Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.851
Κριτικές
40
Like
22.819
Πόντοι
26.096
wiveslikehookers.jpg
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
Οικογένεια είναι το αποτέλεσμα της επιλογής δύο ανθρώπων να ενώσουν τις τύχες τους για να προσπαθήσουν να λύσουν προβλήματα, τα οποία ουδέποτε θα αντιμετώπιζαν αν είχαν μείνει χώρια.
Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς στο φόρουμ, ουδέποτε το είχα σκεφτεί αυτό  :kneel:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Οικογένεια είναι το αποτέλεσμα της επιλογής δύο ανθρώπων να ενώσουν τις τύχες τους για να προσπαθήσουν να λύσουν προβλήματα, τα οποία ουδέποτε θα αντιμετώπιζαν αν είχαν μείνει χώρια.

χα χα
αυτο θυμαμαι το χε γραψει ενας σθμμαθητης μου στο σχολειο σε εκθεση
τι μου θυμισες φιλε ;) :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

σωστα
γραψε λαθος φιλε ;)
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Άσχετα το ότι είμαστε μπουρδελιάρηδες, η δημιουργία
οικογένειας είναι βασικό για την επιβίωσή μας σαν
Έθνος, αλλά και για έναν άλλο λόγο, αν δεν αφήσεις
παιδιά πίσω σου γιατί έζησες;
Τα πράγματα βέβαια είναι δύσκολα αν είσαι μεροκαμα-
τιάρης (μιλάω εκ πείρας), πολλά πράγματα στερείσαι
για τους άλλους, αλλά παίρνεις και κάποια πράγματα.
Εγώ προσωπικά δεν θα μπορούσα να ζήσω εκτός οικογε-
νειακού περιβάλλοντος.
Για την πατρίδα ρε γαμώτο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Άσχετα το ότι είμαστε μπουρδελιάρηδες, η δημιουργία
οικογένειας είναι βασικό για την επιβίωσή μας
σωστα τυπε,να βγαλουμε και αλλους μπουρδελιαρηδες σαν εμας
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Σωστα.
Η ορθη ψυχικη προετοιμασια φαινεται απο το να βγαζεις τα βυζια σου εξω σε swingers club ή να ποσταρεις το μουνι σου με διαστολέα κολπου στο μπου κομ, 40 χρονων γυναικα.

Μπορει ομως να κανω και λαθος, ποιος ξερει. Μπορει να μην εχει σημασια.
τι σχεση εχει αυτο που λες ρε μαλακα το οτι ποσταρει το πηγαδι της στο μπου  τα σαπια της τα βυζια  και τα σοβαντισμενα της τα νυχια την κανει κακη μητερα ? :jerking:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
πολύ ωραίο θεμα....για μενα αν καποιος βρει τη σωστη γυναικα και βλεπει οτι θα ειναι καλη μητερα..εχει μια σχετικα καλη εμφανιση και ενα αναλογο επιπεδο μορφωτικο και συμπεριφορας τοτε ισως να το κανει με την προυποθεση να υπαρχει και μια σχετικα καλη οικονομικη δυνατοτητα..Αν παλι καποιος εχει τη δυνατοτητα να ζει μια ζωη ζεν πρεμιε με ταξιδια γυναικες κλπ ισως καλυτερα να μην το κανει.. αλλα μεχρι ποτε θα το κανει αυτο...Γενικα ειμαι υπερ της οικογενειας αν συντρεχουν οι παραπανω προυποθεσεις γιατι ειναι και το θεμα της συναισθηματικης καλυψης, τα παιδια που θα ερθουν, αλλα και η αποφυγη της μοναξιας στα γεραματα κυριως
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Οικογένεια είναι το αποτέλεσμα της επιλογής δύο ανθρώπων να ενώσουν τις τύχες τους για να προσπαθήσουν να λύσουν προβλήματα, τα οποία ουδέποτε θα αντιμετώπιζαν αν είχαν μείνει χώρια.
συν τοις αλλοις ομως, προσθετει και νεα προβληματα [η οικογενεια]

Την καλημερα μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τι σχεση εχει αυτο που λες ρε μαλακα το οτι ποσταρει το πηγαδι της στο μπου  τα σαπια της τα βυζια  και τα σοβαντισμενα της τα νυχια την κανει κακη μητερα ? :jerking:
Δεν ξερω τύπε, ειπα οτι μπορει να κανω και λαθος.
Μπορει να την κάνει και καλή.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Δεν ξερω τύπε, ειπα οτι μπορει να κανω και λαθος.
Μπορει να την κάνει και καλή.
ουτε καλη την κανει ουτε κακη δεν εχει καμια σχεση η μητροτητα με το τι κανει η πηγαδομουνοβα εδω μεσα  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ουτε καλη την κανει ουτε κακη δεν εχει καμια σχεση η μητροτητα με το τι κανει η πηγαδομουνοβα εδω μεσα  ;)
Εκεινη μιλησε για "ψυχικη προετοιμασια για να γινεις μανα".

Εσυ προφανως αν ηθελες να διαλεξεις μανα για τα παιδια σου, δεν θα επαιζε καποιο ρολο στο ψυχικο της "τσεκαρισμα" το οτι ποσταρει μουνια και βυζια σε μπουρδελοσάιτ.
Θα σου ηταν αδιαφορο. Καλα.
Ελα ομως που ΔΕΝ σε πιστευω.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Η κοινωνία θέλει : να αναπαραχθεί (κρεατικά και ιδεολογικά)
Ο άντρας θέλει : μόνιμη πηγή εκσπερμάτισης
Η γυναίκα θέλει: αποκατάσταση , ικανοποίηση των μητρικών ενορμήσεών της

όλο αυτό είναι ένα παίγνιο : win-win-win και η "σχέση" δλδ πρόβα νυφικού για το γάμο
γίνεται η παράσταση που λέγεται :οικογένεια , δλδ μια κοινωνική σύμβαση που οδηγεί
στην αναπαραγωγή.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Εκεινη μιλησε για "ψυχικη προετοιμασια για να γινεις μανα".

Εσυ προφανως αν ηθελες να διαλεξεις μανα για τα παιδια σου, δεν θα επαιζε καποιο ρολο στο ψυχικο της "τσεκαρισμα" το οτι ποσταρει μουνια και βυζια σε μπουρδελοσάιτ.
Θα σου ηταν αδιαφορο. Καλα.
Ελα ομως που ΔΕΝ σε πιστευω.
οχι ρε φιλε δεν θα την επαιρνα δεν μ αρεσουν αυτου του στυλ οι γυναικες  αυτο ομως δεν μου δινει το δικαιωμα να πω οτι δεν κανει για μανα  :dunno:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Η κοινωνία θέλει : να αναπαραχθεί (κρεατικά και ιδεολογικά)
Ο άντρας θέλει : μόνιμη πηγή εκσπερμάτισης
Η γυναίκα θέλει: αποκατάσταση , ικανοποίηση των μητρικών ενορμήσεών της

όλο αυτό είναι ένα παίγνιο : win-win-win και η "σχέση" δλδ πρόβα νυφικού για το γάμο
γίνεται η παράσταση που λέγεται :οικογένεια , δλδ μια κοινωνική σύμβαση που οδηγεί
στην αναπαραγωγή.

Κάποια καλοπροαίρετα σχόλια στις παρπάνω σκέψεις.

Ο άντρας είσαι σίγουρος πως μόνο ως πηγή εκσπερμάτισης τη θέλει τη γυναίκα ?? Ξέρω ότι είναι θεμελιώδης λίθος της πορνοηδονιστικής φιλοσοφικής τάσεως, αλλά επέτρεψέ μου  έχω τις αμφιβολίες μου.  :) :)

Επίσης η οικογένεια εκτός απο κοινωνική σύμβαση ( στο οποίο συμφωνώ απόλυτα ) είναι και κάτι άλλο είναι το ιδανικό περιβάλον για να μεγαλώσουν παιδιά.


 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Κάποια καλοπροαίρετα σχόλια στις παρπάνω σκέψεις.

Ο άντρας είσαι σίγουρος πως μόνο ως πηγή εκσπερμάτισης τη θέλει τη γυναίκα ?? Ξέρω ότι είναι θεμελιώδης λίθος της πορνοηδονιστικής φιλοσοφικής τάσεως, αλλά επέτρεψέ μου  έχω τις αμφιβολίες μου.  :) :)

Επίσης η οικογένεια εκτός απο κοινωνική σύμβαση ( στο οποίο συμφωνώ απόλυτα ) είναι και κάτι άλλο είναι το ιδανικό περιβάλον για να μεγαλώσουν παιδιά.

α) υποσυνείδητα (και ως προς την κρεατική φυσιολογία) αυτός είναι ο λόγος , τώρα συνειδητά θα ειπωθούν πολλές ρομαντικο-ερωτικές πίπες...
β) το ιδανικό περιβάλλον για να μεγαλώσουν παιδιά εντάσσεται στην κρεατική αναπαραγωγή , φυσικά υπάρχει και η αναπαραγωγή των αρχών της κοινωνίας: πχ πρέπει να γίνεις γιατρός , πρέπει να κάνεις λεφτά , πρέπει να είσαι βέλτιστος ως προς το μαλακισμένο σύστημα στο οποίο εντάσσεσαι , πρέπει, πρέπει , πρέπει....κτλ κτλ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
α) υποσυνείδητα (και ως προς την κρεατική φυσιολογία) αυτός είναι ο λόγος , τώρα συνειδητά θα ειπωθούν πολλές ρομαντικο-ερωτικές πίπες...
β) το ιδανικό περιβάλλον για να μεγαλώσουν παιδιά εντάσσεται στην κρεατική αναπαραγωγή , φυσικά υπάρχει και η αναπαραγωγή των αρχών της κοινωνίας: πχ πρέπει να γίνεις γιατρός , πρέπει να κάνεις λεφτά , πρέπει να είσαι βέλτιστος ως προς το μαλακισμένο σύστημα στο οποίο εντάσσεσαι , πρέπει, πρέπει , πρέπει....κτλ κτλ

Η μη ''κρεατική'' λοιπον αναπαραγωγή, που δεν θα αναπάράγει ανθρωπους ενταγμένους στα μαλακισμένα κοινωνικά στερεότυπα που αναφέρεις, αλλά αντισυμβατικούς και νοητικά και ψυχικά αυτάρκεις ανθρωπους, αν δεν γίνει μέσω της οικογένοιας μέσω ποιας άλλης διαδικασίας θα μπορούσε να γίνει ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom