Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
δηλαδη εσυ ειδες φως και μπηκες και αφου δεν ασχολησε με τετοια θεματα αλλα κατα τα αλλα ειδες τα βιντεο και της φωτο και ειπες ας σχολιασω και να ριξω και μια αναφορα ...τρατζικ
Εγώ είδα και το προφίλ της και τα βίντεο της μόλις τώρα, θέλω πολύ να την γνωρίσω, χαζός δεν είμαι μίλησα και με άλλους και μου είπαν τα καλύτερα αλλά ότι βλέπει μόνο πελάτες της ίσως για αυτό συμβαίνει όλο αυτό, έστειλα μήνυμα στο προφίλ της και αναμένω απάντηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: react

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
δηλαδη εσυ ειδες φως και μπηκες και αφου δεν ασχολησε με τετοια θεματα αλλα κατα τα αλλα ειδες τα βιντεο και της φωτο και ειπες ας σχολιασω και να ριξω και μια αναφορα ...τρατζικ
Εγώ κατάλαβα, μόνο που έκανε αναφορά χωρίς να αφορά τον ίδιον κατάλαβα, προσπαθώ 2 μήνες να την δω αλλά ήταν διακοπές, θα εκτιμούσα αν μου στέλνατε το τηλέφωνο της, όχι της αγγελίας το άλλο ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: react

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Τραγικό άντρες να κάνουν αναφορές,
μια χαρα slefies βγαζει ουτως ή αλλως οι φωτογραφιες που ανεβαζει σε σχεση με αυτο που θα συναντησεις δεν εχουν μεγαλη διαφορα
Παρακαλώ μπορώ να έχω το τηλέφωνο της, ευχαριστώ
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
δεν απείλησες κανέναν εσύ απ όσο είδα.
Δεν κάνεις αναφορά που
ούτε την έχω δει ούτε πρόκειται. περαστικός είμαι σε αυτό το τόπικ και δεν ενδιαφέρομαι γι αυτά. είδα το λινκ που βάλατε, είδα τις φωτογραφίες της και είπα να σχολιάσω γιατί κάποιοι είστε τυφλοί ή βαλτοί εδώ μέσα.

(πέρα από άθλια εμφάνιση, μόνο και μόνο από το φώτοσοπ που κάνει και τις φωτογραφίες που ανεβάζει, φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά γενικά στην κοπέλα)
Πλάκα μας κάνεις?δεν ενδιαφέρεσαι για το bdsm τότε γιατί γράφεις? 100 τοις 100 είσαι βαλτός ,άσε εμάς που ενδιαφέρομαστε και έχουμε βρεί την καλύτερη
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
δηλαδη εσυ ειδες φως και μπηκες και αφου δεν ασχολησε με τετοια θεματα αλλα κατα τα αλλα ειδες τα βιντεο και της φωτο και ειπες ας σχολιασω και να ριξω και μια αναφορα ...τρατζικ
Εντελώς τραγικός,δεν είδε,δεν ασχολείται δεν ξέρει, την έχω δει από κάμερα ωραία γυναίκα είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: react

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν κάνεις αναφορά που

Πλάκα μας κάνεις?δεν ενδιαφέρεσαι για το bdsm τότε γιατί γράφεις? 100 τοις 100 είσαι βαλτός ,άσε εμάς που ενδιαφέρομαστε και έχουμε βρεί την καλύτερη
Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη ,όταν κάνω session από κοντά θα γράψω, ότι είναι βαλτοί όπως γράφεις κάνει μπάμ και ενώ μου ήταν αντιπαθής επειδή πήγαινε ταξίδια στην θεσσαλονίκη , την αλήθεια θα την γράψω ότι είναι ωραία γυναίκα με ωραίες πατούσες είναι,μέσω messenger session είχα κάνει.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
συγγνώμη φίλε αλλά αυτά που λες είναι αστεία. το κάκιστο φώτοσοπ που βλέπουμε σε αυτές τις φωτογραφίες κάνει μπαμ από χιλιόμετρα. το ό,τι επιμένεις να μην το βλέπεις και να το δικαιολογείς, μόνο καχυποψία μπορεί να προκαλέσει.

Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη ,όταν κάνω session από κοντά θα γράψω, ότι είναι βαλτοί όπως γράφεις κάνει μπάμ και ενώ μου ήταν αντιπαθής επειδή πήγαινε ταξίδια στην θεσσαλονίκη , την αλήθεια θα την γράψω ότι είναι ωραία γυναίκα με ωραίες πατούσες είναι,μέσω messenger session είχα κάνει.
Τι σε πειράζει που έρχεται η έρικα Θεσσαλονίκη; εμείς την περιμένουμε πως και πως, όταν την γνωρίσεις θα καταλάβεις γιατί είναι η καλύτερη Αφεντρα, στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι είναι όμορφη και εσωτερικά και εξωτερικά
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
φίλε μου, ασχολούμαι με το bdsm πάνω από 15 χρόνια, με πολύ ενεργή παρουσία στο fetlife για όλο αυτό το διάστημα. Και στο bou είμαι σχεδόν δέκα χρόνια... Ούτε τρολ είμαι, ούτε τίποτα από αυτές τις σαχλαμάρες.

Στο δια ταύτα όμως. Στα βίντεος η Έρικα φαίνεται σαν πατσαβούρα. Αυτό είναι γεγονός. Δεν είναι άποψη, δεν επιδέχεται αμφιβήτησης.

Διερωτώμαι λοιπόν, πως γίνεται στα βίντεος να φαίνεται σαν πατσαβούρα (και σε κάτι άλλες φωτογραφίες να έχει φάει το photoshop του αιώνα) και κάποιοι εδώ μέσα να προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι η γυναικάρα του αιώνα; Και μάλιστα να είναι και κάργα επιθετικοί και να μην σηκώνουν κουβέντα;

Μάλλον κάποιοι άλλοι είναι τα τρολλ...

Εντελώς τραγικός,δεν είδε,δεν ασχολείται δεν ξέρει, την έχω δει από κάμερα ωραία γυναίκα

o sotirsl δεν την ξέρει ούτε την έχει δει το γράφει ο ίδιος trol ,βαλτός ο μαλάκας αν την ήξερε θα σεβόταν ,τζάμπα μάγκας -μαλάκας ,του προτείνω να δει εμένα να γνωριστούμε θα δεχθεί το trol?
Είναι το ίδιο άτομο με 2 μην σου πω και 3 λογαριασμούς, Ξύδης και sotirsl, και φυσικά τρολλαρουν, εμείς γράφουμε τις εμπειρίες και αυτοί βρίζουν μόνο την έρικα, ίσως είναι και κάποια γυναίκα πίσω από αυτά τα προφίλ, πόσο τυχαίο ότι ο Ξύδης έκανε αναφορά σε post που δεν αφορούσε τον ίδιο αλλά τονsotirsl για αυτό θέλει προσοχή, και κανένας από αυτούς δεν την έχει δει, μας περνάνε για ανόητους, εγώ την έχω δει πολλές φορές και γράφω, σεβασμός στην απόλυτη Αφεντρα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Η όλη κουβέντα είναι κάτι παραπάνω από κουραστική, είναι περιττή. Εχετε αναρρωτηθεί γιατί η Ερρικα έχει μονίμως κλειστό το 'επαγγελματικό' της τηλέφωνο? Για τον απλούστατο λόγο ότι ο χρόνος της δεν επαρκεί για να καλύψει την ζήτηση και έτσι περιορίζεται στο να συναντά τους μόνιμους πελάτες της. Δεν θα διαφωνήσω με τους επικριτές της, έστω και αν έχουν διαμορφώσει την κριση τους εξ αποστάσεως, χωρίς καν να την έχουν δει δια ζώσης. Αν την θεωρούν άσχημη και 'πατσαβούρα' πολύ απλά δεν επιδιώκουν να την δουν, δόξα το θεό υπάρχουν ένα σωρό άλλες κυρίες που προσφέρουν υπηρεσίες στον χώρο και να είναι σίγουροι ότι η Έρρικα καθόλου δεν θα στενοχωρηθεί. Αν και για μένα είναι αντικειμενικά ωραία, μπορώ να δεχτώ ότι για άλλους δεν είναι, ωστόσο αυτό που δεν χωράει αμφισβήτηση είναι ότι αυτό που προσφέρει δεν είναι σε θέση να το προσφέρει καμία άλλη στο χώρο, όσο όμορφη και να' ναι. Είναι κάτι πηγαίο μέσα της, είναι η ζωή της, και αυτό το 'ορίτζιναλ' που έχει την κάνει τόσο μοναδική. Γι' αυτό ακριβώς τον λόγο, θεωρώ ότι όσα χρόνια και να περάσουν, πάντα θα έχει πιστούς οπαδούς ανεξαρτήτως της εμφάνισης της.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
παίδες, μπορεί κάποιος να μου στείλει σε pm τιμή;
Γιατί ρωτάς? αυτά εσύ δεν τα έχεις γράψει?
quote author=ivispet] Πάντως έχω διαπιστώσει ότι οι αυθεντικές εξιτάρονται με την πρόκληση να υποτάξουν έναν μη υποτακτικό άντρα σαν ένα mind game, παρά να παραλάβουν έναν πλήρως υποταγμένο και να τον κάνουν ότι θέλουν. [/quote]

συμφωνώ αλλά αυτό ισχύει κυρίως σε περιπτώσεις μη επαγγελματία και όταν ο άντρας είναι ακόμα ανυποψίαστος ή μη υποτακτικός. Όταν όμως απευθύνεσαι π.χ. στην Έρικα ή στην Αλεξάντρα ή οπουδήποτε αλλού, τότε πας εκεί για συγκεκριμένο σκοπό, οπότε έχεις ήδη υποταχθεί ή ζητάς να υποταχθείς...

και μετά άρχισες το θάψιμο σε μία Αφέντρα χωρίς λόγο ενώ έχεις γράψει τα παραπάνω και χωρίς να την έχεις δει ποτέ ,εσύ το έχεις γράψει.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Είδα το προφίλ της θέλω πολύ να την γνωρίσω, είχα μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο που βάζει στις αγγελίες αλλά είναι κλειστό, αν στείλω μήνυμα στο προφίλ της απαντά;

Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους ιδίως με τον νοτόριους
αυτά είχα είχα γράψει την πρώτη φορά που πήγα την ξανασυνάντησα και παίξαμε άλλο σενάριο την επόμενη φορά,την έβγαλα και φωτογραφίες από το κινητό της ,από τότε έχω κάνει αρκετά session μαζί της ,στείλε μήνυμα στην σελίδα της καλύτερα.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
@coogar13

Εσύ είτε ηλίθιος είσαι είτε βαλτός.

Ρωτούσα για να μάθω, και ξαφνικά διαπίστωσα ότι η "γυναικάρα" όπως την παρουσιάζουν εδω μέσα μάλλον για σαύρα προκειται. Ε όχι και να δώσω τα λεφτά μου για αυτή την ξερατίλα...

Σε κάθε περίπτωση, όποιος θέλει ας δει τα βίντεο και θα καταλάβει ποιά είναι το τρολ και τα ψεύτικα προφιλ....
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
@coogar13

Εσύ είτε ηλίθιος είσαι είτε βαλτός.

Ρωτούσα για να μάθω, και ξαφνικά διαπίστωσα ότι η "γυναικάρα" όπως την παρουσιάζουν εδω μέσα μάλλον για σαύρα προκειται. Ε όχι και να δώσω τα λεφτά μου για αυτή την ξερατίλα...

Σε κάθε περίπτωση, όποιος θέλει ας δει τα βίντεο και θα καταλάβει ποιά είναι το τρολ και τα ψεύτικα προφιλ....
Εγώ έχω ανεβάσει βίντεο της εδώ ,είσαι τρόλ και δεν τα βρήκατε στα χρήματα μάλλον, αν την είχες δει από κοντά δεν θα τα έγραφες αυτά ,εσύ και άλλος ένας που δεν ασχολείται έτσι γράφει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
@coogar13

Εσύ είτε ηλίθιος είσαι είτε βαλτός.

Ρωτούσα για να μάθω, και ξαφνικά διαπίστωσα ότι η "γυναικάρα" όπως την παρουσιάζουν εδω μέσα μάλλον για σαύρα προκειται. Ε όχι και να δώσω τα λεφτά μου για αυτή την ξερατίλα...

Σε κάθε περίπτωση, όποιος θέλει ας δει τα βίντεο και θα καταλάβει ποιά είναι το τρολ και τα ψεύτικα προφιλ....

συμφωνώ αλλά αυτό ισχύει κυρίως σε περιπτώσεις μη επαγγελματία και όταν ο άντρας είναι ακόμα ανυποψίαστος ή μη υποτακτικός. Όταν όμως απευθύνεσαι π.χ. στην Έρικα ή στην Αλεξάντρα ή οπουδήποτε αλλού, τότε πας εκεί για συγκεκριμένο σκοπό, οπότε έχεις ήδη υποταχθεί ή ζητάς να υποταχθείς...
και αυτά εσύ τα έχεις γράψει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
@coogar13

Εσύ είτε ηλίθιος είσαι είτε βαλτός.

Ρωτούσα για να μάθω, και ξαφνικά διαπίστωσα ότι η "γυναικάρα" όπως την παρουσιάζουν εδω μέσα μάλλον για σαύρα προκειται. Ε όχι και να δώσω τα λεφτά μου για αυτή την ξερατίλα...

Σε κάθε περίπτωση, όποιος θέλει ας δει τα βίντεο και θα καταλάβει ποιά είναι το τρολ και τα ψεύτικα προφιλ....
Άσχημο πράγμα ,σου έχει μείνει απωθημένο, υπάρχουν και άλλες αφέντρες αλλά καμία εμπειρία τίποτα για άλλη αφέντρα, αλλά εσύ γράφεις σε άλλο νήμα,

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες; εκεί γράφεις​

 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
@coogar13 τα μηνύματα σου απλά δεν βγάζουν νόημα... δεν καταλαβαίνει κανείς τι μαλακίες γράφεις... και δοκίμασε να κάνεις ένα post και όχι τρια συνεχόμενα....

άντε, γιατί πολύ ασχοληθήκαμε με την μαλακία που σας δέρνει... αν γουστάρετε αυτήν την ξερατίλα που προβάλετε σαν γυναικάρα, τότε καθίστε και φάτε την.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η όλη κουβέντα είναι κάτι παραπάνω από κουραστική, είναι περιττή. Εχετε αναρρωτηθεί γιατί η Ερρικα έχει μονίμως κλειστό το 'επαγγελματικό' της τηλέφωνο? Για τον απλούστατο λόγο ότι ο χρόνος της δεν επαρκεί για να καλύψει την ζήτηση και έτσι περιορίζεται στο να συναντά τους μόνιμους πελάτες της. Δεν θα διαφωνήσω με τους επικριτές της, έστω και αν έχουν διαμορφώσει την κριση τους εξ αποστάσεως, χωρίς καν να την έχουν δει δια ζώσης. Αν την θεωρούν άσχημη και 'πατσαβούρα' πολύ απλά δεν επιδιώκουν να την δουν, δόξα το θεό υπάρχουν ένα σωρό άλλες κυρίες που προσφέρουν υπηρεσίες στον χώρο και να είναι σίγουροι ότι η Έρρικα καθόλου δεν θα στενοχωρηθεί. Αν και για μένα είναι αντικειμενικά ωραία, μπορώ να δεχτώ ότι για άλλους δεν είναι, ωστόσο αυτό που δεν χωράει αμφισβήτηση είναι ότι αυτό που προσφέρει δεν είναι σε θέση να το προσφέρει καμία άλλη στο χώρο, όσο όμορφη και να' ναι. Είναι κάτι πηγαίο μέσα της, είναι η ζωή της, και αυτό το 'ορίτζιναλ' που έχει την κάνει τόσο μοναδική. Γι' αυτό ακριβώς τον λόγο, θεωρώ ότι όσα χρόνια και να περάσουν, πάντα θα έχει πιστούς οπαδούς ανεξαρτήτως της εμφάνισης της.

@coogar13 τα μηνύματα σου απλά δεν βγάζουν νόημα... δεν καταλαβαίνει κανείς τι μαλακίες γράφεις... και δοκίμασε να κάνεις ένα post και όχι τρια συνεχόμενα....

άντε, γιατί πολύ ασχοληθήκαμε με την μαλακία που σας δέρνει... αν γουστάρετε αυτήν την ξερατίλα που προβάλετε σαν γυναικάρα, τότε καθίστε και φάτε την.
Εσύ ασχολήθηκες , γράφε εκεί που γράφεις για τις ελλεεινίδες και άσε το bdsm
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
@coogar13 τα μηνύματα σου απλά δεν βγάζουν νόημα... δεν καταλαβαίνει κανείς τι μαλακίες γράφεις... και δοκίμασε να κάνεις ένα post και όχι τρια συνεχόμενα....

άντε, γιατί πολύ ασχοληθήκαμε με την μαλακία που σας δέρνει... αν γουστάρετε αυτήν την ξερατίλα που προβάλετε σαν γυναικάρα, τότε καθίστε και φάτε την.
Παράθεση έκανα και μια χαρά νόημα βγάζουν , δεν τα βρήκατε στα λεφτά σίγουρα ,θα ήθελες να πας τζάμπα ,διάβασα τα σχόλια σου και για τις ελλεεινίδες που γράφεις ,τις πηδάς δύο δύο και σου βγάζουν και βεβαιώσεις να κυκλοφορείς με βεβαιώσεις ψεύτικες λόγω κορονοιού ,και ότι είσαι και πολύ κούκλος γράφεις ,έλεος έχεις πολλά θέματα να λύσεις
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εσύ ασχολήθηκες , γράφε εκεί που γράφεις για τις ελλεεινίδες και άσε το bdsm
εγώ αν δεν είναι η γκόμενα μπλεγμένη, δεν ερωτεύομαι... πρέπει να είναι τουλάχιστον αυταρχική, τοξική, ή έστω ένα εξαιρετικά αδύναμο και ανασφαλές άτομο που θα θέλω να προστατεύσω...

Τώρα ειμαι με μια κοπέλα σωστή, ισορροπημένη, έχει όλα τα καλά, αυτή ειναι φουλ ερωτευμένη μαζί μου, εμένα δεν μου καίγεται καρφί...
και αυτό δικό σου post ,θέλεις τοξική ,μπλεγμένη η ανασφαλές άτομο, η ισορροπημένη δεν σου κάνει ,δεν στο γράφω με κακία συμβουλέψου γιατρό ,η καραντίνα όλους μας επηρέασε
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Εγώ που έχω κάνει και 2 σέσιονς με την Έρικα μπορώ να εκφέρω άποψη; Η γυναίκα είναι πολύ καλή στο αυταρχικό, σε κάνει να νιώθεις άνετα, έχει φουλ εξοπλισμό και δεν κοιτάει ρολόι. Από κει και πέρα και γω συφμωνώ ότι οι φωτογραφίες είναι είτε παλιές είτε πειραγμένες. Δεν είναι ότι με χαλάει η εμφάνισή της αλλά οι φωτό δεν είναι ακριβείς, πώς να το κάνουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom