Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Προχειρα σκεφτομαι 3-4 λιγο πανω απο 20 που εκαναν σχεση μαζι μου.

τρεις τεσσερις ειναι οι εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα και επιπλεον αυτες που γαμας εσυ δεν ειναι οι γκομενες που κοιταμε εμεις αλλα ο κατιμας που θα καθοντουσαν και σε πακι για να δουν χαρα στα σκελια τους
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Τύπε για άλλη μια φορά λες μαλακίες και δείχνεις πόσο άσχετος είσαι.

πες μασ εσυ ο σχετικος ποσες εικοσαρες ξερεις που ειναι στον μεσο ορο εμφανισιακα και πανω και πανε με σαρανταρηδες?
 

Επισκέπτης
Για την μέση ελλεηνίδα (και όχι δυτική*) η τεκνοποίηση γίνεται ζητούμενο μόνο όταν κοντοζυγώνει η ημερομηνία λήξης.
Μέχρι τότε το ζητούμενο είναι μονάχα το γνωστό τρίπτυχο.

*Οι δυτικές δεν κάνουν τις εκτρώσεις σαν τα σφραγίσματα όπως εδώ.

Γι' αυτό εγώ απάντησα για τη μέση Δυτική ! Αμάν , ρε συ tomito , τι μου λες ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
τρεις τεσσερις ειναι οι εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα και επιπλεον αυτες που γαμας εσυ δεν ειναι οι γκομενες που κοιταμε εμεις αλλα ο κατιμας που θα καθοντουσαν και σε πακι για να δουν χαρα στα σκελια τους
Α αν σε βολευει να πιστευεις κατι τετοιο, πάσο. Μολαταυτα υποψιασου μηπως κανεις λαθος. Δεν ειναι κακο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γι' αυτό εγώ απάντησα για τη μέση Δυτική ! Αμάν , ρε συ tomito , τι μου λες ;
Επειδη δεν εχω αλλο τροπο να επικοινωνησω μαζι σου, θα απαντησω δημοσια. Αντιλαμβανεσαι οτι ειναι υψιστη μαλακία να μου στελνεις πμ ενω δεν μπορω να τα απαντησω?
Την επομενη φορα που θα στειλεις πμ χωρις να εχεις ξεμπλοκαρει τα δικα σου, θα το ποσταρω δημοσια στο φορουμ. Τελευταια φορα ηταν αυτη.
 

Επισκέπτης
Επειδη δεν εχω αλλο τροπο να επικοινωνησω μαζι σου, θα απαντησω δημοσια. Αντιλαμβανεσαι οτι ειναι υψιστη μαλακία να μου στελνεις πμ ενω δεν μπορω να τα απαντησω?
Την επομενη φορα που θα στειλεις πμ χωρις να εχεις ξεμπλοκαρει τα δικα σου, θα το ποσταρω δημοσια στο φορουμ. Τελευταια φορα ηταν αυτη.

:)

 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Την απαξίωσες τύπε που θα έλεγε κ ο Απόλυτος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

Κοιταξτε εδω αυτα τα τρια εικοσαχρονα τυπακια.
Θα σφαζονται οι εικοσαχρονες ποια θα πρωτοκανει σχεση μαζι τους.

Που για να βγουν εξω, θα κανουν πιο πολυ χρονο να φτιαξουν το μαλλι απο την γκομενα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ετσι που εχουν καταντησει οι νεοι αντρες, οπως παει το πραγμα με βλεπω να πηδαω εικοσαρες και τριανταρες ως τα εβδομηντα μου. Και λιγα λεω.

Μια κουβεντα της προκοπης δεν μπορουνε να πουνε, μονο ψιλοπουστιά, μαλλί, κλαρινομούσι και τατουαζ.
 

Επισκέπτης
Πράγματι , Αλέξανδρε , και ούτε καν θα πληρώνεις !
 

Επισκέπτης
Εν κατακλείδι , να σας πω εγώ : Μην κάνετε ΠΟΤΕ οικογένεια !!

Άσε , καλύτερα οι Μουσουλμάνοι , οι Καθολικοί & οι Εβραίοι !!!


:vomit:
 

Επισκέπτης
τρεις τεσσερις ειναι οι εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα και επιπλεον αυτες που γαμας εσυ δεν ειναι οι γκομενες που κοιταμε εμεις αλλα ο κατιμας που θα καθοντουσαν και σε πακι για να δουν χαρα στα σκελια τους
χαχαχα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Μονο εγώ βλέπω οτι οι περισσότεροι παντρεύονται μπαζόλες? Και αν κάποια τρώγετε μπαζεύει μετά το γάμο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom