Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
πολυ δυσκολο να δει καποιον νεο σκλαβο παντως.
Γιατί? και εγώ όταν πρωτοπήγα νέος στον χώρο ήμουν ,ξέρω ότι έχει κάνει τον κύκλο της αλλά το γράφει και στις αγγελίες της ότι βλέπει και πρωτάρηδες εκτός αν εννοείς ότι είναι δύσκολο να της πιάσεις στο τηλέφωνο αυτό ισχύει αλλά αξίζει η αναμονή ,τώρα την παίρνω τηλέφωνο και έχει κλειστά και τα δύο πάνω από δέκα μέρες ούτε τα προφίλ της κινεί αρκεί να είναι καλά, 8 session έχω κάνει μαζί της η καλύτερη που έχω γνωρίσει στο αυταρχικό και όχι μόνο είναι σε όλα της σωστή
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Από προκύπτει αυτό;;;
Μάλλον εννοεί δύσκολο να την πετύχεις το είχα γράψει και εγώ παλαιότερα
  1. Domina Erika

    Σε ξεν τρελέ μου έχεις δίκιο,δυσκολεύτηκα να την βρω αλλά έστειλα μήνυμα στην σελίδα της έτσι γνωριστήκαμε ,έχει πολύ κόσμο και προτιμά τους παλιούς πελάτες μου το είπε αλλά εγώ επέμενα και τελικά κατάφερα και την γνώρισα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Λονδίνο είναι για session πάνω από δύο εβδομάδες μίλησα χτες μαζί της θα επιστρέψει
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.442
Like
4.918
Πόντοι
456
Φαντάσου πούτσα και ξύλο που θα ρίχνει δυο βδομάδες στα Εγγλεζάκια ! :s&m_1::s&m_1::s&m_1::springsmile:
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
χτες πήγα πρώτα με γάμησε και μετά μου έκανε fisting μέχρι τον αγκώνα της μπήκε το χέρι της έχυνα συνεχώς από την πίσω τρυπούλα μου και μου έσκισε και το στρινγκ που φορούσα, μετά στόχευσε στην σούφρα μου και μου την κατούρησε ,ήμουν τέλεια χτες μουνάρα με έντυσε με έβαψε ψηλοτάκουνα και ξανθιά περούκα
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
χτες πήγα πρώτα με γάμησε και μετά μου έκανε fisting μέχρι τον αγκώνα της μπήκε το χέρι της έχυνα συνεχώς από την πίσω τρυπούλα μου και μου έσκισε και το στρινγκ που φορούσα, μετά στόχευσε στην σούφρα μου και μου την κατούρησε ,ήμουν τέλεια χτες μουνάρα με έντυσε με έβαψε ψηλοτάκουνα και ξανθιά περούκα
Μουναρα σε έκανε δλδ
Στείλε φωτό να σε δούμε
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Ερίκα και Αλεξάνδρα οι καλύτερες που έχουν έρθει Σαλονίκη, πάντα με μπόλικα καλούδια και ωραία σπίτια νοίκιαζαν,κάναν τα πάντα αυτές μας έμαθαν αυταρχικό
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Και όχι μόνο στα role play η καλύτερη ξεκίνησε στα 19 της και ακόμα είναι κορυφή
Νομιζω θα δημιουργησει γονιμο και παραγωγικο προβληματισμο για υποψηφιοτητα στο Συριζα :grin::grin:
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
237
Like
86
Πόντοι
1
Ερίκα και Αλεξάνδρα οι καλύτερες που έχουν έρθει Σαλονίκη, πάντα με μπόλικα καλούδια και ωραία σπίτια νοίκιαζαν,κάναν τα πάντα αυτές μας έμαθαν αυταρχικό
Έρικα και νανά βρετού οι καλύτερες που έχει σταματήσει,εμένα με έμαθε πολλά κάνει το καλύτερο στράπ και δεν πάει με την ώρα όσο το απολαμβάνει τόσο περισσότερο σε κρατάει και καλά κάνει και βάζει και κωδικό ασφαλείας η έρικα κάνει πολλά σκληρά ραντεβού γνήσια σαδίστρια
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Συμφωνώ είναι γνήσια σαδίστρια
Και όχι μόνο πιάνει τα καλύτερα σπίτια,φαίρνει πολλά καλούδια ,μοσχομυρίζει είναι πολύ καθαρή ,κάνει το καλύτερο αυταρχικό και την καλύτερη παρέα,είδα χτες στο προφίλ της ότι έρχετε Σαλονίκη τον Νοέμβριο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Και όχι μόνο πιάνει τα καλύτερα σπίτια,φαίρνει πολλά καλούδια ,μοσχομυρίζει είναι πολύ καθαρή ,κάνει το καλύτερο αυταρχικό και την καλύτερη παρέα,είδα χτες στο προφίλ της ότι έρχετε Σαλονίκη τον Νοέμβριο
Τυχεροί όσοι υπηρετούμε την απόλυτη Αφέντρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom