Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
εχετε δει την διαφημιση του τζαμπο με το γκει ζευγαρι? σε λιγο αυτοι θα υοθετουν και παιδακια με ανεπανορθωτες βλαβες αραγε στον ψυχισμο τους στον συχρονο κοσμο οικογενεια μπορει να ειναι δυο αντρες με υοθετημενα παιδια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 22780670_1993522697561557_3344037863454858170_n.jpg
    22780670_1993522697561557_3344037863454858170_n.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 24

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.426
Πόντοι
216
Ειναι δυνατον να ακουω καθε μερα, μα καθε μερα, για διαζυγια, και διελυμενες μακροχρονιες (ανω των 10 ετων) σχεσεις;
9 στις 10 φορες, φταιει μια ξινισμενη ελλεεινιδα,
αλλα μακαρι οταν εκανε και την επιλογη του ο πυρφοροελληνας, να προσεχε τι επαιρνε...
βεβαια, τα ιδια σκ@τ@ ειναι οι περισσοτερες, οποτε δεν θα αλλαζε και κατι αν αντι πχ για τη Μαρια ειχε την Στελλα,
αλλα η ζωη θα ηταν πιθανως πολυ καλυτερη με μια ανατολικη(εκτος μεγαλως αστικων κεντρων) ή μια κοπελα απο Ασια...
Μια σχεση σοβαρη, μακροχρονια, αν διαλυθει, πραγματικα μπορει να σε ρημαξει, και να αναθεματιζει τη στιγμη που εμπλεξες μαζι της....
Να μην πω οτι αν σε παρει πολυ κατω στα προσωπικα, δεν θελει και πολυ να σε παρει κατω και στα επαγγελματικα,
και μετα αντιο ζωη....
δραμα οι ελλεεινιδες και οι δυτικες γυναικες....για τιποτε σοβαρο δεν κανουν....
 

asta_na pane

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Και τώρα κράξιμο αλλά ποιος νοιάζεται??? 12 χρόνια γάμου και ναι έρωτας τρελός... ακόμη περισσότερο... και τώρα πράγματα που πριν δεν κάναμε... και ναι χάνομαι να τον κοιτάω στα μάτια... και να χαζογελάμε σαν μικρά παιδιά... λιώνω... (παράπονο: ελέω κρίσης στην επέτειο πριν λίγο καιρό δεν με άφησε να του κάνω το δώρο που ήθελα... γιατί τρέχω τρελά κι εγώ.. αχ!! τέσπα, καλά που βάζει τα μυαλά μου στη θέση τους ώρες ώρες)
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ειναι δυνατον να ακουω καθε μερα, μα καθε μερα, για διαζυγια, και διελυμενες μακροχρονιες (ανω των 10 ετων) σχεσεις;
9 στις 10 φορες, φταιει μια ξινισμενη ελλεεινιδα,
αλλα μακαρι οταν εκανε και την επιλογη του ο πυρφοροελληνας, να προσεχε τι επαιρνε...
βεβαια, τα ιδια σκ@τ@ ειναι οι περισσοτερες, οποτε δεν θα αλλαζε και κατι αν αντι πχ για τη Μαρια ειχε την Στελλα,
αλλα η ζωη θα ηταν πιθανως πολυ καλυτερη με μια ανατολικη(εκτος μεγαλως αστικων κεντρων) ή μια κοπελα απο Ασια...
Μια σχεση σοβαρη, μακροχρονια, αν διαλυθει, πραγματικα μπορει να σε ρημαξει, και να αναθεματιζει τη στιγμη που εμπλεξες μαζι της....
Να μην πω οτι αν σε παρει πολυ κατω στα προσωπικα, δεν θελει και πολυ να σε παρει κατω και στα επαγγελματικα,
και μετα αντιο ζωη....
δραμα οι ελλεεινιδες και οι δυτικες γυναικες....για τιποτε σοβαρο δεν κανουν....


Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα εσύ. Παίζεις εκ του ασφαλούς...

Ή μάλλον δεν παίζεις καθόλου το παιχνίδι, αφού είσαι στο στάδιο του σχεδιασμού.


Όχι της εκτελέσεως.


Ασ'το, μην το ζορίζεις..... Μονίμως στην αναζήτηση, και ίσως, και να, αλλά δεν, όμως αν...



Πάρε μια απόφαση και εφάρμοσέ την πια.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.426
Πόντοι
216
Μακρινος ξαρδεφος, παντρεμενος μολις λιγα χρονια και με ενα παιδάκι,
αφου τον εβαλε και πηρε ενα σωρο δάνεια, χρεωσε ότι κάρτα ειχε, και γενικα τον εφτασε να χρωστα και της μιχαλούς,
στο τελος τον χωρισε κιολας.....
Περιττο να πω οτι εφτασε στην καταστροφη....μετα οταν τον συναντησα, η συζητηση ηταν για τους mgtow, και πως θα πουλουσε κανενα χωραφακι να ξεχρεωσει, γιατι η τυπισσα τον ειχε σακατεψει ολοσχερως...μεχρι κι οι γονεις της, τον ξαδερφο υποστηριζαν, αλλα η ΄κερία' ανένδοτη....του γμσ τη ζωη...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Μακρινος ξαρδεφος, παντρεμενος μολις λιγα χρονια και με ενα παιδάκι,
αφου τον εβαλε και πηρε ενα σωρο δάνεια, χρεωσε ότι κάρτα ειχε, και γενικα τον εφτασε να χρωστα και της μιχαλούς,
στο τελος τον χωρισε κιολας.....
Περιττο να πω οτι εφτασε στην καταστροφη....μετα οταν τον συναντησα, η συζητηση ηταν για τους mgtow, και πως θα πουλουσε κανενα χωραφακι να ξεχρεωσει, γιατι η τυπισσα τον ειχε σακατεψει ολοσχερως...μεχρι κι οι γονεις της, τον ξαδερφο υποστηριζαν, αλλα η ΄κερία' ανένδοτη....του γμσ τη ζωη...
Ελληνιδα τυπε?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Γνωστος στη γειτονια, αποφοιτος ΑΕΙ, κοντος, χοντρος, τα εφτιαξε πριν χρονια με Ελληνιδα μοντελε πολυ ομορφη. Αυτη ειχε ιδεες επιχειρηματικες μαζι με τον πατερα της και επεισε τον φιλο απο τη γειτονια να της χρηματοδοτησει αυτος τα ονειρα και τις φιλοδοξιες της. Μεχρι και δανειο τον εβαλε και πηρε. Η συνεχεια λιγο πολυ αναμενομενη. Εκεινη εξαφανιστηκε και του εμεινε το χρεος. Γνωστοι του που προσπαθησαν να τον συμβουλευσουν να προσεχει δεν ειχαν αποτελεσμα αφου τους απαντουσε, Αποκλειεται, με λατρευει.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Μακρινος ξαρδεφος, παντρεμενος μολις λιγα χρονια και με ενα παιδάκι,
αφου τον εβαλε και πηρε ενα σωρο δάνεια, χρεωσε ότι κάρτα ειχε, και γενικα τον εφτασε να χρωστα και της μιχαλούς,
στο τελος τον χωρισε κιολας.....
Περιττο να πω οτι εφτασε στην καταστροφη....μετα οταν τον συναντησα, η συζητηση ηταν για τους mgtow, και πως θα πουλουσε κανενα χωραφακι να ξεχρεωσει, γιατι η τυπισσα τον ειχε σακατεψει ολοσχερως...μεχρι κι οι γονεις της, τον ξαδερφο υποστηριζαν, αλλα η ΄κερία' ανένδοτη....του γμσ τη ζωη...

Γνωστος στη γειτονια, αποφοιτος ΑΕΙ, κοντος, χοντρος, τα εφτιαξε πριν χρονια με Ελληνιδα μοντελε πολυ ομορφη. Αυτη ειχε ιδεες επιχειρηματικες μαζι με τον πατερα της και επεισε τον φιλο απο τη γειτονια να της χρηματοδοτησει αυτος τα ονειρα και τις φιλοδοξιες της. Μεχρι και δανειο τον εβαλε και πηρε. Η συνεχεια λιγο πολυ αναμενομενη. Εκεινη εξαφανιστηκε και του εμεινε το χρεος. Γνωστοι του που προσπαθησαν να τον συμβουλευσουν να προσεχει δεν ειχαν αποτελεσμα αφου τους απαντουσε, Αποκλειεται, με λατρευει.

Και στις δυο περιπτώσεις φταίνε οι τύποι. Δηλαδή πόσα πρέπει να δεις για να μάθεις πια;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.306
Like
34.971
Πόντοι
9.931
Οταν ο άνδρας δεν έχει δυναμική προσωπικοτητα και το μουνί είναι καλό, τότε η καταστροφή είναι προδιαγεγραμμένη.
 

Επισκέπτης
Ας θεωρήσουμε τη χειρότερη περίπτωση : Ότι η σύζυγος αποδεικνύεται μέγαιρα.
Έχετε σκεφτεί τη στείρωση προκειμένου το διαζύγιο να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο ;
Νομίζω πολλοί γάμοι γίνονται επειδή η λεγάμενη "ξεφουρνίζει" ένα ωραίο πρωί ότι έμεινε έγκυος :"Αγάπη μου , είμαι έγκυος !!!!!!"
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Παλιοτερα μου ειχε πει μια γκομενα για να με ψαρωσει..'ειμαι εγκυος' τοτε με πολυ κουλ υφος της απαντησα..εφοσον δεν μπορω να μεινω εγκυος εγω,δικο σου προβλημα..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Παλιοτερα μου ειχε πει μια γκομενα για να με ψαρωσει..'ειμαι εγκυος' τοτε με πολυ κουλ υφος της απαντησα..εφοσον δεν μπορω να μεινω εγκυος εγω,δικο σου προβλημα..

:sunglasses:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
λάθος απάντηση καθώς το πρόβλημα θα ήταν και δικό σου.
Η σωστή απάντηση θα ήταν (ιδιαίτερα αφού ήξερες ότι πάει να σε ψαρώσει): "μωρό μου το πρόβλημα είναι και των δύο οπότε να αποφασίσουμε μαζί τι θα κάνουμε"
υποθέτω ότι μετά από αυτό που είπες η γκόμενα σε γείωσε


Παλιοτερα μου ειχε πει μια γκομενα για να με ψαρωσει..'ειμαι εγκυος' τοτε με πολυ κουλ υφος της απαντησα..εφοσον δεν μπορω να μεινω εγκυος εγω,δικο σου προβλημα..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
λάθος απάντηση καθώς το πρόβλημα θα ήταν και δικό σου.
Η σωστή απάντηση θα ήταν (ιδιαίτερα αφού ήξερες ότι πάει να σε ψαρώσει): "μωρό μου το πρόβλημα είναι και των δύο οπότε να αποφασίσουμε μαζί τι θα κάνουμε"
υποθέτω ότι μετά από αυτό που είπες η γκόμενα σε γείωσε

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Άνδρας που σφουγγαρίζει το κέρατο τροχίζει.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Που μαγειρευει και πλενει τα πιατα για να εχει τη γυναικα του στα πουπουλα;

Υποβιβάζεται αυτόματα σε αρσενικό κατηγορίας Βήτα. Η σύζυγός του θα δείχνει μια επιφανειακή ευγνωμοσύνη, ωστόσο θα μπανίζει τα αρσενικά κατηγορίας Α που βρίσκονται στο περιβάλλον της.

Και θα λέει στον γαμιά της: " Τον άντρα μου τον αγαπώ. Δεν έχεις ιδέα πόσο καλός άνθρωπος και σύζυγος είναι. Θέλω να με πάρεις άλλη μια φορά πριν φύγω."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom