και έχυνε,στα mind games και στα role play η καλύτερη
Δεν υπάρχει σύγκριση με την έρικα, είναι η καλύτερη συν ότι είναι έχεμυθη και πεντακάθαρη
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Είναι σκληρή και διεστραμμένη αλλά σωστό άτομο,από την έρικα γνώρισα την irina έκαναν διπλά πριν χρόνια μαζί,η irina ήταν και η μεγάλη μου καψούρα,κάναμε σχέση για χρόνια
Τι απέγινε αυτή η ψυχή η irina? Καλό παιδί, όμορφη, πεντακάθαρη και καλλιεργημένη. Βέβαια αφέντρα δεν ήταν, αλλά αυτό δεν έχει και τόση σημασία.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Τι απέγινε αυτή η ψυχή η irina? Καλό παιδί, όμορφη, πεντακάθαρη και καλλιεργημένη. Βέβαια αφέντρα δεν ήταν, αλλά αυτό δεν έχει και τόση σημασία.
Σταμάτησε ,γιατί δεν ήταν αφέντρα?επειδή δεν ήταν τόσο σκληρή όσο η έρικα? ήταν Kinky ,εδώ έχει βγει η κάθε άσχετη και δηλώνει αφέντρα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Σταμάτησε ,γιατί δεν ήταν αφέντρα?επειδή δεν ήταν τόσο σκληρή όσο η έρικα? ήταν Kinky ,εδώ έχει βγει η κάθε άσχετη και δηλώνει αφέντρα
Φίλε την είχα γνωρίσει πριν απο πολλά χρόνια βέβαια και μου ήταν εξαιρετικά συμπαθής. Μπορούσε άνετα να συζητήσει για πχ ρώσσικη λογοτεχνία και η ώρα να περάσει έτσι με την κουβέντα και μόνο. Η αίσθηση μου ήταν ότι δεν μπορούσε να δώσει πόνο γιατί λυπόταν τον άλλο, εν αντιθέσει με την Έρρικα που έχει γεννηθεί για να δίνει πόνο. Σε κάθε περίπτωση, εύχομαι να είναι καλά, όπου κι αν βρίσκεται..
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Φίλε την είχα γνωρίσει πριν απο πολλά χρόνια βέβαια και μου ήταν εξαιρετικά συμπαθής. Μπορούσε άνετα να συζητήσει για πχ ρώσσικη λογοτεχνία και η ώρα να περάσει έτσι με την κουβέντα και μόνο. Η αίσθηση μου ήταν ότι δεν μπορούσε να δώσει πόνο γιατί λυπόταν τον άλλο, εν αντιθέσει με την Έρρικα που έχει γεννηθεί για να δίνει πόνο. Σε κάθε περίπτωση, εύχομαι να είναι καλά, όπου κι αν βρίσκεται..
H irina έκανε πολλά περισσότερα από αυτά που κάνουν άλλες,δεν έκανε medical και άλλα extreme που κάνει η έρικα πάντως ήταν το καλύτερο δίδυμο,η irina ήταν σφουγγάρι μάθαινε τα πάντα,η έρικα είναι αυτοδίδακτη old high school Αφέντρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom