Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
3
Like
3.238
Πόντοι
736
Όλη της η ζωή είναι το αυταρχικό, μέχρι και γάμο έχει κάνει με υποτακτικο όταν ήταν πιτσιρίκα, όταν την γνώρισα ήταν αγρίμι δεν άφηνε facesitting κοινώς γλυφομουνι τώρα διαβάζω ότι το κάνει και αφήνει να της κάνεις και γλυφοκώλι
οχι σε ολους εκεινη επιλεγει τι θα κανει και με ποιον.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
η ερικα δεν χρειαζεται να εχει τρολλακια οπως τα αναφερεις ουτε εχει βαλει τον οποιοδηποτε να γραψει για αυτην για τον απλο λογο οτι απλα δεν την ενδιαφερει οποιος την εχει γνωρισει απο κοντα και οχι απλα να κανει σεσσιον μαζι της καταλαβαινει τι εννοω. η συγκεκριμενη γυναικα ειναι απλα αδιαφορη για το τι γραφουμε εδω και ποιος το γραφει εχει τοσο μεγαλο πελατολογιο οπου κλεινει τα ραντεβου της πεμπτης και της παρασκευης απο τη δευτερα. και προφανως δεν αποσκοπει σε νεους πελατες διοτι εχει τοσους πολλους παλιους που πηγαινουν σε αυτη χρονια τωρα που δεν προλαβαινει να δει καινουργιους
Αυτη ειναι η δικη σου αποψη. Επιμένω λοιπόν και λεω ότι τρολάκια ειτε αυτόκλητα που γράφουν απο μονα τους γιατι θεωρουν οτι ετσι ευχαριστουν την Ερικα ή την καθε Ερικα εχουν ολες. Επίσης έχουν ολες και καποιους δικους τους που θα γράψουν κατ εντολήν. Επιμένω επίσης ότι η Ερικα δεν κρυβεται πίσω απο προφιλ καποιες άλλες ναι κρυβονται , τα διαχειριζονται μονες τους. Η Ερικα δεν κανει κατι τετοιο
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Μόνο στην βεράντα της? στο εξοχικό της με έντυναν γυναίκα μαζί με την ρωσίδα και βγαίναμε και οι τρεις έξω φόρα παρτίδα καλοκαίρι ,σε club πήγαμε και πριν πάμε σπίτι της γαμήσι στην παραλία με έπαιρναν και οι δύο,δεν μασάει λέμε πουθενά
βρε μαλάκα y13 τι γελάς ?το έχεις κάνει ποτέ δημόσια?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
οχι σε ολους εκεινη επιλεγει τι θα κανει και με ποιον.
Το ξέρω αλλά έγραψα από αυτά που διαβάζω,πριν χρόνια δεν άφηνε ,τώρα μπορεί να αφήνει δεν ξέρω θα την ξαναδώ μετά από χρόνια και θα γράψω
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Μόνο στην βεράντα της? στο εξοχικό της με έντυναν γυναίκα μαζί με την ρωσίδα και βγαίναμε και οι τρεις έξω φόρα παρτίδα καλοκαίρι ,σε club πήγαμε και πριν πάμε σπίτι της γαμήσι στην παραλία με έπαιρναν και οι δύο,δεν μασάει λέμε πουθενά
πω πω καταπληκτικό αλλά δεν θα το τολμούσα
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Η όλη κουβέντα είναι κάτι παραπάνω από κουραστική, είναι περιττή. Εχετε αναρρωτηθεί γιατί η Ερρικα έχει μονίμως κλειστό το 'επαγγελματικό' της τηλέφωνο? Για τον απλούστατο λόγο ότι ο χρόνος της δεν επαρκεί για να καλύψει την ζήτηση και έτσι περιορίζεται στο να συναντά τους μόνιμους πελάτες της. Δεν θα διαφωνήσω με τους επικριτές της, έστω και αν έχουν διαμορφώσει την κριση τους εξ αποστάσεως, χωρίς καν να την έχουν δει δια ζώσης. Αν την θεωρούν άσχημη και 'πατσαβούρα' πολύ απλά δεν επιδιώκουν να την δουν, δόξα το θεό υπάρχουν ένα σωρό άλλες κυρίες που προσφέρουν υπηρεσίες στον χώρο και να είναι σίγουροι ότι η Έρρικα καθόλου δεν θα στενοχωρηθεί. Αν και για μένα είναι αντικειμενικά ωραία, μπορώ να δεχτώ ότι για άλλους δεν είναι, ωστόσο αυτό που δεν χωράει αμφισβήτηση είναι ότι αυτό που προσφέρει δεν είναι σε θέση να το προσφέρει καμία άλλη στο χώρο, όσο όμορφη και να' ναι. Είναι κάτι πηγαίο μέσα της, είναι η ζωή της, και αυτό το 'ορίτζιναλ' που έχει την κάνει τόσο μοναδική. Γι' αυτό ακριβώς τον λόγο, θεωρώ ότι όσα χρόνια και να περάσουν, πάντα θα έχει πιστούς οπαδούς ανεξαρτήτως της εμφάνισης της.

Session πριν λίγες ημέρες στην Θεσσαλονίκη, έκανα αρκετά χιλιόμετρα για να την ξαναδώ και όπως πάντα εξαιρετική σε όλα, ωραίο studio, είχε φέρει μαζί της τα πάντα, δεν υπάρχει άλλη σαν την έρικα, τζακούζι δεν είχε αλλά δέσιμο και στράπ κάναμε στο κρεβάτι, αρχίσαμε από το σαλόνι ποδολαγνεία φορώντας το λουρί μου, μετά στο πάτωμα trampling και συνεχίσαμε στο κρεβάτι, φουλ λατρεία σε όλο της το σώμα, δεν με άφηνε να χύσω μου έβαλε ένα κλουβί πέους και μετά τα δεσίματα με πήγε στο μπάνιο, με κατούρησε και μετά με έβαλε να την καθαρίσω με την γλώσσα μου μέχρι να χύσει στο στόμα μου. Κάθε φορά και καλύτερα.
είχε φέρει 4 βαλίτσες Θεσσαλονίκη με όλα τα καλούδια, έχει αφήσει το στίγμα της στην Θεσσαλονίκη,την περιμένω να ξανάρθει, Σεπτέμβριο μου είπε ότι θα θα ξανάρθει, όταν με δένει και μου κάνει μασάζ προστάτη και ταυτοχρόνως με μπουκώνει με τα πόδια της τρελαίνομαι,είναι αυστηρή αλλά τα δίνει όλα
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Έκλεισα μαζί της ,αν και την είχα δει πριν χρόνια και ήταν εξαιρετική ,λίγο πιο σκληρή από ότι περίμενα αλλά θα γράψω τώρα που θα την ξαναδώ, έχει φοβερή μνήμη με θυμήθηκε ,έστειλα μήνυμα στην σελίδα της ,το τηλέφωνο που βάζει στις αγγελίες ήταν κλειστό όσες φορές πήρα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Έκλεισα μαζί της ,αν και την είχα δει πριν χρόνια και ήταν εξαιρετική ,λίγο πιο σκληρή από ότι περίμενα αλλά θα γράψω τώρα που θα την ξαναδώ, έχει φοβερή μνήμη με θυμήθηκε ,έστειλα μήνυμα στην σελίδα της ,το τηλέφωνο που βάζει στις αγγελίες ήταν κλειστό όσες φορές πήρα
Να ξαναπάς δεν ξέρω πως ήταν πριν χρόνια αλλά την συναντώ τακτικά,είναι σκληρή αλλά αλλάζει συνεχώς την ώρα που διαρκεί το session γι αυτό γράφω ότι είναι χαμαιλέων
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
εκπληκτική αφέντρα. την περιμένω στην θεσσαλονίκη. αρκεί να σηκώνει κανα τηλέφωνο....
Τηλέφωνο δύσκολα αλλά στην σελίδα της μου απάντησε, εξαιρετική πριν χρόνια που την είχα δει, από πιτσιρίκι στο αυταρχικό, σκληρή αλλά το είχε το αφεντριλίκι
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Το ξέρω αλλά έγραψα από αυτά που διαβάζω,πριν χρόνια δεν άφηνε ,τώρα μπορεί να αφήνει δεν ξέρω θα την ξαναδώ μετά από χρόνια και θα γράψω
Αφήνει σε όποιον γουστάρει και εμένα με γουστάρει αλλά πρώτα θα μου κάνει τα δικά της κόλπα και μετά πιάνει το κεφάλι μου και μου λέει καθάρισε με τώρα μαλάκα μου,το καλό είναι ότι χύνει,ιδίως όταν με έχει δεμένο στο κρεβάτι και μου κάνει ότι γουστάρει και στον πούτσο και πίσω είναι όλα τα λεφτά αλλά θέλω πολύ να την γαμήσω
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
εκπληκτική αφέντρα. την περιμένω στην θεσσαλονίκη. αρκεί να σηκώνει κανα τηλέφωνο....
Τηλέφωνο δεν σηκώνει τουλάχιστον αυτό που έχει στις αγγελίες οπότε θα στείλω και εγώ μήνυμα στην σελίδα της.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Την έρικα την γνώρισα πριν χρόνια ως άγρια ντομινατρίξ,της αρέσει να παίρνει τον κυρίαρχο ρόλο και να ταπεινώνει τον άνδρα,απαιτεί σιδηρά πειθαρχεία και υπακοή,της αρέσει πολύ ο δημόσιος εξευτελισμός και μαζί με την irina την φίλη της με είχαν ξευτιλίσει δημόσια ,η irina ρωσίδα πιο kinky και όχι τόσο σκληρή όσο η έρικα αλλά μαζί ήταν πολύ καλό δίδυμο,ήμουν τυχερός καθώς έκανα σχέση μετά με την irina αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν,δυστυχώς
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Ακύρωσε το session με την δικαιολογία ότι έφυγε για διακοπές και ότι βλέπει στο σπίτι της που κάνει διακοπές μόνο γνωστούς, ξεχνάει ότι την είχα δει πριν πολλά χρόνια
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Την έρικα την γνώρισα πριν χρόνια ως άγρια ντομινατρίξ,της αρέσει να παίρνει τον κυρίαρχο ρόλο και να ταπεινώνει τον άνδρα,απαιτεί σιδηρά πειθαρχεία και υπακοή,της αρέσει πολύ ο δημόσιος εξευτελισμός και μαζί με την irina την φίλη της με είχαν ξευτιλίσει δημόσια ,η irina ρωσίδα πιο kinky και όχι τόσο σκληρή όσο η έρικα αλλά μαζί ήταν πολύ καλό δίδυμο,ήμουν τυχερός καθώς έκανα σχέση μετά με την irina αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν,δυστυχώς
Πριν χρόνια που την είχα δει ήταν σκληρή ,session έκανε μαζί με μία ουκρανή δίμετρη όχι Ρωσίδα, τώρα διαβάζω ότι θα κάνει με το σούργελο ,θα χαλάσει το όνομα που έχει χτίσει χρόνια τώρα
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
H ericca μου έμαθε πολλά ,ξεκίνησα ως ποδολάγνος μαζί της και strap έκανα, είναι απίστευτη σε όλα,orgasm denial μου έκανε την δεύτερη φορά την επόμενη φορά μου έκανε το αντίθετο με έδεσε κ μου μου έκανε milking, κάθε φορά και καλύτερα ,είναι ότι καλύτερο έχω βιώσει στο bdsm.

Να ξαναπάς δεν ξέρω πως ήταν πριν χρόνια αλλά την συναντώ τακτικά,είναι σκληρή αλλά αλλάζει συνεχώς την ώρα που διαρκεί το session γι αυτό γράφω ότι είναι χαμαιλέων
Θέλω να την ξαναδώ αλλά μου ακύρωσε το session, πριν χρόνια ήταν δυναμίτης μέσα σε όλα.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Την έρικα την γνώρισα πριν χρόνια ως άγρια ντομινατρίξ,της αρέσει να παίρνει τον κυρίαρχο ρόλο και να ταπεινώνει τον άνδρα,απαιτεί σιδηρά πειθαρχεία και υπακοή,της αρέσει πολύ ο δημόσιος εξευτελισμός και μαζί με την irina την φίλη της με είχαν ξευτιλίσει δημόσια ,η irina ρωσίδα πιο kinky και όχι τόσο σκληρή όσο η έρικα αλλά μαζί ήταν πολύ καλό δίδυμο,ήμουν τυχερός καθώς έκανα σχέση μετά με την irina αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν,δυστυχώς

Την έρικα την γνώρισα πριν χρόνια ως άγρια ντομινατρίξ,της αρέσει να παίρνει τον κυρίαρχο ρόλο και να ταπεινώνει τον άνδρα,απαιτεί σιδηρά πειθαρχεία και υπακοή,της αρέσει πολύ ο δημόσιος εξευτελισμός και μαζί με την irina την φίλη της με είχαν ξευτιλίσει δημόσια ,η irina ρωσίδα πιο kinky και όχι τόσο σκληρή όσο η έρικα αλλά μαζί ήταν πολύ καλό δίδυμο,ήμουν τυχερός καθώς έκανα σχέση μετά με την irina αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν,δυστυχώς

είχε φέρει 4 βαλίτσες Θεσσαλονίκη με όλα τα καλούδια, έχει αφήσει το στίγμα της στην Θεσσαλονίκη,την περιμένω να ξανάρθει, Σεπτέμβριο μου είπε ότι θα θα ξανάρθει, όταν με δένει και μου κάνει μασάζ προστάτη και ταυτοχρόνως με μπουκώνει με τα πόδια της τρελαίνομαι,είναι αυστηρή αλλά τα δίνει όλα
Η έρικα το διασκεδάζει,η τύπισσα δεν παίζεται, η καλύτερη με διαφορά σε όλα
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.602
Πόντοι
10.751
Δυστυχως μονο στο τηλεφωνο εχω μιλησει με την Αφεντρα Ερικα πριν χρονια, ο τονος της φωνης της δεν με επεισε να βρεθω μαζι της τοτε.
Μπορει καποιος να μας πει ηλικιακα που βρισκεται στο περιπου;
Το οτι εχει εμπειρια και ειναι ομορφη πιστευω ειναι κατι στο οποιο εχουμε καταληξει.
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Δυστυχως μονο στο τηλεφωνο εχω μιλησει με την Αφεντρα Ερικα πριν χρονια, ο τονος της φωνης της δεν με επεισε να βρεθω μαζι της τοτε.
Μπορει καποιος να μας πει ηλικιακα που βρισκεται στο περιπου;
Το οτι εχει εμπειρια και ειναι ομορφη πιστευω ειναι κατι στο οποιο εχουμε καταληξειέ

Δυστυχως μονο στο τηλεφωνο εχω μιλησει με την Αφεντρα Ερικα πριν χρονια, ο τονος της φωνης της δεν με επεισε να βρεθω μαζι της τοτε.
Μπορει καποιος να μας πει ηλικιακα που βρισκεται στο περιπου;
Το οτι εχει εμπειρια και ειναι ομορφη πιστευω ειναι κατι στο οποιο εχουμε καταληξει.
Είναι και έμπειρη και όμορφη,4 sesion μαζί της αλλά δεν έχω γράψει το πως και τι έκανα μαζί της,είναι περίπτωση μέχρι εκεί.Τζακώνονται μεταξύ τους εδώ χωρίς αιτία,η φωνή της είναι μυστήρια αλλά πάνω στο session αλλάζει και η φωνή και τα πάντα όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom