Νέα

Δολοφονία τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nikitas7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 280
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
293
Πόντοι
280
Και αυτές θα καθαρίζαν σκάλες

Και βέβαια θα καθαρίζαν σκάλες. Οι νταβατζήδες της ελας και των εσωτερικών υποθέσεων θα έμεναν χωρίς δουλειά.
Οι πουτάνες θα την έβρισκαν την άκρη.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.011
Πόντοι
2.306
Κάνεις λάθος. Η δυσφορία φυλου ειναι απολυτως ιατρικη οντωτητα στα πλαισια διαταραχων του ψυχισμου. Κοινωνικό ειναι το κομμάτι που αφορά την εικονα προς τα εξω. Οπως εχει και ενας crossdresser πχ.
Ομως στη δυσφορια φυλου το άτομο εχει προβλημα το ιδιο με το σώμα του ανεξάρτητα με την κοινωνική του εικονα (που σιγουρα επιβαρυνει). Σε τοσο σοβαρο βαθμό που έχει σημαντικά ποσοστά αυτοκτονιας ως ομάδα. Που δεν βελτιώνονται αν οι μονιμες επεμβάσεις αλλαγής φυλου γινουν χωρις εκτεταμενες ψυχοθεραπείες. Ενω το αντιθετο συμβαίνει, δλδ εκτεταμενη ψυχοθεραπεία βοηθάει στην αποδοχη του φυλου σε σημαντικο ποσοστό τους, το οποίο αλλάζει τα ποσοστά αυτοκτονιών.



Ο νομος που λες αναφερει:
"Το πρόσωπο έχει δικαίωμα στην αναγνώριση της ταυτότητας φύλου του ως στοιχείου της προσωπικότητάς του.
Ως ταυτότητα φύλου νοείται ο εσωτερικός και προσωπικός τρόπος με τον οποίο το ίδιο το πρόσωπο βιώνει το φύλο του, ανεξάρτητα από το φύλο που καταχωρίστηκε κατά τη γέννησή του με βάση τα βιολογικά του χαρακτηριστικά. Η ταυτότητα φύλου περιλαμβάνει την προσωπική αίσθηση του σώματος, καθώς και την κοινωνική και εξωτερική έκφραση του φύλου, τα οποία αντιστοιχούν στη βούληση του προσώπου. Η προσωπική αίσθηση του σώματος μπορεί να συνδέεται και με αλλαγές που οφείλονται σε ιατρική αγωγή ή άλλες ιατρικές επεμβάσεις που επιλέχθηκαν ελεύθερα."

Μπορώ άνετα να σέβομαι το δικαίωμα αυτό, αλλά δεν μπορεί να με υποχρεώσει να εκφράζομαι οπως θέλω πχ χρησιμοποιώντας τις αντωνυμίες που θεωρώ σωστες βασει του δικού μου δικαιώματος ελευθερίας στο λογο που κατοχυρωνεται απο το αρθρο 14 του Ελληνικού συντάγματος και το άρθρο 11 του Ευρωπαικού Συντάγματος
Τι έχεις σπουδάσει τύπε;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Τους πείραξε κάποιους που γράψανε άντρας οι μπάτσοι...Το ότι την/τον έσφαξε είναι συνηθισμένο...:confused:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Ρε σεις ακόμα κι εγώ που γαμάω τραβελια και είμαι υπέρ του να κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του αυτό το πράγμα με τα 10 διαφορετικά "φύλα" μου χτυπάει στα νεύρα...

ΔΥΟ είναι τα φύλα, το τι θέλει να είναι/αυτοπροσδιορίζεται κάποιος στα παπάρια μας...Έλεος δηλαδή.
 

Vas(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
έχω βαρεθεί και έχω σιχαθεί το κάθε άκυρο κίνημα να έχει πάτημα και να λέει ότι μαλακια θελει και να έχει την απαίτηση να το ακούσεις και να συμφωνήσεις αλλιώς είσαι φασίστας…..Τωρα το θέμα πήγε από την δολοφονία ενός ανθρωπου από την Κούβα στο κέντρο οτι δολοφονήθηκε γιατί ήταν τρανς όπως το ίδιο κάνανε με τον ζακ Κωστόπουλο ξέχασαν όλοι ότι μπήκε να κλέψει και καταλήξαν ότι δολοφονηθηκε γιατί ήταν τρανς και κόντεψαν να τον κάνουν Εθνομάρτυρα…Σιχαμενα κινήματα που για την προβολή τους δεν κολλάνε ούτε σε θάνατο ούτε πουθενά, υποστηρίζουν την διαφορετικότητα και πως ολοι πρέπει να ζουν όπως θέλουν και μας κουνάνε το δάχτυλο.Φαντάζονται πως αν είσαι άντρας και δεν εισαι γκει τότε σίγουρα δέρνεις γυναίκες βιάζεις ασταμάτητα καταπιέζεις Κόσμο και οπωσδήποτε έχεις Θέμα με τους γκει και θες να τους δείρεις και να τους καταπιέσεις , αλλά δεν καταλαβαίνουν ότι αυτοί μόνοι τους κάνουν την κατάσταση 3 φορές χειρότερη δημιουργώντας πόλωση…Δηλαδή θα μου πείτε πως ότι κάποιος έσφαξε και βασάνισε εναν άνθρωπο δεν αρκεί πρέπει να ψάξουμε αν το θύμα ήταν τρανς η όχι μετράει παρά πάνω αν είσαι τρανς ? Όλοι οι άλλοι που πεθαίνουν καθημερινά απο φτώχεια πείνα άλλοι δολοφονούνται δεν μετράει τόσο η ζωή τους γιατί δεν πάνε στο pride να κουνάνε σημαιούλες και ουράνια τόξα ? Εχω βαρεθεί να ακούω κινήματα λοατκι για βασανισμένους καταπιεσμένους και στην τελική έχουν τα πιο πολλά προνόμια οι πιο πολλοί οργανισμοι και εταιρίες στον φόβο του cancel μόνο πίπες δεν τους παίρνουν για να μην βγουν να μυξοκλαίνε παλι… όποτε κάποιοι πρέπει να μάθουν τι σημαίνει να εχεις ανθρωπιά και να σέβεσαι τον δίπλα σου γιατί είναι άνθρωπος Όπως εσυ και όχι τις μαλακιες κινήματα που για λίγη προβολή τσουβαλιάζουν τον άνθρωπο βλέπουν παντού εχθρούς και οποίος δεν συμφωνεί με τις μαλακιες τους είναι εχθρός τους μισογύνης ομοφοβικός και αφού είναι άντρας σιγουγρά θα δέρνει γυναίκες τον ελεύθερο του χρόνο…..
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.225
η βιολογια δεν ειναι η επιστημη που θα δωσει απαντηση σε κοινωνικο θεμα οπως αυτο, και για αυτο στις επιστημες εχουμε τις εννοιες κοινωνικο φυλο και βιολογικο φυλο, δηλαδη δυο εντελως διαφορετικες εννοιες. δεν ξερω που διαβασες τα περι ψυχολοπαθολογικης καταστασης αλλα δεν ειναι καθολου ετσι η επιθυμια να εισαι αυτο που θελεις να εισαι. οι εννοιες ανδρας, γυναικα, λεσβια κτλ εχουν ενα νοημα πολυ πιο συνθετο απο το βιολογικο, το καθε ατομο αποφασιζει το κοινωνικο του φυλο, εσυ θες να εισαι Α εγω Β και ο αλλος Γ και εμεις θα δωσουμε νοημα σε ολα αυτα που λεμε.
Η Φύση έχει νόμους και κανόνες.Είμαστε μέρος της.Το ζήτημα είναι πως το Εγώ κάποιων,θέλει να κυριαρχήσει.Να αυτοανακηρυχθεί Θεός.Οταν πλέον ισοπεδωθούν όλα μέσα στο χάος θα ανατείλει ο Μετα-άνθρωπος.Αυτό θέλει η παγκοσμιοποίηση,γι αυτό και σπρώχνει με τα μπούνια όλα αυτή την παράνοια.Ούτε σύνορα,ούτε φύλα,ούτε οικογένεια,ούτε θρησκεία,ούτε έθνη,ούτε επομένως κοινωνία.Μόνο μάζα για τα κέρδη της

Η αλήθεια είναι απλή: η Φύση δέχεται την παρέκκλιση,αλλά η παρέκκλιση δεν είναι η κανονικότητα.Επομένως,σεβασμός στην διαφορετικότητα και απόρριψη της παράνοιας

*Σε κανέναν δεν αξίζει ένα τέτοιο τέλος. Ο Θεός ας την αναπαύσει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
αααα ναι????? τοτε man τι σημαινει? οπως και να εχει, εμεις στην ανθρωπολογια, που αναλυουμε και αυτο το θεμα, θεωρουμε οτι male ειναι αυτο που ανεφερε
Ανθρωπολογία, αύριο όταν θα μιλάμε για τουρκική επιθετικότητα θα είσαι των πολιτικών επιστημών. :2funny:

Αν είχες την παραμικρή ιδέα θα ήξερες πως άρρεν και θήλυ περιγράφουν το γένος και μόνον.

Ανήρ και γυνή περιγράφουν συνδυαστικά φύλο και ανθρώπινη φυλή.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.011
Πόντοι
2.306
έχω βαρεθεί και έχω σιχαθεί το κάθε άκυρο κίνημα να έχει πάτημα και να λέει ότι μαλακια θελει και να έχει την απαίτηση να το ακούσεις και να συμφωνήσεις αλλιώς είσαι φασίστας…..Τωρα το θέμα πήγε από την δολοφονία ενός ανθρωπου από την Κούβα στο κέντρο οτι δολοφονήθηκε γιατί ήταν τρανς όπως το ίδιο κάνανε με τον ζακ Κωστόπουλο ξέχασαν όλοι ότι μπήκε να κλέψει και καταλήξαν ότι δολοφονηθηκε γιατί ήταν τρανς και κόντεψαν να τον κάνουν Εθνομάρτυρα…Σιχαμενα κινήματα που για την προβολή τους δεν κολλάνε ούτε σε θάνατο ούτε πουθενά, υποστηρίζουν την διαφορετικότητα και πως ολοι πρέπει να ζουν όπως θέλουν και μας κουνάνε το δάχτυλο.Φαντάζονται πως αν είσαι άντρας και δεν εισαι γκει τότε σίγουρα δέρνεις γυναίκες βιάζεις ασταμάτητα καταπιέζεις Κόσμο και οπωσδήποτε έχεις Θέμα με τους γκει και θες να τους δείρεις και να τους καταπιέσεις , αλλά δεν καταλαβαίνουν ότι αυτοί μόνοι τους κάνουν την κατάσταση 3 φορές χειρότερη δημιουργώντας πόλωση…Δηλαδή θα μου πείτε πως ότι κάποιος έσφαξε και βασάνισε εναν άνθρωπο δεν αρκεί πρέπει να ψάξουμε αν το θύμα ήταν τρανς η όχι μετράει παρά πάνω αν είσαι τρανς ? Όλοι οι άλλοι που πεθαίνουν καθημερινά απο φτώχεια πείνα άλλοι δολοφονούνται δεν μετράει τόσο η ζωή τους γιατί δεν πάνε στο pride να κουνάνε σημαιούλες και ουράνια τόξα ? Εχω βαρεθεί να ακούω κινήματα λοατκι για βασανισμένους καταπιεσμένους και στην τελική έχουν τα πιο πολλά προνόμια οι πιο πολλοί οργανισμοι και εταιρίες στον φόβο του cancel μόνο πίπες δεν τους παίρνουν για να μην βγουν να μυξοκλαίνε παλι… όποτε κάποιοι πρέπει να μάθουν τι σημαίνει να εχεις ανθρωπιά και να σέβεσαι τον δίπλα σου γιατί είναι άνθρωπος Όπως εσυ και όχι τις μαλακιες κινήματα που για λίγη προβολή τσουβαλιάζουν τον άνθρωπο βλέπουν παντού εχθρούς και οποίος δεν συμφωνεί με τις μαλακιες τους είναι εχθρός τους μισογύνης ομοφοβικός και αφού είναι άντρας σιγουγρά θα δέρνει γυναίκες τον ελεύθερο του χρόνο…..
Τύπε, εξυπηρετούν τα συμφέροντα των ερπετόμορφων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάντως, πρέπει να έχουν φοβηθεί οι πελάτες των τράβελων, έχω μέρες να δω κριτική στο site.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
μου τα εχεις πρηξει...αλλο το βιολογικο, αλλο το κοινωνικο φυλο, στην πρωτη περιπτωση εχουμε τα αρσενικα/θηλυκά ενω στη δευτερη αντρας, γυναικα, λεσβια , gay τρανσ qs κτλ. μην ταυτιζεις τη γυναικα με το θηλυκο, δεν ειναι ιδια πραγματα, θηλυκή ειναι και η λεσβια που δεν ειναι ακριβως γυναικα, αλλα ειναι λεσβια γυναικα. το ιδιο συμβαινει και με τους αρσενικους, ο αρσενικος δεν ειναι απαραιτητα αντρας που γαμαει γυναικα αλλα αντρας που γαμαει αντρες και αρα ειναι ενας ομοφυλοφιλος αντρας, δηλαδη αδερφη, πουσταρα κτλ
....αλλο το βιολογικο, αλλο το κοινωνικο φυλο,...... είναι μια μαλακία που προσπαθούν να περάσουν οι Ομοφυλόφιλοι για να νιώσουν όμορφα. Για πήγαινε στους Μασάι και πες τους ότι άλλο είναι το Βιολογικό και άλλο το Κοινωνικό φύλο, να δεις πως θα αντιδράσουν, κι όχι μόνο αυτοί, αλλά και όλες οι φυλές που ζουν κοντά στη φύση
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Η trans ειναι γυναικα στην Ολλανδία

Ναι. Οι Φεμιμουρλές ΝΟΜΙΣΑΝ ότι αν προσεταιριστούν τους Τρανς θα έχουν ένα επιπλέον Σύμμαχο. ΑΜ ΔΕ. Συμμετέχουν στα Καλλιστεία και τους παίρνουν τους Τίτλους, συμμετέχουν στα Γυναικεία Αθλήματα και παίρνουν τις πρώτες θέσεις, μπαίνουν στα Γυναικεία Αποδυτήρια με τις μαλαπέρδες τους να κρέμονται, κι όποια ΤΟΛΜΗΣΕΙ και αντιδράσει, την κατηγορούν για Τρανσφοβική. ΌΠΩΣ ΕΣΤΡΩΣΑΝ, ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.474
Πόντοι
206

Πάρτε και καταγγελία στην ΕΕ. Έτσι για να γουστάρουμε.

ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ και ασχολούμαστε αν είναι άντρας ή γυναίκα.

Αν αυτό δεν είναι σαπίλα στην κοινωνία τότε τι είναι; Εγώ θυμάμαι ελάχιστα χρόνια πριν σε τέτοιες περιπτώσεις που αμέσως προσπαθούσαμε να βρούμε το δολοφόνο και τα κίνητρα του. Τώρα ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ. Το μόνο που μας νοιάζει είναι αν είναι Θανάσης ή Σούλα.

Άλλωστε το ίδιο δεν έγινε και πριν 2 εβδομάδες με το υποβρύχιο; Στα 100 σχόλια ο ένας άντε οι 2 να έγραψαν κάτι λογικό. ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι έγραφαν "καλά να πάθουν", "πλούσιοι που πίνουν το αίμα του κοσμάκη", "ας τα έδιναν σε φιλανθρωπίες" κτλ. Λες και εμείς οι φτωχοί δεν πεθαίνουμε από τα πάθη μας;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
ρε συ, εξακολουθεις να επιμενεις σε κατι που ειναι ασχετο, το οτι εχεις παπαρια, δεν σημαινει οτι εισαι αντρας, αλλα αρσενικος, το οτι εισαι αρσενικος ομως δεν σημαινει οτι εισαι και αυτοματα αντρας...

"σημερα", βρισκομαστε στην ιδια κατασταση με αυτο που αντιμετωπισε ο Γαλιλαίος στο μεσσαιωνα οταν ειπε οτι η γη ειναι στρογγυλη και οχι επιπεδη που ελεγαν ολοι τοτε...

οσο πιο γρηγορα καταλαβει ο κοσμος οτι οι εννοιες αλλαζουν περιεχομενο συμφωνα με την εξελιξη της επιστημης τοσο λιγοτερα προβληματα θα εχουμε
Ο Δαρβίνος έχει προνοήσει τύπε μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: foobar

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Δεν κοιτάτε το χάλι σας ρε, που αν δεν υπήρχαν πουτάνες θα μένατε με το πουλί στο χέρι; Και πουλάτε πνεύμα, νταηλίκι και κανονικότητα...
Δεν κοιτάτε την ξεφτίλα σας, η Άννα σας πείραξε...
Κ ο Άννα με το πουλί στο χέρι θα έμενε αν δεν υπήρχαν κωλομπες σα του λόγου σου. Ίσως κ να τον ελεγαν τωρα Φερνάντο
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
Δεν κοιτάτε το χάλι σας ρε, που αν δεν υπήρχαν πουτάνες θα μένατε με το πουλί στο χέρι; Και πουλάτε πνεύμα, νταηλίκι και κανονικότητα...
Δεν κοιτάτε την ξεφτίλα σας, η Άννα σας πείραξε...
τύπε μια παρενθεση να πουμε, εσυ δεν εισαι που σε μια δοση ειχες πει οτι εισαι μονίμως κουρασμένος και καταθλιπτικός ; :undecided::undecided::undecided:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Δεν κοιτάτε το χάλι σας ρε, που αν δεν υπήρχαν πουτάνες θα μένατε με το πουλί στο χέρι; Και πουλάτε πνεύμα, νταηλίκι και κανονικότητα...
Δεν κοιτάτε την ξεφτίλα σας, η Άννα σας πείραξε...
Όσο υπάρχει χρήμα και κάποιοι άντρες πουτανες γίνονται παλουκαρε
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Η trans ειναι γυναικα στην Ολλανδία


FB_IMG_1689272321522.jpg
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.225
έχω βαρεθεί και έχω σιχαθεί το κάθε άκυρο κίνημα να έχει πάτημα και να λέει ότι μαλακια θελει και να έχει την απαίτηση να το ακούσεις και να συμφωνήσεις αλλιώς είσαι φασίστας…..Τωρα το θέμα πήγε από την δολοφονία ενός ανθρωπου από την Κούβα στο κέντρο οτι δολοφονήθηκε γιατί ήταν τρανς όπως το ίδιο κάνανε με τον ζακ Κωστόπουλο ξέχασαν όλοι ότι μπήκε να κλέψει και καταλήξαν ότι δολοφονηθηκε γιατί ήταν τρανς και κόντεψαν να τον κάνουν Εθνομάρτυρα…Σιχαμενα κινήματα που για την προβολή τους δεν κολλάνε ούτε σε θάνατο ούτε πουθενά, υποστηρίζουν την διαφορετικότητα και πως ολοι πρέπει να ζουν όπως θέλουν και μας κουνάνε το δάχτυλο.Φαντάζονται πως αν είσαι άντρας και δεν εισαι γκει τότε σίγουρα δέρνεις γυναίκες βιάζεις ασταμάτητα καταπιέζεις Κόσμο και οπωσδήποτε έχεις Θέμα με τους γκει και θες να τους δείρεις και να τους καταπιέσεις , αλλά δεν καταλαβαίνουν ότι αυτοί μόνοι τους κάνουν την κατάσταση 3 φορές χειρότερη δημιουργώντας πόλωση…Δηλαδή θα μου πείτε πως ότι κάποιος έσφαξε και βασάνισε εναν άνθρωπο δεν αρκεί πρέπει να ψάξουμε αν το θύμα ήταν τρανς η όχι μετράει παρά πάνω αν είσαι τρανς ? Όλοι οι άλλοι που πεθαίνουν καθημερινά απο φτώχεια πείνα άλλοι δολοφονούνται δεν μετράει τόσο η ζωή τους γιατί δεν πάνε στο pride να κουνάνε σημαιούλες και ουράνια τόξα ? Εχω βαρεθεί να ακούω κινήματα λοατκι για βασανισμένους καταπιεσμένους και στην τελική έχουν τα πιο πολλά προνόμια οι πιο πολλοί οργανισμοι και εταιρίες στον φόβο του cancel μόνο πίπες δεν τους παίρνουν για να μην βγουν να μυξοκλαίνε παλι… όποτε κάποιοι πρέπει να μάθουν τι σημαίνει να εχεις ανθρωπιά και να σέβεσαι τον δίπλα σου γιατί είναι άνθρωπος Όπως εσυ και όχι τις μαλακιες κινήματα που για λίγη προβολή τσουβαλιάζουν τον άνθρωπο βλέπουν παντού εχθρούς και οποίος δεν συμφωνεί με τις μαλακιες τους είναι εχθρός τους μισογύνης ομοφοβικός και αφού είναι άντρας σιγουγρά θα δέρνει γυναίκες τον ελεύθερο του χρόνο…..
Κάθε νέα θρησκεία,όπως η Woke culture,για να εδραιωθεί στη συνείδηση των πιστών της,έχει ανάγκη από μάρτυρες
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.662
Like
7.993
Πόντοι
1.056
Κάθε νέα θρησκεία,όπως η Woke culture,για να εδραιωθεί στη συνείδηση των πιστών της,έχει ανάγκη από μάρτυρες
Σωστότατο, παλιό κλασικό κόλπο που έχει αποτελέσματα.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
προχθες τοσα ατομα ειχαν βγει και φωναζαν για αυτο το γεγονος στη θεσσαλονικη...δε μου φανηκαν λιγοι και κυριως νεες γυναικες απο οτι ειδα
σκεφτειτε το...τοσα ατομα μεσα στη ζεστη πηραν την αποφαση να φωναζουν στη μεση του δρομου για αυτο το πραγμα
και τι νοημα ειχε η διαδήλωση για κατι τετοιο?θα το ακουσει ο δολοφονος που πολυ πιθανον να ειναι αλλοδαπος και θα πει οκ αφου φωναζουν εγω σταματω να σκοτωνω κοσμο...
οι λογικοι τους μαλλον ειναι οτι με καποιο τροπο φταινε ολοι οι κακοι straight ελληνες...οι ρατσιστες
το συμπερασμα ειναι οτι ενα μεγαλο μερος του πληθησμου πασχει απο μαζικη παρανοια...mental illness, ακομα και σε αυτο το thread καποιος εχει γραψει δεκαδες ποστ να μας πεισει οτι ενας βιολογικα ανδρας ειναι γυναικα και πρεπει να τον λεμε γυναικα
δε ξερω που θα καταληξει αυτο, μεγαλωνοντας θα ωριμασουν και θα καταλαβουν τη μαλακια τους?ή μηπως απλα θα γινει πιο εντονη η παρανοια?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
προχθες τοσα ατομα ειχαν βγει και φωναζαν για αυτο το γεγονος στη θεσσαλονικη...δε μου φανηκαν λιγοι και κυριως νεες γυναικες απο οτι ειδα
σκεφτειτε το...τοσα ατομα μεσα στη ζεστη πηραν την αποφαση να φωναζουν στη μεση του δρομου για αυτο το πραγμα
και τι νοημα ειχε η διαδήλωση για κατι τετοιο?θα το ακουσει ο δολοφονος που πολυ πιθανον να ειναι αλλοδαπος και θα πει οκ αφου φωναζουν εγω σταματω να σκοτωνω κοσμο...
οι λογικοι τους μαλλον ειναι οτι με καποιο τροπο φταινε ολοι οι κακοι straight ελληνες...οι ρατσιστες
το συμπερασμα ειναι οτι ενα μεγαλο μερος του πληθησμου πασχει απο μαζικη παρανοια...mental illness, ακομα και σε αυτο το thread καποιος εχει γραψει δεκαδες ποστ να μας πεισει οτι ενας βιολογικα ανδρας ειναι γυναικα και πρεπει να τον λεμε γυναικα
δε ξερω που θα καταληξει αυτο, μεγαλωνοντας θα ωριμασουν και θα καταλαβουν τη μαλακια τους?ή μηπως απλα θα γινει πιο εντονη η παρανοια?
Αυτός ο όχλος που είδες είναι απλά παιδιά με πλυση εγκεφάλου,ξεκινάνε από τον φεμινισμό ,τις κατηχουν στον μισαντρισμο και όταν τις ετοιμάσουν τις εχουν για τα παιδιά για τα θελήματα στις πορείες και να ικανοποιούν τις αρρωστες ορέξεις τους .το ίδιο γίνεται και με τα νεοπουστρακια ,βρίσκουν αδύναμα παιδιά , πιθανόν που τρώνε μπουλινγκ και τα στρατολογούν στο πουστιλικι που νιώθουν ότι κάπου ανήκουν .
Και όλα αυτά για να πείσουν τον εαυτό τους ότι είναι κανονικοί.
Εννοείται ότι η πορεία τους δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έγινε ,απλά αυτό είναι η πρόφαση για να περάσουν αυτά που θέλουν .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom