Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.602
Πόντοι
10.751
Είναι και έμπειρη και όμορφη,4 sesion μαζί της αλλά δεν έχω γράψει το πως και τι έκανα μαζί της,είναι περίπτωση μέχρι εκεί.Τζακώνονται μεταξύ τους εδώ χωρίς αιτία,η φωνή της είναι μυστήρια αλλά πάνω στο session αλλάζει και η φωνή και τα πάντα όλα
Ευχαριστω!
Ηλικιακα που βρισκεται πιστευεις;
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Με τίποτα ,35αρα το πολύ 40,έχουν γράψει 2 προφίλ ότι έχουν δει ταυτότητα και ότι είναι 43 ,εγώ ταυτότητα δεν είδα αλλά την είδα 4 φορές από κοντά,ωραίο κορμί και πρόσωπο,σώμα χωρίς κυτταρίτιδα και βυζί σηκωμένο και στο πρόσωπο χωρίς ρυτίδες ,η ηλικία της γυναίκας φαίνεται και από τα χέρια και από τον λαιμό,όταν την δείτε τότε γράψτε
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Ευχαριστω!
Ηλικιακα που βρισκεται πιστευεις;
Πιστεύω 35 με 40,όμορφη,έμπειρη και σωστή σε όλα της,αυτοί που γράφουν ότι έχουν δει ταυτότητα και ότι είναι 43 ετών τους πιστεύω,αλλά από κοντά 35 με 40 και με φουλ ενέργεια
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Ευτυχώς επανήλθε και την γνώρισα και εγώ,όμορφη,καθαρή,ερωτεύσιμη,δυναμική,ισχυρή προσωπικότητα,προκάλεσε τον θαυμασμό μου και στο αυταρχικό ότι καλύτερο.
Ερωτεύσιμη αλλά ανωμαλιάρα γυναίκα
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Ναι ρε φίλε για τα δικά μου γούστα είναι μούνα και χωρίς επεξεργασία από ότι βλέπω,αλλά δεν είναι λίγο άκυρο να ανεβάζεται προφίλ και φωτογραφίες? Η γυναίκα δεν παίζεται αν γαμιόταν κιόλας θα ήταν καλύτερα.
4 sesion μαζί της σεξ δεν κάναμε,είναι πανέμορφη γυναίκα, δεν το βρίσκω κακό να ανεβάζουν φωτογραφίες της εφόσον της έχει δημόσια
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Session πριν λίγες ημέρες στην Θεσσαλονίκη, έκανα αρκετά χιλιόμετρα για να την ξαναδώ και όπως πάντα εξαιρετική σε όλα, ωραίο studio, είχε φέρει μαζί της τα πάντα, δεν υπάρχει άλλη σαν την έρικα, τζακούζι δεν είχε αλλά δέσιμο και στράπ κάναμε στο κρεβάτι, αρχίσαμε από το σαλόνι ποδολαγνεία φορώντας το λουρί μου, μετά στο πάτωμα trampling και συνεχίσαμε στο κρεβάτι, φουλ λατρεία σε όλο της το σώμα, δεν με άφηνε να χύσω μου έβαλε ένα κλουβί πέους και μετά τα δεσίματα με πήγε στο μπάνιο, με κατούρησε και μετά με έβαλε να την καθαρίσω με την γλώσσα μου μέχρι να χύσει στο στόμα μου. Κάθε φορά και καλύτερα.
Σε ξεν
η ερικα δεν χρειαζεται να εχει τρολλακια οπως τα αναφερεις ουτε εχει βαλει τον οποιοδηποτε να γραψει για αυτην για τον απλο λογο οτι απλα δεν την ενδιαφερει οποιος την εχει γνωρισει απο κοντα και οχι απλα να κανει σεσσιον μαζι της καταλαβαινει τι εννοω. η συγκεκριμενη γυναικα ειναι απλα αδιαφορη για το τι γραφουμε εδω και ποιος το γραφει εχει τοσο μεγαλο πελατολογιο οπου κλεινει τα ραντεβου της πεμπτης και της παρασκευης απο τη δευτερα. και προφανως δεν αποσκοπει σε νεους πελατες διοτι εχει τοσους πολλους παλιους που πηγαινουν σε αυτη χρονια τωρα που δεν προλαβαινει να δει καινουργιους
τρελέ μου έχεις δίκιο,δυσκολεύτηκα να την βρω αλλά έστειλα μήνυμα στην σελίδα της έτσι γνωριστήκαμε ,έχει πολύ κόσμο και προτιμά τους παλιούς πελάτες μου το είπε αλλά εγώ επέμενα και τελικά κατάφερα και την γνώρισα
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.602
Πόντοι
10.751
Πιστεύω 35 με 40,όμορφη,έμπειρη και σωστή σε όλα της,αυτοί που γράφουν ότι έχουν δει ταυτότητα και ότι είναι 43 ετών τους πιστεύω,αλλά από κοντά 35 με 40 και με φουλ ενέργεια
ok!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ok!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Ακούστε τον παλιό εγώ που την εξέτασα πριν κάτι μερες,. είναι σε εμηνοπαυση.
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
είναι πολύ όμορφη, συνδυάζει τον αισθησιασμό με το bdsm τέλεια, εξαιρετικός χαρακτήρας, σπάνια προσωπικότητα αλλά κάτω από 45 δεν είναι.....όποιος θέλει να πιστεύει το αντίθετο δικαίωμά του......
ΥΓ: δεν είναι καθόλου κακό για μία γυναικάρα σαν την Έρικα να είναι πάνω από 45....
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
είναι πολύ όμορφη, συνδυάζει τον αισθησιασμό με το bdsm τέλεια, εξαιρετικός χαρακτήρας, σπάνια προσωπικότητα αλλά κάτω από 45 δεν είναι.....όποιος θέλει να πιστεύει το αντίθετο δικαίωμά του......
ΥΓ: δεν είναι καθόλου κακό για μία γυναικάρα σαν την Έρικα να είναι πάνω από 45....
Στο priamos που έχω πάει μαζί της έδωσε ταυτότητα είναι 17 ιουλίου το 1979, δεν της φαίνεται,είναι η καλύτερη δεν διαθέτει μόνο εμπειρία και ομορφιά που γράφεται αλλά είναι και γαμώ τα άτομα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
4 sesion μαζί της σεξ δεν κάναμε,είναι πανέμορφη γυναίκα, δεν το βρίσκω κακό να ανεβάζουν φωτογραφίες της εφόσον της έχει δημόσια
Διαφωνώ,δικαίωμα της να της ανεβάζει δημόσια στο προφίλ της αλλά να τις παίρνει ο κάθε ηλίθιος και να τις ανεβάζει εδώ είναι και παράνομο
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σωστός!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



30-35 θα έλεγα
30 με 35 δεν είναι,δεν βγαίνουν τα χρόνια,ξεκίνησε στα 19 της,απλά μαθηματικά είναι,αλλά έχω δει ταυτότητα και είναι 43 η λιονταρίνα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Πρώτη φορά πήγα για την εμφάνιση και μόνο ,είχα ρωτήσει αν είναι η ίδια στις φωτογραφίες και μου είχαν απαντήσει όλοι ότι έτσι είναι και από κοντά, πήγα λοιπόν την πρώτη φορά με το που μου άνοιξε την πόρτα είδα την ίδια γυναίκα ,μούναρος ,βέβαια εγώ ήθελα και sex αλλά μέχρι στιγμής δεν έχουμε κάνει,εν κατακλείδι η έρικα είναι το κάτι άλλο ,χαμαιλέων κάναμε πολλά ,εκείνη μου τα έμαθε ,έχω πάει και σε άλλες αλλά δεν την αλλάζω ,έχει φαντασία και ανωμαλία, με καλύπτει σε όλα ,επειδή έχω πάει πολλές φορές κάθε φορά εμπλουτίζει το μενού του session ,έχει πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά και από σώμα πολύ καλό,σφικτό και τα κωλομέρια και τα βυζιά ,με έχει μπουκώσει και με τις βυζάρες της δίνοντας μου εντολές, αλλά και πόδια όμορφα και συμμετρικά, στα συν ότι είναι πεντακάθαρη ,τελευταία φορά εκτός από στράπ, δέσιμο ,ποδολαγνεία και cbt ,καύλα με είχε δεμένο μου μου έβαλε ένα cag στο στόμα που είχε ένα μικρό μόριο ,κάθησε πάνω και ενώ εγώ ήμουν δεμένος και με μία τάπα στο κολαράκι μου κάθησε πάνω και έχυνε ασταμάτητα ,βεβαίως έφαγα και τις σφαλιάρες μου και φτύσιμο στον πούτσο ,δεν πίστευα ποτέ ότι θα τα έκανα όλα αυτά και λίγα γράφω ,προτιμά τα σκληρά αλλά ταυτοχρόνως επειδή έχουμε χημεία της βγάζω και την άλλη της πλευρά για αυτό γράφω ότι είναι χαμαιλέων.
σεξ δεν κάνει αλλά είναι εξαιρετική Αφέντρα,όπως γράφεις προτιμά τα σκληρά αλλά και στο αισθησιακό είναι εξίσου καλή.
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
30 με 35 δεν είναι,δεν βγαίνουν τα χρόνια,ξεκίνησε στα 19 της,απλά μαθηματικά είναι,αλλά έχω δει ταυτότητα και είναι 43 η λιονταρίνα μου
Αφού έχεις δει και ταυτότητα τότε μάλλον 43 είναι..... εγώ είπα ότι είναι 45-50 γιατί ένας μου είπε ότι την ξέρει από τους οργανωμένους του Ολυμπιακού και ήταν σίγουρος για την ηλικία της.......Anyway και 60 να ήταν ... δεν με χαλάει καθόλου....
είχα προσωπική εμπειρία μαζί της και επιβεβαιώνω ότι είναι από τις κορυφαίες του χώρου......
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Αφού έχεις δει και ταυτότητα τότε μάλλον 43 είναι..... εγώ είπα ότι είναι 45-50 γιατί ένας μου είπε ότι την ξέρει από τους οργανωμένους του Ολυμπιακού και ήταν σίγουρος για την ηλικία της.......Anyway και 60 να ήταν ... δεν με χαλάει καθόλου....
είχα προσωπική εμπειρία μαζί της και επιβεβαιώνω ότι είναι από τις κορυφαίες του χώρου......
Έρχεται Θεσσαλονίκη η έρικα, Εγώ έχω κλείσει ήδη με την έρικα για να είμαι σίγουρος,έχω φοβερή χημεία μαζί της,σπάει το κατεστημένο της μίας ώρας,ότι καλύτερο,μαζί της έχω κάνει το καλύτερο session,με κέρδισε όχι μόνο με την εμφάνιση της και την εμπειρία της αλλά και με τον χαρακτήρα της.Εγώ την κάνω 35 με 40 το πολύ.
30-35 θα έλεγα


Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά
O καθένας ότι θέλει λέει,άλλος 30 με 35,άλλος 35 με 40,άλλος 40 με 45,αφού την ξέρεις κλείσε σουίτα ,δεν έχει θέμα δίνει η ίδια ταυτότητα,τώρα τι σου είπε ένας γαύρος γνωστός σου είναι άκυρο
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Εγώ την έχω επισκεφτεί δυο φορές και πέρασα τέλεια και τις δύο. Άλλα όντας ο ίδιος σε ηλικία 30-35, μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι σίγουρα μεγαλύτερη. Κάτω από 40 δεν την κάνω δηλαδή.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Πιστεύω 35 με 40,όμορφη,έμπειρη και σωστή σε όλα της,αυτοί που γράφουν ότι έχουν δει ταυτότητα και ότι είναι 43 ετών τους πιστεύω,αλλά από κοντά 35 με 40 και με φουλ ενέργεια
Αυτοι που είδαν ταυτότητα τι ήταν ασφαλίτες και την πήραν για προσαγωγή ; Το σανο με μέτρο. Η ιδια λεει ότι εχει πανω απο 20 χρονια στο χωρο 35-20 =15 . Σοβαρευτείτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom