Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.935
Like
28.375
Πόντοι
5.506
κλισε παπαριες.....
ο πατερας σας εδερνε την μανα σας για να δειξει οτι ειναι αντρας αραγε?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
λάθος απάντηση καθώς το πρόβλημα θα ήταν και δικό σου.
Η σωστή απάντηση θα ήταν (ιδιαίτερα αφού ήξερες ότι πάει να σε ψαρώσει): "μωρό μου το πρόβλημα είναι και των δύο οπότε να αποφασίσουμε μαζί τι θα κάνουμε"
υποθέτω ότι μετά από αυτό που είπες η γκόμενα σε γείωσε
Tυπε η γκομενα ειναι σαν την γατα,οπως την εκπαιδευσεις.. αναλογα μαθαινει..
Δεν με πτοει τιποτε, εχω ατσαλωθει σε πρωην ανατολικο κρατος, και το παω μεχρι τερμα.
Οποτε το αρλεκιν κι η καλημερα ζωη της καθε μιας δεν με αγγιζει.. Δεν την αποπλανησα.. με την
θεληση της ηρθε,εχει μεριδιο ευθυνης..Αλλωστε το κολπο γκροσο που εφαρμοζουν οι γυναικες,ειναι παλιο.
Δηλαδη μολις νιωσουν οτι θα ερθει το τελος' σε γατζωνουν γερα με τα ποδια τους γυρω απ τους γλουτους,
σαν χταποδι για να στραγγιξεις βαθια μεσα τους.. Παλιες πουταν_ς..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    6,8 KB · Εμφανίσεις: 23

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Τύπε οι γάτες δεν εκπαιδεύονται. Οι σκύλοι εκπαιδεύονται.
Αυτό που είπες στην γκόμενα δεν ήταν μαγκιά, μαλακία ήταν και μου φαίνεται ότι το έχεις καταλάβει


Tυπε η γκομενα ειναι σαν την γατα,οπως την εκπαιδευσεις.. αναλογα μαθαινει..
Δεν με πτοει τιποτε, εχω ατσαλωθει σε πρωην ανατολικο κρατος, και το παω μεχρι τερμα.
Οποτε το αρλεκιν κι η καλημερα ζωη της καθε μιας δεν με αγγιζει.. Δεν την αποπλανησα.. με την
θεληση της ηρθε,εχει μεριδιο ευθυνης..Αλλωστε το κολπο γκροσο που εφαρμοζουν οι γυναικες,ειναι παλιο.
Δηλαδη μολις νιωσουν οτι θα ερθει το τελος' σε γατζωνουν γερα με τα ποδια τους γυρω απ τους γλουτους,
σαν χταποδι για να στραγγιξεις βαθια μεσα τους.. Παλιες πουταν_ς..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Τύπε οι γάτες δεν εκπαιδεύονται. Οι σκύλοι εκπαιδεύονται.
Αυτό που είπες στην γκόμενα δεν ήταν μαγκιά, μαλακία ήταν και μου φαίνεται ότι το έχεις καταλάβει
Ολα τα ζωακια εκπαιδευονται. Τωρα αν θελει καποιος να καταπινει αμασητα την παραμυθα
της καθε μιας δικαιωμα του..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.426
Πόντοι
216
Tυπε η γκομενα ειναι σαν την γατα,οπως την εκπαιδευσεις.. αναλογα μαθαινει..
Δεν με πτοει τιποτε, εχω ατσαλωθει σε πρωην ανατολικο κρατος, και το παω μεχρι τερμα.
Οποτε το αρλεκιν κι η καλημερα ζωη της καθε μιας δεν με αγγιζει.. Δεν την αποπλανησα.. με την
θεληση της ηρθε,εχει μεριδιο ευθυνης..Αλλωστε το κολπο γκροσο που εφαρμοζουν οι γυναικες,ειναι παλιο.
Δηλαδη μολις νιωσουν οτι θα ερθει το τελος' σε γατζωνουν γερα με τα ποδια τους γυρω απ τους γλουτους,
σαν χταποδι για να στραγγιξεις βαθια μεσα τους.. Παλιες πουταν_ς..

Τα λες καλα.
Αλλα ομως οπως ξερεις κι εσυ, στα δυτικα κρατη που ζουμε,
με τους ολους τους νόμους κομμένους και ραμμένους στα μέτρα των γυναικών,
υπάρχει πρόβλημα.
Γιατι αν ειναι οντως εγκυος, και δεν το θελες, θα πληρωνεις διατροφη για μια ζωη...
Οποτε ειναι τοσο ευκολα και απλα τα πραγματα, οπως σε πχ θα ηταν σε παλιο ανατολικο μπλοκ ή πχ σε ασια, που απλα σηκωνεσαι και φευγεις....
Κανω καπου λαθος;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Τα λες καλα.
Αλλα ομως οπως ξερεις κι εσυ, στα δυτικα κρατη που ζουμε,
με τους ολους τους νόμους κομμένους και ραμμένους στα μέτρα των γυναικών,
υπάρχει πρόβλημα.
Γιατι αν ειναι οντως εγκυος, και δεν το θελες, θα πληρωνεις διατροφη για μια ζωη...
Οποτε ειναι τοσο ευκολα και απλα τα πραγματα, οπως σε πχ θα ηταν σε παλιο ανατολικο μπλοκ ή πχ σε ασια, που απλα σηκωνεσαι και φευγεις....
Κανω καπου λαθος;
Σωστα τα λες τυπε.
Αλλα αν δεν εχεις βαλει 'στεφανι' σου κλανει τα φρυδια, και στην δυση, αν το τραβηξεις..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.306
Like
34.971
Πόντοι
9.931
Αν μείνει η γυναίκα έγκυος απλα την πουτσισες! Ετσι και αποφασίσει να το κρατήσει, είτε το θες είτε οχι θα το πληρώσεις έτσι και αλλιώς.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
εδω δεν πληρωνουν οι πρωην παντρεμενοι.. οι ανυπαντροι θα πληρωσουν..; καλα ενταξει
-Κι αν θελει ας το κρατησει.. να το ζησει με 150 ευρω το μηνα, γιατι τοσο θα παρει.. :sunglasses:
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
29
Πόντοι
1
εδω δεν πληρωνουν οι πρωην παντρεμενοι.. οι ανυπαντροι θα πληρωσουν..; καλα ενταξει
-Κι αν θελει ας το κρατησει.. να το ζησει με 150 ευρω το μηνα, γιατι τοσο θα παρει.. :sunglasses:

Δύσκολες καταστάσεις αυτές. Θα είναι αίμα σου οπότε δεν το βλέπεις ως 150 ευρώ. . .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Tυπε η γκομενα ειναι σαν την γατα,οπως την εκπαιδευσεις.. αναλογα μαθαινει..
Δεν με πτοει τιποτε, εχω ατσαλωθει σε πρωην ανατολικο κρατος, και το παω μεχρι τερμα.
Οποτε το αρλεκιν κι η καλημερα ζωη της καθε μιας δεν με αγγιζει.. Δεν την αποπλανησα.. με την
θεληση της ηρθε,εχει μεριδιο ευθυνης..Αλλωστε το κολπο γκροσο που εφαρμοζουν οι γυναικες,ειναι παλιο.
Δηλαδη μολις νιωσουν οτι θα ερθει το τελος' σε γατζωνουν γερα με τα ποδια τους γυρω απ τους γλουτους,
σαν χταποδι για να στραγγιξεις βαθια μεσα τους.. Παλιες πουταν_ς..
Ορθά. Εχουμε ξαναπει εξαλλου οτι η γυναικα δεν μπορει να μεινει εγκυος αν οπωσδηποτε δεν το θελει. Εκτος αν μιλαμε για βιασμό ή για ατομα μειωμενης ευφυιας.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Θα είναι αίμα σου οπότε δεν το βλέπεις ως 150 ευρώ. . .
Αιμα μονο 50% συμμετοχη.Σε πολλες περιπτωσεις βλεπουμε ενα παιδι,να χρησιμοποιειται με δολο,σαν ξοβεργα απο την καθε μια.

Ορθά. Εχουμε ξαναπει εξαλλου οτι η γυναικα δεν μπορει να μεινει εγκυος αν οπωσδηποτε δεν το θελει. Εκτος αν μιλαμε για βιασμό ή για ατομα μειωμενης ευφυιας.
:hi:
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Υποβιβάζεται αυτόματα σε αρσενικό κατηγορίας Βήτα. Η σύζυγός του θα δείχνει μια επιφανειακή ευγνωμοσύνη, ωστόσο θα μπανίζει τα αρσενικά κατηγορίας Α που βρίσκονται στο περιβάλλον της.

Και θα λέει στον γαμιά της: " Τον άντρα μου τον αγαπώ. Δεν έχεις ιδέα πόσο καλός άνθρωπος και σύζυγος είναι. Θέλω να με πάρεις άλλη μια φορά πριν φύγω."

το σωστο δεν ειναι σε ενα σπιτι να μοιραζονται οι δουλειες? στο δικο μου πχ η μανα μου μαγειρευει και ο πατερας μου πλενει τα πιατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom