Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Αυτό αντιτίθεται στον γνωστό νόμο του picker, τον οποίο με ευλάβεια ακολουθούν τα μέλη του bou τύπε μου!  :S

Φαίνεται λοιπόν ότι η πλειοψηφία μάλλον αντιτίθεται στο νόμο του Picker !!

Σεβαστή και η πικερική και η αντιπικερική άποψη !! Καθένας με τον τρόπο του !!

Μόνο η ''μισαλλοδοξία'' βλάπτει !!! :grin: :grin:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
Ολοι λοιπόν μέσα στο γάμο παίζουν το ρόλο τους σε μια καλοστημένη παράσταση. Τα προβλήματα προκύπτουν όταν κάποιοι δεν αντιλαμβάνονται τον ρόλο η τους ρόλους.

Τότε προκύπτουν τα απρόοπτα.

ο ανθρωπος εχει αυτοπαγιδευτει στα θελω του και στα κοινωνικα πρεπει

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
ο ανθρωπος εχει αυτοπαγιδευτει στα θελω του και στα κοινωνικα πρεπει

Οχι απαραίτητα !! Τρόποι να χωράνε τα θέλω του στα κοινωνικά πρέπει υπάρχουν !!

Τα μεταξωτά όμως βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους !!! :grin: :grin:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
Οχι απαραίτητα !! Τρόποι να χωράνε τα θέλω του στα κοινωνικά πρέπει υπάρχουν !!

Τα μεταξωτά όμως βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους !!! :grin: :grin:

καποτε μαστορα διαβασα οτι το 80-85% των γυναικων θελουν να αλλαξουν τον αντρα

Απο τοτε μου εφυγε η διαθεση για ολο αυτο το πανηγυρι περι γαμου και τα σχετικα

Σημερα μετα το περασμα των χρονων απο οτι βλεπω γυρω μου δικαιωθηκα στην αποφαση μου

Και το συμπερασμα που εβγαλα  ειναι οτι αυτο που λενε για το ετερον ημισυ ειναι ενα παραμυθι

η γυναικα τελικα ειναι ο φυσικος εχθρος του αντρα

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
η γυναικα τελικα ειναι ο φυσικος εχθρος του αντρα

Να τις "εξολοθρεύσουμε" λοιπόν ??? :grin: :grin:

Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να είναι απο ο καλύτερος "φίλος" σου μέχρι ο χειρότερος εχθρός σου.
Αυτό εξαρτάται απο εκείνη αλλά και απο εσένα !!!

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
καποτε μαστορα διαβασα οτι το 80-85% των γυναικων θελουν να αλλαξουν τον αντρα

Και τα παπούτσια τους θέλουν οι περισσότερες να τα αλλάξουν λίγο αφού τα αγοράσουν.

Ξυπόλητες όμως δεν κυκλοφορούν ποτέ !!! :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Και το συμπερασμα που εβγαλα  ειναι οτι αυτο που λενε για το ετερον ημισυ ειναι ενα παραμυθι

η γυναικα τελικα ειναι ο φυσικος εχθρος του αντρα

Παραμύθι είναι αλλά ίσως μετά από άλλα τόσα χρόνια καταλάβεις δυο αλλα πράγματα.

Πρώτον το παραμύθι άλλοι το ζουν και άλλοι το τρώνε.

Δεύτερον. Ο άνθρωπος έχει ανάγκη να ζεί τα παραμύθια αν θέλει η ζωή του να φαίνεται ότι έχει κάποιο νόημα.

Keep walking !!! :hi: :hi:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
Να τις "εξολοθρεύσουμε" λοιπόν ??? :grin: :grin:

Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να είναι απο ο καλύτερος "φίλος" σου μέχρι ο χειρότερος εχθρός σου.
Αυτό εξαρτάται απο εκείνη αλλά και απο εσένα !!!

Μπορουμε να τις περιορισουμε

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Μπορουμε να τις περιορισουμε

Καλά το πάς !!! :hi:

Βρές το δικό σου τρόπο !!! :hi:

Εγώ πιστεύω στο παραμύθι !!!

Ετσι είναι οι γυναίκες.

Οταν είναι μικρές πρώτα τις βάζεις στο κρεβατάκι και μετά τους λες ένα παραμυθάκι να κοιμηθούν.

Οταν μεγαλώσουν, πρώτα τους λες το παραμυθάκι να κοιμηθούν και μετά τις βάζεις στο κρεβατάκι για τα υπόλοιπα. Και παρόλο που το ξέρουν οτι ακούνε το παραμυθάκι το θέλουν το ζητάνε και τους αρέσει.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Παραμύθι είναι αλλά ίσως μετά από άλλα τόσα χρόνια καταλάβεις δυο αλλα πράγματα.

Πρώτον το παραμύθι άλλοι το ζουν και άλλοι το τρώνε.

Δεύτερον. Ο άνθρωπος έχει ανάγκη να ζεί τα παραμύθια αν θέλει η ζωή του να φαίνεται ότι έχει κάποιο νόημα.

Keep walking !!! :hi: :hi:

:respect:
:hi: :hi:
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Αν κάποιος  πάει εντελώς κόντρα στα βασικά του ένστικτα θα καταλήξει συν τω χρόνω, νευρωτικός η ψυχωτικός.
πως προκύπτει αυτή η συνεπαγωγή;

πουθενά η ψυχολογία δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Η μη εκτόνωση όλων των ενστίκτων στερεί χαρά από τον άνθρωπο, αλλά από που κι ως που τον κάνει νευρωτικό ή ψυχωτικό;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
πως προκύπτει αυτή η συνεπαγωγή;

πουθενά η ψυχολογία δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Η μη εκτόνωση όλων των ενστίκτων στερεί χαρά από τον άνθρωπο, αλλά από που κι ως που τον κάνει νευρωτικό ή ψυχωτικό;

Ισως δεν πρόσεξες τη λέξη εντελώς στη πρόταση μου. :hi:

Πάρα πολλές περιπτώσεις νευρώσεων η ψυχώσεων ( όχι ομως όλες ) στη κλινική ψυχιατρική αποδίδεται σε ηθικής βάσης καταπίεση κάποιων ενστίκτων.

Πιο συγκεκριμένα η φροιδική ψυχαναλυτική σχολή θεωρούσε τη σεξουαλική καταπίεση η κακοποίηση αποκλειστική αιτία των ψυχώσεων, θεωρία όμως που η σύγχρονη ψυχιατρική έχει ξεπεράσει.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Ισως δεν πρόσεξες τη λέξη εντελώς στη πρόταση μου. :hi:

Πάρα πολλές περιπτώσεις νευρώσεων η ψυχώσεων ( όχι ομως όλες ) στη κλινική ψυχιατρική αποδίδεται σε ηθικής βάσης καταπίεση κάποιων ενστίκτων.

Πιο συγκεκριμένα η φροιδική ψυχαναλυτική σχολή θεωρούσε τη σεξουαλική καταπίεση η κακοποίηση αποκλειστική αιτία των ψυχώσεων, θεωρία όμως που η σύγχρονη ψυχιατρική έχει ξεπεράσει.
και να υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι καν ο κανόνας, πόσο μάλλον βέβαιη συνεπαγωγή...

ας είμαστε πιο ειλικρινείς και να έχουμε το θάρρος να λέμε τους πραγματικούς λόγους που είναι άπιστοι οι άντρες και όχι να επικαλούμαστε ενδεχόμενες νευρώσεις
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
και να υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι καν ο κανόνας, πόσο μάλλον βέβαιη συνεπαγωγή...

ας είμαστε πιο ειλικρινείς και να έχουμε το θάρρος να λέμε τους πραγματικούς λόγους που είναι άπιστοι οι άντρες και όχι να επικαλούμαστε ενδεχόμενες νευρώσεις

Φίλε ουσιαστικά δεν διαφωνούμε !!!

Η απιστία είναι το αποτέλεσμα,  το αιτιατό δηλαδή !!!

Την αιτία ψάχναμε στα προηγούμενα ποστ. Και η αιτία είναι η φύση ( δηλαδή το ένστικτο ) του άντρα !!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες και από μένα. Πλησιάζοντας τα 50 και χωρίς να έχω παντρευτεί ή να έχω κάνει παιδί, είμαι πλέον βέβαιος ότι θα ήθελα να κάνω ένα παιδί. Θα ήθελα να κάνω και οικογένεια, αν και σε αυτό το κομμάτι, οκέι, μπορεί κάτι να μην πάει καλά, από οποιαδήποτε πλευρά ή και από τις δύο, και να χωρίσουμε για παράδειγμα. Ας είναι κι έτσι, όπως μου έχει δείξει η ζωή, δεν είναι όλες οι σχέσεις για πάντα, οι πολύ λιγότερες είναι, όπως επίσης και πως οι σχέσεις για δύο, πέντε ή εφτά χρόνια, που μετά για κάποιο λόγο διακόπηκαν, δεν είναι για πέταμα - εκτός κι αν έγινε κάτι... ενοχλητικό, ό,τι κι αν είναι αυτό.

Το θέμα είναι ότι μεγαλώνοντας, αρχίζεις να έχεις και περισσότερες απαιτήσεις - δεν εξετάζω αν αυτό είναι καλό ή κακό, θα έλεγα ότι είναι φυσιολογικό. Για παράδειγμα, θεωρώ τον εαυτό μου καλοστεκούμενο εμφανισιακά και λογικά άνθρωπο γενικά (μη διαβάσετε κριτικές  :grin:), υπάρχουν γυναίκες σωστές στον περίγυρο, που θα μπορούσα να κάνω κάτι παραπάνω. Και πρώην μεταξύ αυτών. Αποφάσισα όμως να κάνω το βήμα μόνο αν ερωτευθώ ξανά. Έχοντας την εμπιστοσύνη στον εαυτό μου ότι στην ηλικία μου δεν θα ερωτευθώ μόνο μια εικόνα, μια εμφάνιση, χρειάζομαι και άλλα πράγματα.

Καλή μου τύχη λοιπόν, έχω συναντήσει πολλές γυναίκες στη ζωή μου άξιες για όλα, και αυτές συνήθως, ειδικά αν είναι άνω των 30, δεν κυκλοφορούν ούτε στο ίνσταγκραμ, ούτε είναι συνέχεια στον καθρέφτη, ούτε κοιτάνε πρώτα και μόνο το πορτοφόλι. Έχοντας καταλήξει ότι η οικογένεια είναι κάτι πολύ σημαντικό, προφανώς και επειδή είχα την εμπειρία της δικής μου οικογένειας, θα ήθελα να κάνω οικογένεια, για να απαντήσω και στο ερώτημα.

Τελειώνοντας, να πω ότι οι φίλοι που βλέπουν παντού πουτανάκια, μαλάκες και δεν ξέρω γω τι άλλο, πιθανώς κινούνται σε λάθος μέρη και προφανώς από επιλογή τους. Ας κοιτάξουμε λοιπόν ο καθένας τον εαυτό του και τις επιλογές του πρώτα και μετά να κρίνουμε τους άλλους. Καλή τύχη, λοιπόν, σε όλους σας, ό,τι κι αν επιλέξετε να κάνετε στη ζωή σας  :S




 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.059
Πόντοι
3.936
Οι ανθρωποι, ειναι απλα ανθρωποι. Ως ανθρωποι εχουν καθε ειδους προβληματα ειτε ψυχικα ειτε σωματικα.

Εδω και πολλα ετη και ειδικα στην εποχη μας υπαρχει μια συντονισμενη βια με καθε τροπο στο να οδηγει τους ανθρωπους στον υλισμο, στον εγωκεντρισμο, στην ανηθικοτητα, στο προβατισμο και σε καθε ειδους τασεις ως μερος μιας εφαρμοσμενης κοινωνικης μηχανικης.

Οι γυναικες λειτουργουν με τα συναισθηματα κυριως. Το συστημα ειναι αριστος γνωστης στο πως να παιζει πιανο με τα συναισθηματα τους και να τις οδηγει μαζικα εκει που θελει με το καθε τροπο και μεσο.

Ομορφη κοπελα απο 7+ και να κανεις οικογενεια μαζι της και να πετυχει οταν εισαι καλο παιδι απο σπιτι απο νορμαλ οικογενεια με αρχες και σωστη συμπεριφορα δεν υπαρχει.

Χιλιαδες τετοιες περιπτωσεις υπαρχουν γυρω μας που δεν εχουν φτασει στο διαζυγιο και ολα δειχνουν οτι ειναι οκ. ΛΑΘΟΣ.

Απλα η τυπισα εχει βολευτει και ειναι διστακτικη να κανει φανερα αυτο που πραγματικα θελει. Το τι πραγματικα συμβαινει το ξερει αυτη και οι "φιλες" της οταν μιλανε. Ο αλλος...απλα κοιμαται ορθιος ο μαλακας και θεωρει οτι ολα ειναι οκ.

Ερωτηση: Γιατι ολες αυτες οι παντρεμενες με παιδια (μιλαω για τις 7+ οχι για τα μπαζα) εχουν προφιλ στα διαφορα κοινωνικα δικτυα;;; Για να μιλανε με τις φιλες τους και να παιζουν παιχνιδια; Ειστε βαθια νυχτωμενοι οσοι πιστευετε κατι τετοιο.

Πρωτος λογος ειναι για να ανεβαινει καθημερινα ο εγωισμος τους απο τα διαφορα πεσιματα-μηνυματα-λαικ των απανταχου απελπισμενων. Αρκετα συχνα καμαρωνει και ο μαλακας ο αντρας της οτι η γυναικα του μαζευει πολλα λαικ και τα δειχνει και στους "φιλους" του. Λαμβανουν ετσι καθημερινα ΔΩΡΕΑΝ την επιβεβαιωση και θεωρουν οτι αποκτουν ενα καποιο ειδος αυτοπεποιθησης που συνοδευται και απο το κλασικο υφακι στη καθημερινοτητα. Κατι το οποιο ειναι πλαστο, δεν εχουν καμια αυτοπεποιθηση, καμια τους. Αξια που τους εχουν δωσει λανθασμενα τα κοροιδα εχουν και εγωκεντρισμο μαζι με ψυχικα προβληματα καθε ειδους.

Τι κανει λοιπον εκει μεσα η παντρεμενη η ομορφουλα που δεν εχει χωρισει και θελει να μας πεισει οτι εχει μια ευτυχισμενη οικογενεια;

Δευτερος λογος. Να μπαινει διαρκως στο ματι, ειδικα στις "φιλες" της. Να τις κανει να σκανε απο τη ζηλεια τους. Να τους δειχνει οτι αυτη τα καταφερε, το εστησε το παιχνιδακι και περναει καλα, αρα ειναι αξια, αρα ειναι ανωτερη απο αυτες, αρα πρεπει να εχουν τον αναλογο καθημερινο σεβασμο και θαυμασμο σε αυτην. Ξερει πολυ καλα επισης τι πραγματικα λενε οι "φιλες" της οταν της πατανε λαικ ή οταν γραφουν ενα καλο σχολιο..δεν την ενοχλει ομως, και αυτη τα ιδια κανει. Προβολη, τα καταφερα, ειμαι αξια, ειμαι δυναμικη, καπατσα, εξυπνη, επιτυχημενη.

Τριτος λογος. Θαυμαστες, μαλακες, μελλοντικοι χορηγοι αν συμβει η στραβοτιμονια, θαυμασμος-φλερτ εκ μερους του καθε ενα που θα της στελνει αυτα που στελνει. Δημιουργια μιας πλαστης σεξουαλικης αξιας στη πιατσα και ετσι νιωθει οτι μετραει, οτι ειναι επιθυμητη.

Τεταρτος λογος. Αν ειναι τολμηρη και εχει τα κοτσια, με μεγαλη προσοχη βρισκει οτι της κανει το μουνι της να σταζει και πηγαινει στα κρυφα οποτε εχει τη δυνατοτητα και γινεται το σκλαβακι του, το πουτανακι του, το ξεφτιλικι του και με αυτο το τροπο παιρνει τις δοσεις της ωστε να μπορεσει να αντεξει την ανιαρη και ντεκαυλε ζωη διπλα στο μαλακα που επελεξε για να παρει το πακετο γαμος-μανουλα-παιδια.


Υπαρχουν πολλοι ακομα λογοι, παρα πολλοι.

Δυο τα ερωτηματα ομως: Γιατι ολες αυτες αφου εχουν οικογενεια που ως γνωστον απαιτει χρονο και κοπο για να κρατηθει καθημερινα οπως πρεπει...ειναι εκει μεσα ολη μερα...;

Γιατι δεν εχουν το κωδικο γνωστο στον αντρα τους να μπορει να βλεπει και αυτος τι πραγματικα συμβαινει μεσα στο γαμιολικι της που της αγορασε;

Γιατι ολες το εχουν κλειδωμενο με κωδικο και στο αθορυβο;

Πολλα τα θεματα. Λιγοι ομως μπορουν να καταλαβουν τι πραγματικα συμβαινει.

Αποδειξη οτι εχω δικιο και οτι οι πιο πολλοι ειναι τερμα μαλακες εκει εξω ειναι η κατασταση σε καθε επιπεδο της κοινωνιας μας αν μπορει καποιος να το ονομασει αυτο το τερατουργημα κοινωνια.

Τωρα οποιος φοβαται την αληθεια και θελει να πιστευει σε αυτα που τον κρατουν ηρεμο, δικαιωμα του.

Τα ραντεβουδακια θα συνεχισουν να κλεινονται μεσα στα γαμιολικια, τα ημιδιαμονης θα ειναι παντα γεματα και θα γυριζουν μετα οι καριολες κουρασμενες απο τη δουλεια και δεν θα εχουν ορεξη και οι αλητες θα συνεχισουν να γαμανε τη καθε ειδους γαμιολα 7+ χωρις ουτε καν να την εχουν κερασει ενα σουβλακι. Απο καθε τρυπα και σε καθε πιθανο σημειο με την ιδια να τρεμει απο καυλα και εχει να το θυμαται καθε φορα που ο μαλακας στο σπιτι θα πηγαινει μια στο μηνα να την ακουμπησει. Θα κλεινει τα ματια, θα του γαμιεται καλα (αν ειναι γατα) και θα εχει στο μυαλο της τον αλλον που δεν τη σεβαστηκε και που της εδωσε το μουνι στο πατωμα της τουαλετας στο χ φτηνομπαρο που ειχε παει με τις "φιλες" της και που ο μαλακας ηταν για μπαλα με τους "φιλους¨ του.

Καλη συνεχεια σε οσους εχουν καταλαβει, καλα γλεντια. Για οσους δεν εχουν και δεν θελουν να καταλαβουν, στα αρχδια μου. Δικαιωμα τους, καλο υπνο.
:hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ας μου ''επιτραπεί'' να μπω στη συζήτηση αν και απευθύνεσαι σε άλλον !! :hi: :hi:

Το όλο σκεπτικό σου βασίζεται σε μια συνθήκη λανθασμένη !!

Πιο συγκεκριμένα βασίζεται στη συνθήκη ότι οι σεξουαλικές ανάγκες του άντρα και της γυναίκας είναι ίδιες, και άρα κοι όποιες σεξουαλικές συμπεριφορές θα πρέπει να είναι όμοιες η παρεμφερείς στη βάση της ισότητας.

Ολοι όμως ξέρουμε ότι ο άντρας σε ενστιτώδη βάση είναι πολυγαμικός ενώ η γυναίκα ολιγογαμική όπως όλα τα ανώτερα πρωτεύοντα.

Αρα πόση ''ισότητα'' σεξουαλικών συμπεριφορών χωράνε σε ένα γάμο ???

Πόσο σκοπιμο και κυρίως πόσο ηθικό είναι κάποιος να ξενογαμάει ενώ είναι παντρεμένος ??
Ουσιαστικά αυτό βάζεις σαν ερώτημα στον φίλο παραπάνω.

Θα προσπαθήσω παρακάτω να εξηγήσω τι εννοώ αν και τα έχω ξαναγράψει !!


Οι γυναικες εχουν αναγκη το σεξ πιο πολυ απο εμας. Μαλλον λαθος τα εχεις καταλαβει τα πραγματα, δικαιωμα σου ομως να πιστευεις τα οσα πιστευεις για τις γυναικες.

Δεν υπαρχει ολιγαμικη γυναικα, απλα. Ακομα και αυτες που ειναι εντελως μπαζα θα ηθελαν να γαμιουνται συνεχως απο καθε τρυπα, απλα δεν εχουν τη δυνατοτητα για τους χ λογους. Αν την ειχαν, αυτο θα εκαναν.

Δεν εχει νοημα να συνεχισουμε τη συζητηση πανω σε αυτα τα θεματα. Εχεις τα δικα σου πιστευω και τις δικες σου αποψεις, παμε παρακατω.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
καποτε μαστορα διαβασα οτι το 80-85% των γυναικων θελουν να αλλαξουν τον αντρα

Απο τοτε μου εφυγε η διαθεση για ολο αυτο το πανηγυρι περι γαμου και τα σχετικα

Σημερα μετα το περασμα των χρονων απο οτι βλεπω γυρω μου δικαιωθηκα στην αποφαση μου

Και το συμπερασμα που εβγαλα  ειναι οτι αυτο που λενε για το ετερον ημισυ ειναι ενα παραμυθι

η γυναικα τελικα ειναι ο φυσικος εχθρος του αντρα

Ευγε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι γυναικες εχουν αναγκη το σεξ πιο πολυ απο εμας.

Δεν υπαρχει ολιγαμικη γυναικα, απλα. Ακομα και αυτες που ειναι εντελως μπαζα θα ηθελαν να γαμιουνται συνεχως απο καθε τρυπα, απλα δεν εχουν τη δυνατοτητα για τους χ λογους. Αν την ειχαν, αυτο θα εκαναν.

Από πού προκύπτει ότι οι γυναίκες το έχουν πιο πολλή ανάγκη;

Καταρχήν,εαν όντως ήθελαν όλες να γαμιούνται,θα είχε και ο κάθε άντρας τουλάχιστον από μια γκόμενα.Και η αγαμία σχεδόν θα είχε μηδενιστεί,όπως και τα μπουρδέλα θα υπολειτουργούσαν γιατί ο άλλος αν γαμάει έξω σιγά μην πήγαινε.

Δεν είναι δηλαδή ότι οι γυναίκες δεν έχουν την δυνατότητα να γαμηθούν,φυσικά και την έχουν ακόμα και τα μπάζα.Τη θέληση δεν έχουν για τους χ λόγους που λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom