Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
τυπε προσεξε μη σε πάρει χαμπαρι η γυναικα σου και μετα στις κοψει το δικαστηριο μια και καλή (κτυπα ξυλο) :2funny:

Μη κακομελετας τυπε. Ημουν πριν αρκετα χρονια αργα βραδυ στα μπουρδελα στο σταθμο Λαρισης. Και βλεπω μια κοπελα ουτε 30 χρονων στο αυτοκινητο της να οδηγει σιγα σιγα και να κοζαρει τη περιοχη εξονυχιστικα. Δεν εδωσα σημασια, βγαινω παλι στο δρομο, να τη παλι. Εκανε κυκλους και κοιταγε. Κανεναν δικο της μην εψαχνε που της σφυριξαν καλοθελητες οτι ηταν θαμωνας της περιοχης.

Εντάξει, αν έχεις γκόμενα να το καταλάβω. Αλλά το οτι πας στις πουτάνες πώς σκατά θα το καταλάβει η γυναίκα σου, πόσο χαζός πρέπει να είσαι πια;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Εντάξει, αν έχεις γκόμενα να το καταλάβω. Αλλά το οτι πας στις πουτάνες πώς σκατά θα το καταλάβει η γυναίκα σου, πόσο χαζός πρέπει να είσαι πια;
Μην το λες, υπάρχουν πολλοί χαζοβιόληδες που από το άγχος τους θα τους έπαιρνε χαμπάρι η γυναίκα τους. Είχα ένα φίλο που δε μπορούσε να κρυφτεί. Όταν τον ρωτούσε η γυναίκα του πού ήταν, άρχισε να τραυλίζει, να τον πιάνει κρύος ιδρώτας. Μια φορά πήγε να "δώσει" κι εμένα στη γυναίκα μου από τη χαζομάρα του. Ευτυχώς το έσωσα εγώ.
Άσχετο αλλά το nick σου μέχρι πρόσφατα νόμιζα πως ήταν "δυσκολίες στη γραφή" αντί για "δύσκολη εγγραφή".  :2funny: Κεκτημένη ταχύτητα. Την καλημέρα μου.
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μην το λες, υπάρχουν πολλοί χαζοβιόληδες που από το άγχος τους θα τους έπαιρνε χαμπάρι η γυναίκα τους. Είχα ένα φίλο που δε μπορούσε να κρυφτεί. Όταν τον ρωτούσε η γυναίκα του πού ήταν, άρχισε να τραυλίζει, να τον πιάνει κρύος ιδρώτας. Μια φορά πήγε να "δώσει" κι εμένα στη γυναίκα μου από τη χαζομάρα του. Ευτυχώς το έσωσα εγώ.
Άσχετο αλλά το nick σου μέχρι πρόσφατα νόμιζα πως ήταν "δυσκολίες στη γραφή" αντί για "δύσκολη εγγραφή".  :2funny: Κεκτημένη ταχύτητα. Την καλημέρα μου.

Ρε τον κακομοίρη... Τι να πω, εγώ από την άλλη έχω ρίξει τα απίστευτα κέρατα ανά καιρούς, ή είμαι πολύ καλός ή οι άλλες κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν τίποτα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εντάξει, αν έχεις γκόμενα να το καταλάβω. Αλλά το οτι πας στις πουτάνες πώς σκατά θα το καταλάβει η γυναίκα σου, πόσο χαζός πρέπει να είσαι πια;

Kαι αυτος ο κουκης ιδια περιπτωση με τον Van Norden ειναι, μη του απαντας καν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Kαι αυτος ο κουκης ιδια περιπτωση με τον Van Norden ειναι, μη του απαντας καν.
Μα ρε Μπαιρακταρη, αν δεν εγραφες τοσες ασυναρτησιες  και δεν εκανες συνεχεια σαν κομπλεξικος, θα επαιρνες τοσους ψηφους στο Μιστερ Μαλακας;
 

ananas23

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Θεωρώ πως για να είναι ένας άντρας να πει ότι αξίζει η δημιουργία οικογένειας, πρέπει σίγουρα να έχει στρωμένη τη δική του ζωή πρώτα από όλα οικονομικά. Κακά τα ψέματα, οφείλουμε να ηγούμαστε είτε στη σχέση μας είτε στη γυναίκα μας και στην οικογένειά της. Για να μπορείς να ηγείσαι, πρέπει να πατάς γερά στα πόδια σου και να βγάζεις αρκετά χρήματα ώστε να ζει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και άνετε η οικογενειά σου.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Θεωρώ πως για να είναι ένας άντρας να πει ότι αξίζει η δημιουργία οικογένειας, πρέπει σίγουρα να έχει στρωμένη τη δική του ζωή πρώτα από όλα οικονομικά. Κακά τα ψέματα, οφείλουμε να ηγούμαστε είτε στη σχέση μας είτε στη γυναίκα μας και στην οικογένειά της. Για να μπορείς να ηγείσαι, πρέπει να πατάς γερά στα πόδια σου και να βγάζεις αρκετά χρήματα ώστε να ζει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και άνετε η οικογενειά σου.

φιλε δυσκολο αυτο στην σημερινη εποχη θα πρεπει να δουλευουν και η δυο αλλιως σπιτι δεν ανοιγει
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Θεωρώ πως για να είναι ένας άντρας να πει ότι αξίζει η δημιουργία οικογένειας, πρέπει σίγουρα να έχει στρωμένη τη δική του ζωή πρώτα από όλα οικονομικά. Κακά τα ψέματα, οφείλουμε να ηγούμαστε είτε στη σχέση μας είτε στη γυναίκα μας και στην οικογένειά της. Για να μπορείς να ηγείσαι, πρέπει να πατάς γερά στα πόδια σου και να βγάζεις αρκετά χρήματα ώστε να ζει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και άνετε η οικογενειά σου.

σωστςο αλλα ελα που οι μαναδες μας αρχιζουν τα ποτε θα δω εγγονακι απο νωρις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να μην δει εγγονακι
δεν θα ζησουμε 2 ζωες
μια για να δει εγγονακι
και μια για μας.

τι σας πιανει με τα κουτσουβελα δεν μπορω να καταλαβω γυναικες ειστε και σκεφτεστε μην σας τελειωσουν τα ωαρια στα 45?

αν σκεφτόμασταν ετσι θα επρεπε να πληρωνουμε όταν δινουμε σπερμα στις τράπεζες σπερματος και όχι όταν γαμαμε στα μπουρδελα.

το αντιθετο συμβαινει πληρωνουν τους δοτες σπερματος.
η γυναικα σκέφτεται παιδια ο αντρας να γαμησει και να μην υπηρχαν σμν παλι θα υπηρχαν τα προφυλακτικα για αντισυλληψη.

για να μην το κουραζουμε ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ
 

Επισκέπτης
Οι ναυτικοί πραγματικά δε θα πρεπε να κάνουν οικογένεια . Με τίποτα.
 

Επισκέπτης
Με τη κρίση κ τους μισθούς πού δίνουν άστο καλύτερα!!!!!!!

Κατά βάση είναι αμόρφωτοι , παντρεύονται κατά βάση κάποια εκδιδόμενη που γνώρισαν και κατἀ βασην δεν έχουν δίκτυο στεριανών γνωστών για την οικογένειά τους.
Δεν είναι οικονομικό το θέμα.
 

epivitoras00

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια έτσι όπως έχουν καταντήσει οι γυναίκες, δεν αξήζει να ασχοληθείς. Πρώτα από όλα, η γυναίκα σου, εαν δεν την έχεις γνωρίσει απο μικρή, θα έχει πάει με τουλάχιστον 15-20 άντρες πριν από σένα. Δεύτερον, εαν χωρίσεις και έχετε παιδιά θα πληρώνεις σαν μαλάκας για ένα παιδί για που το οποιο στην ουσια δεν θα είναι δικό σου (οι περισσότερες βάζουν λόγια του στυλ "ο μαλακας ο πατερας σου μας παράτησε" κλπ

Κατα την αποψή μου, Ελληνίδα ΠΟΤΕ. Ίσως καμία ασιάτισα, αλλά και αυτες αν εχουν μεγαλώσει εδω, αρκετά πιθανόν να έχουν την νοοτροπία της ελλεηνηδας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι ναυτικοί πραγματικά δε θα πρεπε να κάνουν οικογένεια . Με τίποτα.
ισως οι μονοι που αντεχουν να κανουν οικογενεια γιατι ταυτοχρονα εχουν καλο εισοδημα και δεν περνανε χρο νο με την  γυναικα τους για να υπαρξη αντιπαραθεση να τσακωθουν και να χωρισουν.

το 90% χωριζει ή ειναι δυασρεστημενοι, ε οι ναυτικοι ΔΕΝ προλαβαινουν να δυσαρεστηθουν τις λιγες μερες που ειναι με την γυναικα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom