Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
οπως έχω ξαναπει, μαύρο στο μαγαζι αυτό - απαράδεκτη σχεση ποιοτητας τιμής.
 
OP
OP
T

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, αν πάρω τηλέφωνο και πω αυτό που θέλω ακριβώς και δεν είναι τίποτα ...extreme, υπάρχει ελπίδα;
Ένα σίγουρο εκεί μέσα υπάρχει; Ένα καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος θέλω. Υπάρχει σιγουράκι εκεί μέσα;

Δεν έχω ξαναπάει και δεν γουστάρω να πάω και να μου αρχίσουν τα "πέρασε και βλέπουμε..."
Οκ, έχουν ειπωθεί πολλά για το συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά βολεύει πολύ ρε γαμώτο!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, αν πάρω τηλέφωνο και πω αυτό που θέλω ακριβώς και δεν είναι τίποτα ...extreme, υπάρχει ελπίδα;
Ένα σίγουρο εκεί μέσα υπάρχει; Ένα καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος θέλω. Υπάρχει σιγουράκι εκεί μέσα;

Δεν έχω ξαναπάει και δεν γουστάρω να πάω και να μου αρχίσουν τα "πέρασε και βλέπουμε..."
Οκ, έχουν ειπωθεί πολλά για το συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά βολεύει πολύ ρε γαμώτο!
Nαταλι,καλη σε ολα,ισως οχι με την πρωτη φορα βεβαια.
Φιονα,καλο μασαζ και φραπες,ως εκει ομως.
Ρωξανη,ωραιο κοματι πληθωρικο,φραπες οκ,για πιο περα δεν εχω αποψη.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, αν πάρω τηλέφωνο και πω αυτό που θέλω ακριβώς και δεν είναι τίποτα ...extreme, υπάρχει ελπίδα;
Ένα σίγουρο εκεί μέσα υπάρχει; Ένα καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος θέλω. Υπάρχει σιγουράκι εκεί μέσα;

Δεν έχω ξαναπάει και δεν γουστάρω να πάω και να μου αρχίσουν τα "πέρασε και βλέπουμε..."
Οκ, έχουν ειπωθεί πολλά για το συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά βολεύει πολύ ρε γαμώτο!
δυσκολα...εξαρταται απο το πως θα σε κοψουνε...
 
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Παίδες ποιο ειναι το τηλεφονο του choco γιατι ψαχνω και δεν το βρισκω.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ρε παιδιά, αν πάρω τηλέφωνο και πω αυτό που θέλω ακριβώς και δεν είναι τίποτα ...extreme, υπάρχει ελπίδα;
Ένα σίγουρο εκεί μέσα υπάρχει; Ένα καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος θέλω. Υπάρχει σιγουράκι εκεί μέσα;

Σε βαραίνει το εκατόευρω στην τσέπη ε...?
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εχει παει κανεις τωρα τελευταια στο Choco? Εχει καμια γκομενα που να αξιζει?

Οπου και να πας, εχει και τα καλα του και τα χαλια του! Σημασια εχει να περασεις καλα, και να νιωθεις καλα! Αν και τελευταια, στο συγκεκριμενο, δεν ξερω τον λογο, αλλα δυσκολα κλεινεις ραντευου! Η εφερε και αλλες κοπελες, η και εγω δεν ξερω τι αλλο να πω! Παντος, ειναι στην λιστα με τα καλητερα μαγαζια που εχουν απομεινει! Και απο ευγενια, και απο θεμα αισθητηκης και εμπιρειας στο καλο μασαζ! Βλεπεις, οταν εισαι υποχρεωμενος να ζεις πανω σε μια καρεκλα 14 περιπου χρονια, το καλο μασαζ, ειναι το αλφα και το ωμεγα!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η γιαννα ειναι εκει ακομα>?εχει αρχισει τα κλαρινα και στα βορεια?? :pipa2:ποσο παει το φουλ εκει??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μου ειπε η ρουλα οτι εκει δουλευει!!!η ρουλα που ειναι στην στουρναρη εννοω!!!δουλευαν ομηρου πριν κανα χρονο!!μηπωσ εχει παρει αλλο ονομα εκει??
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
μου ειπε η ρουλα οτι εκει δουλευει!!!η ρουλα που ειναι στην στουρναρη εννοω!!!δουλευαν ομηρου πριν κανα χρονο!!μηπωσ εχει παρει αλλο ονομα εκει??


Θα σε γελασω φιλε μου! Εχουν παει τρις η τεσσερις μελαχροινες, πολυ καλα και ... αξιολογα κοριτσια, αλλα δεν εχω ακουσει το ... Γιαννα! Τι ψαχνεις? Γυναικες! Μονο στα μαλια να αλλαζουν? χαχαχαχαχαχα ....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχει καλα κομματια??κανα πιπινι παιζει???κανουν ολεσ φουλ εκει??
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
εχει καλα κομματια??κανα πιπινι παιζει???κανουν ολεσ φουλ εκει??


Ακου να σου πω! Εγω, παω σε τεσσερα πεντε μαγαζια, που εχω αξιολογησει σαν ... τα καλητερα! Ειμαι καθηλωμενος σε αναπυρικο καροτσακι, και ψαχνω το καλο μασαζ!
Απο εκει και περα, εχει πολυ καλα κοριτσια, πολυ ομορφα, και πολυ καλος και ευχαριστος χορος!
Δεν ειμαι σε θεση να ζητησω κατι παραπανω! Παντος, απο οτι βλεπω, εχει πολυ ... κηνηση!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η ροξη δινει μπριζολιτσα σε ολουσ??γενικα ολεσ οι κοπελεσ προσφερουν φουλ προγραμμα??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
γιατι ρε φιλε μου δεν κανει καλα τσιμπουκια το κοριτσι και καλο γαμησι??δεν την εχω δοκιμασει!!!λεσ δηλαδη να φαω πορτα??να μην παω??
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Η Γιάννα (ροξυ) είναι μυστήριο άλογο. Την θυμάμαι από την Ιπποκράτους που δούλευε με την Ρούλα. Νόμιζε ότι είναι κάποια και όλοι πρέπει να τις τα σκάνε. Πολωνέζα έλεγε ότι είναι δεν είμαι σίγουρος για αυτό. Τώρα στην ούσια δεν νόμιζω ότι αξίζει πολλά εγώ πάντως δευ είχα περάσει κάλα. Φράπε θυμάμαι με μέτριο καλαμάκι. Δηλαδή το τίποτα για 90 ευρώ.  Το Δημητσάνας το θυμάμαι στο κατοστάρικο μόνο φραπέ. Η Ροξι θα το έχει πάει στο 120 απο μόνη της για κάτι παραπάνω (αυτό το υποθέτω) Λοιπόν καλύτερα άστο πήγαινε για άλλα.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Η πρωην Γιαννα και νυν Ροξι λοιπον ειναι λιγο της ταλαιπωριας.Κανει κωλοτουμπες με το πολυ χρημα,και στοχος της ειναι μια καλη περιπτωση φραγκατου τυπου για να ξεμπλεξει μια κι'εξω.Για πιο πολλες υπηρεσιες πρεπει καποιος να ασχοληθει σοβαρα μαζι της και εκει που βρισκεται,αλλα ισως περισσοτερο εκτος!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γιατι ρε φιλε μου δεν κανει καλα τσιμπουκια το κοριτσι και καλο γαμησι??δεν την εχω δοκιμασει!!!λεσ δηλαδη να φαω πορτα??να μην παω??
  και βεβαια να μην παs.  η πορτα ειναι το μονο σιγουρο.    η συγκεκριμενη ειναι πολυ καλη για αλλεs φασειs.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom