Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Όχι δεν δουλεύει η irina,έχει σταματήσει ,είχα σχέση μαζί της ,την είχα γνωρίσει στην έρικα, αστέρι η irina ,όσο για την έρικα πολλά χρόνια την ξέρω ,αφέντρα με αρχίδια δεν μασάει πουθενά, η ζωή της όλη είναι το αυταρχικό και σχέση να κάνει μόνο με υποτακτικό ,έτσι είναι από πιτσιρίκα ,ανώμαλη και διεστραμμένο μυαλό

Μέχρι να γυρίσει θα βλέπω τα βίντεο της
 
Τελευταία τροποποίηση:

leuteris91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά , εύχομαι να είστε όλοι καλά , να κάνω μια ερώτηση παρακαλώ ; η Erica πως είναι στο ballbusting ? θα με ενδιέφερε ένα mixed wrestling ballbusting μαζί της ή έστω ballbusting session.

Ευχαριστώ πολύ.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά , εύχομαι να είστε όλοι καλά , να κάνω μια ερώτηση παρακαλώ ; η Erica πως είναι στο ballbusting ? θα με ενδιέφερε ένα mixed wrestling ballbusting μαζί της ή έστω ballbusting session.

Ευχαριστώ πολύ.
Φίλε μου careful what you wish for, η Ερικα ό,τι έχεις στο μυαλό σε σχέση με το femdom θα στο δώσει επί δέκα. Δεν κωλώνει πουθενά, μα πουθενά. Για wrestling που λες δεν ξέρω, αλλά για ballbusting θα σε βολέψει
 

leuteris91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου careful what you wish for, η Ερικα ό,τι έχεις στο μυαλό σε σχέση με το femdom θα στο δώσει επί δέκα. Δεν κωλώνει πουθενά, μα πουθενά. Για wrestling που λες δεν ξέρω, αλλά για ballbusting θα σε βολέψει
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, έχω διαβάσει τα καλύτερα για την Ερικα , μια τελευταία ερώτηση , πόσο περίπου κοστίζει πλεον η συνεδρία΄; είναι η πρώτη φορά κιόλας που θα κάνω κάτι τέτοιο και δεν ξέρω τιμές κτλπ, ευχαριστώ.
 

Kostassss9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα.
Θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά και είμαι μεταξύ ερικας και μαγιας.
Τι προτείνετε?
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Φίλε μου careful what you wish for, η Ερικα ό,τι έχεις στο μυαλό σε σχέση με το femdom θα στο δώσει επί δέκα. Δεν κωλώνει πουθενά, μα πουθενά. Για wrestling που λες δεν ξέρω, αλλά για ballbusting θα σε βολέψει
Είναι καταπληκτική, κάνει και ballbusting και πάλη, συμφωνώ με τον ιβις δεν κολώνει πουθενά, η καλύτερη
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Καλησπέρα κι από μένα.
Θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά και είμαι μεταξύ ερικας και μαγιας.
Τι προτείνετε?
Έρικα αλλά από ότι ξέρω είναι διακοπές και θα γυρίσει τέλος Αυγούστου, και ξέρεις πόσοι την περιμένουμε;
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Ερί
Έρικα αλλά από ότι ξέρω είναι διακοπές και θα γυρίσει τέλος Αυγούστου, και ξέρεις πόσοι την περιμένουμε

Έρικα αλλά από ότι ξέρω είναι διακοπές και θα γυρίσει τέλος Αυγούστου, και ξέρεις πόσοι την περιμένουμε;
Ερίκα καταπληκτική, μπεσαλού γυναίκα, την περιμένουμε και Σαλλονικα, η Ερίκα μας έμαθε πολλά, μέσα σα όλα και δεν σε διώχνει σε μία ώρα. ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ καλός άνθρωπος και πεντακάθαρη
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Ερί



Ερίκα καταπληκτική, μπεσαλού γυναίκα, την περιμένουμε και Σαλλονικα, η Ερίκα μας έμαθε πολλά, μέσα σα όλα και δεν σε διώχνει σε μία ώρα. ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ καλός άνθρωπος και πεντακάθαρη
Αυτή ναι αξίζει, τούρμπο είναι, την έχω πάρει τηλέφωνο στο δεύτερο που μου έδωσε αλλά μου απάντησε ότι θα γυρίσει τέλος Σεπτεμβρίου, έχει ψυχή η τύπισσα
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Αληθεύει.Ότι τελειώνει όταν γαμάει,εμένα με ντύνει,με βάφει και μετά παίζουμε role play,δεν μασάει πουθενά,πότε οι φιλενάδες λεσβίες ,άλλη φορά ντυμένη αστυνομικίνα,τα πάντα όλα,κορυφή σε όλα. :rockon:
Βιτσιοζα είναι και δίνει και τα ρέστα της και ναι είναι κορυφή
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά , εύχομαι να είστε όλοι καλά , να κάνω μια ερώτηση παρακαλώ ; η Erica πως είναι στο ballbusting ? θα με ενδιέφερε ένα mixed wrestling ballbusting μαζί της ή έστω ballbusting session.

Ευχαριστώ πολύ.
Η ericca είναι η απόλυτη Αφέντρα,έχω στέρηση ,λείπει μήνες για διακοπές ,την περιμένω σαν τρελός.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Αυτή ναι αξίζει, τούρμπο είναι, την έχω πάρει τηλέφωνο στο δεύτερο που μου έδωσε αλλά μου απάντησε ότι θα γυρίσει τέλος Σεπτεμβρίου, έχει ψυχή η τύπισσα
Εγώ μίλησα μαζί της αρχές Σεπτέμβρη θα επιστρέψει, λίγες μέρες ακόμα και θα επιστρέψει η δασκάλα μου
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Η Έρικα είναι από τις αφεντρες που γουστάρει να περνάει καλά. Αφήνει γλυφομούνι αλλά θα πρέπει να "δώσεις" κάτι όμως. Face sitting, ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει γυναίκα ποτέ. Μαστόρισα, μερακλού, Κυρία, μα πολύ ανθρώπινη πάνω απ όλα. Ευγενική με ταμπεραμέντο και φιλική. Παρ' όλα αυτά ενδείκνυται για πολύ σκληρές καταστάσεις.
Ρολόι δεν υπάρχει στη συνεδρία και γι αυτό δεν χρεώνει με την ώρα. Την πρώτη φορά, σε μένα τουλάχιστον η συνεδρία διήρκεσε μιάμιση ώρα και την δεύτερη ένα δίωρο. Σχετικά με την χρέωση επειδή δεν θα κοιτάξει ποτέ εναν άνθρωπο στο πορτοφόλι και λόγω των δύσκολων καιρών που ζούμε είναι πολύ συζητήσιμη και σίγουρα θα βρείτε μια λύση αρκεί να είσαι ειλικρινής.
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ.
Η καλύτερη σε όλα και ναι δεν χρεώνει με την ώρα ,το καλύτερο πόστ που έχω διαβάσει
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δέχτηκε σε σουίτα με τζακούζι,της εξήγησα ότι για πρώτη φορά που θα κάνω session με οποιαδήποτε προτιμώ το ξενοδοχείο,μετά πήγα και στο dungeon της,όχι δεν πόνεσα,πριν μπούμε στο τζακούζι μου έβαλε λιπαντικό ειδικό μόνο για pegging και μου έβαλε και μία τάπα,όσο της έγλυφα τα πόδια είχα και την τάπα μέσα μου,μου έκανε πολλά μέσα στο τζακούζι,ακόμα και δέσιμο με σκοινιά,μου έκανε και μασάζ προστάτη,έλεγχο οργασμού και φτύσιμο στον πούτσο και καθώς ήμουν έτοιμος να χύσω αφού μου τον έφτυνε και μου τον έπαιζε με έκοβε,ανέβαινε από πάνω μου στο πρόσωπο μου μέχρι να χύσει και μετά τα έγλυφα κατόπιν εντολής της,χαστούκια,τα πάντα,θα μπορούσα να γράφω ώρες,στο στράπ με πήρε μέσα στο τζακούζι,έχει φαντασία και το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει,ούτε ώρα μετρούσε.
Έχω κάνει τα πάντα μαζί της εκτός από σεξ , είναι το κάτι άλλο αυτή η γυναίκα , number 1 και χαμαιλέων ,αν κάποια φορά κάνω και σεξ μαζί της εκεί θα απογειωθώ.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Έχω κάνει τα πάντα μαζί της εκτός από σεξ , είναι το κάτι άλλο αυτή η γυναίκα , number 1 και χαμαιλέων ,αν κάποια φορά κάνω και σεξ μαζί της εκεί θα απογειωθώ.
Αυτή που δεν την λένε Έρικα, αλλά Εύα είναι μεγάλο γατόνι, την είχα δει πριν χρόνια, άγριο θηλυκό αλλά ταυτοχρόνως και καυλιάρα, έχει μνήμη ελέφαντα, το θέμα είναι ότι το τηλέφωνο που έχει στις αγγελίες είναι κλειστό, ξέρω πολλά για αυτήν, θέλω να την ξαναδώ αλλά πως την πετυχαίνετε αφού το τηλέφωνο είναι κλειστό;
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Αυτή που δεν την λένε Έρικα, αλλά Εύα είναι μεγάλο γατόνι, την είχα δει πριν χρόνια, άγριο θηλυκό αλλά ταυτοχρόνως και καυλιάρα, έχει μνήμη ελέφαντα, το θέμα είναι ότι το τηλέφωνο που έχει στις αγγελίες είναι κλειστό, ξέρω πολλά για αυτήν, θέλω να την ξαναδώ αλλά πως την πετυχαίνετε αφού το τηλέφωνο είναι κλειστό;
έχω το προσωπικό της τηλέφωνο , όσο για το όνομα το γράφει και στο προφίλ της, είναι η καλύτερη ,τι να λέμε ,αυτά που μου έκανε μέσα στο τζακούζι αλλά και στο dungeon της δεν περιγράφονται
.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
623
Like
1.098
Πόντοι
206
Πρέπει να κάνει λίγη γυμναστική πάντως, πατσες βλέπω...
 

sexakias12123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
0
έχω το προσωπικό της τηλέφωνο , όσο για το όνομα το γράφει και στο προφίλ της, είναι η καλύτερη ,τι να λέμε ,αυτά που μου έκανε μέσα στο τζακούζι αλλά και στο dungeon της δεν περιγράφονται
.
Μπορείς να το στείλεις σε pm; Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom