Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Κι ομως,υπαρχει και το τσαμπα ,οπως στα λεω ,αρκει να ριξεις τα στανταρ σου,μην ζητατε να παντρευτειτε μοντελα μεγαλομουναρες που τις πολιορκουν χιλαδες μουνοδουλοι,εκει ειναι σιγουρο οτι πρεπει να τα χωνεις και οχι μονο ,αν βρεις μια κοπελα με κανα σπιτακι,μια δουλιτσα,που θελει να παντρευτει ,της κανεις ξηγα οτι εγω ειμαι ετσι με θελεις??υπαρχουν πολλες κοπελες που θελουν.Ομως πολλοι αντρες θελουν την πανεμορφη 10-15 χρονια μικροτερη χωρις να βαλουν το χερι στη τσεπη,ε! αυτο δεν γινεται.Το εχω ξαναγραψει ριχνεις τα στανταρ σου οσον αφορα τον γαμο,παντρευεσαι εχεις ξεκαθαρισει απο την αρχη τι θελεις μαζι της,αν εισαι και πιο εμφανισημος η αλλη δεν θα θελει να σε χασει,οποτε ευκολα δεχεται κατι τετοιο.Φυσικα δεν της λες για πουτανες και τετοια και ετσι προχωρας

ε οχι και να παμε στο μπαζο ρε φιλε επειδη εχει μια δουλιτσα και ενα σπιτακι
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Δεν νομιζω Τακη.
Προσωπικα απο τοτε που ημουν φοιτητης μεχρι σημερα εχω δεχτει μερικες προτασεις γαμου απο γυναικες.Ομως την κανω με ελαφρα. Ηδη οσους γνωριζω ειναι κοντα στο διαζυγιο, αλλοι παλι εχουν χωρισει.Δεν ειδα καποιον πραγματικα ευτυχισμενο μεσα σε γαμο, πολυ μουρμουρα η κατασταση. Ο γαμος σαν θεσμος, ανηκει σε προηγουμενους αιωνες,στο σημερα ειναι αρκετα δυσκολο να εφαρμοστει με επιτυχια. Απο την αλλη η γυναικα αποκτα πληρη νομικα δικαιωματα πανω στον αντρα μετα το μυστηριο,και γινεται ισοβιος υπηρετης των δικων της θελω.

κοψε κατι που σου κανουν και προτασεις γαμου
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Κι ομως,υπαρχει και το τσαμπα ,οπως στα λεω ,αρκει να ριξεις τα στανταρ σου,μην ζητατε να παντρευτειτε μοντελα μεγαλομουναρες που τις πολιορκουν χιλαδες μουνοδουλοι,εκει ειναι σιγουρο οτι πρεπει να τα χωνεις και οχι μονο ,αν βρεις μια κοπελα με κανα σπιτακι,μια δουλιτσα,που θελει να παντρευτει ,της κανεις ξηγα οτι εγω ειμαι ετσι με θελεις??υπαρχουν πολλες κοπελες που θελουν.Ομως πολλοι αντρες θελουν την πανεμορφη 10-15 χρονια μικροτερη χωρις να βαλουν το χερι στη τσεπη,ε! αυτο δεν γινεται.Το εχω ξαναγραψει ριχνεις τα στανταρ σου οσον αφορα τον γαμο,παντρευεσαι εχεις ξεκαθαρισει απο την αρχη τι θελεις μαζι της,αν εισαι και πιο εμφανισημος η αλλη δεν θα θελει να σε χασει,οποτε ευκολα δεχεται κατι τετοιο.Φυσικα δεν της λες για πουτανες και τετοια και ετσι προχωρας
καλημερα

Αμα ηταν ετσι ολες γκομενες ακομα και οι ασχημες τα μπαζα που λες ξηγα δεν θα υπηρχε το μπουρδελα και ολοι θα ημασταν χαρουμενη με την ζωη μας.
Εχω γνωστη 50 φευγα και εχει τις τρελες απαιτησεις εχει σπασει εντελως στη φατσα κορμι εχει γαμισιμο αλλα εχει και καποια προβληματα .
Ακομα και με εμενα προσπασθησε να κανει κατι μιας και εγω ο μαλακας την πηρα τηλ. (μηπως και εχει καμια γνωστη τις προκοπης,αλλα η καμμενη με καμμενες θα κανει παρεα(αφου ειδε οτι δεν την πληρωνω ουτε το ενα ουτε το αλλο μου εκανε ενα κονε με μια εντελως κατεστραμενη ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΙΣ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?????????????????????????????????????).

και δωρο ενα βιντεο για εκπαιδευτικους σκοπους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κοψε κατι που σου κανουν και προτασεις γαμου
γιατι οχι?
φυσικα αν εννοεις να σου κανουν δακτυλιδι οχι,
αλλα σου λενε θα το προχωρησουμε?
ποτε θα το προχωρησουμε?
νομιζα με εβλεπες σοβαρα.
εννουν φυσικα γαμο κι μονο γαμο. 10 χρονια να γαμας την ιδια και να παιρνατε καλα δεν ειναι για αυτες σοβαρα δεν τους αρεκει, ειναι προταση γαμου.
εγω δεχτηκα 4 και ειπα ναι στην 1, μιλαμε για 31 σχεσεις οπως τις εννοουμε εμεις οι αντρες δηλαδη να υπηρξε εστω και 1 φορα επαφη. οχι πεν-φριεντς με καμμια αλλοδαπη που ψαχνει να αποκατασταθει με διαδικτυακο συνοικεσιο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και το επαναλαμβάνουμε γιατι ανα μερικες σελιδες μπορει να χανεται.

ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

9 στους 10 καηκαν με διαζυγια ή υποφερουν έναν γαμο λογω παιδιων ή κοινωνιας.
ο άλλος 1 στους 10 όχι ότι περναει καλυτερα από ότι ελευθερος αλλα δηλωνει ότι του αρεσει ετσι παροτι στερείται και υποφερει αρκετα.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
καλημερα

Αμα ηταν ετσι ολες γκομενες ακομα και οι ασχημες τα μπαζα που λες ξηγα δεν θα υπηρχε το μπουρδελα και ολοι θα ημασταν χαρουμενη με την ζωη μας.
Εχω γνωστη 50 φευγα και εχει τις τρελες απαιτησεις εχει σπασει εντελως στη φατσα κορμι εχει γαμισιμο αλλα εχει και καποια προβληματα .
Ακομα και με εμενα προσπασθησε να κανει κατι μιας και εγω ο μαλακας την πηρα τηλ. (μηπως και εχει καμια γνωστη τις προκοπης,αλλα η καμμενη με καμμενες θα κανει παρεα(αφου ειδε οτι δεν την πληρωνω ουτε το ενα ουτε το αλλο μου εκανε ενα κονε με μια εντελως κατεστραμενη ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΙΣ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?????????????????????????????????????).

και δωρο ενα βιντεο για εκπαιδευτικους σκοπους


σε μια εποχη οπου οι τράπεζες αρπανε ότι σπιτι βρουν μπροστα τους δεν το λες και ασχημο να εχεις ένα δικο σου κεραμιδι κατω από το κεφαλι σου

δουλεια στο δημοσιο είναι ότι ψαχνει ο νεοέλληνας τα τελευταια 40 χρονια οποτε μια χαρα εισαι τουλάχιστον ενας μισθος σχετικα καλος θα ερχεται στο σπιτι


και το θεμα με το γαμησι που αναφερεις  απλα δες το ότι διευρυνεις τον κοινωνικο σου κυκλο και περιγυρο
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ποιοι γαμανε στην Ελλαδα?διαβαστε

Προχθες που βρηκα ενα γνωστο μου κομμωτη  το τι ακουσα δεν λεγεται
Και μου δειξε και μηνυματα
Φιλε οι γκομενες συζητουσαν τι ωραια οπισθια που εχει και κατι τετοια,του τα λεγε χαρτι και καλαμαρι η ιδιοκτητρια
Υστερα μου εδειξε συνομιλια με δυο κομμωτριες που του χωνονται παραλληλα και οι δυο
Η αλλη τον ρωταει πως σου φαινομαι?και του στελνει φωτο με τις βυζαρες τσιτσα καυλωμενες οι ρωγες

Ο τυπος ωραιος ειναι κλασσικος κομμωτης με τατουαζ και ψιλο-κλαρινο,αλλα αμα δουλευε πχ βενζιναδικο ουτε θα τον κοιταζε καμια
Ελλαδα ειναι μοστρα,οποιος ειναι στα κολπα γαμαει οποιος δεν γουσταρει να γεμισει τατου να το παιζει ψιλο-gay δεν γαμαει



Παντως εγω επαθα πλακα με το τι επιτυχιες εχει ο κομμωτης το τι μουναρες κυριολεκτικα τον παρακαλανε και λες μπραβο ο τυπος παιζει μπαλα
Βλεποντας ομως τις απαντησεις που εδινε ξενερωσα ασχημα ειναι το αντιθετο απο αυτα που λεει ο macho αντρας και γενικα φερνουν τοσο πολυ στο gay που νομιζα οτι οι γκομενες θα ξενερωσουν
Και ομως αυτα γουσταρουν??

Πχ στην συνομιλια με την αλλη της εκανε αναλυση ο τυπος πως εφτιαξε το φαι εγραφε βαζω το πιπερακι και αμα θες να σε κανω μαμ?Ρε τι μαλακιες λεω γραφει κοτζαμ αντρας... και η αλλη του εγραφε απαντηση να της φτιαξει φαι σπιτι του αφου ειναι τοσο καλος!Η τυπισα και μιλαμε για υπερμουνο αυτοπροσκαλεθηκε σπιτι του
ΤΟυ εδειχνε φωτο με βυζια ντρεπομουν και που εβλεπα τι χωσιμο του εκανε


Μετα ειδα κουβεντα που ειχε με γκομενα αλλη κομμωτρια και εγραφε οτι οι gay θα γινουν οι καλυτεροι πατεραδες και η αλλη γραφει απαντηση εε εισαι και πολυ μπροστα εχω βαρεθει τους μαλακες που  βγαζουν αντριλα και ειχε icon εμετου
Βλεπωντας την συνομιλια και αυτη του χωνοτανε βεβαια οχι τοσο επιθετικα και ο τυπος ελεγε για μανικιουρ πεντικιουρ σε αντρικα ποδια


Τραγικα πραγματα ρε μλκες ειλικρινα ειχα καταλαβει οτι τελευταια στην Ελλαδα επαιζε πολυ η αντιγραφη απ εξω αλλα σε τετοιο χαλι οτι εχουν φτασει τα πραγματα δεν το περιμενα
Αυτα τα λεω γιατι η μονη λυση ειναι ειτε να ντυνεσαι κλαρινο και να μιλας σαν πουστης ειτε να ταξιδεψεις εξω και παραλληλα να βρεις ξενες Αθηνα

Και μην μου πει κανεις οτι παιζει ο κομμωτης να ναι gay γιατι το σκεφτηκα και εγω αλλα ειναι δεν ειναι στα @@ μου πηδαει μουναρες που εχουν μετατραπει σε κυνηγους θελουν αυτες να παιζουν μπαλα μαζι του και εχουν ξενερωσει με τους αντρες που τους χωνονται

Πραγματικα πως στον πουτσο θα κανουν οι νεοι οικογενεια οταν αυτα που απασχολουν την νεολαια πλεον ειναι τα gay prides και τα τραβελια αντι να τους απασχολει το μελλον τους και αμα θα ναι δουλοι των 500Ευρω.

Εγω προτιμω να γαμαω ξενες και πουτανες παρα να ξεφτυλιστω για να γαμησω
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
σε μια εποχη οπου οι τράπεζες αρπανε ότι σπιτι βρουν μπροστα τους δεν το λες και ασχημο να εχεις ένα δικο σου κεραμιδι κατω από το κεφαλι σου

δουλεια στο δημοσιο είναι ότι ψαχνει ο νεοέλληνας τα τελευταια 40 χρονια οποτε μια χαρα εισαι τουλάχιστον ενας μισθος σχετικα καλος θα ερχεται στο σπιτι


και το θεμα με το γαμησι που αναφερεις  απλα δες το ότι διευρυνεις τον κοινωνικο σου κυκλο και περιγυρο

Οι πιο πολλες απλα θελουν να εχουν την ταμπελα του γαμου. Ειμαι παντρεμενη για να μην εχουν την ρετσινια τις πουτανας. Εχω ποσους γνωστους που χωρισανε γιατι ηταν μονοι τους στον γαμο. Η γυναικα τους εκανε οτι ηθελε αυτη και αυτοι επρεπε να ακολουθουν.
Οσο για την δουλεια αστο καλυτερα δουλεια στο δημοσιο θελουν ολοι οι ελληνες αλλα πιος την εχει . Οποτε δεν στηριζεσε σε κανεναν μονο στον ευατο σου. Αμα ηταν να περιμενω να στηριχτω σε μια ξεκολλιαρα που την περνει ο καθενας για να εχω ενα κεραμιδι πανω απο το κεφαλι μου αστα να πανε..
Τωρα ειμαι εξωτερικο σε καλη δουλεια και βγαζω οχι τα τετραπλα απο αυτα που βγαζει αυτη αλλα εχω την δυνατοτητα να κανω την ζωη μου και την καρριερα μου.

Σεκψου να ημουνα τωρα με την παρτολα την δημοσια ψωνισμενη και να ειμουν ανεργος και αυτη να γαμιοτανε καργα μηπως και παρει προαγωγη με τον καθε τεελειομενο.
Θα μου ειχε γαμιση  την ζωη μια πουτανα που απλα ηθελε να ειναι παντρεμενη.

ενω τωρα ειναι το αντιθετο και οσο δεν εχω τετοιες πουτανες στην ζωη μου κανω τα σχεδια μου .......
Ειμαι μονος αλλα επιλεγω την καρριερα μου την ζωη μου και δεν την εχω αναγκη την πουτανα.
επιλεγω που θα παω και τι θα κανω οσο μπορω, υπαρχει και ο παραγοντας τυχη πανω απο ολα.
Τουλαχιστον εχω μια ευκαιρια....ενω πριν η μαζι τις δεν ειχα καμμια...Μονο πονο ουτε καν την χαρα να εχω παιδια δικα μου
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
σε μια εποχη οπου οι τράπεζες αρπανε ότι σπιτι βρουν μπροστα τους δεν το λες και ασχημο να εχεις ένα δικο σου κεραμιδι κατω από το κεφαλι σου

δουλεια στο δημοσιο είναι ότι ψαχνει ο νεοέλληνας τα τελευταια 40 χρονια οποτε μια χαρα εισαι τουλάχιστον ενας μισθος σχετικα καλος θα ερχεται στο σπιτι


και το θεμα με το γαμησι που αναφερεις  απλα δες το ότι διευρυνεις τον κοινωνικο σου κυκλο και περιγυρο
Πάνω απο το κεφάλι σου πρέπει να είναι το κεραμίδι!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ποιοι γαμανε στην Ελλαδα?διαβαστε

Προχθες που βρηκα ενα γνωστο μου κομμωτη  το τι ακουσα δεν λεγεται
Και μου δειξε και μηνυματα
Φιλε οι γκομενες συζητουσαν τι ωραια οπισθια που εχει και κατι τετοια,του τα λεγε χαρτι και καλαμαρι η ιδιοκτητρια
Υστερα μου εδειξε συνομιλια με δυο κομμωτριες που του χωνονται παραλληλα και οι δυο
Η αλλη τον ρωταει πως σου φαινομαι?και του στελνει φωτο με τις βυζαρες τσιτσα καυλωμενες οι ρωγες

Ο τυπος ωραιος ειναι κλασσικος κομμωτης με τατουαζ και ψιλο-κλαρινο,αλλα αμα δουλευε πχ βενζιναδικο ουτε θα τον κοιταζε καμια
Ελλαδα ειναι μοστρα,οποιος ειναι στα κολπα γαμαει οποιος δεν γουσταρει να γεμισει τατου να το παιζει ψιλο-gay δεν γαμαει



Παντως εγω επαθα πλακα με το τι επιτυχιες εχει ο κομμωτης το τι μουναρες κυριολεκτικα τον παρακαλανε και λες μπραβο ο τυπος παιζει μπαλα
Βλεποντας ομως τις απαντησεις που εδινε ξενερωσα ασχημα ειναι το αντιθετο απο αυτα που λεει ο macho αντρας και γενικα φερνουν τοσο πολυ στο gay που νομιζα οτι οι γκομενες θα ξενερωσουν
Και ομως αυτα γουσταρουν??

Πχ στην συνομιλια με την αλλη της εκανε αναλυση ο τυπος πως εφτιαξε το φαι εγραφε βαζω το πιπερακι και αμα θες να σε κανω μαμ?Ρε τι μαλακιες λεω γραφει κοτζαμ αντρας... και η αλλη του εγραφε απαντηση να της φτιαξει φαι σπιτι του αφου ειναι τοσο καλος!Η τυπισα και μιλαμε για υπερμουνο αυτοπροσκαλεθηκε σπιτι του
ΤΟυ εδειχνε φωτο με βυζια ντρεπομουν και που εβλεπα τι χωσιμο του εκανε


Μετα ειδα κουβεντα που ειχε με γκομενα αλλη κομμωτρια και εγραφε οτι οι gay θα γινουν οι καλυτεροι πατεραδες και η αλλη γραφει απαντηση εε εισαι και πολυ μπροστα εχω βαρεθει τους μαλακες που  βγαζουν αντριλα και ειχε icon εμετου
Βλεπωντας την συνομιλια και αυτη του χωνοτανε βεβαια οχι τοσο επιθετικα και ο τυπος ελεγε για μανικιουρ πεντικιουρ σε αντρικα ποδια


Τραγικα πραγματα ρε μλκες ειλικρινα ειχα καταλαβει οτι τελευταια στην Ελλαδα επαιζε πολυ η αντιγραφη απ εξω αλλα σε τετοιο χαλι οτι εχουν φτασει τα πραγματα δεν το περιμενα
Αυτα τα λεω γιατι η μονη λυση ειναι ειτε να ντυνεσαι κλαρινο και να μιλας σαν πουστης ειτε να ταξιδεψεις εξω και παραλληλα να βρεις ξενες Αθηνα

Και μην μου πει κανεις οτι παιζει ο κομμωτης να ναι gay γιατι το σκεφτηκα και εγω αλλα ειναι δεν ειναι στα @@ μου πηδαει μουναρες που εχουν μετατραπει σε κυνηγους θελουν αυτες να παιζουν μπαλα μαζι του και εχουν ξενερωσει με τους αντρες που τους χωνονται

Πραγματικα πως στον πουτσο θα κανουν οι νεοι οικογενεια οταν αυτα που απασχολουν την νεολαια πλεον ειναι τα gay prides και τα τραβελια αντι να τους απασχολει το μελλον τους και αμα θα ναι δουλοι των 500Ευρω.

Εγω προτιμω να γαμαω ξενες και πουτανες παρα να ξεφτυλιστω για να γαμησω

τυπε τα λες μονος σου ... ο τυπος ειναι μεσα στο μουνι . Τι μου λες μετα ...............
Εγω πληροφορικη με ολους τους μαλακες καγκουρες που να γνωρισω γκομενα και αμα ειναι καμια επειδη ειναι μειονοτητα θα ειναι ψωνισμενη ...

Για να γαμας πρεπει να εισαι μεσα σε γκομενες εαν δεν τοτε δε.

Βρες δουλεια  που θα εισαι μεσα σε γκομενες για χρονια ... θα τις ξεσκισεις στεγνα..
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Πάνω απο το κεφάλι σου πρέπει να είναι το κεραμίδι!

εχεις δικιο μπερδεψα τα κεφαλια η ουσια όμως είναι η ιδια κεραμιδι και κεφαλι να είναι μαζι ειτε από πανω ειτε από κατω
 

MegaloAlani

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
66
Like
33
Πόντοι
0
τυπε τα λες μονος σου ... ο τυπος ειναι μεσα στο μουνι . Τι μου λες μετα ...............
Εγω πληροφορικη με ολους τους μαλακες καγκουρες που να γνωρισω γκομενα και αμα ειναι καμια επειδη ειναι μειονοτητα θα ειναι ψωνισμενη ...

Για να γαμας πρεπει να εισαι μεσα σε γκομενες εαν δεν τοτε δε.

Βρες δουλεια  που θα εισαι μεσα σε γκομενες για χρονια ... θα τις ξεσκισεις στεγνα..

Τύπε είναι όπως τα λές.. κι εγώ πληροφορική... έχουμε πήξει στις ψωλές.

Για να γνωρίσω γκόμενα κάνω τάμα..

Ένας φίλος δούλευε 3 χρόνια σε πολυκατάστημα με ρούχα.. και τώρα που είναι 4 χρόνια σε άλλη δουλειά.. ε ακόμα από εκεί πηδάει..

Τελικά ο εργασιακός κύκλος παίξει μεγάλο ρόλο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εχεις δικιο μπερδεψα τα κεφαλια η ουσια όμως είναι η ιδια κεραμιδι και κεφαλι να είναι μαζι ειτε από πανω ειτε από κατω
Αμα ειναι να περιμενεις να εχεις κεραμιδι απο γκομενα σωθηκες.
Πιο ευκολα θα κερδισεις το λοττο  απο οτι αυτο.
και ποες οτι εχει εαν σε πεταξει εξω!!! εαν σου πει χωριζουμε !!! θα εχεις φαει σκατα για το  τιποτα και αυτη θα εχει κανει απλα την ζωην τις ...

τοττε ναι εισαι μεγαλος μαλακας . και καλα να παθεις ...........
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
τυπε τα λες μονος σου ... ο τυπος ειναι μεσα στο μουνι . Τι μου λες μετα ...............
Εγω πληροφορικη με ολους τους μαλακες καγκουρες που να γνωρισω γκομενα και αμα ειναι καμια επειδη ειναι μειονοτητα θα ειναι ψωνισμενη ...

Για να γαμας πρεπει να εισαι μεσα σε γκομενες εαν δεν τοτε δε.

Βρες δουλεια  που θα εισαι μεσα σε γκομενες για χρονια ... θα τις ξεσκισεις στεγνα..


Εγω ειμαι χειροτερα
Χρονια σε οικοδομες-φωτοβολταικα τωρα στον προγραμματισμο...

ΑΠο τους υπερ-καγκουρες στους υπερ-αγαμητους

Γυναικα ουτε για δειγμα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Τύπε είναι όπως τα λές.. κι εγώ πληροφορική... έχουμε πήξει στις ψωλές.

Για να γνωρίσω γκόμενα κάνω τάμα..

Ένας φίλος δούλευε 3 χρόνια σε πολυκατάστημα με ρούχα.. και τώρα που είναι 4 χρόνια σε άλλη δουλειά.. ε ακόμα από εκεί πηδάει..

Τελικά ο εργασιακός κύκλος παίξει μεγάλο ρόλο.

Ναι συνηθως ολες οι στραβες κερατα κτλ γινονται απο ατομα στην δουλεια ...
Κανονας αυτο χρονια και για αντρες και για γυναικες.
Το θεμα ειναι πως βρισκεις μερος που να γωριζεις γυναικες ανετα. εκει ειναι το προβλημα. αμα το λυσεις αυτο παει καθαρισες , μετα γαμας παντρευεσαι κανεις οτι θελεις ανετα......
Μονο και μονο επειδη εισαι μεσα σε γυναικες ...  εχεις επιλογες  μπορεις να κανει καποιο κονε η κατι τεσπα....
Εχει βεβαια και τα στραβα να εισαι με γκομενες και να ειναι ολες ξυνες.....μου εχει τυχη τοτε αστα καλυτερα με αντρες να δουλευεις...

Στο ρουχαδικο εκει ειναι καλα γιατι δεν εχει να κανει με συνδελφους αλλα με πελατες τις πιανει στο μπιρι μπιρι μεχρι να νοιωσουν ανετα και μετα βουρ .....
καλο επαγγελμα και αυτο
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Τύπε είναι όπως τα λές.. κι εγώ πληροφορική... έχουμε πήξει στις ψωλές.

Για να γνωρίσω γκόμενα κάνω τάμα..

Ένας φίλος δούλευε 3 χρόνια σε πολυκατάστημα με ρούχα.. και τώρα που είναι 4 χρόνια σε άλλη δουλειά.. ε ακόμα από εκεί πηδάει..

Τελικά ο εργασιακός κύκλος παίξει μεγάλο ρόλο.


εξαρτάται τι μουνια εχει το κάθε μαγαζι που εργαζεται καποιος

αν εχει τιποτα 40-αρες 45-αρες διαζευγμένες με παιδι-δια με το βυζι να το εχει ξεχειλωσει ο μπεμπης-μπεμπα από το βύζαγμα θα σου πω τι ωραια πηδας από τον εργασιακο σου χωρο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και γιατι ρε πανοσκληρε δεν επιασες και εσυ το ψαλιδι να γινεις κομμωτης?
στο απαγορεψε κανεις ή ηταν πιο δυσκολο?
μαλακας ημουν εγω που από ολες τις σχολες της ανδρικης 1ης δεσμης δηλωσα και πηγα στην μοναδικη κοινη με την 2η που ειχε περισσοτερες γυναικες?

αν επιλεγεις καριερα στρατιωτικου πχ για να εχεις δουλεια σιγουρη από τα 18 τι παροπονιεσαι μετα ότι είναι ολο αντρες μεσα στα στρατόπεδα? δεν το ηξερες από πριν? εσυ θα τις φτιαχνεις και με την στολη, ο κομμωτης με την καθημερινη επαφη της εχει ηδη φιλες. δεν ειμαστε ολοι ιδιοι δεν ειμαστε ολοι ισοι σε αυτόν τον κοσμο. δεν σας ξεγελασε κανεις.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Αμα ειναι να περιμενεις να εχεις κεραμιδι απο γκομενα σωθηκες.
Πιο ευκολα θα κερδισεις το λοττο  απο οτι αυτο.
και ποες οτι εχει εαν σε πεταξει εξω!!! εαν σου πει χωριζουμε !!! θα εχεις φαει σκατα για το  τιποτα και αυτη θα εχει κανει απλα την ζωην τις ...

τοττε ναι εισαι μεγαλος μαλακας . και καλα να παθεις ...........

αν εισαι υποτακτικος πειθηνιος και με πολλα ταττου(δερματοστιξια λεγετε στα ελληνικα) τοτε δεν σε χωριζει καμια
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εγω ειμαι χειροτερα
Χρονια σε οικοδομες-φωτοβολταικα τωρα στον προγραμματισμο...

ΑΠο τους υπερ-καγκουρες στους υπερ-αγαμητους

Γυναικα ουτε για δειγμα
οταν σπουδαζα δουλευα σε μαγαζι με μουσικη το τι γαμιση ειχα ριξει δεν λεγεται οταν τελειωσα και μετα που μπηκα στα κανονικα  καγκουριδικα αστα να πανε ....

τα λεφτα ειναι πολλη καλα η καριερα καλη αλλα τα γαμισια ειναι σχεδον στο πουθενα...
Το ΠΣΚ αμα βγω και μηπως γνωρισω καμμια. Πλεον μενω Γερμανια που υποτιθεται ειναι πιο ευκολες ,αλλα αμα δεν εχει γνωστους θελει πολλη δουλεια τρεξιμο μπλα μπλα ....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
αν εισαι υποτακτικος πειθηνιος και με πολλα ταττου(δερματοστιξια λεγετε στα ελληνικα) τοτε δεν σε χωριζει καμια

Σαν τους Νίκος Σπυριδαντωνάκης, Δώρος Παναγίδης τετοιος ?? Υποτακτικος σημαινει τον τρως που και που  κανεις και καμμια πιπα στον γκομενο τις  οταν την γαμα αυτος ..... κτλ κτλ
Δες τα παιδια πως ειναι και θα καταλαβεις
Εγω τετοιος δεν ειμαι αμα εισαι εσυ οκ τι να σου πω ! ο καθενας επιλεγει την ζωη του .
Εγω δεν θα ηθελα κατι τετοιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom