Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
καλα τα λες τους κανουν κεραταδες.
Ελα εγω που μου τυχαινουν ολες οι καμμενες.
Παντρεμενη χωρισμενη με παιδι την πηγαινα γαμιοντας 3 φορες την ημερα.(υποψιν ειμαι 40).
Και τι γυριζει μια μερα και μου λεει ..με φασαρια και μετα χωρισμο...

Τι με περασες για σεξουαλικο αντικειμενο. Μονο για να με πηδας με θελεις! και μετα χωρισαμε ...

τι να πει κανεις!!! εδω σε θελω ...

μα εσυ δεν ελεγες πως θελεις σοβαρη σχεση και αυτη σε φρεναρε?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
καλα τα λες τους κανουν κεραταδες.
Ελα εγω που μου τυχαινουν ολες οι καμμενες.
Παντρεμενη χωρισμενη με παιδι την πηγαινα γαμιοντας 3 φορες την ημερα.(υποψιν ειμαι 40).
Και τι γυριζει μια μερα και μου λεει ..με φασαρια και μετα χωρισμο...

Τι με περασες για σεξουαλικο αντικειμενο. Μονο για να με πηδας με θελεις! και μετα χωρισαμε ...

τι να πει κανεις!!! εδω σε θελω ...
ενω εσύ τι την είχες περάσει ρε φίλε;Την είχες για κάτι άλλο απο πήδημα;
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τύποι στα πόσα χρόνια είναι η κρίσιμη περίοδος για ένα γάμο; Όσοι χωρίσατε μετά από πόσο καιρό χωρίσατε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καλα τα λες τους κανουν κεραταδες.
Ελα εγω που μου τυχαινουν ολες οι καμμενες.
Παντρεμενη χωρισμενη με παιδι την πηγαινα γαμιοντας 3 φορες την ημερα.(υποψιν ειμαι 40).
Και τι γυριζει μια μερα και μου λεει ..με φασαρια και μετα χωρισμο...

Τι με περασες για σεξουαλικο αντικειμενο. Μονο για να με πηδας με θελεις! και μετα χωρισαμε ...

τι να πει κανεις!!! εδω σε θελω ...
Πολυ καλα τα λες τύπε. Τις πηδας, βρισκεις τον μπελα σου οτι τις θελεις για πηδημα. Δεν τις πηδας, βρισκεις τον μπελα σου οτι εισαι ανικανος/αδιαφορος.

Εν προκειμενω παντως μαλλον αυτη ηθελε να διακοψει και βρηκε μια αφορμη του κωλου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θελουν να τις πηδας αλλα να μην τι θελεις γιατι είναι για πηδημα αλλα γιατι είναι καλες στο ποδοσφαιρο και το ταβλι.
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
θελουν να τις πηδας αλλα να μην τι θελεις γιατι είναι για πηδημα αλλα γιατι είναι καλες στο ποδοσφαιρο και το ταβλι.

ειναι να μην τις πιασει να θελουν δεσμευση εκει γυριζει αμεσως το μυαλο τους
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
:grin:
 

Συνημμένα

  • 30704170_2080485765531916_8656788614115491840_n.jpg
    30704170_2080485765531916_8656788614115491840_n.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 25

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Ακριβως παντρευεσαι και εχεις και τις πουτανιτσες σου ,γιατι οχι ,και ασε τις ελλεεινιδες να λενε τα δικα τους,μην τις ανακατευεις στα οικονομικα σου ξεκαθαρισε απο την αρχη ,και στο κατω κατω θα εχει ςκαι ενα μουνι τσαμπα οποτε γουσταρεις

το μουνι το τσαμπα ειναι η γυναικα σου :think: δεν στα ειπανε καλα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εχεις μεγαλη εχθρα για τον γαμο σε βλεπω να παντρευεσαι γρηγορα συνηθως αυτοι που το παιζουν φανατικοι ειναι οι πρωτοι που την ποατανε
ε καλα συνηθως συνηθως συνηθως
εγω βλεπω οσοι ειμαστε κατά του γαμου δεν παντρευόμαστε ή παντρευομαστε αργα.
εγω παντρεφτηκα στα 35 για 3 μηνες ολο κι ολο.
ημουν κατά του γαμου.
ένα ατύχημα με μια πουτανα με εκανε να γινω υπερ του γαμου.
παντρευτηκα και σε 3 μηνες καταλαβα ότι πολύ σωστα ημουν κατά του γαμου.

καλυτερα 1 ατύχημα με πουτανα κάθε 20 χρονια παρα παντρεμένος.

άλλο να λαχταρας 1 φορα στα 20 χρονια επειδή βγηκε το προφυλακτικο και άλλο να ανεχεσαι την μουρμουρα κάθε μερα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.636
Πόντοι
10.686
το μουνι το τσαμπα ειναι η γυναικα σου :think: δεν στα ειπανε καλα
Μήπως οι παλιοί έχουν δίκιο που λένε ότι το πιο φτηνό γαμήσι είναι το πληρωμένο;ή αντίστροφα ότι το τζάμπα γαμήσι είναι το πιο ακριβό;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
εχεις μεγαλη εχθρα για τον γαμο σε βλεπω να παντρευεσαι γρηγορα συνηθως αυτοι που το παιζουν φανατικοι ειναι οι πρωτοι που την ποατανε
Δεν νομιζω Τακη.
Προσωπικα απο τοτε που ημουν φοιτητης μεχρι σημερα εχω δεχτει μερικες προτασεις γαμου απο γυναικες.Ομως την κανω με ελαφρα. Ηδη οσους γνωριζω ειναι κοντα στο διαζυγιο, αλλοι παλι εχουν χωρισει.Δεν ειδα καποιον πραγματικα ευτυχισμενο μεσα σε γαμο, πολυ μουρμουρα η κατασταση. Ο γαμος σαν θεσμος, ανηκει σε προηγουμενους αιωνες,στο σημερα ειναι αρκετα δυσκολο να εφαρμοστει με επιτυχια. Απο την αλλη η γυναικα αποκτα πληρη νομικα δικαιωματα πανω στον αντρα μετα το μυστηριο,και γινεται ισοβιος υπηρετης των δικων της θελω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κάθε περιπτωση είναι διαφορετικη.
αν εισαι σε επαρχια και θες 100 ευρω να ερθεις στην πολη με τις πουτανες να γαμησεις 1 φορα, ναι εκει εισαι αποκλεισμένος και πρεπει να το εχεις κάθε μερα αν θες οποτε οδηγησε πιο ευκολα σε σχεση ή γαμο.

αν εισαι στην Αθήνα που μπορεις να γαμας με 10 ευρω κάθε μερα στις πουτανες εκει παιζει αν η γκομενα-συζυγος είναι απαιτητικη οικονομικα , αν εχει δικα της λεφτα κλπ.

εγω γκομενες που κοστιζαν αρκετα τις ξεκοβα, πχ εμενα πετραλωνα και ανεργη πιτσιρικα στην λουτσα επρεπε να κανω πηγαινελα 2 φορες να την φερω σπιτι μου και να την επιστρεψω οποτε και χωρις εξοδους κοστιζε πολύ σε χρονο και χρημα. αν και ειχε πολύ καλο κορμι η 19χρονη κριμα 2 φορες μονο την πηδηξα και κρατησα άλλη οικονομικοτερη καβαντζα και ας ηταν 10 χρονια μεγαλυτερη.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
κάθε περιπτωση είναι διαφορετικη.
αν εισαι σε επαρχια και θες 100 ευρω να ερθεις στην πολη με τις πουτανες να γαμησεις 1 φορα, ναι εκει εισαι αποκλεισμένος και πρεπει να το εχεις κάθε μερα αν θες οποτε οδηγησε πιο ευκολα σε σχεση ή γαμο.
Επαρχια σε μεγαλο νησι γκαμας σχετικα ευκολα, με τις αλλοδαπες που ζουν εκει, τουριστριες, γυναικες που εργαζονται απο αλλα μερη, μπορει και ντοπιες, κτλπ.. Δηλαδη φτιαχνεις τα μποστανακια σου σιγα σιγα, και τα κανεις ροτέισον.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
το μουνι το τσαμπα ειναι η γυναικα σου :think: δεν στα ειπανε καλα
Κι ομως,υπαρχει και το τσαμπα ,οπως στα λεω ,αρκει να ριξεις τα στανταρ σου,μην ζητατε να παντρευτειτε μοντελα μεγαλομουναρες που τις πολιορκουν χιλαδες μουνοδουλοι,εκει ειναι σιγουρο οτι πρεπει να τα χωνεις και οχι μονο ,αν βρεις μια κοπελα με κανα σπιτακι,μια δουλιτσα,που θελει να παντρευτει ,της κανεις ξηγα οτι εγω ειμαι ετσι με θελεις??υπαρχουν πολλες κοπελες που θελουν.Ομως πολλοι αντρες θελουν την πανεμορφη 10-15 χρονια μικροτερη χωρις να βαλουν το χερι στη τσεπη,ε! αυτο δεν γινεται.Το εχω ξαναγραψει ριχνεις τα στανταρ σου οσον αφορα τον γαμο,παντρευεσαι εχεις ξεκαθαρισει απο την αρχη τι θελεις μαζι της,αν εισαι και πιο εμφανισημος η αλλη δεν θα θελει να σε χασει,οποτε ευκολα δεχεται κατι τετοιο.Φυσικα δεν της λες για πουτανες και τετοια και ετσι προχωρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom