Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
Συμφωνώ μαζί της έχω κάνει το καλύτερο session,είναι βιτζιόζα και πεντακάθαρη
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
Από πιτσιρίκα στο αυταρχικό,την είχα δει πριν χρόνια και θέλω να την ξαναδώ,δεν βάζει μόνο χέρι στον κώλο ,πριν χρόνια έβαζε και το πόδι της
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Η πρώτη μου ανάρτηση ήταν αυτή. Από τότε έχω ξαναγράψει ,της αρέσει πολύ το στράπ, να είσαι ειλικρινής μαζί της.
Έκανα session μαζί της χθες το βράδυ, καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.

Μία κατηγορία μόνη της είναι η έρικα, μόνη της παίζει μπάλα.Το Σάββατο βράδυ που την είδα έδωσε και τα ρέστα της.Έξω στην αριστερή βεράντα έγινε το session και είχε και πανσέληνο, κάθησε για αρχή σε μία μπαμπού πολυθρόνα, έγλυφα πόδια,μετά ποδοπάτημα ,έχει φοβερή ισορροπία με το ένα πόδι στο στόμα και το άλλο πάνω μου,στράπ στο σκυλόσπιτο μέσα εγώ ,τι να πρωτοπεριγράψω ,δεν περιγράφονται με λόγια, σας το συνιστώ session στην βεράντα,διαφορετική εμπειρία.
Στην βεράντα που γράφεις θεωρείται δημόσιο session
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Αυτοι που είδαν ταυτότητα τι ήταν ασφαλίτες και την πήραν για προσαγωγή ; Το σανο με μέτρο. Η ιδια λεει ότι εχει πανω απο 20 χρονια στο χωρο 35-20 =15 . Σοβαρευτείτε
Την ξαναείδα προχτές,περιπτωσάρα η γυναίκα, όλα τα λεφτά για δύο μάτια δολοφονικά που λέει και η Βίσση,γαμώ τα άτομα είναι,με παίζει για πλάκα όπως εκείνη θέλει,στα συν ότι είναι πολύ καθαρή έχει γαμώ τα δέρματα και ο χώρος πεντακάθαρος
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Στην βεράντα που γράφεις θεωρείται δημόσιο session

πω πω καταπληκτικό αλλά δεν θα το τολμούσα
Με την έρικα θα το κάνεις και εμένα με έβγαλε έξω της φιλούσα τα πόδια μετά με πήρε στα τέσσερα και ήταν γαμώ τις φάσεις
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλημέρα,μετά απο καιρο επισκεφτηκα την Erika και περασα καταπληκτικα μαζι της. Μου αρεσουν τα σκληρα στο Bdsm και θεωρω οτι ειναι η μονη που με ικανοποιησε σε αυτα που μου αρέσουν.Ειναι Παρα πολύ Όμορφη Αφεντρα και Καταπληκτική σε ολα.Περα σα καταπληκτικα και ανυπομω νω να ξαναπαω.Κ αλο Μηνα και Καλα να ειστε
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Το καλύτερο fisting που έχω κάνει και τρελό στραπόναρισμα, στο λεκτικό έπαθα πλάκα, σε άλλη διάσταση με πήγε, πριν το fisting της είχα πει ότι θέλω και να της γλυψω τα κωλομέρια, πρώτα με γάμησε και μετά έχωσε την μούρη μου στα κωλομέρια της
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο και μετά με ποδοπάτησε μου έκανε trambling ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ,τα έχω ξαναγράψει συν τον έλεγχο οργασμού και το ανάποδο facesitting
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Είναι φοβερή,μου έσκισε τον κώλο,δεν είχα ξανακάνει την εμπειρία να μου κάνουν fisting και ταυτόχρονα να μου πιάνει τα αρχίδια να τα ψιλοδαγκώνει να τα πιέζει και να φτύνει και παράλληλα να παίζει και τον πούτσο μου,εξτασιακή κατάσταση,φοβερή εμπειρία
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Είναι φοβερή,μου έσκισε τον κώλο,δεν είχα ξανακάνει την εμπειρία να μου κάνουν fisting και ταυτόχρονα να μου πιάνει τα αρχίδια να τα ψιλοδαγκώνει να τα πιέζει και να φτύνει και παράλληλα να παίζει και τον πούτσο μου,εξτασιακή κατάσταση,φοβερή εμπειρία
Την επόμενη που θα πας κάνε και μασάζ προστάτη
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
34
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Καμία τελευταία εμπειρια με την εν λόγω κοπέλα;;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καμία τελευταία εμπειρια με την εν λόγω κοπέλα;;
Την είχα δει μόνο μέσω κάμερας λόγω covid ,έκανα session μαζί της πριν λίγες μέρες,ισχύει ότι είναι τζιμάνι και μουνάρα, αν και ποδολάγνος μου κάναμε και στράπ ,αξίζει τελικά και της είχα σούρει αρκετά επειδή πήγαινε ταξίδια στην επαρχεία, έφαγα και τα χαστούκια μου επειδή δεν της έγλυφα καλά τα πόδια,έτσι μου είπε και όταν δεν είχα αρκετό σάλιο με έφτυνε στο στόμα ,να επισημάνω ότι είναι πολύ καθαρή, ο χώρος καθαρός και η ίδια θα ξαναπάω σίγουρα
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη,μακάρι να ξαναέρθει σύντομα Θεσσαλονίκη, είναι εξαιρετική γυναίκα ,και καταπληκτική Αφέντρα , εγώ από λάιτ ξεκίνησα αλλά με έμαθε και με καθοδήγησε και σε πιο σκληρά πάντα με λέξεις ασφαλείας συν ότι είναι πεντακάθαρη,,cbt και στραποναρισμα μου έκανε ταυτόχρονα,με έκανε και sissy και κάναμε και role play,spanking ,πέρασα super, έφαγα και τις σφαλιάρες μου όσο της έγλειφα τα πόδια,στο τέλος γευτηκα και την σαμπάνια της στο σώμα μου και στο στόμα μου
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
Το έχω γράψει και θα το ξαναγράψω,κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία:rockon:,δεν την αλλάζω με καμία άλλη
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Την είχα δει μόνο μέσω κάμερας λόγω covid ,έκανα session μαζί της πριν λίγες μέρες,ισχύει ότι είναι τζιμάνι και μουνάρα, αν και ποδολάγνος μου κάναμε και στράπ ,αξίζει τελικά και της είχα σούρει αρκετά επειδή πήγαινε ταξίδια στην επαρχεία, έφαγα και τα χαστούκια μου επειδή δεν της έγλυφα καλά τα πόδια,έτσι μου είπε και όταν δεν είχα αρκετό σάλιο με έφτυνε στο στόμα ,να επισημάνω ότι είναι πολύ καθαρή, ο χώρος καθαρός και η ίδια θα ξαναπάω σίγουρα
Είναι κορυφή η γυναίκα και επειδή παίζει μπάλα μόνη της γράφουν μαλακίες ,οι περισσότερες βαριούνται και στην μία ώρα τον πούλο πήρες στην έρικα δεν υπάρχει αυτό ,δύσκολες εποχές για 100 ευρώ σε μία ώρα ,πολλές θα χτυπάνε μύγες,αν αφιέρωναν έστω και 20 λεπτά παραπάνω τι θα πάθαιναν?υπέρ τους θα ήταν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Το καλύτερο fisting που έχω κάνει και τρελό στραπόναρισμα, στο λεκτικό έπαθα πλάκα, σε άλλη διάσταση με πήγε, πριν το fisting της είχα πει ότι θέλω και να της γλυψω τα κωλομέρια, πρώτα με γάμησε και μετά έχωσε την μούρη μου στα κωλομέρια της
Συμφωνώ και επαυξάνω
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
Χαμαιλέων είναι τα πάντα όλα αλλά δεν κάνει sexaki αν έκανε και sex θα πήγαινα πιο συχνά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom